PDA

View Full Version : Спешно...Притеснение.Откача м!



Soy_tu_mujer
02-09-2009, 09:26
Здравейте.

Хора откачам от притеснение.
Аз писах вече тема, но така и не получих компетентни отговори.
С приятеля правихме секс на 29.01..точно 1-2 дни след цикъла ми и накрая стана обърквация, инъче си бяхме с презерватив, не се е скъсал, просто точно накрая го карам да го изважда, и той при изваждането е запрял с пръст презерватива, но ми казва, че мисли че не е свършил в мен, въпреки че и той се притесни. Не съм пила хапче, а и съм на 16. Но предполагам има някаква вероятност да е станала грешката. И така някъде от 9тия ден след секса ми получи кафеникаво зацапване.. на следващия ден нямах и днес сутринта пак имах леко. Лошото е, че разбрах, че се получава при вгнездяване на яйцеклетката. Мисля, че ще припадна от притеснение.Дори днес сутринта нямам никакъв апетит, дори мисля, че ако изям нещо ще повърна.Незнам дали е от притеснението или от друго. Скоро ще направя тест. ЗНаете ли кой отчита по-скоро, а не след 1вия ден от закъснението. Моля ви пишете....... Откачам.
Благодаря предварително.

SexyChild
02-09-2009, 09:31
Здравейте.

Хора откачам от притеснение.
Аз писах вече тема, но така и не получих компетентни отговори.
С приятеля правихме секс на 29.01..точно 1-2 дни след цикъла ми и накрая стана обърквация, инъче си бяхме с презерватив, не се е скъсал, просто точно накрая го карам да го изважда, и той при изваждането е запрял с пръст презерватива, но ми казва, че мисли че не е свършил в мен, въпреки че и той се притесни. Не съм пила хапче, а и съм на 16. Но предполагам има някаква вероятност да е станала грешката. И така някъде от 9тия ден след секса ми получи кафеникаво зацапване.. на следващия ден нямах и днес сутринта пак имах леко. Лошото е, че разбрах, че се получава при вгнездяване на яйцеклетката. Мисля, че ще припадна от притеснение.Дори днес сутринта нямам никакъв апетит, дори мисля, че ако изям нещо ще повърна.Незнам дали е от притеснението или от друго. Скоро ще направя тест. ЗНаете ли кой отчита по-скоро, а не след 1вия ден от закъснението. Моля ви пишете....... Откачам.
Благодаря предварително.
Направи си тест. Вече е минала повече от седмица и ще ти покажа обективно резултата. Според мен няма от какво да се притесняваш чак толкова.

hottie
02-09-2009, 11:02
Не разбрах много.. но си нарпави тест. Това сигурно е от притеснение !

SiSsKkAa
02-09-2009, 13:28
това,че нямаш апетит и ти се повръща е от притеснение.на 14-я ден си направи тест.само не разбрах той като е свършвал ли го е извадил или изобщо не е свършил.запрял го е с пръст и се е скъсал презерватива ли.неможах нищо да разбера.ама вече е късно и освен 2 седмици след секса да си направиш тест не ти остава друго

Soy_tu_mujer
02-09-2009, 17:14
това,че нямаш апетит и ти се повръща е от притеснение.на 14-я ден си направи тест.само не разбрах той като е свършвал ли го е извадил или изобщо не е свършил.запрял го е с пръст и се е скъсал презерватива ли.неможах нищо да разбера.ама вече е късно и освен 2 седмици след секса да си направиш тест не ти остава друго



Не се е скъсал. При изваждането е запрял с пръст презерватива и се е изхлузил до главата му. Но го е извадил преди да свърши...Поне така си мисля, и той така казва. А беше тъмно, неможах дори да видя нещо. Ужас.

Ами кафеникавото зацапването знаете ли нещо по въпроса. Мисля, че никога преди не ми се е появявало :-# .... то ме притеснява, че може да е от най-лошото, както обясних.

Rofl4e
02-10-2009, 17:16
ами до колкото знам аз.. наистина има такова кафеникаво зацапване.. по добре веднага направи тест!И кажи какво е станало
П.С. Той на колко е

Soy_tu_mujer
02-10-2009, 17:53
ами до колкото знам аз.. наистина има такова кафеникаво зацапване.. по добре веднага направи тест!И кажи какво е станало
П.С. Той на колко е


Днес си направих тест - беше отрицателен. Само че трябва да се направи след 14 дни, а аз го направих на 12-тия. След седмица ще направя нов. А зацапването... настинала съм, може на това да се дължи също, но все пак... трябва да го имаме впредвид.

На 18 е.

PlamenMEN
02-10-2009, 21:03
Трябвало е да глътнеш едно хапче.
Гумата се маже с една паста, която убива сперматозоидите.
Не се притеснявай, то не се забременява ей така. И хапни нещо, че още по - лошо ще ти стане :)

SoFarSoG00d
02-11-2009, 14:32
Тест!

batkodoki
02-11-2009, 22:32
Здравейте.

Хора откачам от притеснение.
Аз писах вече тема, но така и не получих компетентни отговори.
С приятеля правихме секс на 29.01..точно 1-2 дни след цикъла ми и накрая стана обърквация, инъче си бяхме с презерватив, не се е скъсал, просто точно накрая го карам да го изважда, и той при изваждането е запрял с пръст презерватива, но ми казва, че мисли че не е свършил в мен, въпреки че и той се притесни. Не съм пила хапче, а и съм на 16. Но предполагам има някаква вероятност да е станала грешката. И така някъде от 9тия ден след секса ми получи кафеникаво зацапване.. на следващия ден нямах и днес сутринта пак имах леко. Лошото е, че разбрах, че се получава при вгнездяване на яйцеклетката. Мисля, че ще припадна от притеснение.Дори днес сутринта нямам никакъв апетит, дори мисля, че ако изям нещо ще повърна.Незнам дали е от притеснението или от друго. Скоро ще направя тест. ЗНаете ли кой отчита по-скоро, а не след 1вия ден от закъснението. Моля ви пишете....... Откачам.
Благодаря предварително.

бе, Моме - някак по смислено и неповлияно от психомиметиците не би ли ти било възможно да си изложиш проблема?!