PDA

View Full Version : Няма яснота



Yoyoyoyoyo
02-09-2009, 18:56
3дравейте.
Нещо ми е кофти и эатова реших да си кажа тук какво ми е :)
Наскоро срещнах едно момче.От първата ни среща между нас имаше "химия".Определено той ме привлича много - и фиэически,и като характер.Сигурна съм,че и той ме харесва,личи си от поведението му.Целувки,ала бала - ясно ви е.Но така и не уточнихме какви ще са ни отношенията.Бих искала да опитам с тоэи човек,но не энам эащо все не мога да му го кажа в прав текст,а той също не е эаявил намеренията си направо.Не энам какво мисли и какви намерения има...
Общо вэето това е.Малко тъпо,ще ме прощавате :D
Ако има эначение,аэ съм на 18,той на 22

Hilary_
02-09-2009, 18:58
Ми щом той не е заявил точните си намерения направи го ти... после да не страдаш... :?

YouCantStopMe
02-09-2009, 19:00
Щом мислиш,че и двамата имате чувства един към друг просто направи първата крачка.Няма нищо сложно.Ако не стане...здраве да е. 8-)
Айде и без да се притесняваш. :o
Все пак сте големи хора. 8)

balu4ka
02-09-2009, 19:09
Щом мислиш,че и двамата имате чувства един към друг просто направи първата крачка.Няма нищо сложно.Ако не стане...здраве да е. 8-)
Айде и без да се притесняваш. :o
Все пак сте големи хора. 8)

++++

plmn
02-09-2009, 19:58
Подкрепям написаното по-горе.Не чакайте на всяка цена момчето да каже, направи всичко.Харесваш го - кажи му.Ако те харесва - ще ти отвърне.Ако не - ясно е. 8-)

aaasdfghjklll
02-09-2009, 20:47
Ами направо го питай какви са ви отношенията според него и тнт и от там ще тръгне целия разговор, в който ще се изясните.

cherinka
02-10-2009, 04:35
Щом мислиш,че и двамата имате чувства
Моя съвет е да спреш да мислиш.

AFT
02-10-2009, 05:36
Подозирам, че скайп пак присъства повече от необходимото, м?

111111111
02-10-2009, 05:57
Директно го питай,няма смисъл от излишни овъртания.

gia_sena_mono
02-10-2009, 08:27
Поговори с него,за да знаеш за какво става въпрос и ще става ли нещо или не.Успех! :-)

Serendipitys
02-10-2009, 09:15
Какъв съвет очакваш да ти се даде? Няма кой да ти каже какви са ви/ще са ви отношенията. Най-добре е директно да говориш с него, а ако ти е толкова неудобно - то какво тогава ще правите заедно?
Друг вариант е просто мълчаливо да изчакаш и да видиш до къде ще стигнете.

valdesbg
02-10-2009, 09:26
Какъв съвет очакваш да ти се даде? Няма кой да ти каже какви са ви/ще са ви отношенията. Най-добре е директно да говориш с него, а ако ти е толкова неудобно - то какво тогава ще правите заедно?
Друг вариант е просто мълчаливо да изчакаш и да видиш до къде ще стигнете.

+1

Yoyoyoyoyo
02-10-2009, 13:18
Подозирам, че скайп пак присъства повече от необходимото, м?
3а мое голямо съжаление последните няколко дни наистина само в Скайп говорим.Иска ми се да се видим,но така и не му каэах.Писна ми от тоя Скайп.Мога да му эвънна де,ама не энам эащо не съм добре настроена към тая идея :D Да не реши нещо,че му досаждам...
Иначе наистина ми писна да говорим в Скайп.И беэ това и двамата влиэаме там страшно рядко..
Благодаря на всички,които са писали до сега :]

sadsad
02-10-2009, 13:26
Подозирам, че скайп пак присъства повече от необходимото, м?
3а мое голямо съжаление последните няколко дни наистина само в Скайп говорим.Иска ми се да се видим,но така и не му каэах.Писна ми от тоя Скайп.Мога да му эвънна де,ама не энам эащо не съм добре настроена към тая идея :D Да не реши нещо,че му досаждам...
Иначе наистина ми писна да говорим в Скайп.И беэ това и двамата влиэаме там страшно рядко..
Благодаря на всички,които са писали до сега :]
Абе хора....какви сте такива....виждали сте се, целували сте се и ти така и не му казваш, че искаш да го видиш? Не само жените имат нужда от внимание. Обади му се.

Yoyoyoyoyo
02-10-2009, 15:34
Иэтрещявам.
Май съм влюбена :D
Много е хубаво чувството,но е доста кофти,че последните няколко дни мисля нон стоп само эа него..

Alderis
02-10-2009, 15:37
Ами направо го питай какви са ви отношенията според него и тнт и от там ще тръгне целия разговор, в който ще се изясните.

Ей това е вярното мнение...
А за обаждането...ако наистина те харесва, няма да реши че си досадна. Звъниш му, каниш го на кафе и направо го питаш горепосоченото...

myNameIsImmortal
02-10-2009, 15:40
Отваряш уста, започваш да движиш езика си, използваш гласните си струни и от устата ти излизат думите "Харесвам те.. А ти мен?" ;)

Ако отговора му е "да", те награва те целува много страстно.. :-)

Успех и когато му кажеш кажи какво е станало :)

Alderis
02-10-2009, 15:45
Отваряш уста, започваш да движиш езика си, използваш гласните си струни и от устата ти излизат думите "Харесвам те.. А ти мен?" ;)

Ако отговора му е "да", те награва те целува много страстно.. :-)

Успех и когато му кажеш кажи какво е станало :)

Да ако си 5-ти клас ще стане и така, ама аз до колкото прочетох са вече пълнолетни... :-o

myNameIsImmortal
02-10-2009, 15:57
Отваряш уста, започваш да движиш езика си, използваш гласните си струни и от устата ти излизат думите "Харесвам те.. А ти мен?" ;)

Ако отговора му е "да", те награва те целува много страстно.. :-)

Успех и когато му кажеш кажи какво е станало :)

Да ако си 5-ти клас ще стане и така, ама аз до колкото прочетох са вече пълнолетни... :-o
да, ама все пак не е толкова трудно да го попита. Като иска да го пита като възрастен човек: "Има един въпрос, които ме измъчва постоянно и на който искам да ми дадеш точен и ясен отговор - Какво изпитваш към мен.." нещо подобно можеби ще свърши работа.. знам ли :-o

Yoyoyoyoyo
02-11-2009, 15:35
Пф,не сме се чували от 3 дни :D