PDA

View Full Version : С какво поддържате фигурата си?



mArMaLaDkA
02-08-2009, 14:28
Е,въпроса е ясен.Тренирате ли нещо,ходите ли на фитнес (и по колко пъти седмично),спазвате ли по-особен режим или ядете,каквото ви душа поиска?

tItEufFf
02-08-2009, 15:06
Аз смятам да почна да спортувам нещо. Волейбол примерно. Не, за да отслабна, просто да се стегна.

Иначе си ям. Единственото, което не ям е хляб, замествам го със сухари. Доколкото знам са по-малко калорични. Иначе кола, сладки работи, чипсове и т.н. ям, но само когато наистина ми се яде. Чипс по-рядко, сладки неща по-често, кола почти всеки ден..

Единствената ми тренировка е бягането сутрин...до училище

Аз също и не обичам сол. Ям в много малки количества. Като по този начин не задържам течности в тялото.

Swinkenhoffer
02-08-2009, 16:42
На мен уж ми се спортува, ама все не мога да се наканя...
Оня ден клекнах два пъти и си ебах майката на гъза и бедрата. :D Доста зле.

Относно храната - не мисля, че се храня здравословно. Не ям неща от животински произход, както не ям и сладки работи, освен ако не са предназначени за вегани. Въпреки това не мисля, че имам здравословен начин на живот... не го чувствам, ям вредни гадости, aко си намеря подходящи. :D Не ми е цел да отслабвам. Даже мисля да туря някое и друго кило, ама не виждам как ще стане...

menta_loverka
02-08-2009, 16:51
Фитнес 5 пъти седмично....за храната се опитвам да не ям мазно и да не пия кола,но само се опитвам ...и мнооого течности преди и повреме на тренировка

mynichka
02-08-2009, 16:55
Храня се здравословно и правя упражнения вкъщи :)

Sintya
02-08-2009, 16:58
Ами аз не пия газирано и избягвам сладкото. Много обичам хляба, обаче се ограничавам с 2 филийки на ден... иначе в момента не спортувам, нямам време, но си мисля да започна да ходя на фитнес...

SoFarSoG00d
02-08-2009, 17:14
Преди тренирах колоездене,сега карам вело,карам колело,движа се прекалено много и ям плодове,варени зеленчуци,нищо пържено,никаква захар и никакво тесто,имам идеална фигура,няма целулит,няма стрии.

DJEB
02-08-2009, 17:15
нямам режим на спазване .Ям каквото искам ,но без чипсове и газирано .За спорта,при възможност ходя пеша,а иначе живея на 4 етаж и съм по стълбите ,бе явно имам добре развит метаболизъм :lol:

partychild
02-08-2009, 17:18
не ям хляб,не пия безалкохолни, много рядко ям нещо сладко..изключително рядко.. не тренирам стигат ми изкачванията на стълбите в даскало 8-) и ям много плодове :)

nikinkaaa
02-08-2009, 17:20
С много вода, ограничение на хляба, сладкото, солта, газираното. Отвреме на време малко спорт

Dundy
02-08-2009, 17:43
ям каквото ми се прииска и тренирам волейбол.Само дето сега си счупих крака и като не съм тренирала месец и кусур почнах да качвам.Почнах да ям по-малко та се надявам да си ги върна килограмите

Snuffles
02-08-2009, 17:55
Всъшност с нищо. 8-)

foreverr
02-08-2009, 19:37
Аз потдържам фигурата си с тренировки по спортна гимнастика 1 или 2 пъти седмично/ по-често 2 пъти/ + в къщи си права специялна аербика която е 1 час и е мноиго изморителна и трудна и мисля, ч ее ефективна, защото наистина не е лесна. Тази аеробика от скоро я правя и я правя по 2 пъти седмично.А за храненето-много рядко си позвоплявам да хапна повечно, но повечето пъти се ограничавам.И ма кар, че аз сиакм да отсалбна мъничко едно момче ми казва, че гъза ми е станал плосък/което не е вярно/ и , че трябвало да кача 3-4 кила :D тоя е луд.

actiongirl
02-08-2009, 20:39
3 пъти седмично фитнес ..без хляб и сладко ..върши отлична работа ;) :grin:

ThePainIsReaL
02-08-2009, 22:05
Нищо - ям шоколади, чипсове, млечни салати.. всичко си ям, не ходя, не тичам..
и пак съм си слаба. :D Гени...

Ou7taControL
02-09-2009, 02:56
sportuvam mnogo.. bqgam.. koremni presi... sledq si kaloriite uj.. qm si vsi4ko de ama v omereni koli4estwa.. ponqkoga se lishawam ama rqdko.. vednaj kato si naprawish tqlo e po dobre da go potdurjash otkolkoto posle da se mu4ish da stavqsh kilogrami.. :) otdelno mn proteini vzimam .. :wink:

mi6uence
02-09-2009, 09:11
С глад. Нямам време за фитнес - предпочитам да уча или да чета книги, защото мисля, че с добре развит мозък се изкарват повече пари, отколкото с добре развито тяло. Не ми харесва как изглеждам макар че още кантара не е записукал "Качвайте се един по един, моля!". Проблема ми е в ханша, но пък баба ми е казвала, че жената, когато ражда трябва да има понатрупано там, което не е оправдание, но децата са друго, на което много държа. Както казаха някои, облагодетелствани обаче, преди мен - гени.

П.П. Забравих да кажа, че ми е пределно ясно, че глада е яко нездравословен.

hottie
02-09-2009, 10:00
Много спортувам, според сезоните - плуване, тенис, сърф, ски, танци...
Иначе по принцип ям здравословно, защото така съм си свикнала. Не обичам пържено, не обичам газирани напитки, нито пък тестени изделия.
Наблягам на телешкото и пилешкото месо, зеленчуците, плодовете, прясно истисканите сокове, млека и пр.

krem4et0
02-09-2009, 10:10
Зимата убий ме, но не мога да не ям. за това си качвам килограми. Тази зима съм доволна - само 2-3 кила при почти никакво движение и ядене на каквото ми падне, когато ми падне. Маай се поддържам с режима си на живот. Работа (с много мотаене по коридорите), учене, нерви, безсъние. Правя си тренировки със степера в къщи и бедрата ми не са мръднали. От 1-ви март го удрям на по-лека храна и повече движение. сега ми е тежко да отида до центъра и да се върна(общо 30 минути път).

fluffka1
02-09-2009, 10:25
Аз никога не съм имала проблеми с килограмите и не съм спазвала диети 8) даже някои хора са ми казвали 4е съм прекалено слаба,което сперед мене не е така :-D доста си хапвам и не се притеснявам да ям дюнери, чипсове и т.н. но и не ги ям постоянно ;) Иначе доста се движа, всеки ден пеша по няколко пъти по стълбите до петия етаж, а и ходя на танци и т.н. И винаги съм съжелявала тези, които имат проблеми с теглото...,знам че не им лесно :S ама с много спортуване и здравословно хранене става :) и успех!

Infinity
02-09-2009, 11:49
Чесно казано понякога и аз се чудя защо не приличам на свиня|!|
ама това е само понякога иначе хапвам си нормално нищо не спортувам,но пък и не седя цял ден на стола...абе живот си живея,а имам супер фигурка :-D

Hilary_
02-09-2009, 11:56
Каквото м исе папка това ям... не правя никакви диети... никакви режими... нищо!!! А освен че качвам стълбите защото леко асансиорите не ни работят... ии че ходя на даскало пеша (20 минути път) ... не се оплаквам от фигурата си... тя си е такава каквато искам да бъде... аз съм на мнение че живота е един и трябва да му се насладим напълно...
P.S. Шоколада рулира... :D

hottie
02-09-2009, 12:00
абе то е хубаво че не напълнявате но ако все пак ядете само нездравословни храни скоро ще имате целулит !

Giva
02-09-2009, 12:09
спортувам главно пролетта,лятото и есента (плуване)
правя упражнения
не пия газирано
всекидневно гледам към менюто си да включвам плодове
1 или 2 пъти седмично правя по-дълги разходки (ако се брои)

LittlePrincess
02-09-2009, 12:16
Ям много и каквото поискам. Не дебелея и много се радвам. Не ходя на фитнес и не спортувам нещо определено. Всеки ден изкачвам стълби по няколко пъти и в часовете по физическо съм първа писта за волейбол 8)

sladka_ani94
02-09-2009, 12:39
Нищо - ям шоколади, чипсове, млечни салати.. всичко си ям, не ходя, не тичам..
и пак съм си слаба. :D Гени...

:lol: и аз съм така :-P

sexa_na_kompleksa
02-09-2009, 14:02
Ям каквото ми се яде, когато ми се яде и колкото ми се яде. 8-) Но пък обичам да спортувам. xD Зависи от сезона и с какво време разполагам ходя или на фитнес, или да тичам. Преди тренирах тенис на маса и напоследък започнах на училище да играя. : ) Постоянно се движа пеша, пък и гените са ми добри и нищо не се лепи. xD

LINKNOT
02-09-2009, 14:11
Пуша половин кутия и пия 3-4 кафета на ден,режима ми на спане е объркан,стоя доста пред компютъра,често се ядосвам,ям мазна,калорична и неразнообразна храна в повечето случаи.
За сметка на това често пия вода и през два дена помпам мускули и правя упражнения вкъщи.

Между другото съм момиче. :D

fre3styl3
02-09-2009, 16:43
Ям здравословно, по 5 пъти на ден, тренирам много.
Не пия газирано и не ям пържено, защото не обичам.
Когато ми се яде сладко си ям.
Ходя на фитнес 2 пъти в седмицата, на плуване 2 пъти и на танци 2 пъти. Имам си е велоергометър в къщи и когато не ме мързи си го карам :)
=> Тялото ми е хубаво и се чувствам добре. 1.63 на 43кг. :)

sladka__droga
02-09-2009, 17:18
Ям всичко що' е за ядене .. шоколади , чипсове , сандвичи , дюнери .. 'сичко калорично.
Режима на спане и на мене ми е объркан , пия по едно - две кафета на ден и пуша по една кутия цигари ( понякога повече и понякога по - малко ).
За пиене съм на коли , сокчета и от време на време вода.
Не тичам , не спортувам нищо ( дори по Физическо не си нося анцунг и почти не влизам в часовете ) и пак съм си слабичка .. :-P.
Всичко си е до човека все пак ;).

freak_girl
02-09-2009, 18:24
Единственото нещо с което поддаржам форма и то успешно е секс-а.Така аз и приятелят ми сме в добра форма и доволни :twisted:

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:50
.......

clever
04-25-2009, 21:34
спортувам 8-) :P
кипя от енергия и така дори да не съм на тренировчици-правя разни маймунджолъци :lol:
активен човек съм-много се движа
ям всичко-нищо не ограничавам /нямам и нужда/

Darkkiss
04-26-2009, 00:28
със спорт бе глупаци

mechtaq_za_teb
04-26-2009, 05:57
Фитнес и здравословен начин на хранене.

Slave4You
04-26-2009, 06:08
За съжаление не тренирам нищо вече:(( Понякога ходя да бягам и правя разни упражнения вкъщи, иначе не се ограничавам откъм сладкото.. Абе като цяло не водя особено здравословен начин на живот :D ама все още не ми се налага толкова;)

suunnseT
04-26-2009, 08:00
Всеки ден фитнес,
но с храната не съм
надежден случей .. (:

kuklichka_bg
04-26-2009, 08:16
фитнес само

Mihailova
04-26-2009, 08:17
Много вървене, скачане на въже и танцуване.
Съобразявам се и с храната - ям разделно.

sladkish_14
04-26-2009, 08:48
Ям каквото ми душа поиска ! Но това не значи , че се тъпча като свиня , без никакви ограничения ,, Храня се различно : Ям много пъти , но по - малки количества и : Ям малко пъти по - голями количества ,, Затова все още не съм написала тема 'Отслабване' , което вече стана банално в този форум ,, :)

mimsssssss
04-26-2009, 09:29
Храня се здравословно и правя упражнения вкъщи :)
и аз така :)

Bianca
04-26-2009, 09:38
By eating up a storm. ;-)

foreverr
04-26-2009, 09:43
Ами аз лично спортувам спортна гимнастика 2 пъти седмично, като по 1 път седмично намирам време да правя едни упражнения в къщи, яеробика която е 1 час и 15 минути.За храненето-ограничавам се от хляба, мазното, пърженото, сладкото.Повече овесени ядки ям и млячни продукти и плодове.

LovelyGirl
04-26-2009, 09:51
Спортувам - ходя на фитнес.
Съобразявам се с това какво и колко ям.
Това e.