PDA

View Full Version : Има ли смисъл да опитам?



fc
02-08-2009, 16:25
Харесвам едно момиче от моя клас, даже нещо повече от харесване от до доста време. Напоследък почна доста често да сяда до мен, да ме заприказва, 2-3 пъти извън училище сме се виждали по нейно желание, весело беше и сами и с приятели. Обаче нищо не е споменавала че има приятел, в телефона й нямат снимки заедно, никога нищо не е казвала, че съществува. Видях една снимка в скайпа й и така разбрах. И сега се чудя дали да опитам нещо и да и разваля "връзката" с въпросния приятел или нищо да не направя. Много ми се разваля настроението така, всички ми се чудят какво ми има... Точно бях решил да действам и курец се получи. Не обичам да ме сломяват такива неща, но тази ситуация се различава някак си... Има ли смисъл да опитам или да си останем приятели просто?
Peace.

myNameIsImmortal
02-08-2009, 16:28
Има само 2 aотговор на твоя въпрос и всичко зависи от теб:
Дали те интересува ти да си щастлив, и 2ро дали те интересува че ще нараниш въпросния й приятел ако ги разделиш :)

Whyniser
02-08-2009, 16:29
Кой клас това?Ако е 11-12 ок,иначе не.То по принцип не е много хубаво да имаш приятел/ка от класа.После постоянно се взирате нз си колко време и се измъчваш и т.н.Но всичко си е относително.Според мен просто бъдете приятели (колкото и невъзможно да ти се струва).

tItEufFf
02-08-2009, 16:31
Прави каквото искаш.

Аз бях хлътнала здраво по едно момче от класа ми, но в момента, който разбрах, че има приятелка се отказах да правя каквото и да е. Сега сме много добри приятели.

vesSynkaa
02-08-2009, 17:27
Щом има приятел ги остави да бъдат щастливи заедно,ако и е омръзнало от него ще те потърси споко 8-) Ама да развалиш връзката е много зле 8-)