PDA

View Full Version : Анален СЕКС



Komar
02-09-2009, 21:58
Така сигорно има доста такива теми.. ама наскоро няма пускана..

Та въпросчето ми е следното:

Като се стане дума за анален секс и 90% от жените като зейнат.. било курвенско било гадно, гнусно, боляло много.. сеедно бъбреците на черния пазар ще продаваме... то и първия път боли ама се ебете..

Та я се изкажете по темата да видя само аз ли съм останал с такова впечатление..

:oops:

x3eme
02-09-2009, 22:00
Никога не съм правил анален секс и грам не искам да опитвам.Всеки има предпочитания и вкус.Не можеш да твърдиш че 90% от момичетата не го харесват и са против него.Всяка има възгледи и мнение по въпроса.

ViolentSaint
02-09-2009, 22:02
Аз пък що останах с впечетление, че доста от женската част тука са опитвали и правят анален и им доставя удоволствие.

SiSsKkAa
02-09-2009, 22:03
ако мислиш,че ануса е за еб*ане не за ср*не дай на някой педал да те опъне и да видим колко ще си щастлив от факта,че са те ч*кали в з*дника.като почнете така....мн досадна работа.ч*кането в з*дника не го приемам като секс и контакт,който трябва да има между двама души,които се обичат.дупето е за работи,които излизат,а не които влизат.сигурно доста момичета ще се "изфукат",че са правили анален секс и съм сигурна,че най-много 5 от тях няма да лъжат

Komar
02-09-2009, 22:04
ако мислиш,че ануса е за еб*ане не за ср*не дай на някой педал да те опъне и да видим колко ще си щастлив от факта,че са те ч*кали в з*дника.като почнете така....мн досадна работа.ч*кането в з*дника не го приемам като секс и контакт,който трябва да има между двама души,които се обичат.дупето е за работи,които излизат,а не които влизат

Амаче си директна.. и компетентна по въпроса.. не го очаквах от 13 годишна пикла..

SiSsKkAa
02-09-2009, 22:06
днес имам рожден ден и ставам на 20 не на 13 ама карай.и не смятам,че съм компетентна,защото казах,че съм против следователно не го практикувам,а ти щом си пуснал тема сигурно искаш компетентни отговори,а не спам или псувни или греша?

3oPuTy
02-09-2009, 22:06
Никога не съм правил анален секс и грам не искам да опитвам.Всеки има предпочитания и вкус.Не можеш да твърдиш че 90% от момичетата не го харесват и са против него.Всяка има възгледи и мнение по въпроса.
+1 :? Това е гадно бе :smt078

seduction1mplex
02-09-2009, 22:06
ако мислиш,че ануса е за еб*ане не за ср*не дай на някой педал да те опъне и да видим колко ще си щастлив от факта,че са те ч*кали в з*дника.като почнете така....мн досадна работа.ч*кането в з*дника не го приемам като секс и контакт,който трябва да има между двама души,които се обичат.дупето е за работи,които излизат,а не които влизат.сигурно доста момичета ще се "изфукат",че са правили анален секс и съм сигурна,че най-много 5 от тях няма да лъжат
:D Е тва беше :-)

hahavteen
02-09-2009, 22:14
Аз съм ЗА :oops:

И моля без обиди и мнения които не са по темата :)

Spamer
02-09-2009, 22:15
Всеки си има възгледи аз лично винаги съм искал да пробвам :oops:

^ госпожицата щом е за иска ли да пробваме :oops:

hahavteen
02-09-2009, 22:23
^ госпожицата щом е за иска ли да пробваме :oops:

Госпожицата не прави секс с непознати които живеят в друга държава :D

SiSsKkAa
02-09-2009, 22:29
Аз също съм ЗА!Харесва ми!


абе не се заяждам просто искам да питам.ти си на 15 години и има ли нещо,което не си пробвала все още,защото като гледам във всички теми си много веща

SiSsKkAa
02-09-2009, 22:36
благодаря ти

SiSsKkAa
02-09-2009, 22:59
чух сега песничката таяая реклама супер мн ме кефи на мтел и много исках тая песен.благодаря ти

hahavteen
02-09-2009, 22:59
Моля мненията да са по темата :)

Maskata
02-09-2009, 23:34
Как обичам смислени коментариии :grin:

И ако наистина ^ е на 15 ... :shock:
Стига бе са не съм против секса...ама вие извинявайте мили КУРВ* го упорочавате!!!Мислиш ли,че си по-печена като го говориш тва???Защото според мен само се излагаш!Разбирам едно момиче на 19+ поне да си отпусне душата и да каже,че обича анален секс...ама неква пикличка на 15 да каже такова нещо за мен си е чиста проба фукарлък от най-долно ниво!!!Аре стегнете се бе мама му стара!!!!

Ако обаче сега някой попита дали има курв* тук естествено никой няма да си каже...обаче всяка 2ра тема е вашия шанс да докажете на СВЕТА,че сте минали през всичко и не само това...на вас ви харесва вие сте доволни от това,че на 11-15 години вече сте мнооого по-вещи от жени на по 40!!!ЕВАЛА!Само такива момичета трябва да има! :shock: :-o

Пояснения:
#1 Извинявам се ако съм бил много груб!
#2 Втората част е чиста ирония...да не си помислите,че ви подкрепям!


А по темата:
Незнам дали боли...но не са се оплаквали!Пък и съм чувал,че аналния оргазъм бил по-силен и от вагиналния! :)

Youth_boy
02-10-2009, 00:00
Има момичета които дори го изискват от партньора си но както вече се спомена в темата зависи от човека. Едни обичат това , други друго , трети го осъждат и т.н.
Моето мнение е че момичетата които харесват аналният секс знаят какво правят и как да грабят с пълни шепи най-малкото е защото той предразполага към оргазъм чисто психически ... За болката е писано много и медицински и лични мнения така че едва ли има смисъл отново да коментираме , момчето , което причинява на гаджето си болка когато практикува анален секс или го прави за да тарикатее (което лично аз неразбирам) или просто не знае как да го прави ....
Всеки има право на мнение , аз харесвам момичетата които са позитивно настроение към анални авантюри тъй като това внася свежест и огромна доза страст в сивотата на монотипието в леглото.
Далече обаче съм от идеята че жена която не харесва "в дупето" е по-малко страстна или възбуждаща , тези неща са много относителни аз харесвам водка примерно но ти не харесваш , това не те прави по-малко готин от мене.

SiSsKkAa
02-10-2009, 00:07
Как обичам смислени коментариии :grin:

И ако наистина ^ е на 15 ... :shock:
Стига бе са не съм против секса...ама вие извинявайте мили КУРВ* го упорочавате!!!Мислиш ли,че си по-печена като го говориш тва???Защото според мен само се излагаш!Разбирам едно момиче на 19+ поне да си отпусне душата и да каже,че обича анален секс...ама неква пикличка на 15 да каже такова нещо за мен си е чиста проба фукарлък от най-долно ниво!!!Аре стегнете се бе мама му стара!!!!

Ако обаче сега някой попита дали има курв* тук естествено никой няма да си каже...обаче всяка 2ра тема е вашия шанс да докажете на СВЕТА,че сте минали през всичко и не само това...на вас ви харесва вие сте доволни от това,че на 11-15 години вече сте мнооого по-вещи от жени на по 40!!!ЕВАЛА!Само такива момичета трябва да има! :shock: :-o

Пояснения:
#1 Извинявам се ако съм бил много груб!
#2 Втората част е чиста ирония...да не си помислите,че ви подкрепям!


А по темата:
Незнам дали боли...но не са се оплаквали!Пък и съм чувал,че аналния оргазъм бил по-силен и от вагиналния! :)


+15949744845 и аз исках да им кажа същото ама ти се изрази доста по добре евала

111111111
02-10-2009, 06:26
Не съм и не искам да опитвам.Противно ми е.

ADHOC
02-10-2009, 07:31
Ае не се прави, и ти ще го дадеш като всички някой ден :D То и устата не е за свирки, ама ги правиш нали? Пък кой знае кво друго ти правят там :D


ако мислиш,че ануса е за еб*ане не за ср*не дай на някой педал да те опъне и да видим колко ще си щастлив от факта,че са те ч*кали в з*дника.като почнете така....мн досадна работа.ч*кането в з*дника не го приемам като секс и контакт,който трябва да има между двама души,които се обичат.дупето е за работи,които излизат,а не които влизат.сигурно доста момичета ще се "изфукат",че са правили анален секс и съм сигурна,че най-много 5 от тях няма да лъжат

SiSsKkAa
02-10-2009, 07:34
е от устата не ми излизат излишните и мръсни неща от организма(освен ако не повръщам) за разлика от ануса така че има разлика

ADHOC
02-10-2009, 07:36
Тебе някой кара ли те да си ближеш гъза, бре. Говорим за секс :D Иначе ако не си го миеш, това си е твой проблем :lol::lol::lol:



е от устата не ми излизат излишните и мръсни неща от организма(освен ако не повръщам) за разлика от ануса така че има разлика

SiSsKkAa
02-10-2009, 07:38
и все пак да не забравяме ,че всеки е тук да си изказва мнението.неможеш да ме виниш.не ми допада тоя вариант за 'секс" и не го практикувам.а това дали ще го дам...съмнявам се(но не сме тук да обсъждаме моя полов живот)

ADHOC
02-10-2009, 07:44
Не те виня за нищо :) Споко. Просто съм виждал много ама много случаи на приятелки и гаджета от типа : "аз свирки не правя и дупето не давам", които после си дават всичко. И не от курвалък, защото курви около мен няма, а от любов. ;)

и все пак да не забравяме ,че всеки е тук да си изказва мнението.неможеш да ме виниш.не ми допада тоя вариант за 'секс" и не го практикувам.а това дали ще го дам...съмнявам се(но не сме тук да обсъждаме моя полов живот)

SiSsKkAa
02-10-2009, 07:58
за да прилючим спама казвам - свирки правя,дупето не давам хах аз не съм от момиченцата на 14 год дето се фукат колко са можещи и знаещи и как всичко обичат и всичко им е по вкуса.Край от мен

kofti_nick
02-10-2009, 08:29
Магистралата е голяма :grin:

DulceGatito
02-10-2009, 08:39
Магистралата е голяма :grin:

:lol: :lol: :lol:

BoCupycake
02-10-2009, 09:07
С цялата си същност съм ПРОТИВ аналния секс.
Доста мъже за съжаление го предпочитат...к'во им харесва,незнам.

Komar
02-10-2009, 11:29
С цялата си същност съм ПРОТИВ аналния секс.
Доста мъже за съжаление го предпочитат...к'во им харесва,незнам.

AАЛОУУУ това на подписа ти мой пост ли е или ми се струва... ВСИЧКИ ПРАВА СА ЗАПАЗЕНИ :-P :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D

BoCupycake
02-10-2009, 12:58
С цялата си същност съм ПРОТИВ аналния секс.
Доста мъже за съжаление го предпочитат...к'во им харесва,незнам.

AАЛОУУУ това на подписа ти мой пост ли е или ми се струва... ВСИЧКИ ПРАВА СА ЗАПАЗЕНИ :-P :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D
Хаха,да цял ден съм се хилила и не се сдържах.

Carlos
02-10-2009, 14:17
Komar, ти си чувал такива мнения явно от твои наборки. Иди питай някоя '93 '94 даже '95 да видиш как ще ти се отвори парашута :grin:

mirmark
02-10-2009, 14:26
Просто не ми харесва и това е

sladko_teenche_v
02-10-2009, 18:53
хмммм....преди бях много против това....звучи гнусно нехигиенично и нз си кво ама като опитах не е толкова гадно даже хич не е гадно.всички казват много боли нз си кво...да ама не!боли по малко от първия ти път :D :-P а ная яко е когато "той" ти го е "сложил" и в същото време си вкара пръста в дупето ти тва е още по яко отколкото само в дупето :D :-o

SoFarSoG00d
02-10-2009, 18:53
Нищо лощо.

SwEeT_pAiN_F
02-10-2009, 19:28
И аз бях н амнение че аналния секс е нещо отвратитело,но чесно казано с времето, и с човека с когото съм просто той ме предразположи и наскоро пробвахме з апърви път....чесно казано не мога д акажа че ми хареса...но беше ново усещането...и чесно казано бих повторила.... но не постоянно. Всеки има право на свои собствен избор какв ода прави в леглото с половинката си,никой не съдя.

Rancid
02-10-2009, 20:15
znam edna slu4ka mn e zabavna na4i nqk1v tuka ot vn oti61l v sportnoto da 6iba nqkva v g1za i kato i da e naebal q i v momenta v koito si izkaral kura po nego imalo polepnali obelki ot domati i kvi li ne o6te gnusotii taka4e i az s1m protiv :D :D :D :-D :-D :-D :-D :razz: :razz: :razz:

Komar
02-10-2009, 20:17
Komar, ти си чувал такива мнения явно от твои наборки. Иди питай някоя '93 '94 даже '95 да видиш как ще ти се отвори парашута :grin:

Не обичам да се занимавам с адвокати...

Youth_boy
02-10-2009, 21:28
Има момичета които дори го изискват от партньора си но както вече се спомена в темата зависи от човека. Едни обичат това , други друго , трети го осъждат и т.н.
Моето мнение е че момичетата които харесват аналният секс знаят какво правят и как да грабят с пълни шепи най-малкото е защото той предразполага към оргазъм чисто психически ... За болката е писано много и медицински и лични мнения така че едва ли има смисъл отново да коментираме , момчето , което причинява на гаджето си болка когато практикува анален секс или го прави за да тарикатее (което лично аз неразбирам) или просто не знае как да го прави ....
Всеки има право на мнение , аз харесвам момичетата които са позитивно настроение към анални авантюри тъй като това внася свежест и огромна доза страст в сивотата на монотипието в леглото.
Далече обаче съм от идеята че жена която не харесва "в дупето" е по-малко страстна или възбуждаща , тези неща са много относителни аз харесвам водка примерно но ти не харесваш , това не те прави по-малко готин от мене.

Ти от къде знаеш дали е чиста доза фукарлък!?Kурва или не си е моя работа ,а и аз не съм ти правила асоциации!Така че си мери малко приказките!

Нещо не те разбирам , къде съм написал че има доза фукарлък , най-малко пък да съм споменал думата курва или въобще да съм отправил въпрос към тебе , или си се объркала нещо или нямам на идея какво ми говориш ???

howland
02-10-2009, 22:13
Според мен щом има солидна бройка жени, на които им харесва, и които редовно го практикуват, значи аналният секс си е нещо напълно в реда на нещата. А тази бройка ще се увеличава постепенно. Всичко е до падане на предразсъдъците и внимателния подход.


ако мислиш,че ануса е за еб*ане не за ср*не дай на някой педал да те опъне и да видим колко ще си щастлив от факта,че са те ч*кали в з*дника.

Значи ти твърдиш, че ако мъжът иска да ебе жената анално, значи и той трябва да дава, така ли? Няма проблем, има си колани с пенис за тая работа, които жената да сложи и да подхване мъжа. Много двойки го практикуват, стига да са в доста напреднала връзка.

SiSsKkAa
02-11-2009, 10:05
моята връзка е напреднала ама едва ли приятеля ми си мечтае да го *** в дупето

rozova_lady
02-17-2009, 22:58
Аз немога да отрека правили сме го много пъти анално
естествено с лубрикантчета,че си има лека болка в началото няма спор
но мен лично ме кефи :)

AlokiNn
02-18-2009, 06:34
Ако всичко е както трябва и тя го иска може и да се пробва

sugarbaby_
02-18-2009, 06:46
Не е нито курвенско, нито гнусно, нито гадно.... стига да не се прави на поразия... :?
Относно болка... има първите 2-3 пъти и то само в началото, ако момичето се отпусне и момчето не дава зор, а вместо това е внимателен и търпелив няма да има проблеми... :)

Kami92
02-21-2009, 22:11
Аз го правя и аналния секс в крайна сметка в повечето случай си е едно разнообразие гарнирано със страхотно изживяване.