PDA

View Full Version : коремче и бедра-упражнения



foreverr
02-09-2009, 19:49
Здрасти.Та искам да ви попитам за упражнения с които да стегна вътрешната част на бедрата си, че тя нещо не ме кефи.И за коремчето-значи имам съвсем малко коремче-нещо такова:
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0094284/img_94284_316790_l.jpg
и все пак ме дразни и от 1 месец права всяка вечер по 100 коремни, които ми е казал господина по тренировки как да ги правя и все пак май няма ефект.Ще ме посъветвате ли какво да направя и за коремчето??

cherubic
02-09-2009, 20:11
Мацкаааааа, без коремниии!!! :o
Трупаш мускулна маса, след това наддаваш и се заливаш с мазнина на "коремчето" !
Ако тичаш редовно, и краченца и коремче ще оправиш! :-)

foreverr
02-10-2009, 10:51
Мацкаааааа, без коремниии!!! :o
Трупаш мускулна маса, след това наддаваш и се заливаш с мазнина на "коремчето" !
Ако тичаш редовно, и краченца и коремче ще оправиш! :-)Ха-ха без коремни ли???Аз миналата година си правих цели 4-5 месеца коремни и такива работи НЕ са се случили!!!

MadeOfWater
02-10-2009, 11:57
пфффф нз !!! и моя проблем е такъв ! веднъж бях направила такава тема ама не написаха никакви качествени упражнения.Обаче скоро тук някъде бях видяла едно упражнение което има ефект:значи разкрачваш се колкото можеш,изпъваш единия си крак-другия го свиваш леко и трябва да усетиш напрежение във вътрешната част на бедрата! (какво обяснение просто ) :D

Dian4ety
02-10-2009, 12:10
Ако си в фитнес или просто имаш по-голям брат който има щанга взимаш лоста (или просто взимаш точилката на майка ти закачаш по един килограм от едната и от другата страна и си тип топ) поставяш го на раменете си зад вратът (обаче гледаш да не оставяш тежеста да пада в/у раменете) , разкрачваш се на около един метър и почваш клякания за вътрешната част на бедрата :-)

varnen4e
02-10-2009, 15:48
И аз имам коремче и ми бърка в здравето и какво ли не опитах (в домашни условия)- ефект нулев, а за фитнес нямам и минута време.

sweetsunshine
02-10-2009, 16:01
От миналия петък ходя на фитнес.Ходила съм 2 пъти за сега.Значи за корем всевъзможни коремни преси за долната част на корема за горната..след това имах ужасна мускулна треска.

Та значи ще ви кажа част от упражненията ми :)
Степер всеки път за краката.
Вземаш една гиричка около 3-4 кг и започваш от изправено положение да се наккланяш наляво докато е в лявата ръка гирата и се връщаш след това до основно изправено полужение.След това същото и със дясната ръка.
Има един уред които е леко наклонен и там правя подобни накланяния.
Кореммни преси като навеждам горната част от седнало положение и дърпам някакво нещо което трябва да ми е допряно до раменете ( как обясних :D )
Има едно където се хващаш за едни нещица на някакъв уред и те са само за ръсете и си се облегнал на едно мекичко и зи вдигаш краката-това е за долната част на корема.
За вътрешната част на краката уред на които сядаш и от вътре навън избутваш едновременно със двата крака като тежестта е нагласена на 15 кг(поне при мен) и същото обаче от вънка навън(димек свиваш краката а иначе ги разкрачваш).
Има едно управнение което е със единия от двата крака и избътваш назад като тежестта е пак 5-15 кг
Пътечка.

SoFarSoG00d
02-10-2009, 16:54
Коремни преси и диета.Но има хора,които са предразположение да трупат в коремната област и почти е невъзможно да се постигне плосък корем.

My6mYLka
02-10-2009, 17:07
някой ако микаже аз как да направя малко коремче ще съм му благодарна :cry: :-o иначе упражнения основно бягане и коремни . . . аз докато натрупам малко мазнинка я махам за нула време :lol: :lol: :(

TheNewReligion
02-10-2009, 18:11
Върти обръч и виж важната тема "Секси тренировки за жени".

mumiikataa
02-10-2009, 20:26
Аз от няколко месеца си играя със степер и съм направила доста яки мусколи на краката. Там ще продължа докато не постигна желания ефект..
А за корема... Нещо друго освен коремни :? Играя и с гирички... Ама напоследък отбягвам защото правя само мускули, а нямам нужда вече...