PDA

View Full Version : Няколко въпроса за Triumph



stefan222
02-09-2009, 20:16
От известно време чета форума и съм сигурен,че ще ми помогнете. Имам няколко въпроса за магазините за дамско бельо Triumph. Първо, мога ли да подаря талон с определена стойност за пазаруване при тях? Колко мислите, че е една добра сума за такъв талон? Тоест, с колко пари може да се купи нещо хубаво от там? И последно - питам за Triumph просто защото ми е най-известен - има ли някакъв по-добър магазин?

Казано накратко - искам да подаря на гаджето си талон за пазаруване на бельо за Свети Валентин - посъветвайте ме какво да правя. Вярвам във вас!

InnchetO
02-09-2009, 21:31
Защо направо не и подариш един хубав комплект от сутиен и прашка/боксерка/бикини(в зависимост от предпочитанията) ? :-o
Това с талона ми изглежда тъпо. :)

stefan222
02-09-2009, 21:34
Защото не знам какво точно ще й хареса и предпочитам да си избере сама.

hottie
02-09-2009, 21:38
В Триумф има само лелско бельо (или предимно лелско)! Според мен най-хубавият мазагин за бельо е ЕТАМ ( на бул. Витоша ако си от София) и не лоши неща в магазините на Скини (пак Витоша).
Ако е за приятелката ти повече ще се зарадва, ако ти й избереш бельо !

InnchetO
02-09-2009, 21:48
Ако е за приятелката ти повече ще се зарадва, ако ти й избереш бельо !
Точно :)

Jesus
02-09-2009, 21:51
Той ако трябва да избира ще избере без бельо :D

RAWRRR
02-10-2009, 16:04
Сутиен Триумф държи поне година,даже две..без да се повреди..без да ти стърже банела,без да се износи,без да ти се счупят пластмаските на презрамките..най-качественото бельо в България.

Препоръчвам го,но центите са от 40-50 лв. нагоре.

s3xy
02-11-2009, 18:42
дам, за по-малко от 5о лева сутиен няма от там да намериш, май, пък моделите не са толкова хубави изобщо... иначе ако си от София тези магазини които Хоти каза + още няколко, те пак са на Витошка ще ги видиш :) иначе подкрепям че ще й хареса повече ако ти избереш и я изненадаш

Barbie
02-12-2009, 09:14
Наистина за младо момиче бельото в Etam е по-свежарско. Защо просто не я изведеш по магазините. Не се измъквай с талон за подарък :D Съгласна съм, че е трудно понякога да избереш бельо за жена (аз примерно съм ужасно капризна и е малък шансът някой да ми нацели размера и модела...) Но пък не е весело просто да й дадеш 100лв и да й кажеш "На, купи си бельо." Походете заедно по магазините, ще я погледаш малко по секси бельо, ще й направиш удоволствието да и казваш от време на време колко сексапилна изглежда...пък и после като си облича бельото, ще и става приятно, че сте го избирали заедно (пък и че си направил жертвата да ходиш по магазини, за да й доставиш удоволствие). :)

Принципно за хубав комплект бельо е редно да предвидиш едно 50-60-70лв. Естествено, има и за повече, има и за по-малко. :)

5StaR
02-12-2009, 10:13
Принципно за хубав комплект бельо е редно да предвидиш едно 50-60-70лв.

Az 70 leva za ga6ti ne bih dal !!!! :lol: 8-) 8-)