PDA

View Full Version : Раздвоена между братя



TheBestFriends
02-09-2009, 20:07
Хора давайте някакви съвети какво да правя

Раздвоена съм между двама братя
Познавам ги от 4, а може и повече години. Отначалото, когато се запознахме ходех с единият, но това продължи само месеци. След като скъсахме започнах да изкарвам мъката си пред другия и така ненадейно се влюбих в него.. Месец след това тръгнахме.. И така вече години. Но от както се преместихме да живеем заедно в чужбина (брат му е също с нас) започнах да чувствам еднакви чувства и към двамата.
Когато ги гледам заедно.. Просто не мога да преценя кой обичам повече :-#
Не ме разбирайте погрешно. Не съм някоя курва. Те дори не подозират за моите чувства. Но сега когато сме тримата заедно ми е супер трудно.
И да, сигурна съм, че това към тях е любов, не просто някакво увлечение за месец-два. Както казах познавам ги от години, но сега сякаш всеки следващ ден е по-трудно.
МОЛЯ ви, кажете какво да правя. Дори не си и помислям да се пробрам да избирам само един.. Това е невъзможно.. :cry:

Hilary_
02-09-2009, 20:32
Ауу много кофти... :? Ами п одобре идвамата ги остави... иначе ще ги скараш ил ище ги изгубиш тотално като приятели... :?

PeopleAlwaysLeave
02-09-2009, 20:43
Ами наистина най-добре си потърси трето момче, в което да се влюбиш, защото така е много кофти първо, че ти си разпъната на кръст и трябва да избираш и второ - има голяма вероятност като направиш своя избор между тях да се създадат дразги и разправии ... макар че не знам как до сега не са се създали при положение, че ти си била и с двамата - попринцип бившите са си в графата "бивиш" и не си пипат от приятели/ки, братя/сестри и т.н. нищо, че са бивши :D

aaasdfghjklll
02-09-2009, 20:44
Направете тройка :D
Или им споделяш какво чувстваш и те решават как да постъпят с теб ( може и да си те поделят, в днешно време големи работи стават :P ), или ги оставяш и двамата, или си караш по старо му.
Ако съм аз, бих искала тройката :P

sh3_1s_7h3_0n3
02-09-2009, 20:48
Олеле, ама ти и живееш с тях двамата?! :shock:

Потуши си чувствата към единия максимално.... и не се вкарвай в беля, че и тях да скараш.

TheBestFriends
02-09-2009, 21:05
Hilary_ Лесно е да се каже, но няма как да ги оставя. Най-малкия проблем е че живеем заедно..

PeopleAlwaysLeave Аз от четири години не съм поглеждала друго момче, само те са ми на сърцето както се казва.
А иначе за разправиите.. Наистина ми е много трудно. Все пак имам късмет, че и двамата са супер разбрани и възпитани и до сега не сме имали проблеми с всички тези неудобства.
Това за бившите тях не ги засяга, нито мен. Както споменах, те са супер разбрани и следват собствените си чувства, а не общо приетото..

aaasdfghjklll Мислила съм за това да споделя какво чувствам, но знам много добре как ще реагират. Ще се объркат и ще оставят аз да избирам а аз именно за това пуснах темата, защото това е големия проблем.
А да си карам постарому няма как.. Заедно стигнахме до тук, занимаваме се с едно и също и не мога просто така да зарежа всички планове.. Пък и да зарежеш някой който обичаш е страшно трудно.. Още повече ако този някой не е един, а двама.
А това за тройката не искам да коментирам.

what3ver Да, живеем тримата. Историята ни е дълга, но с няколко изречения ще кажа, че още в България бяхме ''светата троица'' - както ни наричаха. Имахме общи планове и интереси и тук в чужбина се реализираме заедно в едно и също отношение. Те са братя и малко кофти да се разделят в непозната страна. Но това, че сме заедно не ни е проблем.
А за чувствата. През годините успях да се справя с тях, но ето отново се надигат старите чувства към единия.. лошото е, че и към другия са същите.
А тях не искам да ги скарвам за нищо на света. Познавам ги като братя и съм сигурна, че няма да допуснат това, но не искам да рискувам. Именно за това забавям нещата.. Просто търся някакво решение.

hooliganka89
02-09-2009, 21:14
Не си ли се научила да подтискаш тези чуства?

TheBestFriends
02-09-2009, 21:17
Не си ли се научила да подтискаш тези чуства?

явно не
мислех, че мога да се контролирам, но явно съм объркала
но не мисля, че някой е в състояние да контролира чувствата и емоциите си, ако изпитва това, което изпитвам аз

Bellatrix
02-09-2009, 21:47
Остани с този, с когото си била с години и остави другия. Опитай да убиеш всичко към него, не мисли за него( гони мисълта) и измислете начин да живееш само с единия.

111111111
02-10-2009, 05:59
Ауу много кофти... :? Ами п одобре идвамата ги остави... иначе ще ги скараш ил ище ги изгубиш тотално като приятели... :?
+++

sheilsis
02-10-2009, 06:16
една моя приятелка беше в същата ситуация и успя да ги забрави като срещна трети :) и сега е щастлива:) опитай се и ти да се запознаеш с нови хора и повече момчета, да опознаеш някой повече и накрая ще намериш някой:) успех!

Pliok0019
02-10-2009, 07:04
Откажи се и от двамата и не се занимавай.

valdesbg
02-10-2009, 07:08
Вариантите са два - или си направете сандвич или си намери трети несвързан с тях по никакъв начин.

Аз лично бих си избрал единия(в моя случай ще е едната сестра) и ще убия чувстват ми към друия/гата. Лесно става като се отдадеш на избрания.

ADHOC
02-10-2009, 07:38
Направете тройка :D

Хора давайте някакви съвети какво да правя

Раздвоена съм между двама братя
Познавам ги от 4, а може и повече години. Отначалото, когато се запознахме ходех с единият, но това продължи само месеци. След като скъсахме започнах да изкарвам мъката си пред другия и така ненадейно се влюбих в него.. Месец след това тръгнахме.. И така вече години. Но от както се преместихме да живеем заедно в чужбина (брат му е също с нас) започнах да чувствам еднакви чувства и към двамата.
Когато ги гледам заедно.. Просто не мога да преценя кой обичам повече :-#
Не ме разбирайте погрешно. Не съм някоя к***а. Те дори не подозират за моите чувства. Но сега когато сме тримата заедно ми е супер трудно.
И да, сигурна съм, че това към тях е любов, не просто някакво увлечение за месец-два. Както казах познавам ги от години, но сега сякаш всеки следващ ден е по-трудно.
МОЛЯ ви, кажете какво да правя. Дори не си и помислям да се пробрам да избирам само един.. Това е невъзможно.. :cry:

TheBestFriends
02-10-2009, 07:42
Хора, ей така просто да ги оставя нямам как..
В чужбина си се държим тримата. Честно казано ако те не бяха с мен, не знам как бих се оправила тук.
А това за трети.. Да не мислите, че не съм пробвала. Имах период в който ходех непрестанно по купони, дискотеки и заведения. И наистина срещах други момчета, но идваше момент в който си казвах: '' Защо правя това.. Аз не искам това.."
Знам, че братята чувстват нещо към мен. Единият може би повече от другия, но не това е въпроса.
Сърце не ми дава ей така да ги оставя, пък и не искам. Ако направя това, те ще страдат повече от мен.. което е още по-зле за мен.
Пък и никак не върви да им кажа просто чао и без обяснения да се махна.. А ако тръгна да обяснявам има вероятност да се скараме и тримата

ghetto_superstar
02-10-2009, 08:00
:shock:
Бягай!!!
Рано или късно ще направиш беля...това много трудно се контролира...единствения изход е да се оттървеш от всичко това...ще боли да загубиш двамата...но още повече ще боли ако се наложи да избираш между тях.

valdesbg
02-10-2009, 08:05
Усещаш ли че сама си оплиташ конците? Не можело друг, не искам да ги оставя, не знам с кого искам, не знам какво искам ама не искам да ги оставям. Ми казаха ти го - ходете тримата, правете си сандвичи и така. Накрая ти ще си тръгнеш без да ти пука особено.

Сама се ограничаваш и си правиш гадното.

TheBestFriends
02-10-2009, 08:08
Усещаш ли че сама си оплиташ конците? Не можело друг, не искам да ги оставя, не знам с кого искам, не знам какво искам ама не искам да ги оставям. Ми казаха ти го - ходете тримата, правете си сандвичи и така. Накрая ти ще си тръгнеш без да ти пука особено.

Сама се ограничаваш и си правиш гадното.

знам и именно тук е проблема

valdesbg
02-10-2009, 08:23
Не проблема си го правиш ти. Проблем реално не съществува.

TheBestFriends
02-10-2009, 08:43
точно това казах
но който не е бил в моето положение, няма и да схване какво казвам
на думи е лесно да се каже нещо, на представи също, но в истинския случай е невъзможно

HePeAJIeH
02-10-2009, 08:45
Двама братя-една жена /звучи готино за сапунка/.Кажи им да се дуелират и който победи да те вземе.


По темата- изнеси се от там но потдържай връзка само с момчето с което си!

Jumbie483
02-10-2009, 08:46
на който имаш по-голямо доверие, сподели това...
щом са братя и както каза щом са свестни, значи тримата бихте могли да намерите някаква решение..
или пък остави нещата за известно време и виж какво става с чувствата ти
може след време към единия да престанеш да чувстваш, това което чувстваш към другия :)

miss_asi
02-10-2009, 08:47
Не знам какво ще ти е на теб но по-добре остави и двамата колкото и да е трудно.Разбрах че живеете заедно това също не е добре.В крайна сметка аз не мога да разбера едно как може 1вото момче още да дружи с тебе :shock: Като се замислиш наистина е тъпо.Таке че остовяй ги и тва е!

TheBestFriends
02-10-2009, 09:27
Искам съвет как да се оправя с проблема и какво да правя. НЕ ИСКАМ да се изнасям. Едно, че това не е никакво решение, второ че те няма да ми позволят, защо няма да казвам, че ще се повторя.

miss_asi не виждам какъв е проблема, че първият още дружи с мен..
нещата между нас станаха бързо
бурни страсти, след това всичко отихна аз си изплаквах мъката пред брат му, той явно също.. когато му казахме с брат му, че ходим той се зарадва, че повече няма да страдам по него..
сега всичко е в застой..

valdesbg
02-10-2009, 09:36
Бест Френдс ще го повторя и подчертая -

Аз лично бих си избрал единия(в моя случай ще е едната сестра) и ще убия чувстват ми към друия/гата. Лесно става като се отдадеш на избрания.
Друго решение без да се махаш няма. Сама трябва да си помогнеш, няма да дойде феята с вълшебната пръчица. Покажи малко воля и малко желание. Не знам на колко си но поведението ти е като на 7 годишен първолак, пред магазин за шоколади. Разбрахме че не искаш друг.

Искаш съвет/решение на проблема - заповядай. Всеки следващ пост ще е просто пълнеж и/или мрънкане.

Rofl4e
02-10-2009, 09:46
Остани с тоя с който си от години.. :)

sladur4etyYy
02-10-2009, 10:13
egati istoriqta, naistina stava za sapunka :D 1vo si hodila s ediniq, posle s brat mu, a sega jiveete 3-mata zaedno kato edna golqma, shtastliva troika 8-)

seriozno, ne znam kak moje da se izmuknesh..

Jumbie483
02-10-2009, 16:29
мале мале жал ми е за момичето 8-)

gret4ety
02-11-2009, 05:24
:lol: това ми прилича на сапунка :lol:

ziko
02-11-2009, 09:29
Двама братя-една жена /звучи готино за сапунка/.Кажи им да се дуелират и който победи да те вземе.


По темата- изнеси се от там но потдържай връзка само с момчето с което си!

1.Мислила ли си да им кажеш какво мислиш?
2.За едия брат е ясно че те обича(този с които си от година)...но за другия...знаеш ли какво ми сли той...какви чувства има...ако той(първия) си има приятелка ...ще е по лесно ..май.
3.Не че нещо ..ама приди години гледах един филм(подобен като твойта история...но там не бяха братя а най-добре приятели)...края беше мн интересен...понеже се обичаха и тримата ...и така си останаха ...тримата заедно...такаче в краен случай(ако си напълно наясно с чувствата им)може да си останите така.

Josefinne
02-11-2009, 09:40
Прочетох всички мнения в темата, някои по-задълбочено от други, признавам си. Установих, че хората са ти предложили всички възможни решения, но ти по еидн или друг аргумент ги отхвърляш. Никой от нас няма вълшебна пръчка, да ИЗОБРЕТИ нещо ново.
Вариантите са ясни:
1. Избираш един от тях ( което си отрекла предварително в уводното мнение ).
2. Не избираш нито един от тях и се отделяш от тях, за да ги забравиш.
3. Опитваш се да избиеш клина с клин и намираш друго момче, а с тези запазваш доброто си приятелство и работа.
4. Играеш ролята на ОБЩАТА и някак си се опитваш да провокираш извратеното им съзнание и двамата да спят с теб по едно и също време ( за мен лично неморално и неприемливо решение, но може би е готино :D )
5. Подтискаш чувствата си и чакаш проблемът да се реши от самосебе си, като или сърцето ти само избере един от двамата , или просто чувствата утихнат и към двамата.

Това са вариантите, просто трябва да избереш. В тройките добър вариант с дългосрочно решение - няма.

evelinka1122
02-11-2009, 10:53
ти тъпа ли си или да?!?! ми мн просто !! отдели се и от двамата за малко и виж към кой ти наделяват чувствата... а винаги има вариант да ги оставиш! И ДВАМАТА! ти пък... за едни момчета ли си :)

cherry_lady
02-11-2009, 13:21
може да ти е трудно .. оставяш и двамаата .. т'фа е най - добрия вариант според мен .. ще се изпокарате накрая всичкии :(

Slawi92
02-11-2009, 13:27
neznam kak da ti pomogna ama samo edno shte ti kaja VNIMAVAI da ne gi skarash shtoto samo edna jena moje da skara mnogo zdravo dvama bratq i da gi nakara daje da se mrazat drygo nz kwo da ti kaa

proFloras
02-11-2009, 13:56
Брат брата не храни, ама все го брани недеи застава между тях помисли какво може да направиш те са 2 братя да ги скараш 1 което може ад стане избери си един от тях които те привлича повече

TheBestFriends
02-11-2009, 17:34
evelinka1122 човек който започва мненията си като теб, дори не го приемам на сериозно.. при положение, че не си била в моята ситуация не виждам защо ще ме питаш тъпа ли съм...

към другите...
Да, да.. стана ми ясно, че ви дразня и че отхвърлям всички възможни варианти, но..
Но вече говорих с ЕДИНИЯ (с този който ме съветвате да остана. Този с който сме от години)
Мисля, че малко остана да се реши проблема :---)
Мерси на всички изказали се, издразнили се и не пропуснали да пообидят :)

btw: на вас може да ви прилича и на сапунка (ако не се лъжа, дори имаше такъв сериал, само че братята бяха близнаци) но на мен хич не ми е забавно