PDA

View Full Version : Девствеността е на мода



momchence_89
02-09-2009, 09:36
Въпреки че днес патриархалните ценности не са много на почит, изглежда че периодът на невинността има своите поклонници. Така докторите, които се занимават с "реконструктивна хирургия на вагината", както медицински се изразяват, казват че хименопластиката - връщането на девствеността, през последните години е хит.

Дали е така, защото това изисква средата или заради модата и самите хирурзи, не могат да кажат с точност. "През 80-те и 90-те години това правеха обикновено жени от патриархални семейства, а днес подобни операции са на мода", казва гинекологът акушер доктор Душан Протич от белградската болница за пластична хирургия. "През последните две-три години има много работа. Не питам какви са причините. На едно 19 годишно момиче направих три пъти реконструкция на химена. На друга девойка, която трябвало да се омъжи за богат мъж от известно семейство, направих също подобна операция", добавя Протич. Не е рядък и случаят, когато девойки имат по няколко аборта и след това се "зашиват" преди да се омъжат за "истинския господин". Неотдавна една девойка от провинцията, която чакала любимия да се уволни от армията, междувременно е продала забранения плод и забременяла. Малко преди уволнението му тя е посетила д-р Протич за да стане отново "девствена". "Много момичета идват от Никшич и Цетине, от цяла Сърбия, Босна и Македония, казва Протич. "В Нови Пазар това много се цени. Неотдавна на една 39-годишна новопазарчанка, направих операция, защото искаше да се омъжи, обяснява още той. Интересен е и случаят с една 25-годишна девойка от Скопие, която се подложи на операция, защото не е била доволна от начина по който е загубила девствеността. Това при нея е станало почти психически проблем и чак след операцията отново се почувства добре, каза още той. "Операцията не е сложна, трае от 10 десет минути до половин час, а цената е между 500 и 1000 евро. Доктор Протич казва, че напоследък се правят най-различни уролошко гинекологични операции. Напоследък хит е и операцията за засилване на известната точка G. След хирургическата интервенция дамите казват, че имат по-дълъг и по-силен оргазъм.

Линк: http://news.vestnik24.com/lifestylebg/lifestyle_710431.html

Rofl4e
02-09-2009, 09:39
Хм..интересно :-D

x3eme
02-09-2009, 09:46
Хората за които пишеш са малцинство.

SiSsKkAa
02-09-2009, 10:34
девствеността е на "мода",защото девствените момичета са рядкост вече.

ViolentSaint
02-09-2009, 10:35
девствеността е на "мода",защото девствените момиче са рядкост вече.

+ 3907850927592470138976098341674556543434

Най точно казано

x3eme
02-09-2009, 10:40
Девственоста ама грам не е на мода :? Всеки гледа на 14,15 години вече да има поне 5,6 "трофея" Айде пак ми каже че девственоста била на мода :?

Hilary_
02-09-2009, 13:30
Офф било на мода... ](*,) Сега малките пикли гледат коя по напред да се проебе пък ще м иговориш че било на мода да си девствена... :? Тва си е въпрос до лична ценностна система... а не до мода... #-o Никой не може да ме накара мен личн ода правя нещо което не искам!!! Не м идреме за никви моди... [-( Смотана работа... :?

Rinnegan
02-09-2009, 13:36
Ех знаех си че ще стана на мода :grin:

GameMaster
02-09-2009, 14:44
Interesno materialche.No opredeleno tova sega ne e na moda....

spleskanqk
02-09-2009, 14:45
И ми пука защо? :razz:

Komar
02-09-2009, 14:48
"Не се вкарвай в некфи филми е братле...."

И както мойта баба вика.. "Объркал си реиса пич"

Yallama
02-09-2009, 15:20
..на мода, ама друг път.. малките все гледат да се праснат колкото се може по-бързо

vikito1994
02-09-2009, 15:43
беих казала че за подобно нещо има мода пхах

LittlePrincess
02-09-2009, 15:45
Офф било на мода... ](*,) Сега малките пикли гледат коя по напред да се проебе пък ще м иговориш че било на мода да си девствена... :? Тва си е въпрос до лична ценностна система... а не до мода... #-o Никой не може да ме накара мен личн ода правя нещо което не искам!!! Не м идреме за никви моди... [-( Смотана работа... :?

angelcheeee_93
02-09-2009, 15:48
Това не `4e е мода.Просто на мъжете им е писнало всяка срещната да е курва и затова търсят забранения плод-девствените.
Някоя ,която да им се противопоставя и да не се дава лесно.
Аз съм част от девствените .;-)

Jumbie483
02-09-2009, 15:50
готин материал :D
но девствеността не е на мода..категорична съм :smt112
иначе примерите които са дадени в статията аз малко ги приемам като подигравка с момчетата... тоя отишъл някъде, приятелката му се еб**а с някой и после да замаже нещата си направила операция и бля бля.. егати подигравката :D

anonimnaa
02-09-2009, 15:51
Хората за които пишеш са малцинство.
+1

momchence_89
02-09-2009, 16:26
девствеността е на "мода",защото девствените момичета са рядкост вече.

Напълно подкрепям от всички мнения.
Пример: очила да кажем че зелените са на мода през 2009 ама повече се взимат от черните или направо 30% зелени и 70% черни това не означава че черните са на мода :-D въпреки че аз не съм по модата аз нея я разбирам така ИНДИВИДУАЛНОСТ а иначе angelcheeee_93 ми да зависи за какво са ни нужни :-D за истиснка приятелка съм сигурен че всяко момче иска тя да е девствена и той да 8) :grin:

angelcheeee_93
02-09-2009, 16:54
хубаво е,когато и 2-мата са чисти,особено момичето-като сълзичка невинна и чиста. :) (девствена)

mysterious93
02-09-2009, 18:44
Абе загубя ли я веднъж няма да я търся :D Не виждам къв е смисъла да "я губя" по 4734 пъти..да му пълня джоба на ония :D а и станалото станало..

princesa_viki
02-09-2009, 19:07
Офф било на мода... ](*,) Сега малките пикли гледат коя по напред да се проебе пък ще м иговориш че било на мода да си девствена... :? Тва си е въпрос до лична ценностна система... а не до мода... #-o Никой не може да ме накара мен личн ода правя нещо което не искам!!! Не м идреме за никви моди... [-( Смотана работа... :?
До някъде съм съгласна,но мисля,че едно свястно момче би се зарадвал много повече на едно девствено момиче(защото той ще й е първия),отколкото на някоя,която се е про*бала на 12.
Като пораснем и узреем до такава степен,че секса стане нещо съвсем по-различно от това "Дали съм бременна","Той свърши на корема ми,може ли да забременея",ще разберем ,че ще си много по-уважавана от един мъж,ако си внимавала с кого си лягаш и от това да си имала милион и една бройка и ти не знаеш точно.

Mastta
02-09-2009, 19:21
девствеността е на "мода",защото девствените момичета са рядкост вече.

И аз мисля по същия начин :-D :-D

Hilary_
02-09-2009, 19:26
Офф било на мода... ](*,) Сега малките пикли гледат коя по напред да се проебе пък ще м иговориш че било на мода да си девствена... :? Тва си е въпрос до лична ценностна система... а не до мода... #-o Никой не може да ме накара мен личн ода правя нещо което не искам!!! Не м идреме за никви моди... [-( Смотана работа... :?
До някъде съм съгласна,но мисля,че едно свястно момче би се зарадвал много повече на едно девствено момиче(защото той ще й е първия),отколкото на някоя,която се е про*бала на 12.
Като пораснем и узреем до такава степен,че секса стане нещо съвсем по-различно от това "Дали съм бременна","Той свърши на корема ми,може ли да забременея",ще разберем ,че ще си много по-уважавана от един мъж,ако си внимавала с кого си лягаш и от това да си имала милион и една бройка и ти не знаеш точно.
... Съгласна съм... самата аз живея на принципа ... "Има време... за никъде не бързам...!!! " :wink:

princesa_viki
02-09-2009, 19:32
Офф било на мода... ](*,) Сега малките пикли гледат коя по напред да се проебе пък ще м иговориш че било на мода да си девствена... :? Тва си е въпрос до лична ценностна система... а не до мода... #-o Никой не може да ме накара мен личн ода правя нещо което не искам!!! Не м идреме за никви моди... [-( Смотана работа... :?
До някъде съм съгласна,но мисля,че едно свястно момче би се зарадвал много повече на едно девствено момиче(защото той ще й е първия),отколкото на някоя,която се е про*бала на 12.
Като пораснем и узреем до такава степен,че секса стане нещо съвсем по-различно от това "Дали съм бременна","Той свърши на корема ми,може ли да забременея",ще разберем ,че ще си много по-уважавана от един мъж,ако си внимавала с кого си лягаш и от това да си имала милион и една бройка и ти не знаеш точно.
... Съгласна съм... самата аз живея на принципа ... "Има време... за никъде не бързам...!!! " :wink:
Аз не точно на този принцип,но също много се доближава до това.Винаги преди да направя нещо по-сериозно обмислям нещата.Обмислям всякакви варианти и крайна сметка разбирам,че съм извадила най-лошите от дадената ситуация и съм се отказала.
На тема секс разбира се ^^
1 единствен път си казах,че не трябва да му мисля толкова и го направих за първи път.Може би малко съжалявам.Според мен не прецених трезво ситуацията.За това сега внимавам преди да извърша отново такава глупост :) За това и аз не бързам за никъде.Общщо взето това ми беше идеята,въпреки че малко се отклоних от темата :D

Hilary_
02-09-2009, 19:45
Дори и след пояснението те разбрах и пак съм съгласна с теб...!!! ;-) Амм спирам със спама чее... :-D Лека вечер от мен ти желая!! :smt003

princesa_viki
02-09-2009, 19:46
Дори и след пояснението те разбрах и пак съм съгласна с теб...!!! ;-) Амм спирам със спама чее... :-D Лека вечер от мен ти желая!! :smt003
Мерси на теб също :-)

neils
02-09-2009, 19:48
..на мода, ама друг път.. малките все гледат да се праснат колкото се може по-бързо


+1 Точно

SMoKe_BoY
02-10-2009, 09:07
Никога няма да има мода .... кво на тебе ще ти се прави секс и ще си кажеш а не то е модерно да не се прави .. и няма да правиш :)

Може да се кажи кое е за предпочитане .. и какви са повечето от дадена до дадена възраст ама мода ...

Иначе аз пък сам от момчетата който не обичат детствените никога несам бил и няма да бъда с детствена ...

Просто обичам когато го правя с някоя .. да знае какво ще стани не да ме гледа кат теле в зеле ... без да се обиждате детствените

gia_sena_mono
02-10-2009, 09:29
хубаво е,когато и 2-мата са чисти,особено момичето-като сълзичка невинна и чиста. :) (девствена)
Това е рядкост-радвам се,че имах щастието да го преживея,но вече не съм с този човек.

А по темата:
Кога дойде на мода-когато всички се проебаха (без извинение).

Adwokat
02-10-2009, 09:48
Вместо да пускаш "тъпи" теми... и да "сърФираш" из нета... остави компютъра и излез малко в реалния живот... заа да видиш какво е на мода...

Magi4eska_Kiss
02-10-2009, 16:08
Девствеността е все по-умаловажавана "ценност". И тези които я притежават вече са малцинство... :o

galenata
02-10-2009, 16:57
Изобщо не ме интересува дали е на мода или не .. аз ще си правя квото искам ,независимо от модата..