PDA

View Full Version : Нов шанс..



PoisoNGirL
02-08-2009, 20:43
Случвало ли ви се е да обичате някой повече от живота си,но да знаете,че не е за вас,че ви е причинил толкова болка,че едва ли може повече...и все пак да живеете само за да го видите.Да намерите някой,който е точно за вас,но да знаете,че никога няма да обичате по същия начин както първия...Какво бихте избрали...?!

AFT
02-08-2009, 20:44
Не.

Devinski
02-08-2009, 20:48
Без последната част на първото изречение - да, случва се в момента и при мен. Не сме сами :) .
Заблуждаваш се за силата на чувството в теб. Нямаш точна представа докъде може да се разпростре то. В този момент е нормално да мислиш така.
Аз избрах възможната връзка. Невъзможната ще те накара да страдаш. Особено ако срещаш студенина и отчуждение от другата страна...

MeGGiTy
02-08-2009, 21:19
Случвало ми се е, но моята невъзможна връзка не беше породена от липсата на чувства от другата страна, а от това, че общото мнение на хората около мен беше, че това не е човек за мен! Чувствах се отвратително... тъй като всички повтаряха все едно и също, моите приятели, родителите ми и т.н. Аз избрах по-лесното решение, за да не ми мелят сол на главата... отдалечих се от момчето, което много обичах. Всеки друг след него беше бледа сянка на онова, което търсех... аз все още търсех любовта си. Мина доста време и аз си казах, че няма смисъл да съм с някой, а да не чувствам нищо към него.
За мое щастие сега се събрах с момчето, което обичах тогава и което още много, много обичам. Чувството е неописуемо.. да чакаш година този момент и да не можеш да повярваш, че този път не сънуваш. Струва си чакането, а болката която ми причини преди, вече е заличена. :-)

venom0706
02-08-2009, 21:22
Дам,случвало ми се е....За съжаление любовта не си играе и носи доста голяма болка на някои... :-#

PoisoNGirL
02-08-2009, 21:31
Всички казват,че момчето не е за мен-родителите ни,приятелите ни.Но ние се борим.Караме се ,сдобряваме се,но всичко има граница.Не мога да сложа край..Питам се ако го направя и дам шанс на другото момче,ще успея ли да забравя миналото и да се влюбя пак така..

MeGGiTy
02-08-2009, 21:40
Според мен прецени колко са силни чувствата ви един към друг, виж дали има смисъл да правите компромиси или е дошло време да сложите край. Макар и да е трудно, понякога така се спестяват още повече страдания.

hahavteen
02-08-2009, 21:54
Само любов не стига.
Когато двама души не се разбират и няма смисъл от връзката им няма значение колко се обичат те никога няма да могат да бъдат напълно щастливи заедно.
Аз лично не бих се тормозила. Едва ли бих избрала другото момче обаче. Най-вероятно щях да остана за малко сама. :)

mitkom89
02-08-2009, 21:58
На мен такова нещо не може да ми се случи 8)

Pliok0019
02-09-2009, 09:08
Да, но бих се отказала от нещо, което няма надежда и ми донася само болка :)

Bellatrix
02-09-2009, 09:17
Само любов не стига.
Когато двама души не се разбират и няма смисъл от връзката им няма значение колко се обичат те никога няма да могат да бъдат напълно щастливи заедно.
Аз лично не бих се тормозила. Едва ли бих избрала другото момче обаче. Най-вероятно щях да остана за малко сама. :)
+1, съгласна съм. Не всичко е до чувства, трябва и уважение и разбирателство иначе какъв би бил смисъла? Хората се събират първоначално, за да са щастливи заедно, не само заради идеята за "Голямата любов". Ако не си щастлива, цялата идея се губи.

evelinka1122
02-09-2009, 10:59
чувсрвала съм се така :-k мн гадно..... но времето лекува.... ако чувствата ми са мн силни към първия аз никога няма да тръгна с този втория.... кого ще залъгвам? него ли ? или мен ? и той ще страда и аз! а, ако чувствата ми не са толкова силни, просто ще се опитам да го забравя с 2-рото момче... нищо няма да загубя :)

Josefinne
02-09-2009, 11:01
Да. Просто го преживях. Той - също.

sku
02-09-2009, 15:33
Всички казват,че момчето не е за мен-родителите ни,приятелите ни.Но ние се борим.Караме се ,сдобряваме се,но всичко има граница.Не мога да сложа край..Питам се ако го направя и дам шанс на другото момче,ще успея ли да забравя миналото и да се влюбя пак така..
честно-за сега няма да можеш да го забрвиш...Особенно след като твърдиш че чувствата са силни,няма да можеш да ги заличиш с друг човек!

GameMaster
02-09-2009, 15:36
Ami lichno az ne bih pozvolila dulgo vreme nqkoi da me pravi na maimuna i da me boli ot lubovta.Togava bih slojila krai nezavisimo vsichko.

DevilWish
02-09-2009, 15:42
В момента е така, само че приятелят ми е този, който забрави всичко, защото преди почти му бях съсипала живота :> И всеки случай ако трябваше да съм аз, нямаше да простя ;С

babyvy
02-09-2009, 17:15
Случвало ли ви се е да обичате някой повече от живота си,но да знаете,че не е за вас,че ви е причинил толкова болка,че едва ли може повече...и все пак да живеете само за да го видите

Да случи ми се... :( :( :(

slun4ice_90
02-09-2009, 17:31
Вече е минало...Пък и,когато има прекалено много пречки,става още по-голям мираж всичко това...Само да обичаш някого не стига...!

miloto_girl_4e
02-09-2009, 17:32
Не, не са ми се случвали чааак такива филми... :) :)

111111111
02-10-2009, 07:01
Не точно :)

mon4eto
02-10-2009, 15:37
Незнам ,но когато обичаш някого много силно обикновенно се появява този идеалния един вид ,но правиш много грешки ,с които го нараняваш и всичко приключва фатално за него .Демек новия шанс е пропилян.Говоря така защото съм го преживяла и знам какво е да обичаш някого толкова силно ,а в същото време да нараняваш подсъзнателно други,които биха били по добри за теб :(

UnToUcHeD
02-10-2009, 21:01
Случвало ми се е повече от трудно е .. намираш си някой той е с теб обича те подкрепяте .. но неее не е момчето което ти искаш което ти обичаш за което мислиш всеки ден и копнееш за очите му .. невъзможно е да избягаш не е по силите си искаш да се оттървеш от тази болезнена обич правиш крачка да го забравиш сигурен че ще успееш но се връщаш по разочаровам от сякога когато си осъзнала че той е навсякъде и е някакъф абсурд да го забравиш .. пробвах какво ли не да се отърся от тази любов но сякаш тя е по силна от мен вкопчила се е за сърцето ми и не го пуска не иска да го дава на никой друг пази го само за него, почваш да се вманиачаваш сравняваш всеки срещнат дали върви като него или има същия суитчър, погледа, косата нищо не ти обягва чуваш коментари от рода виж го тоя сладур и банално отвръщаш а не е нищо особенно .. дано някога успея наистина да го забравя сигурно това ще е най- трудната и неусъществима задача в целия ми безсмислен живот .. :( :shock: :?

moon_flower
02-10-2009, 21:08
Не ми се е случвало,но пък бих търпяла какво ли не,за да съм с човека,който обичам.Ако ще целия свят да е срещу нас.

problematichnost
02-11-2009, 14:33
Като срещна новата , ще ти кажа кое бих избрал , но страданията са болезнени и не се забравят , така че промяната е неизбежна, рано или късно трябва да настъпи ....

MaLkaTa_LaDy
02-11-2009, 14:37
Не! Осъзнай се.

sweet_sorcerer
02-11-2009, 14:46
НЕ :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2009, 23:48
Случвало ли ви се е да обичате някой повече от живота си,но да знаете,че не е за вас,че ви е причинил толкова болка,че едва ли може повече...и все пак да живеете само за да го видите.Да намерите някой,който е точно за вас,но да знаете,че никога няма да обичате по същия начин както първия...Какво бихте избрали...?!

Да обичаш някого повече от живота си и себе си е най-голямата грешка, която изобщо можеш да направиш. Не трябва никого да поставяш пред себе си.
А пък нека не забравяваме, че времето лекува и не е вярно, че няма да обичаш някого пак така силно. Напротив. Пак ще обичаш, само че няма да е същия човек и вероятно ще харесаш други негови черти повече и ще започнеш да държиш на него по други причини. Това не означава, че пак няма да обичаш истински, както е било 'някога'.