PDA

View Full Version : СкаЙп Проблем



Lacroix
02-08-2009, 15:51
Ами значи запознах се с 1 момче по скайпа не отдавна.Напоследък той започна да ми пише много често, а той е мн сладък и мил човек.Тааа започна да ми пише некви от рода на `сладурче` `бисквитке` и некви подобни. После ми каза че много иска да се видим пак и тук дойде проблема....споделих вс това с най-добрата си приятелка, а тя също мн го харесваше и му имаше скайп, ама си писаха само некви `здр, как си или кво прайш?` .... Оттогава тя започна да се държи мн старанно, а той спря да ми пише.Няколко пъти му пизах `здр` но без отговор. И гледам ония ден той си написал на скайп некви неща за нея и целувчици и простотии. Питах го дали тя му е казвала нещо, но без отговор.
Какво да правя? :?

myNameIsImmortal
02-08-2009, 15:54
Бий шута на него и на приятелката ти.. щом не ти пише въобще значи има нещо и не иска да се занимава с теб.. а щом и приятелката ти не ти казва нищо - работата е ясно колко ти е приятелка..

Edit: А и щом си е писал целувчици и прочие на скъпе-а за нея и нищо не ти казват сама можеш да разбереш :)

Lolitta
02-08-2009, 15:54
Разкарай ги и двамата! :?

Re5peC7
02-08-2009, 15:54
толкова ще ти е приятелка това момиче.. :?

Lacroix
02-08-2009, 15:57
незнам, аз наистина много го харесвам, не е лесно да го забравя.А тя... ако я питам ще отрече.....мисля си само как да и отмъстя ебати тъпата патка, но още и се пиша за фр...

Re5peC7
02-08-2009, 15:59
не напразно е казано "Дръж приятелите си близо до себе си, а враговете още по-близо" ;)

aciko
02-08-2009, 16:02
Кажи му: Ае се клецаме,да видим дали нема да пише.
Ще му кажеш,ае да се видим някъде,ще кажеш и на твойта приятелка да иде там,като я видиш,че идва,го награбваш и почвате там да се лизуркате и онаа ще издивее 8-)

aka6a_vamp
02-08-2009, 16:02
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!

Lacroix
02-08-2009, 16:05
Кажи му: Ае се клецаме,да видим дали нема да пише.
Ще му кажеш,ае да се видим някъде,ще кажеш и на твойта приятелка да иде там,като я видиш,че идва,го награбваш и почвате там да се лизуркате и онаа ще издивее 8-)
хахаха мн добър план, той ше е навит ама тя ...

Lolitta
02-08-2009, 16:06
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
8-) :lol:

sadsad
02-08-2009, 16:12
Хах, еми говори с "приятелката си", щом той не ти отговаря. Ако и тя се държи така толкова ти е приятелка. ;)

aciko
02-08-2009, 16:12
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)

aka6a_vamp
02-08-2009, 16:17
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)

Whyniser
02-08-2009, 16:33
За план за отмъщение,цъкнете ЛС на този профил :D

nicolepcd
02-08-2009, 16:39
Изводи:
1. Тя не ти е приятелка.
2. Той е глупак.
3. И ти ще станеш глупачка, ако продължиш да се занимаваш с тия двамата ;)

aciko
02-08-2009, 17:11
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)

PiNk_GiRl
02-08-2009, 17:13
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)

АХахАХахАХхаАХахАЪАхаъ това беше върха :lol: 8-) :lol:

aka6a_vamp
02-08-2009, 17:23
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)
-О скъпа,представи си,че мишката е моят к*р и я стисни здраво!
-А ти си представи,че копчетата са мойте **** и ги натискай безспирно!
-Така ли?!
-Да!Точно така!
-оооо...
-Ааааа...
8-)

Prestigi0
02-08-2009, 17:26
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)
-О скъпа,представи си,че мишката е моят к*р и я стисни здраво!
-А ти си представи,че копчетата са мойте **** и ги натискай безспирно!
-Така ли?!
-Да!Точно така!
-оооо...
-Ааааа...
8-)

Направо са възбудих... зърната ми настръхнаха...

aciko
02-08-2009, 17:28
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)
-О скъпа,представи си,че мишката е моят к*р и я стисни здраво!
-А ти си представи,че копчетата са мойте **** и ги натискай безспирно!
-Така ли?!
-Да!Точно така!
-оооо...
-Ааааа...
_____
-Скъпи,не е ли вече време за секс,стига с тия любовни игри
-Да скъпа,сваляй гащите,вземи мишката и я запознай с твойта катеричка,а аз ще си направя турска с копчетата


:lol: :lol:
8-)

Prestigi0
02-08-2009, 17:30
Бе кви са тея скайп-любовни драми.....живейте в реалния свят!
Е как бе,за някои е много важно да седнат пред скайпа и да почнат да забиват,после се мислят за големи плейбойчета 8-)
А па,ако изчукат някоя виртуално сигурно Е ебахти кефа 8-)
О да,със сигурност,нямат нужда от презервативи,абе кеф голям!

- Вкара ли го?
- Да вътре е,боли ли?
- Оооо да,ооо йес
- Свърших
- Аз също,невероятно беше !!!

:lol: :lol: 8-)
-О скъпа,представи си,че мишката е моят к*р и я стисни здраво!
-А ти си представи,че копчетата са мойте **** и ги натискай безспирно!
-Така ли?!
-Да!Точно така!
-оооо...
-Ааааа...
_____
-Скъпи,не е ли вече време за секс,стига с тия любовни игри
-Да скъпа,сваляй гащите,вземи мишката и я запознай с твойта катеричка,а аз ще си направя турска с копчетата


:lol: :lol:
8-)

Аре спрете,че да не стигна до двоен....клик на мишката.

aka6a_vamp
02-08-2009, 17:32
-Ооо скъпи,ще ти правя лападунди,задклавиатурно... а като свършим прегърни монитора и си представи,че съм аз!
-Ееее супер,утре ше се похваля на момчетата,че съм го правил вече!
-А аз ще пусна тема,дали не съм бременна.

aciko
02-08-2009, 17:35
8-) 8-) 8-)

Lacroix
02-08-2009, 17:43
лол мн мерси

EDI16
02-08-2009, 17:59
Бий шута на него и на приятелката ти.. щом не ти пише въобще значи има нещо и не иска да се занимава с теб.. а щом и приятелката ти не ти казва нищо - работата е ясно колко ти е приятелка..

Edit: А и щом си е писал целувчици и прочие на скъпе-а за нея и нищо не ти казват сама можеш да разбереш :)

xaxa qvno ne si bila biskvitkata za nego, 6tom se e otnesul taka s tebe ;) bii 6yta i na dvamata napulno sum suglasen ;)
:o

111111111
02-08-2009, 18:34
Разкарай ги и двамата! :?
+1 ако тя ти беше истиснка приятелка нямаше да се ви се меси. Ти сама казваш,че те са били само на здрасти/как си... Явно тя е направила нещо, с което това се е променило.А ако ти беше наистина добра приятелка щеше си трае.

psycho13
02-08-2009, 19:40
Пфф...е тва му е лошото на скайпа..

stealthyGirl
02-09-2009, 08:59
Изводи:
1. Тя не ти е приятелка.
2. Той е глупак.
3. И ти ще станеш глупачка, ако продължиш да се занимаваш с тия двамата ;)Даа, особено щом става въпрос и за Скайп...

Josefinne
02-09-2009, 09:32
Лично аз не възприемам скайпа като място за сериозни отношения. От една страна - как си увлчена от човек, който не познаваш и от друга - може приятелката ти да му е направила услуга и той да й благодари. КАто цяло нищо не знаеш за ситуацията. Къде нарочно, къде не - и двамата те държат в неведение.
Моят съвет - просто зарежи това момче и това увлечение , збарави за случая. Сигурна съм, че ако изчакаш малко да се пооталожат нещата и да кажем след месец питаш приятелката си дали е чувала нещо за въпросния, съвсем ей така небрежно , тя би ти отговорила.
В най-лошия случай са гаджета, нали така. Следователно няма какво да им се месиш в отношенията.
Друг случай е приятелката ти да му е наговорила нещо невярно, но това говори само, че младежът не е с особен умствен потенцял, за да взима за чиста монета всяка дума.
И така...Не си струва нито отмъщението, нито тревогите. Let it go :)

evelinka1122
02-09-2009, 09:48
изобщо нямай вяра на хората! има доверие само на себе си! не е трябвало да споделяш това на приятелката си.... а изобщо не се занимавай! нито с единия нито с др.... трябва да умееш да накараш едно момче да тича след теб... да му вземеш ума! остави го.. за сега не му пиши.... нека той те потърси ако иска нещо от теб.... ако трябва и на недостъпна се прави ако ти почне нещо... :) а с приятелката ти... тая просто не ти е приятелка... винаги имай едно на ум... момичетата са супер лицемерни и двулични! успех... :)

TheRestorer
02-09-2009, 10:41
Скайп съкс приемете го лол

silky92
02-09-2009, 10:45
Няма смисъл да се занимаваш и с него и с нея - колкото и да е трудно се опитай не бива да страдаш за глупости :P

FlashMX
02-09-2009, 13:25
Спрете се с тоя шибан скайпе бе......... Всички сте психясали с тоя нет..

emo_girl953
02-09-2009, 14:09
Абе разкарай я тая чумичка твойта приятелка а оня лайньо дето до вчера беше бизквитка а ся пише целувчици на тая твойта приятелка ясно е къв изрод е зарежи ги и двамата това е най-доброто решение :)

hardstylerr
02-16-2009, 14:16
Разкарай ги и двамата! :? < Подкрепям

kradinero
02-16-2009, 15:02
Абе разкарай я тая чумичка твойта приятелка а оня лайньо дето до вчера беше бизквитка а ся пише целувчици на тая твойта приятелка ясно е къв изрод е зарежи ги и двамата това е най-доброто решение :)


10x И аз така смятам :) Вземи се захвани с някое реално момче :) Връзките от скайп не са ваобще добри :? А относно приятелката седни поговори малко на ЛС с нея :D

Edit: Имах предвид някое момче, което познаваш и с което можете за се виждате а у \:D/

imfamous
02-16-2009, 15:16
Вземи стани от тоя тъп скайп и излез навън и се намери някой дето няма да е такъв льольо!

.. DeViL mAy CrY ..
02-16-2009, 17:55
Явно доста ти е завидяла за това че си пишеш с него.Направила е нещо за да спре да ти пише.Завист.Тя не ти е проиятелка,а той ако те харевсаше нямаше да прави така предполагам.Изобщо да не ти пука за тях.Прави се че не съществуват

valdesbg
02-17-2009, 07:58
Баси филма..честно :)

Сега ти е ясно колко приятелка ти е била, ясно ти е той що за стока е. Пиши ги "бракувани". Врътвай дупе и на двамата и следващия :)

Tempest
02-17-2009, 08:41
затова за такива работи се споделя с някой от противоположния пол... за да няма възможност той да ти завижда, че ходиш с него (примерно) е, има и изключения... :shock: за*би ги тия - и момчето, и "приятелката" ти... момчето не знае какво иска и е очевадно, че която и да му напише мили думички, ще се "влюби" в нея... а що се отнася до т.нар. твоя "приятелка" не ти е хич приятелка... ама ХИЧ! Сигурно си го осъзнала вече, но... както и да е, няма кво да го мислиш тоя, не си заслужава ;)

ef4etyYy
02-18-2009, 16:38
Изводи:
1. Тя не ти е приятелка.
2. Той е глупак.
3. И ти ще станеш глупачка, ако продължиш да се занимаваш с тия двамата ;)