PDA

View Full Version : Дали да си направя кичури?



Ou7taControL
02-09-2009, 02:49
Така.. с две думи.. напоследък много си сменям прическата.. по точно цвета.. и в момента съм с нещо между кафяво и червено.. може да го видите в тийн ай ди-то ми.. в подписа ми е линка.. Но така ми омръзна да съм, изглежда ми скучно вече.. Сигурно и вие сте се чувствали така.. сякаш трябва да разнообразите нещо.. И ми хрумна да си направя няколко руси и черни кичури на долния пласт коса.. Какво мислите вие,, добре ли ще изглежда.. защото се колебая.. :) А ако все пак си направя днес или утре ще пусна снимки :)

Мерси за мненията предватително..


т.7 от правилника
Moderated by slun4ice

5StaR
02-09-2009, 03:13
Napravi se rusa :-) :-) :-)

SoFarSoG00d
02-09-2009, 05:59
Светло кестеняво ще е супер,ако се направиш руса ще е голяма грешка.

webmast3rche
02-09-2009, 06:47
И така си е супер

zvezdichkaaa
02-09-2009, 11:54
Рижооо :grin:

Hilary_
02-09-2009, 12:01
офф ... мани ги тия причоски... :D Така също ти отива... ще си прецакаш косата... :? И все пак ако толкова искаш ... пробвай... коса е расте си така че спокс... :wink: :smt003

Fortuna
02-09-2009, 13:49
Така.. с две думи.. напоследък много си сменям прическата.. по точно цвета.. и в момента съм с нещо между кафяво и червено.. може да го видите в тийн ай ди-то ми.. в подписа ми е линка.. Но така ми омръзна да съм, изглежда ми скучно вече.. Сигурно и вие сте се чувствали така.. сякаш трябва да разнообразите нещо.. И ми хрумна да си направя няколко руси и черни кичури на долния пласт коса.. Какво мислите вие,, добре ли ще изглежда.. защото се колебая.. :) А ако все пак си направя днес или утре ще пусна снимки :)

Мерси за мненията предватително..


т.7 от правилника
Moderated by slun4ice
Mnogo mi haresa cveta ti s kva boq si go napravila?

LINKNOT
02-09-2009, 13:53
Този нюанс ти отива,но ако искаш можеш да постигнеш разнообразието като го подчервиш с няколко тона. Да,за рижаво говоря. Пипи - дъ лонг чорап.. 8-)

Ou7taControL
02-09-2009, 17:03
mm ruso ne mislq da se pravq zasega... zna4ii az purvo bqh s ki4uri.. rusi... ama sled vremetoto cqlata mi kosa stana rusa.. posle mi omruzna i iskah da stane rijavo.. ama stana 4ervenooo .. :shock: no poneje osnovata e ruso.. vsqka boq se izmiva lesno v na4aloto... iii 4ervenoto stana na rijavo sled vreme.. (uraaa xD ).. posle se napravij mn tumen cvqt (neshto mejdu 4erno i lilavo) .. no i tova se izmi.. i sega sum taka.. vsu4shtnost nesiakm da mi e 4ervena kosata powe4e.. iii mai nqma da si q boqdisvam powe4e ama taka mi omruzna i shte si napravq tezi ki4uri.. shte postna snimki utre 8-)

Kisses_P
02-09-2009, 17:06
За промяната с две ръце! аз пък съм спочти черна коса,исках промяна,отидох на фризьор и в най-долните пластове направих руси кичури.Трябваше да се бели,но от първия път не можаа да се изсветлят толкова.Сладко е според мен.ВИждат се като се размърда косата.Направи и ти кичури.В крайна сметка-коса е,расте.

Ou7taControL
02-09-2009, 17:20
Kisses_P точно това искам но мисля да добавя и черно, по този начин вместо много руси ще има няколко руси и няколко черни.. няма да са много за да може да се отличава самата прическа..
А според теб тънки ли да са.. или дебели.. ако са дебели ще са 4-5 руси и 4-5 черни.. :)

LovEsIckk
02-09-2009, 17:22
За промяната с две ръце! аз пък съм спочти черна коса,исках промяна,отидох на фризьор и в най-долните пластове направих руси кичури.Трябваше да се бели,но от първия път не можаа да се изсветлят толкова.Сладко е според мен.ВИждат се като се размърда косата.Направи и ти кичури.В крайна сметка-коса е,расте.
Моята е светло кестенява с руси кичури отдолу..много се надявах да станат бели ама няма как :) Преди това бях черна
А иначе черни кичури можеш да си направиш ама руси ..няма да станат руси ще жълтеят,трябва да се повторят ама има опасност да ти паднат направо кичурите..
Ето снимка .. http://i41.tinypic.com/esoyh5.jpg

Ou7taControL
02-09-2009, 18:03
LovEsIckk .. mn si sladka mn qka pri4eska.. amI ve4e opredeleno reshih da si gi naprawq.. a za twa za rusite.. imam takowa deto se majat s tqh i gi pravi naprawo beli ili srebarni imam 2 vida i naistina deistva.. shte postna snimki.. :)

Mersi na vsi4ki za suvetite i mneniqta :-)

LovEsIckk
02-09-2009, 19:07
LovEsIckk .. mn si sladka mn qka pri4eska.. amI ve4e opredeleno reshih da si gi naprawq.. a za twa za rusite.. imam takowa deto se majat s tqh i gi pravi naprawo beli ili srebarni imam 2 vida i naistina deistva.. shte postna snimki.. :)

Mersi na vsi4ki za suvetite i mneniqta :-)
При мен седят жълти.. можеш ли да ми кажеш тва за избелването кво е ? тониращ балсам или нещо друго..

Ou7taControL
02-09-2009, 20:53
тониращ балсам на Prestige :)

Kisses_P
02-10-2009, 15:24
ПРи мен с тониращия балсам на престиж не стана за жалост.Леко жълтеят,но моята основа е много тъмна.след месец пак ще ги изсветля.А ианче според мен ги направи тънки.Моите са такива.
ПП: балсама за какъв цвят е?Моята фризьорка каза да взема най-свелото сиво,но не се получи с него,даже станаха по-жълти :?

Darkkiss
02-11-2009, 00:20
още ли няма снимки е... ;(

Pliok0019
02-11-2009, 10:19
Мойта коса е руса, но отдолу имам един пласт, който боядисах в черно. Сега е някакво кафяво...

Може да си обезцветиш първо кичурите, после да ги боядисаш.

Ou7taControL
02-11-2009, 23:51
naprawih si gi.. ama snimki sh postna posle 4e sq nqam oshte 8-)

BoCupycake
02-12-2009, 00:15
Абе хора вие собствено мнение за себе си нямате ли?!К'во питате как да се направите.Ами направете се както вие искате.Или то е важно другите да ви харесват....omfg!

п.п.Мисля,че така си ти е добре.

Darkkiss
02-12-2009, 00:18
naprawih si gi.. ama snimki sh postna posle 4e sq nqam oshte 8-)

е ние (под ние имам предвиз аз) искаме снимки ;)

ELiTyYy
02-12-2009, 10:25
LovEsIckk
tozi gorniq ti cvqt s kakva boq si go dokarala :) ..
az iskam neshto podobno da q boqdisam,no vse ne se polu4ava tkv cvqt ? ...

Ou7taControL
02-13-2009, 00:13
naprawih si gi.. ama snimki sh postna posle 4e sq nqam oshte 8-)

е ние (под ние имам предвиз аз) искаме снимки ;) li4no? skype? :)

Darkkiss
02-13-2009, 00:25
naprawih si gi.. ama snimki sh postna posle 4e sq nqam oshte 8-)

е ние (под ние имам предвиз аз) искаме снимки ;) li4no? skype? :)

лично лично ;)

ELiTyYy
02-13-2009, 06:24
ee dai tuka de ;p

Briseis
02-13-2009, 09:07
ако искаш да не си вече червена започни леко да използваш кестеняви бои....оттенък ще си има, докато не израсте. но все пак има някакъв ефект.
дай снимки де :grin:

viki_beb4ety
02-13-2009, 12:43
Искаме снимкииииииии

LovEsIckk
02-14-2009, 15:14
LovEsIckk
tozi gorniq ti cvqt s kakva boq si go dokarala :) ..
az iskam neshto podobno da q boqdisam,no vse ne se polu4ava tkv cvqt ? ...

Ми тва ми е що годе естествения цвят..Била съм бяло руса,след тва половин година черна,след тва изчаках да ми се измие черното ..чаках чаках и станах така.. :) Зора беше да се изруся отдолу

LovEsIckk
02-14-2009, 15:15
LovEsIckk
tozi gorniq ti cvqt s kakva boq si go dokarala :) ..
az iskam neshto podobno da q boqdisam,no vse ne se polu4ava tkv cvqt ? ...

Ми тва ми е що годе естествения цвят..Била съм бяло руса,след тва половин година черна,след тва изчаках да ми се измие черното ..чаках чаках и станах така.. :) Зора беше да се изруся отдолу

Ou7taControL
02-15-2009, 23:45
http://www.prikachi.com/files/604512h.jpg - tyka se vijda 4ast ot kosata mi... taka mi e samo dolniq plast ... 5 rusi i 5 4erni ki4ura.. ina4e si e kaktopredi si bqh ... :)