PDA

View Full Version : скъса се



iLoveChocolate
02-09-2009, 10:19
здравейте пиша от чужд профил, защото си нямам свой а съм притеснена. значи с приятеля ми спахме и презерватива се скъса,когато е бил в мен. той казва,че не е свършил в мен,но все пак малко се притеснявам. ам една приятелка ми каза,че може да се забременее само през периода на овулацията, а на мен преди няколко дена тъкмо ми беше свършило. исках да попитам има ли нужда да взимам Ескапел :? :? или да изчакам неколко дена и да си направя само тестче. и колко дена след акта се правеха тези тестове.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

Josefinne
02-09-2009, 10:21
Ако не е свършил - няма смисъл.
А да и за всички , които ще кажат : вземи за всеки случай, мога да кажа, че това е хормонално лекарство, което трябва да се използва при изключителни обстоятелства, които не включват хипотезата на " За всеки случай", защото по тоя начин можеш да си докараш редица неприятности. Говоря от личен опит.

x3eme
02-09-2009, 10:23
Който ти е казал че може да забременееш само като си в овулация те е излъгал.Това не е вярно.Можеш да забременееш по всяко време.Тестовете за бременност се правят до 12,14 дни след половия акт.След това време ще ти каже най точно дали си бременна или не.Ако смяташ че може да е станал гафа си купи ЕСКАПЕЛ и го изпий.Но не се паникьосвай,помисли си добре случило ли се е нещо непредвидено и тогава вземи решение.Не забравяй че внушението играе голяма роля.

iLoveChocolate
02-09-2009, 10:23
аз точно за това искам да се консултирам с вас, защото и аз не мисля да го пия,ако няма смисъл. ами не е свършвал до колкото ми каза

x3eme
02-09-2009, 10:25
Който ти е казал че може да забременееш само като си в овулация те е излъгал.Това не е вярно.Можеш да забременееш по всяко време.Тестовете за бременност се правят до 12,14 дни след половия акт.След това време ще ти каже най точно дали си бременна или не.Ако смяташ че може да е станал гафа си купи ЕСКАПЕЛ и го изпий.Но не се паникьосвай,помисли си добре случило ли се е нещо непредвидено и тогава вземи решение.Не забравяй че внушението играе голяма роля.
Прочети тогава какво съм ти написал :)

iLoveChocolate
02-09-2009, 10:26
да да прочетох го просто по-бавно :) благодаря ти, радва ме че не само жените са компетентни по тези въпроси

SiSsKkAa
02-09-2009, 10:26
спокойно ако не е свършил в тебе няма смисъл да се тъпчиш с хормонални хапчета дето ти нарушават здравете.ако искаш за собствено успокоение 2 седмици след акта си направи един тест.ааа и ти наистина видя ли го къде е свършил?

iLoveChocolate
02-09-2009, 10:27
ами ние спряхме,когато се скъса,т.е. той не е свършвал,но все пак знам,че има сперматозоиди и в предекулационната течност :)

ViolentSaint
02-09-2009, 10:30
Еми ескапел не е като тик-так ,но ако приятеля ти не може да ти заяви на 100% че не е свършвал в тебе и не е уверен много много кво е ставало май ще се наложи да го пиеш.
Тест се прави 12-14 дни след рисковия акт.

ЕДИТ: много бързи бре. Еми ако се притеснението ви идва само от предекулационната течност мисля че няма нужда от ескапел.

SiSsKkAa
02-09-2009, 10:33
като не е свършвал няма смисъл да пиеш хапчета.много хора го правят без презерватив и нямат бебета от предеякулационната течност.има шанс да се забременее от нея ама е много малък шанса

galu6a
02-09-2009, 10:36
наистина др се прави щам не е свършел в теб няма страшно ,но трябва да си сигорна поговори с него и го питай атново щото после да не имаш бебче. :) И може да си направиш тест след 10-12 дена за да си спокойна

x3eme
02-09-2009, 10:37
ами ние спряхме,когато се скъса,т.е. той не е свършвал,но все пак знам,че има сперматозоиди и в предекулационната течност :)
Щом не е свършвал не се плаши излишно.от предекулационната течност може да се забременее но шанса е малък.И все пак го има :wink: Но по това което описваш никак не ми се струва да е станало нещо сериозно.Направи си тест след 12,14 дни и тогава ако искаш сподели с нас резултата :) Успех

5StaR
02-09-2009, 10:44
Stiga s tva pii eskapele, tva ne e luk4e, 6e ti precaka cikula

iLoveChocolate
02-16-2009, 10:14
Stiga s tva pii eskapele, tva ne e luk4e, 6e ti precaka cikula
мислиш ли,че ако исках да го пия щях да пиша тук. осъзнавам какво причинява хапчето и веднъж към пила от паника

LoLiPoP4o
02-16-2009, 10:24
чесно казано аз мисля че достатачно ти написаха и нямам какво точно да кажа освен относно тестовете мисля че има такива и за след 7 дена който може да си направиш :) и без паника ;)

mellmag
02-16-2009, 12:18
Zdraveite.. dano moga i az da se vklu4a za6toto imam su6tiq problem i az su6to taka se panikiosvam i nikoga neznam kakvo da pravq.pri men 4estno kazano slu4aaq e sy6tiq no nali ot panika 4ovek si misli kvo li ne. i taka dokato spahme s priqtelq mi se skusa rezervativa dokato go vade6e i sled tova uj svu6i vurhu mene ama de da znam dali predi tva moje da e stanalo ne6to. a i kato go pitah toi kaza 4e ni6to nqmalo da stane bil siguren i t.n.

GerYy
02-16-2009, 12:23
Zdraveite.. dano moga i az da se vklu4a za6toto imam su6tiq problem i az su6to taka se panikiosvam i nikoga neznam kakvo da pravq.pri men 4estno kazano slu4aaq e sy6tiq no nali ot panika 4ovek si misli kvo li ne. i taka dokato spahme s priqtelq mi se skusa rezervativa dokato go vade6e i sled tova uj svu6i vurhu mene ama de da znam dali predi tva moje da e stanalo ne6to. a i kato go pitah toi kaza 4e ni6to nqmalo da stane bil siguren i t.n.

Щом той е казал, че не е свършил в теб значи е така...няма смисъл от тези хормони гадни....

mellmag
02-16-2009, 12:24
мерси Гери.. но все пак знаеш колко е притеснителна .. а съм само на 17

GerYy
02-16-2009, 12:32
мерси Гери.. но все пак знаеш колко е притеснителна .. а съм само на 17

ами знам ,да....и аз съм на 17 :D но при нас няма опасност защото съм на противозачатъчни

mellmag
02-16-2009, 12:36
i az se 4udq dali da vzema i az da po4na za po natatuk ama se nadqvam sega da ne e stanal gaf :( :( :(

migancy
02-16-2009, 13:12
Който ти е казал че може да забременееш само като си в овулация те е излъгал.Това не е вярно.Можеш да забременееш по всяко време.Тестовете за бременност се правят до 12,14 дни след половия акт.След това време ще ти каже най точно дали си бременна или не.Ако смяташ че може да е станал гафа си купи ЕСКАПЕЛ и го изпий.Но не се паникьосвай,помисли си добре случило ли се е нещо непредвидено и тогава вземи решение.Не забравяй че внушението играе голяма роля.

migancy
02-16-2009, 13:12
Който ти е казал че може да забременееш само като си в овулация те е излъгал.Това не е вярно.Можеш да забременееш по всяко време.Тестовете за бременност се правят до 12,14 дни след половия акт.След това време ще ти каже най точно дали си бременна или не.Ако смяташ че може да е станал гафа си купи ЕСКАПЕЛ и го изпий.Но не се паникьосвай,помисли си добре случило ли се е нещо непредвидено и тогава вземи решение.Не забравяй че внушението играе голяма роля.

valdesbg
02-16-2009, 13:14
Абе не случайно струва 30 лева и се продава в аптеките...
Това не са бонбонки.

Мислете преди да правите нещо.

mellmag
02-16-2009, 13:41
еми ние мислим ама... никога не се знае какво ще стане.. не за дръго ползвам аз лично предпазни средства.
А ескапел не искам да пия защото съм алергична към съставките му и незнам какво може да стане..

Rofl4e
02-16-2009, 13:59
Щом не е свършил в теб няма страшно и не пий ескапеле!И НЕ ги слушаи че теста показва след 14 дни.. теста показва правилно 1 седмица след акта(това го знам от фармацефт и едва ли ме е излъгъл).
Айде споко и няма страшно

mellmag
02-16-2009, 14:12
mersi bez va6ite suveti 6tqh da poludeq ot pritesneniq 4etno mersi mnogo :-) :-)

mirmark
02-16-2009, 14:35
здравейте пиша от чужд профил, защото си нямам свой а съм притеснена. значи с приятеля ми спахме и презерватива се скъса,когато е бил в мен. той казва,че не е свършил в мен,но все пак малко се притеснявам. ам една приятелка ми каза,че може да се забременее само през периода на овулацията, а на мен преди няколко дена тъкмо ми беше свършило. исках да попитам има ли нужда да взимам Ескапел :? :? или да изчакам неколко дена и да си направя само тестче. и колко дена след акта се правеха тези тестове.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

А ти знаеш ли кога точно ти е овулацията?

Infinity
02-16-2009, 16:23
аа попринцип на колко години си? :)

SoFarSoG00d
02-16-2009, 18:05
При положение,е не е свършил с теб,няма смисъл да вземаш хапче за спешна контрацепция.

iLoveChocolate
03-01-2009, 10:19
здравейте пиша от чужд профил, защото си нямам свой а съм притеснена. значи с приятеля ми спахме и презерватива се скъса,когато е бил в мен. той казва,че не е свършил в мен,но все пак малко се притеснявам. ам една приятелка ми каза,че може да се забременее само през периода на овулацията, а на мен преди няколко дена тъкмо ми беше свършило. исках да попитам има ли нужда да взимам Ескапел :? :? или да изчакам неколко дена и да си направя само тестче. и колко дена след акта се правеха тези тестове.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

А ти знаеш ли кога точно ти е овулацията?
мда мога да си пресметна :)

iLoveChocolate
03-01-2009, 10:20
аа попринцип на колко години си? :)
ами на 17,но скоро ставам пълнолетна :grin:

sadsad
03-01-2009, 10:21
Stiga s tva pii eskapele, tva ne e luk4e, 6e ti precaka cikula
мислиш ли,че ако исках да го пия щях да пиша тук. осъзнавам какво причинява хапчето и веднъж към пила от паника
Щом не е свършвал в теб, не мисля, че ти трябва ЕСКАПЕЛ !

pachonik
03-01-2009, 16:58
Който ти е казал че може да забременееш само като си в овулация те е излъгал.Това не е вярно.Можеш да забременееш по всяко време.Тестовете за бременност се правят до 12,14 дни след половия акт.След това време ще ти каже най точно дали си бременна или не.Ако смяташ че може да е станал гафа си купи ЕСКАПЕЛ и го изпий.Но не се паникьосвай,помисли си добре случило ли се е нещо непредвидено и тогава вземи решение.Не забравяй че внушението играе голяма роля. +1 Съгласен съм напълно :?

aleksandurg1
03-01-2009, 21:20
Абе незнам . Я си представете пък , че е забременяла от "нищото" и не вземе хапче и кво става после .... ? Дилемата аборт или да задържи детето ...и кое ще е по малко вредно в този случай аборт или хапче ? В името на сигуурнотстта аз бих изпил ако бях на твое място , но тва си е мое мнение , дане се шашнеш сега :?

iLoveChocolate
03-02-2009, 08:41
Абе незнам . Я си представете пък , че е забременяла от "нищото" и не вземе хапче и кво става после .... ? Дилемата аборт или да задържи детето ...и кое ще е по малко вредно в този случай аборт или хапче ? В името на сигуурнотстта аз бих изпил ако бях на твое място , но тва си е мое мнение , дане се шашнеш сега :?
няма да се шашна на мен вече ми дойде и се поуспокоих :)

Schneeflocke
03-02-2009, 08:51
Знам, че вече не е актуално, ноооо...забременява се САМО по време на овулация. Все пак е нужна и яйцеклетка, за да стане номерът. А това, че преди 20-25 е почти невъзможно едно момиче да знае точно кога е овулацията, е друг въпрос. И уринните тестове засичат бременност на 14 ден след акта или на първия ден от закъснението. Кръвните я "хващат" на седмия.

Armeika
03-02-2009, 14:44
Ако нямаш някакви проблеми... то значи можеш да забременееш по всяко време.