PDA

View Full Version : :?



NaYa
02-09-2009, 13:52
Здравейте!
Нова съм, но това не ми пречи да ви задам един доста стар и до болка познат въпрос. Сигурна съм, че сте отговаряли на него безброй пъти... надявам сe да не ви навреди.
По необясними причини всички ме зяпат по коридорите в училище. Естествето и много момчета го правят, но едно от тях се държи по- специално. Знам, че нищо не би могло да съществува между нас, но не престава да ме човърка.
Няма момиче от даскало, на което да не му текат лигите по него. Но той зяпа мен от има няма 5 месеца. Никога не си говорим. Опитвам се да избягвам погледа му, но той не се спира.
Как да разбера защо ме гледа?
Държа да отбележа, че не изпитвам нищо...

TheRestorer
02-09-2009, 13:57
Ми след тежък три секунден размисъл ми хрумна един много дълбок и древен парагвайски метод.Срещате се 1в1 и го питаш.Или ако можеш да четеш мисли да го сканираш пак е идея.Не е кой-знае колко трудно.

Hilary_
02-09-2009, 14:00
Ти откъде знаеш че те зяпа защото те е харесал... не можеш да си сигурна... :D Иначе ако вс епак те харесва ак отолкова ти пречи отиваш и му казваш "Спри да ме зяпаш.." ако искаш да си директна... ако не просто не му обръщай внимание... :wink:

Tempest
02-09-2009, 14:02
мм щом всички те зяпат, защо той да не те зяпа... и щом си забелязала точно неговия поглед... значи ме съмнява да не изпитваш нищо... дори леко привличане? Има 2 начина - лесен и труден. Не, извинявай, 2 лесни са... Лесния1 е в това да го пренебрегваш... просто не обръщай внимание на това момче... Лесния2 се състои в това да си напрегнеш лиготията и да го питаш "кво ме зяпаш бе?!" :D успех!

NaYa
02-09-2009, 14:17
Hilary_, никъде в горния си пост не споменавам, че ме гледа защото ме харесва, точно за това съм доприпкала при вас. Ако бях сигурна какво му се върти в главата едва ли щях да ви занимавам.
Tempest, всеки забелязва кога секс бомбата на училището е около него и какво преви дори с периферното си зрение.
Благодаря за предложенията, нищо че не се различаваха от моите първосигнални хрумки.
Със здраве :wink:

Tempest
02-09-2009, 14:20
и на теб това как трябва да ти пречи?! Аз ли съм прост или наистина "секс-бомбата" на вашето училище е няк'ъв паралия с комплекси и високо самочувствие? :?

NaYa
02-09-2009, 14:23
и на теб това как трябва да ти пречи?! Аз ли съм прост или наистина "секс-бомбата" на вашето училище е няк'ъв паралия с комплекси и високо самочувствие? :?

Пречи ми това, че нищо не може да има между нас.
Ха, момче без самочувствие или аз не съм срещнала или действително не съществува.

Tempest
02-09-2009, 14:25
вярно, такива няма... но има и някои с прекалееееееееено голямо самочувствие... както и да е... след като не ти пука кво му обръщаш внимание?!

NaYa
02-09-2009, 14:29
Чувствам се добре докато усещам, че вниманието му е насочено тъкмо към мен. За това му обръщам внимание :smt040
В никакъв случай не е любов, просто приятно чувство, което все пак смятам, че би било по-добре да не изпитвам.

sku
02-09-2009, 14:30
Ти откъде знаеш че те зяпа защото те е харесал... не можеш да си сигурна... :D
Я провери да нямаш нещо между зъбите :D

DevilWish
02-09-2009, 14:52
Зная, че е приятно да се правиш на недостъпн за секс символа на даскалото.И продължавай така да го отбягваш, докато не го харесаш, защото тея момчета са ми ясно, щом те получи няма да си интересна повече..Така че остави го малко той да те бройка, било то, че те харесва, било то нещо друго.

NaYa
02-09-2009, 15:45
Да де, ама аз не искам да го харесам, а по-скоро тъкмо обратното.
Този следобед май разбрах какво точно искам :oops:
Искам да престане да ме гледа нищо, че ми е приятно. Искам всичко да е както преди. Искам да го забравя и дори си бия шамари, когато се сетя за него или го видя, но нищо не помага...

angelcheeee_93
02-09-2009, 15:50
Хем не изпитваш нищо към него,хем постоянно мислиш как те зяпал (тоест пак си мислиш за него) -няма логика :wink:

vesSynkaa
02-09-2009, 15:54
Амии не знам какво толкова му мислиш на едно поглеждане .. Явно нещо в теб му се набива на очи , или просто иска да станеш поредната "лудо влюбена" в плейбоя на даскалото :wink: Друго не може да е , тъй като щом е плейбоя на цялото училище предполагам не му липсва самочувствие и ако те харесваше щеше да дойде и да ти каже,но щом не е дошъл значи е просто едно поглеждане .. :wink: Всеки го прави .. и аз се вглеждам в 7мокласниците от моето даскало [ по причина , че са супер зле горките :lol: ] Ии тва "да си бия шамари,за да го забравя" нещо не ми се връзва .. Поглеждал те и вече не можеш да го забравиш .. Аз ако трябва да помня всички , които ме заглеждат и после да се мъча да ги забравя ще си донеса голямо главоболие 8-) Просто обръщай по-малко внимание на дребните неща от живота,които са съвсем нормално нещо ! 8-)

myNameIsImmortal
02-09-2009, 15:58
Е това ся се вика проблем.. Олеле, знаете ли - мен като ме изпитват и учителките ме гледат.. сигорно много ме харесват.. :shock:

vesSynkaa
02-09-2009, 16:00
Е това ся се вика проблем.. Олеле, знаете ли - мен като ме изпитват и учителките ме гледат.. сигорно много ме харесват.. :shock:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Малее ми на мен тати като ми говори знаете ли , че ме гледа право в очите :shock: Сиг има нещо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

deFakto
02-09-2009, 16:02
Hilary_, никъде в горния си пост не споменавам, че ме гледа защото ме харесва, точно за това съм доприпкала при вас. Ако бях сигурна какво му се върти в главата едва ли щях да ви занимавам.
Tempest, всеки забелязва кога секс бомбата на училището е около него и какво преви дори с периферното си зрение.
Благодаря за предложенията, нищо че не се различаваха от моите първосигнални хрумки.
Със здраве :wink: ____________/ а друсаш ли се още ... ахахах секс бомбата ахаха ... Ти сигурно си момичето с бяло-русите коси и големи гърди ,а пичовете със спортни якета на ЛА те возят в автомобили кабрио .. Спри с тези американски сюжети и си нправи линията както трябва ... :shock:

NaYa
02-09-2009, 16:03
vesSynkaa, ще се опитам да се вслушам в съвета ти :-) .
Кой се впечатлява от деца 7 клас? Те няма с какво да впечатлят и да се вържат адекватно в темата. Да ме прощават всички кандидат-гимназисти, но са прекалено заети с уроците, за да направят грандиозно впечатление. Пък дори това е и хубаво ,защото няма да тъгуват по нещо изгубено...

myNameIsImmortal
02-09-2009, 16:05
Е това ся се вика проблем.. Олеле, знаете ли - мен като ме изпитват и учителките ме гледат.. сигорно много ме харесват.. :shock:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Малее ми на мен тати като ми говори знаете ли , че ме гледа право в очите :shock: Сиг има нещо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ама мен и дядо ме гледа.. а и имам 2ма учителя.. мале тея са гейове и ме харесват.. Знаех си аз.. :shock: :shock:


:razz: :razz:

NaYa
02-09-2009, 16:06
Е това ся се вика проблем.. Олеле, знаете ли - мен като ме изпитват и учителките ме гледат.. сигорно много ме харесват.. :shock:

СигОрно :D
Не ви разбирам, идва някой нов и вие веднага се нахвърляте срещу него. Няма да ви изместя. Нали целта на този форум е да си помагаме и съветваме.

vesSynkaa
02-09-2009, 16:06
Абе те не са забележителни , ама като видиш някви пиклиовци да викат на събеседника си "да уе , брат , тая вечер ш са нашмулим яку , бай хуй :smt002 " и няма как да не ги забележиш :lol: Или някви пикли сложили сутиени , а под сутиените нищо и се разхождат из коридора "олеее бахти,майнаа снощи напрау съ разцепихме" иии .. 8-) иначе се надявам , че съм помогнала 8) :-)