PDA

View Full Version : няква депресия ме е обвзела..



ElisaDay
02-08-2009, 17:35
Здравейте.

Започвам да се побърквам. Навсякъде положението е трагично!
У дома – нашите само се карат и започва да ми писва..Изобщо нямам желание да се прибирам в нас.. толкова са ми неприятни караниците им.
Преди 2 седмици приятеля ми скъса с мен, аз супер много държах на него. Той тръгна с друго момиче и често ми се налага да ги виждам заедно.. Ужасно тежко ми е.
И за капак тъпия 14 Февруари наближава.. всички ще са тооооолкова заблудено влюбени, че чак са ми противни. Гадното е, че аз ще бъда сам-самичка тогава. Всички приятели от компанията ми са с гаджета и ще си го празнуват, само една приятелка не е , но тя ще бъде на купон у едно момче, у което не съм поканена заради бившия ми. Надеждата ми беше, че ще изляза с нея на дискотека или нещо подобно, но уви.Тя беше единственото ми спасение, а сегаа.. ще тъпея из нас. Пък и тази седмица ще се побъркам в даскало – всички ще мрънкат какво да купуват на гаджетата си и .. следващата седмица пък какво са им подарили. Прекалено много ме натоварват ;(


Все търся нови запознанства, защото имам нужда и все не намирам. Наистина искам сериозен приятел, но явно ще го срещна по-късно ..

Ох, направо ме е обзела депресията..

w0sh
02-08-2009, 17:37
Човек не трябва да обръща внимание на тези неща.
С родителите си можеш да говориш....
Пък 14 февруари не е някаква супер важна дата.

Whyniser
02-08-2009, 17:38
Ми излизаш и си правиш сама кефа като никои не иска.Пък можеш и да запознаеш,току виж и ти си намерила самотен гълъб в този ден :-D . Много се вгълбяваш в нещата и боли след това много.Запиши се на някакъв спорт или каквото искаш да направиш.

Prestigi0
02-08-2009, 17:38
Единствното от което имаш нужда е...(hug)

hooliganka89
02-08-2009, 17:39
Оф,можех да ти помогна да излезнем двете да се напием,че и моите приятелки за една седмица всичките си хванаха гаджета.
И аз май няма да има с кого да празнувам.
Обаче тая твоята приятелка,защо не вземе да откаже купона,и да излезе с теб?Там сигорно всички ще са с гаджета,тя кво ще им свети там или?
Вземи да я помолиш по-настойчиво да излезне с теб.

ELiTyYy
02-08-2009, 17:41
Ееее какво толкова...напии се самичка :D смешно звучи..но съм го правила.. и не е зле.. хаха


На колко си,че толкова се нервираш за бившия.. ? =)
няма кво да се нервиш-> Next please {:

w0sh
02-08-2009, 17:41
Обаче тая твоята приятелка,защо не вземе да откаже купона,а да излезе сама?Там сигорно всички ще са с гадйета,тя кво ще им свети там или?
Вземи да я помолиш по-настойчиво да излезне с теб.

Откога себичността е на мода?


Единствното от което имаш нужда е...(hug)
Това елементарно изказване няма да го коментирам. По добре удари една.

GregoryHouse
02-08-2009, 17:42
Превърти и остави всичко на течението....аз така правя :) Дейсттва

hooliganka89
02-08-2009, 17:43
Обаче тая твоята приятелка,защо не вземе да откаже купона,а да излезе сама?Там сигорно всички ще са с гадйета,тя кво ще им свети там или?
Вземи да я помолиш по-настойчиво да излезне с теб.

Откога себичността е на мода?


Единствното от което имаш нужда е...(hug)
Това елементарно изказване няма да го коментирам. По добре удари една.

Ехооооо
Редактора
Застреляй се!

w0sh
02-08-2009, 17:44
С удоволствие,ама съм в сесия.

hooliganka89
02-08-2009, 17:48
С удоволствие,ама съм в сесия.


:::

w0sh
02-08-2009, 17:50
Пък после ми говорят за депресия. Да се пробват хората да учат нон стоп 20 дни...

Излизам от нас само за кафе/бира.

hooliganka89
02-08-2009, 17:50
Пък после ми говорят за депресия. Да се пробват хората да учат нон стоп 20 дни...

Излизам от нас само за кафе/бира.


Стига се самосъжелява в чуждите теми.

w0sh
02-08-2009, 17:52
Нямам приятели, които да ме изслушват. освен това страдам от комплекси и искам да привлека внимание към себе си.

Prestigi0
02-08-2009, 17:53
Нямам приятели, които да ме изслушват. освен това страдам от комплекси и искам да привлека внимание към себе си.

Аве ей, звезда, ходи си учиш там и стига си спамил темите на хората. Да не говорим, че си забавен колкото кутия от обувки.

hooliganka89
02-08-2009, 17:55
Нямам приятели, които да ме изслушват. освен това страдам от комплекси и искам да привлека внимание към себе си.


Тва за вниманието отдавна сме го разбрали. 8-)

w0sh
02-08-2009, 17:56
Нямам приятели, които да ме изслушват. освен това страдам от комплекси и искам да привлека внимание към себе си.

Аве ей, звезда, ходи си учиш там и стига си спамил темите на хората. Да не говорим, че си забавен колкото кутия от обувки.

Благодаря за комплимента.

111111111
02-08-2009, 18:39
Тегли му майните на 14 февруари.Тоя ден не трябва да е повод за квото и да било сдухване.Тва си е ден като ден.Дали ще е 14-16-28 е все тая. Живей си младините с кеф и не се сдухвай заради тва че са те зарязали или такива др работи, в живота има толкова хубави неща :P

KimBerLy1912
02-08-2009, 20:17
Оф,можех да ти помогна да излезнем двете да се напием,че и моите приятелки за една седмица всичките си хванаха гаджета.
И аз май няма да има с кого да празнувам.
Обаче тая твоята приятелка,защо не вземе да откаже купона,и да излезе с теб?Там сигорно всички ще са с гаджета,тя кво ще им свети там или?
Вземи да я помолиш по-настойчиво да излезне с теб.
Е че как няма с кого...? Ти нямаше ли сериозен приятел,с който живеехте заедно?
Сори за любопитството,ама се учудих...знам че е прекалено лично,ако искаш не отговаряй : )))
По темата:14-ти не е толкова важна дата...НАИСТИНА : )