PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от помощ!!!



imfamous
02-09-2009, 17:00
Значи да ви разкажа на кратко моята история:
Запознахме се с едно момче през лятото след като той беше приключил 3 годишна връзка,поради това,че момичето отиваше да учи в друг град!Още от 1вия момент аз се влюбих в него,пък и той отвърна на това!И така бяхме заедно 3 седмици докато той не ми каза,че неговата бивша приятелка не го е помолила да се върне при нея!И той прие!Да не забравяме,че аз бях много влюбена в него и доста трудно го преживях,но мина време и решихме да си останем само приятели понеже той много държал на мен!Мина половин година ,в която аз не поглеждах друго момче и се измъчваш всеки път ,когато го видех,че не мога да го гушна и така,до като един ден не ми каза,че са се разделили пак и има нужда от приятел и естевствено аз бях насреща!за разлика от него аз бях много щастлива,защото знаех,че това е моя шанс да бъде мой пак!След седмица така и стана,помогнах му да я приживее и той пак ми каза,че иска да е с мен,защото мн държи на мен и аз заслужавам да бъда щастлива с него!През 3те месеца,вкойто бяхме заедно бяхме най-щастливите на света и то меко казано!всички ни завиждаха,но в един прекрасен ден аз си заминавам от града и той ми звъни за да ми каже,че иска да го оставя насаме със себе си за малко,за да си помисли дали иска да бъде с мен!Въобще не знаех,че той дори си мисли за раздяла,защото преди да се разделим той ми каза ,че ме обича и че аз съм всичко за него и че никога няка да ме напусне!През тези 3 дни,в които аз бях на село не съм правила нищо друго освен да плача!Нито ям,нито спя,само му пиша смси колко мн го обичам и как той е всичко за мен!Върнах се в нас и той ми каза,че иска да се видим!Излязохме и той ми каза,че не искам вече да е с мен,защото обича още неговата бивша и че аз не заслужавам да бъда лъгана!След като чух това аз просто си станах и си заминах,а той не направи нищо!А през цялото време докато ми говореше аз палках ли палках и го молех да се върне при мен,защото го обичам!ТОЙ ДОРИ И НЕ МЕ ГЛЕДАШЕ ДОКАТО АЗ УМИРАХ ОТ ТЪГА!!!Прибрах се в нас и се наплаках и реших да му кажа че искам да се видим довечера,за да му предложа нещо!И така като се видяхме аз му казах,че съм готова да го чакам и ако не наложи и 3ти път,но той ми каза,че не ме понася вече и ми каза да слизам от колата,че го дразня!Кажете ми как да се чуствам!А аз толкова мн го обичам...та така до днес,когато разбрах,че от неговата бивша,че той никога не ме обичал просто се е стараел да я забрави нея чрез мен...и за капак на всичко,че вече са заедно...до тук ужас.но по гелемия е,че мразя всяко едно място на което сме били а се налага,да бъда там,защото просто нямам друг избор!Всичко ми напомня за него!И въпреки,че ме нарани така,за огромно съжаление аз пак го обичам!
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ!?
1.Как да го забравя?
2.Как да го накарам да преживее това,което преживях аз?

nymphadora
02-09-2009, 17:05
тва на кратко ли му викаш :D
можеш да го забравиш като се напиеш!

Serendipitys
02-09-2009, 17:30
Грубо ти е казал да излезнеш от колата, но с право. Ти наистина прекаляваш с натрапването, а е повече от ясно, че момчето обича предишната си приятелка. Три години не са малко. Опитал се е да я забрави чрез теб, но явно не е успял.
Извинявай много, но и на мен някой да ми прави постоянно сълзливи сцени и да ми праща sms-и и аз ще се ядосам. Всичко си има граници. Мисля, че кристално ясно ти е казал, че не иска да е с теб. Колкото и неприятно да е това.
Опитай да го забравиш или да намериш друг.

cinderella_gugutka
02-09-2009, 17:46
еми много кофти се е полу4ило ,но такъв е животът-от любовта боли.с времето ще го забравиш,но за това се иска и силна воля и упоритост.и все пак "когато вси4ко свърши трябва да се радваш 4е нещо ти се е слу4ило"

LittlePrincess
02-09-2009, 17:51
Радвай се, че е решил да не те лъже. Просто го остави в миналото!

111111111
02-09-2009, 18:03
Забрави го,има толкова други момчета.

Millita
02-09-2009, 18:09
1.Как да го забравя? намери си друг
2.Как да го накарам да преживее това,което преживях аз? ако наистина го обичаш няма да го искаш

PeopleAlwaysLeave
02-09-2009, 18:13
Държал се е малко грубо с тебе, но наистина си прекалила със сълзливите сцени и изпълнения ... Не е трябвало да се унижаваш толкова много и да му падаш в краката едва ли не с любовни обеснения... А пък и честно казано за мен щеше да е повече от ясно в подобна ситуация, че момчето проявява интерес към мен единствено, за да забрави бившата си, с която не е бил ден-два, а цели 3 години... Ако бяха някакви месеци - да, но години... :? Ти явно си много влюбчива и веднага си се хвърлила да го обичаш... Ще го забравиш с времето, а и хората казват, че мъм се забравя с мъж ;)

imfamous
02-09-2009, 18:39
хах вие явно не знаете какво е да се унижаваш сам като му казваш че го обичаш въпреки че той мисли за друга и че си съгласна да бъдеш с него въпреки всичко колкото ида ти стува само в името на това да имаш правото да обичаш и да бъдеш щастлив!Той просто сияеше и не може да ме убеди че си е мислил за нея винаги когато е бил с мен,защото ме гледаше в очите когато ми казваше че съм всичко за него,когато ме глезеше всеки ден,когато ме носеше буквално на ръце и се страхуваше да не ме убиди!,да ти казва,че вижда бъдещето си с тебе и какво всъщност!Извинявайте много но той е егоист!Единственото нещо,което ме крепи е че в този толкова скапан живот всичко се връща и все пак има някакво възмездие!!!И как няма да плача като за мене е бил всичко и без всякаква причина и ей така от нищото ми каза че не иска да е с мен!С нищо не съм заслужила неговото държание!Пък и като си е мислил за нея,защо ми даде 2ри шанс!?

Whyniser
02-09-2009, 19:52
хах вие явно не знаете какво е да се унижаваш сам като му казваш че го обичаш въпреки че той мисли за друга и че си съгласна да бъдеш с него въпреки всичко колкото ида ти стува само в името на това да имаш правото да обичаш и да бъдеш щастлив!Той просто сияеше и не може да ме убеди че си е мислил за нея винаги когато е бил с мен,защото ме гледаше в очите когато ми казваше че съм всичко за него,когато ме глезеше всеки ден,когато ме носеше буквално на ръце и се страхуваше да не ме убиди!,да ти казва,че вижда бъдещето си с тебе и какво всъщност!Извинявайте много но той е егоист!Единственото нещо,което ме крепи е че в този толкова скапан живот всичко се връща и все пак има някакво възмездие!!!И как няма да плача като за мене е бил всичко и без всякаква причина и ей така от нищото ми каза че не иска да е с мен!С нищо не съм заслужила неговото държание!Пък и като си е мислил за нея,защо ми даде 2ри шанс!?
То няма никаква перспектива в бъдеще тая връзка.Много те върти това момче.А и не можеш да си просиш любов,то да не става с щракане на пръсти.

Bellatrix
02-09-2009, 19:57
Избърши сълзите и недей му мисли. Явно още не я е преживял. В такъв случай няма смисъл. Не можеш да си с някого, ако той иска да е с друга. Примири се и продължи напред.

hooliganka89
02-09-2009, 21:53
Кофти история,наистина.
Обаче ще споделя другите мнение и ще кажа,че наистина доста си подосаждала на момчето.
Няма значение какво е казал или какво е обещал,не можеш да разчиташ на тези неща.

gia_sena_mono
02-10-2009, 08:35
Той хем се еопитвал да забрави бившата си,хем сякаш не е искал да остане сам.По този начин си е играл с теб-искам те,не те искам,ела,върви си.обичам те,не те обичам.
Трудно е да го забравиш,но времето лекува.С времето ще го преживееш.А иначе недей да му отмъщаваш.Отмъсти му като му покажеш,че можеш да бъдеш щастлива и без него! :) Упсех!

valdesbg
02-10-2009, 08:50
Авторката - сама си си виновна. Момчето казва край, а ти продължаваш да му се натискаш... Само да ти свирне и си при него като вярно кученце..съгласи се - ти не показваш уважение към себе си. Той длъжен ли е да те уважава тогава?

Не се оплаквай - сама си се изритала.

imfamous
02-10-2009, 18:41
Мерси ужасно много gia_sena_mono наистина успя дори и с малко д ами помогнеш :)
Благодаря и на всички останали :)