PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка предпочете друго момиче.



miss_asi
02-10-2009, 06:35
Чудя се откъде да започна ... Всичко беше идеално миналата учебна година,но нещо и стана след лятото спря да комуникира с мене,седна с друго момиче.Вчера преди да си тръгна от училище я попитах защо ме игнорира и тя ми каза "Глупости!Няя такова нещо много добре знаеш че си ми най-добрата приятелка". Не исках да повдигам въпрос, но щях също така да я попитам "Щом съм ти най-добрата приятелка защо седна с Моника и защо спря да общуваш с мен?",но не ми си спореше повече.Та въпроса ми е какво да правя?!?

BoCupycake
02-10-2009, 06:40
Ами питай я директно де.Какво чакаш?!
Поговори с нея и се опитай да оправите нещата.

Jumbie483
02-10-2009, 08:58
Най-добре поговорете на саме
Има безброй много причини, по които може да е решила да не седи до теб..
И аз съм така сега.. Миналата година ходех непрекъснато с едно момиче и бяхме супер приятелки, но тази години дори не се поглеждаме. И двете седим възможно най-отдалечено една от друга и то заради нея. В началото на годината я питах къде ще седим и тя ми каза, че няма да сме заедно.. Еми прав и път.. Мен ми е все тая, сега седя с още две момичета на тройна маса и ми е тройно по-весело 8-)

safetyMode
02-10-2009, 18:25
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: лелеее и аз съм точно така в момента. Аз се сприятелих с други момичета от класа и сега ми е перфектно. Само дето класа ни е ебати... всички се делят на групички ама тва е друг въпрос. Гледай напред и я подминавай с високо вдигната глава!

safetyMode
02-10-2009, 18:28
аа да и да допълня. явно сте си омръзнали и тя е решила да ти тегли една майна. а ако не ти се спори или тя не иска да говори с теб просто както казах намираш си нови приятели

Darkkiss
02-10-2009, 20:59
Чудя се откъде да започна ... Всичко беше идеално миналата учебна година,но нещо и стана след лятото спря да комуникира с мене,седна с друго момиче.Вчера преди да си тръгна от училище я попитах защо ме игнорира и тя ми каза "Глупости!Няя такова нещо много добре знаеш че си ми най-добрата приятелка". Не исках да повдигам въпрос, но щях също така да я попитам "Щом съм ти най-добрата приятелка защо седна с Моника и защо спря да общуваш с мен?",но не ми си спореше повече.Та въпроса ми е какво да правя?!?

както казвам....
няма приятели
има само познати

metaxa
02-11-2009, 07:19
Опитай да поговориш с нея.Добре е първо да се изясните, ако има намерение да не сте приятелки вече е добре да го знаеш.При положение,че тя не иска няма защо да ти е гадно,тя е загубилата от това :)

krisence
02-11-2009, 07:42
Забра ви я и си намери по-добра приятелка.

mynichka
02-11-2009, 07:42
Явно не ти е най- добра приятелка

8992LIGHTER
02-11-2009, 11:44
заеби я вече не заслужава толкова внимание ако ти е най добра приятелка ще държи на тебе просто се е чудела как да и се махнеш от главата и не е измислила друго което да каже не и се натрапвай след като не говвори с тебе намери си нова :wink:

carinaNebula
02-12-2009, 08:54
ако много я обичаш и цениш - говорете,ако смяташ че не заслужава вниманието ти и ще си намериш друга прятелка - заеби я.

знам как се чувстваш,гадно.случвало ми се е доста пъти,но какво да се прави..момичетата са подли.

istinska95
02-12-2009, 10:06
Забрави я !Не е единствена :)

iveetyy
02-12-2009, 10:29
Ако е така както го описваш и вече дори не разговаряте...направи като нея и си намери и ти нова прителка ;] Няма само на нея да й е весело я.Няя кфо да ти е кофти...тя сама си го е направила ;] Не си виновна ти,че тя се държи така.Не става отведнъж,но с времето ще се научиш да имаш много различни приятелки.Във всеки едтап от живота си,човек е с различни хора.Много рядко всичко се запазва до края !

alwaysnforever
02-12-2009, 14:36
Щом така е решила я остави, ако наистина ти е била най-добра фр ще се оправите, ако не - имали сте общи интереси и сега си и омръзнала ..да не ти пука ;) ще си намериш друг/а фр..споко :P

Rza
02-12-2009, 15:16
Явно така е по-добре,като гледам щом те е зарязала си е чист боклук :-D

vesSynkaa
02-13-2009, 12:46
Игнорирай я!Въобще не е забелязвай дори,нека види,че не ти пука и не е единствената!

NoGivinUp
02-13-2009, 15:18
Бий и шута приятелство между момичета няма

Hilary_
02-13-2009, 18:30
Ако толкова държиш на нея поговорете... ако не има и други момичета не е само тя! :wink: