PDA

View Full Version : Злоба ?!?



mitkom89
02-08-2009, 22:53
Здравейте хора... днес пак се замислих над въпроса, защо българина е толкова озлобен? Защо има нужда от толкова агресия изразена в най-различни форми ??? Защо по дяволите трябва докъто хората си вървят да ги бият за нищо ??? Нужно ли е всичко това и нужно ли е да се избием един друг?

ПС. Знам че сме олигофренски народ, но ако някой има друго обяснение ще се радвам да го прочета

DimovB
02-08-2009, 22:57
манталитет, завист, стрес, депресия, простащина...

gsh
02-08-2009, 22:57
нема такова нещо 8-)

LINKNOT
02-08-2009, 23:00
Ние отделяме много малко време,за да се порадваме на живота. Толкова сме вглъбени в ежедневието,че то сякаш ни задушава,а може би и задължава. Всъщност и тая работа е свързана с липсата на пари. В по-развитите страни хората пътуват често,ходят на екскурзии,учат по-малко,а постигат повече;някои дори имат прислуги.

Blab
02-08-2009, 23:01
липсата на пари.
точкЪ

LiveFlower
02-08-2009, 23:32
А ти как искаш да не се озлобил,след като всичко в държавата е наопаки?!
Едни се борят,а не получават нищо.Други си спинкат,обаче са напред в нещата,щото просто връзките им помагат.Как,след като един средно статистически български работник влиза в магазина и си профуква половината заплата,а излиза с празна торба?Повече от 30 % през последните 2-3 години не са си позволили почивка,защото са пред дилемата-семейство ли да хранят или да си веят шапката,без да им пука.Как да не сме злобни,след като сме в мизерията,а как да надигнем глава.Как един пенсионер да не мрази,като не знае пари за лекарства ли да даде или за хляб,кое му е по-необходимо.От пенсията 100 лв половината отива за лекарства.Ставаш в 5.00 и се прибираш в 21.00 щото се чудиш откъде да изкаваш повече лев,и си се хванал на 2-3 работи.
Как няма да тайш гняв,като във свеки един момент незнаеш откъде кво ще ти дойде.Днеска си тук,а утре къде си?!По всяко време те натискат,а повечето не могат да се опълчат,защото знаят,че е безмислено,а и знаят как ще бъдат още повече потъпкани.Народа няма самочувствие,няма смелостта да надигне глава.Знае,че всяко нещо,което направи ще е безмислено,за тва и тай в себе си чувствата и емоциите,а те се превръщат в гняв и омраза.
Вчера си бил на работа,а днеска си безработен,щото някой някъде си не си върши работата.Идват избори,отиваш да гласуваш,а дори не знаеш за КОГО,защото просто всички са еднакви,всички са аналноподатливи на парите.
Заради всичко това и още мнооооого други,българина е озлобен с толкова агресивен,и изпълнен с ненавист към всичко.

Seducti0n
02-08-2009, 23:46
:) Всъщност, по-страшно е тогава, когато задържаш агресията вътре в себе си или пък я насочваш към хора, видимо по-слаби от теб, умишлено, без провокация.
Като искат хората-нека се бият, но само при желание от двете страни.
Тъпо е да намесвате въпроса с футболното хулиганство, по-добре се замислете над това, което стана пред Амнезия.

malone
02-09-2009, 11:17
Питай този, който твърди, че темата е поредната безсмислена - той е генератор на насилието доколкото разбирам.Глобале как не си предложил ДОИП :D.По темата много ненизчерпана енергия,много свободно време,много притискащи човека обстоятелства или просто човечеството ни отива към съморазрушение.

mitkom89
02-09-2009, 12:13
Аз не мисля че проблема е като цяло в човечеството... Щом повечето народи са се оправили, защо ние сме най-големите олигофрени не мога да разбера? И на нас винаги някой друг ни е виновен!!! Защо по улиците не може да видиш един усмихнат човек? Защо въпреки всичко не гледаме напред, а не надолу? Все пак онези за които гласуваме са излезнали от нас! Не са паднали от небето!!! И съм сигурен че всеки един ако го сложат на тяхно място най-малкото което е, че ще се държи по същия начин, ако не и по-нагло!!! И защо българите извън България се уважават и се радват когато се видят, а тук се зъбят един на друг и се обиждат наред... Нима в БГ са останали само отрепки ?!?

ПС. Както е казал някой умен човек: "Горд съм, че съм българин, но не съм горд, че живея в България"

x3eme
02-09-2009, 12:32
Защото живеем в държава на вълци в овчи кожи и всеки ни чака да се изложим.Безпаричието и мизерията са ни направили АНТИхора.А кой има вина?Така наречените ни управници.....

partychild
02-09-2009, 13:44
има много омраза ... и не знам от къде е... доказателство за това е темата за софия... там толкова омраза е излята че няма докъде :( не харесвам такива хора ,на които им е криво за всичко и трябва да мразят всеки :?

Lucho
02-09-2009, 14:01
http://www.seir.bg/pictures/1761_big.jpg

Moderated by slun4ice
т.5 от правилника

emo_girl953
02-09-2009, 14:07
Абе пфф тоя Георги П. да го махат оттам :-x и без тва нищо не прави по въпроса хораа даже и ЕС не ни иска бее нашето общесто са едни боклуци хората се избиват взаймно от злоба,завист няма пари това също в някои случай е пшовод за збиваня еми ако тоя президента иска нещата да са добре вместо да седи на стола там и да трие тапицерията всеки ден и на всеки 31.12 да ми говори по 15 без да каже нещо смислено е извинявайте възрастните хора няма с какво да се хранят бее кви са тея пенсии 100 лева на инжинер пфф и как ще живее той със 100 лева? като даде пари за ток 70 лева примерно и като купи храна за 20 и излезне с една бучка сирене,два хляба и бучка кашкавал и айде един месец само на хляб и сирене е извинявайте нека да се замислят тея хора малко бее хората няма какво да ядат а те седят колко пари е взела държавата за данъци и одръжки от заплатите на хората?Идиоти ЕС тоо България ще стане една тъпа проста държава(тя вече е) ЕС ни искат само з да им пазиме гранниците там зс какво другп ще сме им ся ще доийдат турции,дигани,арабии и направо ще ни изхвърлят простоо...Тея там политиците вместо да си живеят животеца да се размърдат и да оправят нещата бее може ли такова нещо ако греша нека някой ми го каже :-x :shock:

Jesus
02-09-2009, 14:10
Заради чалгата и тези на пл. "Народно събрание" №2

crazy_style
02-09-2009, 17:16
AA da popitam tyk.. vmesto da pravq nova tema (6toto pak 6te si izqm psuvnite) .. Kvo trqbva da napravi6 kogato kakto si vurvi6 i nqkvo nadrusano lape re6i 4e go drazni6 i po4ne da ti vika i da te podritva.. qsno e 4e nqma da si mul4i6. Ama kato se ima v predvit 4e sum momi4e 50 kila.. a toi e mom4e s 10 kila da e pove4e 4e ot men.. pak faida.. I nikoi ni6ty ne mu kazva 6toto e tolkova nadrusan 4e 4ak neznae kvo prai...
Tfa ne mi se be6e slu4valo .. ama ot dnes ve4e se 4uvstvam BulgarkA !

mitkom89
02-09-2009, 17:28
Точно проблема е в липсата на възпитание!!! Много малка част от възрастните / говоря над 25 години примерно / са проблемни, за разлика от подрастващите / до 20 годишни някъде /... Лично аз съм свидетел как младите правят тъпотии и си съсипват живота! И после как един човек със среден успех 3.20 да се реализира в живота и да просперира / вярно че може, но е трудно!!! /

Президента и управляващите няма какво да направят за да променят манталитета на българина! Единствено ние сами може да се променим, но никой няма желание за това! Защото когато видим някой олигофрен да си хвърля боклука през прозораца или да си хвърля фаса на улицата, вместо да му кажем си го подминаваме / примиряваме се /. Няма го това гражданско общество за което всички парадират че съществува! На път са да ни вземат и душите, а ние продължаваме да се джафкаме едни с други!

crazy_style
02-09-2009, 17:38
to4no na6to pokolenie (aide moeto) i po-malkite .. Pravqt takiva mizeriI i gluposti 4e .. Neznam tova ot vuzpitanieto li e.. Li4no men na6te me vuzpitavat kakto sa vuzpitavali tqh .. Oba4e az tolkova gluposti sum pravila 4e ne e istina.. Opredeleno kogato horata okolo teb gi pravqt tezi ne6ta na teb ti izglejda normalno i... nqma kak ..
Neznam nemoga da govorq to4no na tazi tema za6toto ne sum koi znae kvo ... Oba4e pone znam 4e i az pravq gluposti i znam za6to.. I kogato si sviknal.. Kvito i zakoni da izmislqt .. kvito i gluposti da pravqt.. Trudno 6te se sprat mizeriIte i 6te se promeni durjanieto na horata..

FockidyFockFock
02-09-2009, 17:53
Не е злоба, това е липса на ДОИП!

ScionOfStorm
02-09-2009, 18:09
нема ДОИП - нема оправия.

дайте на глобал 800 месечни цикъла с програмата на ДОИП и той ще оправи всичко.

EarthShaker
02-09-2009, 19:06
ДОИП!

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:10
Деспотична
Олигархия
(на)
Имунизираните
Педерасти!

ДОИП!

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:14
Мисля, колега прикрит анти-ДОИПар като мен, че сме консенсуално убедени в административните институционални особености на последната буквичка от светото четирибуквие - педали или педерасти.

Нима, така, съвсем неофициално и завоалирано в профанизация отявлена, вие намеквате за сексуалната ориентация на нашия лидер?

Аз съм дълбоко потресен и възмутен от този развой на събитията!

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:18
*отива да търси свещи и жертви за кръвното подоипване в ДОИП вярата*

ДОИП!

cherinka
02-09-2009, 19:26
egati^ twa beshe interesno
samo deto nikoga ne izpolzvam izraza "bulgarska mu rabota"
shto li :?

mitkom89
02-09-2009, 19:26
Пак обърнахте темата в цирк! Цървули! А тва за дето като сте свикнали да правите глупости, като лепнат на родителите ви една глоба от 1000-2000 лева да видиш няма ли да се научиш! И ако не се научиш си има място в панделата, нали не тряа и затворите да са празни!!! Има оправия, но не е лесно...

FockidyFockFock
02-09-2009, 19:28
Пак обърнахте темата в цирк! Цървули! А тва за дето като сте свикнали да правите глупости, като лепнат на родителите ви една глоба от 1000-2000 лева да видиш няма ли да се научиш! И ако не се научиш си има място в панделата, нали не тряа и затворите да са празни!!! Има оправия, но не е лесно...
ДОИП БЕ!

mitkom89
02-09-2009, 19:33
Да.. нали.. адски си забавен :grin: Деградирал Озлобен Издухан Пубер!!!

FockidyFockFock
02-09-2009, 19:35
Има ли ДОИП ? :oops:

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:38
Искам тройка ДОИП с едно хлебче, моля.

FockidyFockFock
02-09-2009, 19:40
2х ситен ДОИП, да си наредя!

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:47
Аз искам от новият ДОИП с формула за изчистване на петната, цветно пране - 3 бритнита на цената на 2 мадони. ^^

ScionOfStorm
02-09-2009, 19:57
Щом няма вибриращи пръстени ДОИП никъде не отивам!

FockidyFockFock
02-09-2009, 20:03
С пускането на SMS с тескт "ДОИП!" на кратък номер 1488, Вие имате шанса да спечелите:

- чифт плетени обувки
- тишърт с червен надпис "ДОИП" и лика на Мадона, на гърба
- новия албум на Славка Калчева
- ъндърграунд запис на новия сингъл на Бритни "ДОИП"
- колан на "Гуци"


ГЛАСУВАЙ АЛБЕНА!

Canis_Dirus
02-09-2009, 20:14
Албена на кого ще е кръстена?

На Албена Вулева?


ДОИП!

hardball
02-09-2009, 20:16
ЦЪРВУЛИИИИ! :D

FockidyFockFock
02-09-2009, 20:17
Албена на кого ще е кръстена?

На Албена Вулева?


ДОИП!

Не се знае. Нека попитаме НЕГО.

ГЛОБАЛЕ, просветли ни, комуняга такъв!

hardball
02-09-2009, 20:19
Албена на хотел Албена в Хисаря :D

LINKNOT
02-09-2009, 20:23
Злоба в антизлобната тема. 8-)

Canis_Dirus
02-09-2009, 20:24
Аз пък исках да прекръстим България на Ставруда, или Марудка.

Ставрудаджия или Ставрудчанин
Марудкачанин или Марудкаджия

Албенец да се наричам първа радост е за мене. Просто се притеснявам, че ако се казва Албена, Албания ще търси авторски права, че й имитираме името.

FockidyFockFock
02-09-2009, 20:27
Това няма да е проблем, тъй като ДОИП ще стане интернационален!

ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ!

ДОИП!

ScionOfStorm
02-09-2009, 20:31
Вие не знаете, но г-н Обама всъщност е прикрит ДОИП-ар.

Тайната на ДОИП ще стигне дори в Сибир и Чукотка скоро и тогава наистина няма да има какво да спре...


ДОИП!

ScionOfStorm
02-09-2009, 20:37
Братя ДОИП-ари, Бог е нашият враг. Църквата ни заклейми като антихристи и кечисти, но ние не ще се поддадем на завистта на Всевишния към могъществото на нашия Лидер - най-великият Полубог, виждан от човечеството EVAH!

JHVE Global
DOIP IRAE
DIES DOIP
DOIP TERRA!

Diam0nD
02-09-2009, 20:37
И рече Господ:

НЕКА БЪДЕ ДОИП!

И беше ДОИП!

И видя Бог, че е добро.

Прекалено добро.

И рече:

НЕКА ИМА ДЕМОКРАЦИЯ, А ДОИП ДА Е СВЕЩЕН БЛЯН!
още ли предлагате диоп на прах ?

FockidyFockFock
02-09-2009, 20:42
ЛИДЕРА ще ни благослови. Не ще има болести, завист, злоба и алчност. Ще има само ДОИП!


ДОИП ще пеят нашите деца!
М О Щ Н О ДОИП! до края на Света!

MostHated
02-09-2009, 20:45
хахахахаха

Diam0nD
02-09-2009, 21:03
И рече Господ:

НЕКА БЪДЕ ДОИП!

И беше ДОИП!

И видя Бог, че е добро.

Прекалено добро.

И рече:

НЕКА ИМА ДЕМОКРАЦИЯ, А ДОИП ДА Е СВЕЩЕН БЛЯН!
още ли предлагате диоп на прах ?

и в тубички (бонус торбичка) :)ако го има на прах в тубички идеално ,но ако може и малко във формата на лепило да ми го шибнете в торбичката -екстра ... ДИОП докат не писнеее :grin: :grin:

LiveFlower
02-09-2009, 21:13
:lol: :lol: :lol: :lol: ебааааааати гаврата...


Ебахте мамата на темата :razz: :razz: :razz:

ScionOfStorm
02-09-2009, 21:27
ДОИП беше.

:oops:

mitkom89
02-10-2009, 09:19
хахаха глупави форумни мишки :razz: Заврете си го отзад тва ДОИП ! Не виждате ли че сте забавни само и единствено на вас си :o Бахти ако разговарям с гуменките си ще се получи по-смислен разговор отколкото с вас... И най-жалкото е, че е пълно с олигофрени като вас навсякъде :-x

OtherDimension
02-10-2009, 10:24
И рече Господ:

НЕКА БЪДЕ ДОИП!

И беше ДОИП!

И видя Бог, че е добро.

Прекалено добро.

И рече:

НЕКА ИМА ДЕМОКРАЦИЯ, А ДОИП ДА Е СВЕЩЕН БЛЯН!
:lol:

SWASTIKA
02-10-2009, 10:26
Преди беше "куp", сега ДОИП.
Толкова елементарни, че чак отвратителни.

Canis_Dirus
02-10-2009, 10:49
ДОИП

slun4ice_90
02-10-2009, 11:34
И рече Господ:

НЕКА БЪДЕ ДОИП!

И беше ДОИП!

И видя Бог, че е добро.

Прекалено добро.

И рече:

НЕКА ИМА ДЕМОКРАЦИЯ, А ДОИП ДА Е СВЕЩЕН БЛЯН!
:lol: :razz:

slun4ice_90
02-10-2009, 11:40
Злобата,завистта и агресивността са типични за нас-спор няма!Това е така,защото има бедни и богати хора.Завиждат по-бедните и си мислят защо и те нямат Мерцедес последен модел (примерно)....Не може всички да сме богати,това също е вярно....Когата човек е агресивен показва безсилие,отчаяние...и т.н...Понеже няма как да покаже,че е зле,го прави по този начин,за да разберат и другите....Дори един човек да не е психолог е възможно да го забележи...И аз се чудя на такива хора,които имат нужда да се заяждат с другите тук,а не отидат да си изкарат излишната енергия във фитнесът или просто да се опитат да разрешат проблемите си. :)

Sarityyy
02-10-2009, 13:34
Нямам обяснение. Хората просто са злобни. :(

FockidyFockFock
02-10-2009, 13:44
Нямам обяснение. Хората просто са злобни. :(

Как да няма бе?


ДОИП за братство и единство!

mitkom89
02-10-2009, 14:40
Да нали... с Fight For Pride особенно сме тръгнали към добре :D Докъто има лекета, които мислят че насилието и агресията са разрешението на проблема няма да се оправим, а напротив ще вървим на зле! Защото селянията не е по селата! Тя е в кръвта ни / на българите / ! И както днес казах пред 30 човека, ще повторя и тук "Българина е ОЛИГОФРЕН!!!"

FockidyFockFock
02-10-2009, 14:46
Да нали... с Fight For Pride особенно сме тръгнали към добре :D Докъто има лекета, които мислят че насилието и агресията са разрешението на проблема няма да се оправим, а напротив ще вървим на зле! Защото селянията не е по селата! Тя е в кръвта ни / на българите / ! И както днес казах пред 30 човека, ще повторя и тук "Българина е ОЛИГОФРЕН!!!"

А ти какъв си бе, Шломо? :-)

mitkom89
02-10-2009, 14:52
Все още съм с всичкия си и разсъждавам реално. И надявам се скоро да съм извън този кенеф наречен България!!! Преди време се гордях че съм българин, но сега когато базата за сравнение е под всякаква критика, не се чувствам никак горд! След време тук ще останат само пенсионери, националисти и циганори... Защото и трите групи нямат никакво развитие...

FockidyFockFock
02-10-2009, 14:54
Все още съм с всичкия си и разсъждавам реално. И надявам се скоро да съм извън този кенеф наречен България!!! Преди време се гордях че съм българин, но сега когато базата за сравнение е под всякаква критика, не се чувствам никак горд! След време тук ще останат само пенсионери, националисти и циганори... Защото и трите групи нямат никакво развитие...
Приятен полет, Мехмед. :-)

FockidyFockFock
02-10-2009, 15:13
Hava nagila, hava nagila, hava nagila
Ve-nisma-cha, ve-nisma-cha
x2

Hava na-ranana, have na-ranana, hava na-ranana
Ve-nisma-cha, ve-nisma cha
x2


Мощно! :-)

mitkom89
02-10-2009, 15:23
Живеем в 21 век глупаци! Не случайно описват България като тоалетна... Всички виждат колко сме зле, само ние не можем да видим...

fashion4etyy
02-10-2009, 15:48
манталитет, завист, стрес, депресия, простащина...

и цигани

Canis_Dirus
02-10-2009, 15:52
манталитет, завист, стрес, депресия, простащина...

и цигани

и фешъни

fashion4etyy
02-10-2009, 16:16
манталитет, завист, стрес, депресия, простащина...

и цигани

и фешъни

нищо общо.
и спри да пишеш простотий вече :?