PDA

View Full Version : Тема "истинска любов"



isedd
02-08-2009, 16:47
Здравейте, дайте някакви идеи за въпроси на тема 'истинска любов', защото аз и още една приятелка трябва да говорим в Час на Класа по тази тема :grin:

WooDy
02-08-2009, 16:51
Грешен раздел

Тъмнина.Дали вече е сутрин?Не знам...нямам идея.Искам да отворя очи,но няма да видя нищо.Ден
е,а мракът лази около мен.През последните месеци той е единствения който ми прави
компания.Устните ми не знаят какво е усмивка,очите ми забравиха пламъкът който понякога гореше
в тях.Така е когато не те обичат...когато единственото което тялото ти желае е една топла
прегръдка,а сърцето ти жадува за щастие.Така е,защото тръпна от този копнеж да срещна
някои,който е само мой и живее само за мен.Но защо не го срещам?Защо цялата тази болка
изпепелява желанието да живея?Не знам и може би никога няма да разбера.Отново е мрак.Зениците
ми се разширяват,опитвайки се да доловят бледата светлина,която се вижда някъде от края на
тунела.Погледът ми безцелно се рее из въздуха и ме издава...издава това,че съм навлязла
дълбоко в света на болката и се опитвам да намеря отговор на всички въпроси които мога да си
задам.Изведнъж започвам да изпитвам отчаяние,болката от самотата бавно,но сигурно застиля
лицето ми с ледена маска.Следващите няколко часа прекарвам в правене на нещо,на което никога
досега не бях вдъхвала толкова смисъл.Сега вече съм готова отново да поговоря наум със самата
себе си.
Сънувам.Сънувам щастието от усмивката,усещам сладостта от живота,виждам краят на
тунела.Желанието за живот е породено от един единствен човек - човекът който винаги съм
търсила.Постепенно усещам как всичко е реалност...той ме прегръща,целува,той ме обича.И аз го
обичам,защото той е причината да съм жива,причината да се усмихвам,причината да се чувствам
истинска жена.Обичам го и винаги ще е така,защото той ми върна изгубеното,което търсих от
месеци...смисълът на живота.
И сега месеци откакто сме заедно аз се радвам,че прекарах онези няколко часа в правене на това
нещо чиито смисъл никога не бях намерила,защото оттогава ние сме едно,защото сърцата ни бият
заедно,защото всяко едно докосване и всяка една целувка изпълват тялото ми с чувството,което
досега не съм изпитвала,чувството наречено...истинска любов.

myNameIsImmortal
02-08-2009, 16:52
ми използвай ТЪРСАЧКА.. има теми със щастлив край, с нещастен край, какви ли не истори има..

isedd
02-08-2009, 16:56
питах за въпроси, не за щастливи и нещастни теми

vesSynkaa
02-08-2009, 17:20
Не можеш ли сама да измислиш 2 въпроса? :?