PDA

View Full Version : Не мога да спра..да пия



fashion90
02-08-2009, 23:08
Всяка ве4ер пия от м1ка и проблеми който имам. само на 20 съм и имам мн проблеми и винаги си намирам при4ина да пия дори за най малкото.просто исках да напиша знам 4е никой неможе да помогне дори не споделям при4ината но немога да спра да пияя нямам и ме4ти ве4е нз 6то живея.немога да се самоубия макар 4е искам може майками и баща са при4ина да не го направа..каажете ми кво да права не изд1ржам ве4е и приятели нямам нямам кво да права :((
По цял ден пия и спя ..така минават дните ми .Нямам спомени от нищо ве4е вси4ко забравих

Seducti0n
02-08-2009, 23:16
:) Спри да пиеш като за начало.
Алкохола те кара да забравиш за проблемите си, но когато прекаляваш хронично с него-както е в твоя случай, води до нови, по-лоши.И така се оказваш в един омагьосан кръг!
Та вземи се в ръце и потърси решение, че иначе тотално ще се затриеш. :wink:

5StaR
02-09-2009, 00:29
Maй си бил пиян като си го писал тоя пост а ? :-o :-o

x3eme
02-09-2009, 00:34
По едно време и аз мислех че съм станал алкохолик като винаги когати имах проблем се напивах....ОГРОМНА грешка.Дори да се напием след това изтрезняваме а проблемите пак са си там.Изправи се пред своите проблеми и спри алкохола.

LiveFlower
02-09-2009, 00:35
Запиши се в някой клуб на анонимните алкохолици ;-) ...

fashion90
02-09-2009, 00:48
Maй си бил пиян като си го писал тоя пост а ? :-o :-o

pil sum. no 6tom pi6a..ne sum piqn!

5StaR
02-09-2009, 00:54
Maй си бил пиян като си го писал тоя пост а ? :-o :-o

pil sum. no 6tom pi6a..ne sum piqn!

Eh i az sum pisal, kogato sum bil piqn, izliza s tolkova gre6ki kolkoto i tvoeto :)

tochi
02-09-2009, 03:55
Аз се сещам, имах един много тежък и черен момент преди около година, пълна безизходица,пълен шит!! И аз си мислих, че алкохолът няма да помогне,особено пък,ако пия сама и затова седмица и повече не бях близвала дори,но депресията супер се задълбочаваше...И си взех пиене и яко се натрясках сама...много беше зле положението,но именно в този момент ме сполетя вдъхновение и разбрах какво трябва да направя. Така, че не ги слушай тези глупости, че не трябвало да пиеш..напротив, алкохолът успокоява и прояснява,когато ти е много гадно!!! Поне на мен ми помага да си систематизирам най-важните цели. Дано скоро всичко бъде наред с теб (: И не забравяй...има поне 3 гледни точки за дадена ситуация.. а и краят е едно ново и по-уверено и претръпнало начало..това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!

Pliok0019
02-09-2009, 07:53
Щом осъзнаваш проблема, защо не променяш нищо? Какви са тези неща като "не мога да спра". Реши го твърдо, спри алкохола, опитай се разрешиш проблемите, ако не - забрави част от тях. Това е начина.

Когато човек стигне дъното, единственния път е нагоре.

techCandy
02-09-2009, 08:27
Измисли нещо, с което да се занимваш, така че да ти помогне да си
решиш проблемите и да те отвлича от пиенето. Като мрънкаш, нещата няма да се оправят. Намери си на работа, срамота е да си на 20 и да се подпираш, а ваще да те издържат. Всички имаме проблеми, но ако си малко по- умен, намираш начин да се справяш с тях и да продължаваш напред. Ти прецени от кои си...

Riot
02-09-2009, 08:29
fashion90 на 20 години не спира да пие
Адската работа
бах тия латиноамерикански сериали дет промиват главите на децата

tochi
02-09-2009, 09:06
Това, че някои хора си живеят във веселата си розова кутийка съвсем не означава, че други, също на по 19-20 години, не могат да имат невероятни проблеми..да ви имам снобското мислене..отворете си очите за света, в който живеете :? :-)

tochi
02-09-2009, 09:20
Така, че не ги слушай тези глупости, че не трябвало да пиеш..напротив, алкохолът успокоява и прояснява,когато ти е много гадно!!!

Ти сериозно ли го написа това? Без бъзик, напълно сериозно?
По-голяма простотия не бях чела от доста време.




ок де, бях пропуснала частта,в която авторът на темата казва, че не можел да спре.. в такъв случай :(


Виж какво, казваш, че може би мисълта за родителите ти е тази, която те въздържа да не направиш някоя глупост със себе си. В такъв случай защо не помогнеш например по някакъв начин на майка си и баща си или да ги зарадваш с нещо. Не знам каква е точно ситуацията, но вярвам, че ще помогне удовлетворението, което ще ти достави жестът.

А колкото до това, че не можеш да спреш алкохола.. не говори глупости..няма НЕ МОГА, има неща, които НЕ ИСКАМ да правя.. замисли се..

tochi
02-09-2009, 09:26
само спи и пие по неговите думи, без да съм изявен сноб, но си мисля, че е абсолютен лигльо и паразит този, който се чуди какво не му е наред.

Я да хване малко да поработи и да не живее на гърба на другите, току виж намерил смисъл в жалкия си живот.

Ако е така, жалко наистина, че ни занимава с глупости.. :-x :x Аз много се вживях, така че спирам да философствам (:

hAshoo
02-09-2009, 09:32
Еми..и аз имам проблеми,тъпия ми съквартирант се обадил на баща ми да се оплаква,че съм увеличавал музиката.Вместо да дойде при мене да ми го каже??Имам 2 избора.
Да му счупя зъбите или да се напия и да се опитам да го забравя,че нервите ми са на макс. :-x :-x :-x

fashion90
02-09-2009, 10:04
Така, че не ги слушай тези глупости, че не трябвало да пиеш..напротив, алкохолът успокоява и прояснява,когато ти е много гадно!!!

Ти сериозно ли го написа това? Без бъзик, напълно сериозно?
По-голяма простотия не бях чела от доста време.




ок де, бях пропуснала частта,в която авторът на темата казва, че не можел да спре.. в такъв случай :(


Виж какво, казваш, че може би мисълта за родителите ти е тази, която те въздържа да не направиш някоя глупост със себе си. В такъв случай защо не помогнеш например по някакъв начин на майка си и баща си или да ги зарадваш с нещо. Не знам каква е точно ситуацията, но вярвам, че ще помогне удовлетворението, което ще ти достави жестът.

А колкото до това, че не можеш да спреш алкохола.. не говори глупости..няма НЕ МОГА, има неща, които НЕ ИСКАМ да правя.. замисли се..

Не е точно че немога да спра. пия да забрава и да не мисла. тогава съм друг човек но после съм отново зле