PDA

View Full Version : Журито на Music Idol 3



mi6uence
02-09-2009, 09:50
Всякакви очаквания, впечатления и любопитна информация около последното жури, както и естествено мнението ви за тях.

mi6uence
02-09-2009, 09:59
Аз лично хич не съм доволна от Мария като член на журито, защото от сигурен източник знам, че тя е много осакатена откъм каквато и да било музикална култура и не само, че не е претърпяла никакъв инцидент, който да възпрепядства завършването й, ами най-позорно е била изгонена от музикалното училище. Едвам "избутала" обикновената гимназия... Все пак събрали са се хора, които принципно трябва да кажат на участниците защо могат/ не могат да изпеят вярно песента и липсата на музикално образование даде своите плодове в първото издание на формата с нелепите изказвания на Глория. Фънки в началото ме дразнеше, но той ще бъде трезвата, макар и малко грубичка дума, в Music Idol 3, защото Дони е всичко друго, но не и твърд и прям. Като гледам обаче и този сезон няма да ни се размине гаврата с участниците, което е изключително гадно. Не стига, че участникът е проявил смелост да се яви на кастинга и да го гледа цяла България, за да си прави предаването рейтинг, ами и те го правят на маймуна... Детска работа общо взето...

lsd43
02-09-2009, 10:40
Тъпо предаване,в което от нещо правят нищо ,съдиите : Силиконена Кукла,Дебел пич,дето се вживява за много ундърграунд иии гологлав клоун,дето се мисли за Буда.


Общо взето :баси фарса.

billytalent
02-09-2009, 11:38
Мария е супер тъпа,Дони не ме кефи,а Фънки ме забавлява супер много :-D

Snuffles
02-09-2009, 16:11
Само Дони е свестен.
Фънки ми е противен, да не говорим за тая Мария, още като я видиш ти ставя ясно...

mysterious93
02-09-2009, 16:27
axaxaxa...na men Music Idol mi e interesen samo v na4aloto..kato peqt nqkvi ludi pesni4ki i golqm maitap stava :D ina4e kvo da kaja za jurito..to predavaneto o6te ne e po4nalo vie ve4e iskate mnenie :D

Tempest
02-09-2009, 17:14
Фънки е супер човек, кво толкова... казва всичко право в очите... ако не си готов да поемеш истината, делегация - чао, довиждане, лека нощ, мерси! Мария... тая ако не се лъжа е от рекламата на Ариана... нали? За нея, както и за всички чалгарки нямам мнение... Дони... той е най-свестния... и забавен, себеироничен на моменти... да има само повече участници като Иван Ангелов ;) :D

Svalkata
02-09-2009, 18:04
Марияяя.
Ужасно противно същество. :?

ghetto_superstar
02-09-2009, 18:15
Според мен Българите пак ще покажем простотията си,като оставим няква "поп-фолк дива" която се прави че пее,да оценява.

psychopath
02-09-2009, 18:19
сите съкс

Jumbie483
02-09-2009, 18:49
Щеше да е много по-интересно ако вместо Мария, бяха взели Невена (от MI 1) ..
За мен хич, ама хич не е нормално да оценява силиконова дива, която изпълнява музиката противна на цяла България. Така не виждам кой ще повярва на нейните оценки.. Но все ми е тая..
Много се радвам, че Фънки отново ще е жури.. Честно казано той ми е най-симпатичен. И е съвсем прав.. До сега не съм видяла някой, който да има талант и да бъде отрязан от него.. Свестен тип е, много кефи 8-)
А за Дони нямам мнение.. Малко грозноватичък, но на моменти много забавен..
А аз най си се кефя на Иван и Андрей :-) :-D

zxcvbnmasdfghjkl
02-09-2009, 20:45
Мария!

харесваше ми много журито от МА 1 :)

Snuffles
02-09-2009, 21:15
Мария!

харесваше ми много журито от МА 1 :)
Дааа
МА 1 рлз :grin:

BoCupycake
02-10-2009, 08:28
Соня Васи защо я няма?Против съм най-вече към нея,а после и Мария.
Журито тази година е просто уникално позьорско и смешно. :?

PLuScHeTo
02-10-2009, 08:32
Тъпо предаване,в което от нещо правят нищо ,съдиите : Силиконена Кукла,Дебел пич,дето се вживява за много ундърграунд иии гологлав клоун,дето се мисли за Буда.


Общо взето :баси фарса.

psycho13
02-10-2009, 12:18
Мара отварачката :D :? :? :? :? :x

otkachalchica
02-10-2009, 13:43
Мария е супер тъпа,Дони не ме кефи,а Фънки ме забавлява супер много :-D

тая тъпата свиня фънки за никаф **й не става...той него си д а види пък другите...после :?

billytalent
02-10-2009, 17:53
Мария е супер тъпа,Дони не ме кефи,а Фънки ме забавлява супер много :-D

тая тъпата свиня фънки за никаф **й не става...той него си д а види пък другите...после :?

Ами всеки си има мнение,това че е дебел не го прави по-малко човек и нападки от рода на свиня и подобни са просто супер смешни + това казва истината направо,много е директен,което както знаем на много същества в България възприемащи се за хора това не им допада и е нормално да не го харесват и пак казвам всеки човек си е индивидуален и преценява какво ще му е отношението към хората поне евала,че не е някакъв лигльо като някой особи,които тази година ще са в журито

Jumbie483
02-10-2009, 18:45
Мария е супер тъпа,Дони не ме кефи,а Фънки ме забавлява супер много :-D

тая тъпата свиня фънки за никаф **й не става...той него си д а види пък другите...после :?

Фънки не е тъп :lol:
Добре.. той него си да види, послед другите..
Той самият е казвал, че не иска да е music idol на България.. А ще извиняваш, но аз лично не си представям музикалния идол на нашата страна като кюфте.. Какъв идол ще е това ?
Тъй, че Фънки си е много стабилен и казва това, което другите се правят че не виждат..