PDA

View Full Version : Гласувайте за Белоградчишките скали за новите 7 чудеса



GbSy
02-08-2009, 17:36
Е, разбрахте ли, че може да гласуваме за Белоградчишките скали да се включат в новите 7 чудеса на света. Казаха го по новините.
Ето тук - http://www.new7wonders.com/nature/en/ , отнема малко време, но си заслужава, надявам се. И не може да дадете всичките си гласове за скалите, опитах - уви, без успех. 8-)

WooDy
02-08-2009, 17:39
Давайте бее...Аз го пратих на всичките ми 5000 абоната в скайпа

GbSy
02-08-2009, 17:47
Аз съм си го написала на скайпа, дано влязат повече хора... казаха, че срока е до 7-ми юли, so ... има време. :)

Swinkenhoffer
02-08-2009, 17:48
Крависи са, ама все не мога да разбера какво им е толкова великото и прекрасното.
Не искам да злобея, просто не вдявам..

GbSy
02-08-2009, 17:50
И аз си мисля, че има къде-къде по-хубави места в България, но това са избрали... все пак да подкрепим каузата.

PiruBloodz
02-08-2009, 17:50
Имаше такава тема...

GbSy
02-08-2009, 17:51
Оф, сега отговарям след всяко мнение, модераторите ще ми простят..щом има такава тема, нека се заключи, не съм я видяла.)

Swinkenhoffer
02-08-2009, 17:53
Е, тя умря предишната тема.. 8-)

Се едно не дъвчем едни и същи теми във форума, ама с нови заглавия.. чудо голямо, че се повтарят.

Lucho
02-08-2009, 18:02
Подкрепям Мадарският конник,не и белоградчишките скали !

TellMeYourName
02-08-2009, 18:04
:lol:


дадох глас :)

elsy
02-08-2009, 18:09
Гласувах :)

LiveFlower
02-08-2009, 18:45
Готово :)

InnchetO
02-08-2009, 19:28
А има и река Дунав. :)
Така и така не е като да имаме само по 1 глас, пуснете един и на Дунав :)
В списъка е под номер 5 :)

tochi
02-09-2009, 06:38
Тези, които са направили анкетата са големи кретени. Трябваше да сложат снимка към всяка забележителност... дизайнът трябваше да е по-различен :-x :x

hottie
02-09-2009, 08:36
има и по-хубави места

Devilsplaymate
02-09-2009, 10:18
Гласувах и за двете (:

emo_girl953
02-13-2009, 19:42
Гласувах :)

DimovB
02-13-2009, 19:44
има и по-хубави места
някой да е казал, че няма
като не искаш не гласувай

proFloras
02-13-2009, 19:50
:grin: Гласувах :grin: :grin: Много ще се радвам ако България спечели така ще имаме възможност да покажем красотите на България

woshata
02-13-2009, 19:59
гласувах

и дано има наистина успех

Scrat
02-14-2009, 15:33
И аз гласувах. Ако спечелим обаче, ще е голям срам. За последно като ходих в северозападна България останах с впечатлението, че съм в Африка. Мизерии по селата, разнебитени пътища и какво ли още не.... Дано все пак нещо се промени.

sexy_baby_originale
02-14-2009, 17:26
Не съм на мнение, че Белоградчишките скали са най-хубавия феномен в България.

AFT
02-14-2009, 18:01
Като не ви харесват, гласувайте за смотаната Америка тогава.

IdEaLa
02-14-2009, 18:25
гласувах :-o

Swinkenhoffer
02-14-2009, 18:29
Като не ви харесват, гласувайте за смотаната Америка тогава.
E, да... ако нещо не ти харесва, начи гласуваш за Америка, много ясно. :lol:

kristo
02-14-2009, 21:24
Гласувах още преди няколко дена, но забравих да се отчета :)

Белоградчишките скали са уникални, напълно заслужават да спечелят в категорията чудеса на света :)

Scrat
02-14-2009, 21:41
Като не ви харесват, гласувайте за смотаната Америка тогава.

Чакай малко. Къде казвам, че не ми харесват? Даже напротив - уникални са и с удоволствие гласувах! Лошото е, че управлението ни е такова, че нищо хубаво в България не се пази и поддържа...

AFT
02-14-2009, 21:50
^ Не говорех за теб, знам какво е положението. Просто се издразних на някои по-горни коментари, че имало и по-хубави места и точно тва не им харесвало. Само че темата не е да изберем кое е най-красивото място в България, а да гласуваме за вече предложеното там. Както и да е.
Swinkenhoffer, беше просто пример.

Darkkiss
02-15-2009, 01:48
има си 7 чудеса и никой не може да ги промени
тфа с новите е пълна глупост...

когато почнете да правите пирамиди като тези в гиза за 2-3 месеца в задния си двор
тогава ще ги махате от чудесата
да не говориме че те са имали култура и са имали знания от математиката който ние в ден днешен нямаме...

Riot
02-15-2009, 07:50
абсолютно против
как може тези скали да се борят за 7мото чудо на света
пълна пародия
красиви са... но са една проста забележителност която не може в никакъв случай да се нарече чудо
и българите сляпо се надяват да влезне в 7мицата
все пак са в бг тези скали...

Riot
02-15-2009, 07:55
И аз видях че има и Дунав.
Гласувах и за 2те.
ЛОЛ, ДУНАВ
РАЗМАЗВАЩА СИ !!!

Pliok0019
02-15-2009, 09:55
Шанса да спечелим е много малък, но това ще е изключтелно добре за туризма в България.

hottie
02-15-2009, 10:03
Има и по-хубави, но гласувах заради България.

SuSamka
02-15-2009, 13:03
има си 7 чудеса и никой не може да ги промени
тфа с новите е пълна глупост...

когато почнете да правите пирамиди като тези в гиза за 2-3 месеца в задния си двор
тогава ще ги махате от чудесата
да не говориме че те са имали култура и са имали знания от математиката който ние в ден днешен нямаме...

Оф.. за кви пирамиди говориш? Тва са седемте природни чудеса на света... :? А пирамидите са направени от човешка (или каквато и да е там :-D ) ръка..

kristo
02-15-2009, 13:44
абсолютно против
как може тези скали да се борят за 7мото чудо на света
пълна пародия
красиви са... но са една проста забележителност която не може в никакъв случай да се нарече чудо
и българите сляпо се надяват да влезне в 7мицата
все пак са в бг тези скали...
Ти явно изобщо не си наясно как изглеждат и какво представляват Белоградчишките скали щом не ги слагаш в графата чудеса на света.
Защото те са на първо място природно чудо, а както ти обясниха пирамидите колкото и да са величествени са направени от човешка ръка.

Riot
02-15-2009, 17:21
абсолютно против
как може тези скали да се борят за 7мото чудо на света
пълна пародия
красиви са... но са една проста забележителност която не може в никакъв случай да се нарече чудо
и българите сляпо се надяват да влезне в 7мицата
все пак са в бг тези скали...
Ти явно изобщо не си наясно как изглеждат и какво представляват Белоградчишките скали щом не ги слагаш в графата чудеса на света.
Защото те са на първо място природно чудо, а както ти обясниха пирамидите колкото и да са величествени са направени от човешка ръка.
сигурно не са ми на 50тина километра
и не съм ходил никога

b0Nb0n
02-15-2009, 17:37
hy na vtoro mqsto sa v momenta

zloto
02-15-2009, 17:59
Хубави са, но пък да надминат Grand Canyon ми се струва маааалко прекалено. Но на първо място са подобни скали в Сърбия, така че имаме шанс... гласувах.

kristo
02-15-2009, 19:06
абсолютно против
как може тези скали да се борят за 7мото чудо на света
пълна пародия
красиви са... но са една проста забележителност която не може в никакъв случай да се нарече чудо
и българите сляпо се надяват да влезне в 7мицата
все пак са в бг тези скали...
Ти явно изобщо не си наясно как изглеждат и какво представляват Белоградчишките скали щом не ги слагаш в графата чудеса на света.
Защото те са на първо място природно чудо, а както ти обясниха пирамидите колкото и да са величествени са направени от човешка ръка.
сигурно не са ми на 50тина километра
и не съм ходил никога
Не става въпрос на колко километра са ти и колко пъти си ходил да ги видиш, а как ги оценяваш. Не може да ми казваш, че били "просто едни скали". Май не всяка втора "скала" представлява издялани от природата човешки фигури. И на това ако не казваш природен феномен, здраве му кажи. Най-важното в случая е, че както казах тези фигури са дело на природата, а не на човешка ръка, което ги прави още по-уникални. И не знам дали са най-голямата красота на света, но за нас българите трябва да са такава, макари да имаме още много други красоти- сещам се за Рилските езера в момента например. Но както казах Белоградчишките скали са нещо много специфично и нехарактерно.

Riot
02-15-2009, 20:22
явно не разбирате думата "ЧУДО"
просто сме пристрастни, че сме българи
ако не беше българин нямаше да орбъщаш абсолютно никакво внимание на тези скали
жалко е

kristo
02-15-2009, 20:25
явно не разбирате думата "ЧУДО"
просто сте пристрастни, че сте българи
ако не беше българин нямаше да орбъщаш абсолютно никакво внимание на тези скали
жалко е
Сигурен ли си? Само човек, който няма вкус може да каже, че Белоградчишките скали не са нещо великолепно и в същото време уникално само по себе си. Разбира се има си и други големи красоти по света, но не Белоградчишките не им отстъпват.

kristo
02-15-2009, 20:30
Ае кристо, смешен си е....
Благодаря Колега...
На теб пък не мога да схвана какъв ти е дерта в момента...

kristo
02-15-2009, 20:35
Чета ти коментарите, и си лепнах извода ...проблем ?
Моите коментари са си моето лично мнение, с което не ангажирам никого, проблем?
Аз да съм тръгнал да ти чета един по един постовете и да ги анализирам, та се занимаваш ти с моите?

kristo
02-15-2009, 21:22
Аз съм против докато комунистите са на власт да се прави реклама на тази страна. До приемането на промяната в избирателната система.
:shock: :shock: :shock:
За теб целия живот е една избирателна система, мани бегай :?

kristo
02-15-2009, 21:31
Така е - това е най-важното, от което зависи всичко останало.
Да де, тя и природата е зависима от ДОИП... Без ДОИП как щеше да има живот изобщо аз се чудя...

LiveFlower
02-15-2009, 21:43
Офффф,кристо,ти имаш едно мнение за белоградчишките скали,еди кой си има друго.Това е техен избор дали да гласуват за тях или не,дали да им се възхищават или не.Както се казва и колкото и изтъркано да звучи "различни хора,различни идеали".Колкото и да пишеш,колкото и да се хабиш,положението остава такова и ти не можеш да мислиш вместо някой,едва ли не да промиваш мозъци.

По темата: Всеки ден гласувам.

kristo
02-15-2009, 22:29
Така е - това е най-важното, от което зависи всичко останало.
Да де, тя и природата е зависима от ДОИП... Без ДОИП как щеше да има живот изобщо аз се чудя...
А ти кой, мислиш, е създал природата?
Е ДОИП я е създал, то в това спор имали изобщо :D :D :D

kristo
02-15-2009, 23:03
Тоталитарно е създадена, а не демократично без ДОИП.
:lol: :lol: :lol:
Еми карай, лошо няма в тоталитаризма 8-)

Riot
02-16-2009, 01:56
явно не разбирате думата "ЧУДО"
просто сте пристрастни, че сте българи
ако не беше българин нямаше да орбъщаш абсолютно никакво внимание на тези скали
жалко е
Сигурен ли си? Само човек, който няма вкус може да каже, че Белоградчишките скали не са нещо великолепно и в същото време уникално само по себе си. Разбира се има си и други големи красоти по света, но не Белоградчишките не им отстъпват.
О, Чудо са
дори имат ЧУДНА ИСТОРИЯ. :(

zvezdichkaaa
02-16-2009, 07:31
има си 7 чудеса и никой не може да ги промени
тфа с новите е пълна глупост...

когато почнете да правите пирамиди като тези в гиза за 2-3 месеца в задния си двор
тогава ще ги махате от чудесата
да не говориме че те са имали култура и са имали знания от математиката който ние в ден днешен нямаме...


Да и аз така мисля,въпреки че гласувах.А всъщност пирамидите къде са точно в този сайт,че не ми се търсеше.Влязох с главната цел да гласувам за въпросните скали и да-хубави са,но ще видя и за пирамидите и следващия път ще гласувам за тях,защото са уникални,макар и да не са в България!

MaLyKoLiU
02-16-2009, 07:40
zvezdichkaaa В тази класация няма да намериш пирамиди, статуи и т.н.
Класацията е за 7-те нови природни чудеса на света... :)
За пирамидите и другите неща строени от човека се гласуваше преди около година и половина, те вече са избрани... :)

proFloras
02-16-2009, 10:44
Днес казаха че сме на 1 място юпииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

BulgariaZaBulgarite
02-17-2009, 07:58
Комунистите ще ги продадат.

LadyDy
02-17-2009, 08:11
И аз го направих. :)))

zvezdichkaaa
02-17-2009, 21:13
zvezdichkaaa В тази класация няма да намериш пирамиди, статуи и т.н.
Класацията е за 7-те нови природни чудеса на света... :)
За пирамидите и другите неща строени от човека се гласуваше преди около година и половина, те вече са избрани... :)

Мхм ясно,ами жалко тогава,понеже те най ми допадаха...Е в такъв случай съм ЗА белоградчишките скали.

SoFarSoG00d
02-18-2009, 09:33
Гласувах.

kristo
02-18-2009, 14:05
Комунистите ще ги продадат.
Да, или Симо Мадридския ще си ги "поиска" и тях, като "наследство" на Кобургите в България...

raduna
02-18-2009, 17:45
И аз гласувах :) От патриотични подбуди:)
А относно това, че има и по-хубави места в България, не забравяйте, че това е категория "Скали, пещери и още нещо", а не по принцип.:)