PDA

View Full Version : Цигари /за пушачи/



fashion90
02-09-2009, 23:59
Значи.. пуша една кутия на ден.на 19 съм тва нормално ли е? не искам да отказвам..но питам.може ли да ми има нещо от тва? вие колко пушите?

SINDEL
02-10-2009, 09:24
Едно време и аз пушех по кутия на ден, оба4е след половин одина каране така, запо4нах да кашлям супер лошо. Спрях ги за 8 месеца, оба4е не издържах пове4е и сега пак пуша - по кутия на 3 дена горе-долу. Според мен няма да е никак лошо да ги намалиш, ама ти си знаеш :)

Biskfitka
02-10-2009, 11:01
Определено трябва да ги намалиш.....аз преди пуших по 1-2 цигари,бях ги спряла за няколко месеца и сега пак почнах,като понякога се случва да не пуша 1-2 дни...Има 2-3 пъти когато съм пушила 4-5 цигари.... :)

Mastta
02-10-2009, 11:33
Аз не виждам никакъв смисал в пушенето... Пробвал съм както всички мои връсници, но всички последствия от пушенето за лоши. Сигурен съм че ако беше нещо полезно никой нямаше да ги исползва. Кое му харесвате да се тровите? Искам да си зададеш въпроса ''защо го правя? кво печеля?'' :(

fashion90
02-10-2009, 14:11
Аз не виждам никакъв смисал в пушенето... Пробвал съм както всички мои връсници, но всички последствия от пушенето за лоши. Сигурен съм че ако беше нещо полезно никой нямаше да ги исползва. Кое му харесвате да се тровите? Искам да си зададеш въпроса ''защо го правя? кво печеля?'' :(

еми като не пушиш няма как да знаеш :? и аз като теб мислех преди

сеа пак запалих :smt033

Rofl4e
02-10-2009, 16:10
добре ще е да ги понамалиш.. кутия на ден не са малко цигари..
аз пуша 1 кутия за 2 дни г/д

BoCupycake
02-12-2009, 00:02
Аз пуша по кутия и полвина,две на ден.Ако сме се събрали някъде и пием и до 3,4 съм стигала.На 18 съм и не виждам нищо не нормално.
Не е хубаво,знам,но съм пристрастена към тютюна,хъх.

А,ако искаш да ги намалиш...дъвчи дъвки.Знам ли.. :?

Darkkiss
02-12-2009, 00:24
Значи.. пуша една кутия на ден.на 19 съм тва нормално ли е? не искам да отказвам..но питам.може ли да ми има нещо от тва? вие колко пушите?

та ти ще умреш бе...

UnToUcHeD
02-12-2009, 11:37
мда... намали ги най добре примерно започни да пушиш една кутия поне за два дни пак ще е напредък успех :P 8)

BioX
02-12-2009, 12:57
е па и аз пуша.....по толко горе доло....ма нали знаете деистават оспокояващо за тва хахаха иначе да как няа ти има колко химия има в тях нямаш представа :lol:

vladosa
02-14-2009, 11:29
Аз пуша по кутия и полвина,две на ден.Ако сме се събрали някъде и пием и до 3,4 съм стигала.На 18 съм и не виждам нищо не нормално.
Не е хубаво,знам,но съм пристрастена към тютюна,хъх.

А,ако искаш да ги намалиш...дъвчи дъвки.Знам ли.. :?




hah...kolejka.. :D i az pu6a mnogooo..no 4estno kazano ne mi pre4at i da sportuvam taka 4e...ne mislq 4e e tolkova fatalno po kutiq na den...ne e hubavo da se pu6i no....vseki pu6a4 go znae tova i vapreki tova go pravi

Chokoev
02-14-2009, 13:41
Аз не виждам никакъв смисал в пушенето... Пробвал съм както всички мои връсници, но всички последствия от пушенето за лоши. Сигурен съм че ако беше нещо полезно никой нямаше да ги исползва. Кое му харесвате да се тровите? Искам да си зададеш въпроса ''защо го правя? кво печеля?'' :(
То в днешно време кое е полезно? Всичко ни трови - въздух, вода, храна какво ли не ...

vladosa
02-14-2009, 14:27
Аз не виждам никакъв смисал в пушенето... Пробвал съм както всички мои връсници, но всички последствия от пушенето за лоши. Сигурен съм че ако беше нещо полезно никой нямаше да ги исползва. Кое му харесвате да се тровите? Искам да си зададеш въпроса ''защо го правя? кво печеля?'' :(
То в днешно време кое е полезно? Всичко ни трови - въздух, вода, храна какво ли не ...


XAXaXxAxaXAxaX...mi da,taka e...prav si...ne mojem da izbqgame ot tova :-D