PDA

View Full Version : Мечтаното запознанство



valdesbg
02-10-2009, 06:43
Представете си следната ситуация: В момента нямате приятел. Какъв е начинът по който бихте искали да се запознаете с даден човек. Разбира се няма гаранция че точно той ще е Човека.

Опишете ситуацията, ако искате опишете и как не искате да се запознават с вас?

Pliok0019
02-10-2009, 07:03
Изобщо не мога да си измислям ситуации... :D Не от липса на въображение, просто не вярвам че ще Го срещна.

Tempest
02-10-2009, 08:05
виж ся... аз си харесвам едно момиче... тя живее не много далеч (340-350 км)... пролетта отивам при нея и съм намислил как да я изненадам и всичко... отида ли там обаче всичко ще се обърка, сигурен съм! Затова не го мисля много... просто действам ;)

Bellatrix
02-10-2009, 08:07
В парка след като съм паднала в езерото :D Е, все някой трябва да ме извади като се има впредвид как плувам :-o
(Но аз сега си имам приятел).

valdesbg
02-10-2009, 08:15
В парка след като съм паднала в езерото :D Е, все някой трябва да ме извади като се има впредвид как плувам :-o
(Но аз сега си имам приятел).

Ето такива случки имам впредвид, нещо нестандартно за което сте си мислили дали не може да се случи. Как би ви било най-приятно да се запознаят с вас или вие с някого?

My6mYLka
02-10-2009, 16:16
моята мисъл за запознанство е малко тъпичкаа :lol: :lol: понеже мом4ето което харесам е по "обикновенно" понякога си стои самичък и като мина покрай него ма зяпа но както и да е все съм си мислела как "принцът на белия кон" ще дойде при мен докато и аз така си стоя на парното сама и ш бъде мн яко :lol: :lol: ама тфа са мисли все пак 8-)

babyvy
02-10-2009, 16:35
аз искам на моста на влюбените :) Просто някой да дойде да ме заговори....и така после да се разхождаме из НДК ии да си допаднем и така......ама тва няма да стане...... :D :D :D

sexa_na_kompleksa
02-10-2009, 16:42
Не съм мислила за това. Не е нужно да е нещо супер оригинално, просто да дойде и да звържеме някакъв разговор... Само да не ми каже "Може ли да се запознаеме?" :lol:

w0sh
02-10-2009, 16:43
аз искам на моста на влюбените :) Просто някой да дойде да ме заговори....и така после да се разхождаме из НДК ии да си допаднем и така......ама тва няма да стане...... :D :D :D

Мостът на влюбените да не е онова архитектурно чудо, което предоставя гледка към макдоналдс?

babyvy
02-10-2009, 16:51
аз искам на моста на влюбените :) Просто някой да дойде да ме заговори....и така после да се разхождаме из НДК ии да си допаднем и така......ама тва няма да стане...... :D :D :D

Мостът на влюбените да не е онова архитектурно чудо, което предоставя гледка към макдоналдс?


:D :D да....къде другаде ще видиш такова нещо? :D Много им се кефа особенно на колите и на задръстванията..мн е романтично... :D Бз се.... :-D :-D :-D Ем не просто си ме радва тоя мост.....

iveetyy
02-10-2009, 16:52
...Както си карам колелото в квартала...и сис лушам музика на MP4-ката...без да искам да изгубя контрол над колелото докато пред мен минава най-якото момче което съм виждала..Той да ми помогне да се изправя да ме заговори да попита как съм и да ме покани да отидем в близката сладкарница,после да ме изпратидо нас,да ми поиска телефона и да ми звънне на следващия ден да се видим пак...и т.н... :D :D :D [/u]

Hilary_
02-10-2009, 16:56
Ммм може би като едното старо време... да се блъсна в някое момче съвсем случайно (както съм си отплесната :D ) ... ии като за черешка да си изпусна да кажем портмоненцето ии да се наведем и двамата да го вземем... да се праснем сладко по кратунките и да си кажем "Между другото аз съм .... " :lol: Ееех тия филмчетаа... :wink: Сещам се и за още варинатчета но нека си ги запая за мен.. :smt001

w0sh
02-10-2009, 17:04
аз искам на моста на влюбените :) Просто някой да дойде да ме заговори....и така после да се разхождаме из НДК ии да си допаднем и така......ама тва няма да стане...... :D :D :D

Мостът на влюбените да не е онова архитектурно чудо, което предоставя гледка към макдоналдс?


:D :D да....къде другаде ще видиш такова нещо? :D Много им се кефа особенно на колите и на задръстванията..мн е романтично... :D Бз се.... :-D :-D :-D Ем не просто си ме радва тоя мост.....

За жалост не мога да го избягвам винаги, но се старая.

Jesus
02-10-2009, 17:14
В метрото нали е гъчканица :D и там случайно ръка да й попадне на височина около 1 метър и да ме пипне и да се влюби в докоснатото :D :lol: 8-) :lol: :razz:

.. DeViL mAy CrY ..
02-10-2009, 17:35
нека да е нещо по странно и да стане без излишно мислене.КОгато бях на кънки за поледен път една от приятелките ми падна и едно момче и помогна да стане,беше много сладичък,показваше и как да кара.Много се забавляваха.Излизаха на кафе. :grin: е такива истории много обичам

vesSynkaa
02-10-2009, 17:35
сещам се за толкова много ситуации , че просто ме мързи да ги казвам 8-)

BaiToq
02-10-2009, 17:36
Искам да излезе
от телефона като
Тринити от Матрицата
и да каже:Към уит ми май сан!

My6mYLka
02-10-2009, 17:52
сещам се за още едно лятото си бях харесала един и какво мечтаех :oops: :oops: та така ние живяхме на един етаж 8-) и случайно попадаме в асансьора и изведнъж тока спира и аз се хващам за едно нещоо . . . :oops: :oops: и така се запознаваме ама ръката случайно попада там да знаете от уплаха :lol: :razz: 8-) 8-)

BaiToq
02-10-2009, 18:00
сещам се за още едно лятото си бях харесала един и какво мечтаех :oops: :oops: та така ние живяхме на един етаж 8-) и случайно попадаме в асансьора и изведнъж тока спира и аз се хващам за едно нещоо . . . :oops: :oops: и така се запознаваме ама ръката случайно попада там да знаете от уплаха :lol: :razz: 8-) 8-)
Ако искаш мога да ти
го уредя.
Ама ще трябва да консумираме
запознанството,нали знаеш :lol:

My6mYLka
02-10-2009, 18:13
сещам се за още едно лятото си бях харесала един и какво мечтаех :oops: :oops: та така ние живяхме на един етаж 8-) и случайно попадаме в асансьора и изведнъж тока спира и аз се хващам за едно нещоо . . . :oops: :oops: и така се запознаваме ама ръката случайно попада там да знаете от уплаха :lol: :razz: 8-) 8-)
Ако искаш мога да ти
го уредя.
Ама ще трябва да консумираме
запознанството,нали знаеш :lol:

то мина и размина вече имам др мечтии 8-) 8-)

Axe_vs_Sword
02-10-2009, 18:30
По тази тема като си разчовъркам въображението мога да измисля поне 1000 начина! :D Ето няколко:
- давам й якето, което държа в раницата, дето съм го съблякал дето ми е горещо, ако на нея й е студено :D
- ако не може да си спомни къде й е квартирата :oops:
- да си намеря място, където да се скрия и да се окаже, че и тя се крие там :grin:
- да съм сам в класната ни стая и тя да влезе, търсейки нейни приятелки
Особено спасяването на живот ще е култово запознанство 8-)

Lyubeto
02-10-2009, 18:47
Moje bi ... kogato si stoq sama v parka lqtoto i cheta kniga , nqkoi da doide da mi prekysne cheteneto i taka... :lol:
Ili na plaja , ako sluchaino (dano ne stava nikoga!!!) ili ne tolkova zapochna da se davq na plitkoto , nqkoi gotin batko da doide da me spasi ot vsichko :lol:

valdesbg
02-11-2009, 06:18
Хех, добре се развива темичката ;)

Да споделя моето виждане. Предпочитам аз да се запозная с някое момиче, но ще бъда много приятно изненадан ако тя дойде да се запознаем или инициативата е нейна.

За да е красиво е почти задължително да изглежда непринудено и един вид случайно. Затова ако видим в парка две или повече момичета с някой приятел отиваме да ги заговорим. Най-често причината е небивалия интерес на приятеля ми към книгата, която чете някоя от тях/мп3-ката/телефона/кучето/обувките etc. на някоя девойка. Всъщност няма значение коя от всички. Обикновено момичетата не вдигат гард при тази ситуация, разговора върви естествено, ние сме спокойни и естествени(или поне така изглежда). Няма точно определено време, което да си говорим но да речем след час всеки един от нас се е сближил с конкретна девойка и повеждаме групичката на кафе/разходка/да зяпаме някъде/да се снимаме и т.н. Телефоните отдавна са разменени под предлог че искаме да се видим и друг път с тях за да отидем някъде заедно(което трябва да е истина). От там нататък е ясно.

И така :)

Ситуацията не е проверена на 100 % но мисля че това ще е един доста приятен начин за момичето да се запознаеш с него.

nicolepcd
02-11-2009, 17:20
Направо ме хваща срам :lol: :razz:

Jesus
02-11-2009, 17:37
Днес санувах друго :D Отиваме на съфорумна среща и отиваме на караоке и аз изпявам ето тази песен http://vbox7.com/play:47dc74a9 , ама кофти че не е в бг иначе щеше да го пробвам в най-скоро време :)

AnzaRe
02-11-2009, 18:10
Аз не спирам да си представям 8-)

gabiiTu
02-28-2009, 09:33
Хех...ами аз обичам случайностите 8-) Много неща си представям ама сега нещо не мога да си ги спомня :-o :D

sku
02-28-2009, 13:29
Ми аз съм имала странни запознанства-докато си купувах кафе (ONDA RULZ :D) и пред мен едно момче се чудеше кво да си купи и аз му викам Ванила лате,и той-пил съм го искам нещо ново! И така препопръчвах му,оказа че тоя човечец е опитвал абсолютно всичко и накрая просто каза "А между другото аз съм...(еди кой си...не помня :D )
И друг път съм се запознавала с хова докато си купувам кафе така че явно тва е добър вариант. И в маршрутката съм се запознавала с момче.
Забелязвам обаче че всички искат да се запознаят с някой докато ги спасяват от нещо... :P

yahhooo
02-28-2009, 13:35
Аз съм в кенефа, хванало ме е рядкото щастие и гледам няма хартия. Почвам да викам heeeeeelp,heeeeelp, тя изскача и ми дава тоалетна хартия и после историята става за 18+

gansgta_boo_1234
02-28-2009, 15:46
Вървя в парка, разхождайки кучето си и по едно време някой се блъска в мен с гръб (и аз обичам случайности) и аз изтървам кучето и то тръгва да бяга , момчето хуква да ми помогне гоним го заедно и накрая го хващаме и се заговаряме (извинявай дрън мрън ... аз съм еди кой си ....) тфа за мен е яко запознанство :) :) :) :oops: :oops: :oops: :-)

soul1199
02-28-2009, 15:53
Vurvq si po plaja,spuvam se :razz: :razz: i padam i zad mene nqkakuv sladur mi pomaga da stana,hva6a me za rukata i mi kazva,4e sum mn prekrasna :-) :D :D i posle naro4no se spuva i toi pada v/y men i se celyvame :oops: :razz: :razz: :oops: :razz: :razz:

BaiToq
02-28-2009, 17:08
Представете си следната ситуация: В момента нямате приятел. Какъв е начинът по който бихте искали да се запознаете с даден човек. Разбира се няма гаранция че точно той ще е Човека.

Опишете ситуацията, ако искате опишете и как не искате да се запознават с вас?
Абе аз да се запозная само....
Отчаян съм :)
Жените са кат картите-не ми влизат!

elsy
02-28-2009, 17:36
Ооо, много е дълго за разправяне 8-) Големи филми правя... :lol: :lol:

BaiToq
02-28-2009, 17:49
Vurvq si po plaja,spuvam se :razz: :razz: i padam i zad mene nqkakuv sladur mi pomaga da stana,hva6a me za rukata i mi kazva,4e sum mn prekrasna :-) :D :D i posle naro4no se spuva i toi pada v/y men i se celyvame :oops: :razz: :razz: :oops: :razz: :razz:
За да се спънеш,Бай Тоя
трябва да ти е направил пиниза
с спаднатия дюшек,зарит в пясъка :lol:

soul1199
02-28-2009, 17:55
Vurvq si po plaja,spuvam se :razz: :razz: i padam i zad mene nqkakuv sladur mi pomaga da stana,hva6a me za rukata i mi kazva,4e sum mn prekrasna :-) :D :D i posle naro4no se spuva i toi pada v/y men i se celyvame :oops: :razz: :razz: :oops: :razz: :razz:
За да се спънеш,Бай Тоя
трябва да ти е направил пиниза
с спаднатия дюшек,зарит в пясъка :lol: :razz: :razz: 6e 4akam s neturpenie da go napravi6 :razz: :razz: :grin: :grin:

glamouros
02-28-2009, 18:17
Представете си следната ситуация: В момента нямате приятел. Какъв е начинът по който бихте искали да се запознаете с даден човек. Разбира се няма гаранция че точно той ще е Човека.

Опишете ситуацията, ако искате опишете и как не искате да се запознават с вас?
На тренировки. Винаги съм си представяла, че се запознавам с момче докато играя тенис. И той играе по-добре от мен.... и ала бала... стават някяк нещата... :oops: :)

mewu
02-28-2009, 18:30
az skoro ne sam mislila za tva ama toq na4in stra6no mi xaresa :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D



Vurvq si po plaja,spuvam se :razz: :razz: i padam i zad mene nqkakuv sladur mi pomaga da stana,hva6a me za rukata i mi kazva,4e sum mn prekrasna :-) :D :D i posle naro4no se spuva i toi pada v/y men i se celyvame :oops: :razz: :razz: :oops: :razz: :razz:

lunichkataaa
03-01-2009, 16:53
В интерес на истината имам доста развинтено въображение и доста неща са ми в главата.Но да кажем разхождам си кучето в парка и изжеднъж то започва да си играе с някакво друго куче и така аз се запознавам със стопанина му.Или пък както повечето са написали да се запознаеш с някого след като те е спасил.А може просто докато си седя с някоя фр на кафе или пък в парка,някое симпатично момче,заедно с неговия приятел да дойдат и да ни заговорят,след което е ясно.Мн ме радват такива момчета,които поемат нещата в свои ръце и правят първата крачка,а не се срамуват и не чакат момичето!!!

mozyk
03-01-2009, 17:08
МАЛЕ КВИ РОМАНИ Ш НАПИША Ш ВИДИТЕ ВИЕ ! :smt097

ФИЛМИ ОТ МОЗЪКА.

В НЯКАКВА ДИСКОТЕКА СЪМ АЗ, АМА НИТО ТАНЦУВАМ НИТО НИЩО, ПРОСТО СЕДЯ КАТО ДЪРВО И ПИЯ, НО И ГЛЕДАМ ЗА МАЦКИ. ЕТО ЕТО, ИЗВЕДНЪЖ ПОГЛЕЖДАМ МАЛКО В СТРАНИ И ВИЖДАМ ЕДНО МНОГО ПРЕКРАСНО МОМИЧЕ. ТЯ Е МНОГО КРАСИВА. ТАМ Е ТЯ НА ЕДНА МАСА ГОВОРИ С ДВЕ ПРИЯТЕЛКИ И ЕДНО МОМЧЕ. СЛЕД НЯКОЛКО МИНУТИ НАЙ СЕТНЕ НИ СЕ ЗАСИЧАТ ПОГЛЕДИТЕ, АЗ НЯКАКВО ОТИВАМ И НЕ ИЗДЪРЖАМ, И Й КАЗВАМ "ТОЛКОВА СИ КРАСИВА" И НЯКАКВО И СМИГАМ[;)], АМА ТЯ НЯКАКВО ЗАПОЧВА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВА, И ИЗВЕДНЪЖ ИДВА НЕЙНОТО ГАДЖЕ, НЯКАКЪВ АНАБОЛИЗИРАН ГЛИГАН ЗАПОЧВА ДА МЕ БЛЪСКА И МИ ВИКА
- "АМА ТИ МОЯТА ЛИ МАДАМА ИСКАШ ДА СВАЛЯШ А БЕ ПАРЦАЛ" - И АЗ МЪЛЧА И ПО ЕДНО ВРЕМЕ МУ КАЗВАМ ЧЕ НЕ СЪМ ЗНАЕЛ И МУ СЕ ИЗВИНЯВАМ, ТОЙ ЗАПОЧВА ДА МЕ БЛЪСКА ОЩЕ ПОВЕЧЕ, НАПРАВО ЧАШАТА ПРЕЛИВА, ИЗВЕДНЪЖ МИ ПОСЯГА ОБАЧЕ АЗ БЪРЗО МУ НАНАСЯМ СВЕТКАВИЧНИТЕ УДАРИ 1 И 2 [:smt062] И ЗА СЕКУНДИ ТОЙ ПАДА НА ЗЕМЯТА [8)], ПОСЛЕ ИДВАТ ОНЕЗИ ГЛИГАНИ ОХРАНАТА [:smt013] [:smt013] НЯКАКВО МЕ ОГРАЖДАТ И ЗАПОЧВАТ ДА МЕ УДРЯТ [:o][:smt075], АЗ МНОГО СЕ ЯДОСВАМ [:smt093] И СИ КАЗВАМ ЧЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ И ХВАЩАМ ЕДИНИЯ МУ НАНАСЯМ УДАР 1,2, И 3 [:smt062] В ГЪРЛОТО И ТОЙ ПАДА НА ЗЕМЯТА НО ЗАД МЕН НЯКАКЪВ МИ ПРАВИ НЯКАКВА ХВАТКА И МЕ ЛОВИ ЗА ВРАТА, ПОСЛЕ ИДВАТ ОЩЕ [:smt013] [:smt013] И МЕ ИЗНАСЯТ ОТ ДИСКОТЕКАТА БЕЗ ПРОБЛЕМИ [:-s][:-x]. НАВЪН СЕ ОПИТВАТ ДА МЕ УДРЯТ НО АТАКИТЕ ИМ НЕ УСПЯВАТ, АЗ ИМАМ ПРЪЧКА [:smt065] И ИМ НАНАСЯМ ЖЕСТОКИ УДАРИ...

ПОСЛЕ ИЗЧЕЗВАМ ДА СЕ ПРИБИРАМ В ХОТЕЛА, И ВЛИЗАМ В АСАНСЬОРА, НЯКЪДЕ 2ЧЕСА, АЗ СЪМ МНОГО ИЗМОРЕН И НАПУШЕН НО НЕ МИ СЕ ЛИЧИ ТОЛКОВА, И СИ ЗАТВАРЯМ ОЧИТЕ КАТО ГЛЕДАМ НАДОЛУ ВСЕ ЕДНО СА МЕ ОТРЯЗАЛИ ХИЛЯДА МАДАМИ НА ВЕДНЪЖ. НО ЗА ЕДИН МИГ КАТО ПОГЛЕЖДАМ ОТСТРАНИ ДО МЕН НЯКАКВА МАДАМА СТРАШНА ЧЕРВЕНОКОСА ПРИНЦЕСА МИ СЕ УСМИХВА. АЗ ШОКИРАН [:shock:] НЯКАКВО МИ СТАВА НЕУДОБНО, ЗАПОЧВА ДА МИ БИЕ СЪРЦЕТО [:smt049] ВСЕ ЕДНО Е ДИСКОТЕКА [TECHNO HARDCORE KICK], ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ ТЯ НАТИСКА НЯКАКВО КОПЧЕ И СПИРА АСАНСЬОРА, НЯКАКВО ГО БЛОКИРА, И ЛУДАТА ПРИНЦЕСА ВЗЕ ДА МИ СЕ ПРИБЛИЖАВА И ДА МЕ ЛОВИ ЗА РЪКАТА БЕЗ НИТО ХЪН-МЪН, АМА И АЗ ЗА МИГ КАТО Я ПОГЛЕДНАХ В ОЧИТЕ Й, СТРАСТНО Й СЕ НАХВЪРЛИХ КАТО РАЗГОНЕН ТИГЪР. ТЯ НЯКАК СИ ЗАПОЧНА ДА МЕ ЦЕЛУВА [:smt008] СУПЕР АДСКИ СТРАСТНО, ЧЕ ЧАК УСЕЩАМ УСТНИТЕ Й ЧЕ СА ТОЛКОВА ТОПЛИ ЧЕ НАПРАВО МЕ ИЗГАРЯТ, РЪЦЕТЕ Й СА НЕЖНИ, А САМАТА ТЯ Е ТОЛКОВА НЕЖНА И КРАСИВА, КАК УХАЕ НА ШАНЕЛ САМО, ТЯ ДОРИ Е В ЧЕРВЕНО...
ИЗВЕДНЪЖ БЯСНО ЗАПОЧВА ДА МИ ПРАВИ ФРЕНСКА, АЗ [:shock:] НАПРАВО СЕ ПОБЪРКВАМ ОТ КЕФ, ПОЧТИ УМИРАМ ОТ СЪРДЕЧЕН УДАР, СЛЕД ТОВА ТЯ СПИРА ЗА МИГ, АЗ ПОЧВАМ ДА Я ЛИЖА ПО ВРАТЛЕТО И СЛИЗАМ НА ДОЛУ БАВНО, ДОКАТО СТИГАМ ДО ЗАЙЧЕТО, МММ И ТАМ ЗАПОЧВАМ ДА Я ЛИЖА [:P] БАВНИЧКО И ГЛЕДАМ КАК СЕ ПОБЪРКВА И ТРЕПЕРИ ОТ КЕФ, И ТОВА МИ ПРАВИ НЯКАКВИ ТРЪПКИ И НА МЕН ДА СЕ КЕФА ОЩЕ ПОВЕЧЕ... ПОСЛЕ БЕЗ ДА ГОВОРИМ НИТО ДУМА МЕ ЗАВЕЖДА ДО НЕЙНАТА СТАЯ, ТАМ Е НЯКАКВО МНОГО ЯКО МЯСТО СЪС ЧЕРВЕНИ ПЕРДЕТА, ПОКРИВКИ, СВЕЩИ АЛА БАЛА, АЗ ГЛЕДАМ КАТО ТЕЛЕ В ЖЕЛЕЗНИЦА АМА БЕЗ ТЯ ДА МE ВИДИ. СЛЕД МИГ ВЗЕ ДА МИ НАЛИВА НЯКАКВО ПИТИЕ БЕЗ ДОРИ ДА МЕ ПИТА, И НА ЛЕГЛОТО НАПРАВО ЗАПОЧВА ОТНОВО СТРАСТНО ДА МЕ ЦУНКА С ЕЗИК. ДОКАТО СЕ ЦЕЛУВАХМЕ ДОСТА ВРЕМЕ И БЯХМЕ ПОТНИ, ИЗВЕДНЪЖ СЕ СЪБЛЯКОХМЕ И СЛЕД ТОВА АДСКИ СТРАСТЕН СЕКС, ЯКО ЛЮБЕНЕ КАКТО СЕ ВИКА... АМА И АЗ СИ БЯХ ГЛЪТНАЛ ЕЗИКА, БЯХ ТОКОВА ОМАГЬОСАН ОТ МАГИЧЕСКАТА Й СТРАСТ ЧЕ ЧАК ЗАБРАВИХ ДА Я ПИТАМ КАК СЕ КАЗВА. [:shock:] НА ДРУГИЯ ДЕН СЕ СЪБУЖДАМ И ВИЖДАМ ЧЕ СЪМ У ДОМА,[:shock:] ДОКАТО СЕДЯ КАТО ДЪРВО И ГЛЕДАМ ТЪПО В ЕДНА ТОЧКА, ИЗВЕДНЪЖ ИЗБУХВАМ [:smt093] И ИЗВИКВАМ С ВСИЧКА СИЛА "ХИЛЯДИ КУРОВЕ ЗА МОКРИТЕ СЪНИЩА" [:smt097] [:smt097] [:smt097]

XXX_f
03-01-2009, 20:45
Адски много обичам да се разхождам на плажа и го правя често самичка... особено лятото...просто си мечтая както съм застанала на някоя тераска гледайки към морето и човека който обичам(сега само той ми е в главата и той е далеко) да дойде да мен и да ме попита как съм и да седя срещу него и да го гледам в очите безмълвна дълго време и после да го прегърна. А ако е някой непознат същата ситуация, но докато го гледам в очите да усетя топлина и да се влюбя.

valdesbg
03-02-2009, 07:25
В интерес на истината имам доста развинтено въображение и доста неща са ми в главата.Но да кажем разхождам си кучето в парка и изжеднъж то започва да си играе с някакво друго куче и така аз се запознавам със стопанина му.Или пък както повечето са написали да се запознаеш с някого след като те е спасил.А може просто докато си седя с някоя фр на кафе или пък в парка,някое симпатично момче,заедно с неговия приятел да дойдат и да ни заговорят,след което е ясно.Мн ме радват такива момчета,които поемат нещата в свои ръце и правят първата крачка,а не се срамуват и не чакат момичето!!!

Дам, ето конкретен пример че момичетата обичат мъже с поведение на мъже, а не с поведение на кученца. Луничка имаш моите адмирации!

lunichkataaa
03-02-2009, 14:38
В интерес на истината имам доста развинтено въображение и доста неща са ми в главата.Но да кажем разхождам си кучето в парка и изжеднъж то започва да си играе с някакво друго куче и така аз се запознавам със стопанина му.Или пък както повечето са написали да се запознаеш с някого след като те е спасил.А може просто докато си седя с някоя фр на кафе или пък в парка,някое симпатично момче,заедно с неговия приятел да дойдат и да ни заговорят,след което е ясно.Мн ме радват такива момчета,които поемат нещата в свои ръце и правят първата крачка,а не се срамуват и не чакат момичето!!!

Дам, ето конкретен пример че момичетата обичат мъже с поведение на мъже, а не с поведение на кученца. Луничка имаш моите адмирации!

:oops: :) Е,нз за другите момичета и не мога да кажа,тъй като не обичам да слагам всички по общ знаменател,но поне аз - да. :)

rozovsluncho
08-13-2009, 22:28
И да го мисля и да не го мисля по законите на Мърфи всичко ще се провали 8-) но кфо от тфа :D

0nem0retIme
08-13-2009, 22:31
Еми,най-добре е да стане съвсем неочаквано.. :grin:

YeahItsMe
08-13-2009, 23:53
емии в дискотеката когато пуснат някоя "мазна чалгия" и на повечето хора в диското им се повдигне настроението и сички почват да викат като идиоти(мисля че разбрахте че не слушам чалга)и аз да ида до бара да си взема за пиене и да видя някое хубаво момиче да не танцува :) 8) ама това едва ли някога ще се случи 8-)

mArMaLaDkA
08-14-2009, 17:22
В метрото нали е гъчканица :D и там случайно ръка да й попадне на височина около 1 метър и да ме пипне и да се влюби в докоснатото :D :lol: 8-) :lol: :razz:

:razz:

rozovsluncho
08-14-2009, 17:38
В метрото нали е гъчканица :D и там случайно ръка да й попадне на височина около 1 метър и да ме пипне и да се влюби в докоснатото :D :lol: 8-) :lol: :razz:

:razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lipsvashh_mi
08-14-2009, 17:45
емии в дискотеката когато пуснат някоя "мазна чалгия" и на повечето хора в диското им се повдигне настроението и сички почват да викат като идиоти(мисля че разбрахте че не слушам чалга)и аз да ида до бара да си взема за пиене и да видя някое хубаво момиче да не танцува :) 8) ама това едва ли някога ще се случи 8-)
е надявай се-то надеждата последна умира :lol: Хората в дискотеките не стоят за украса а танцуват :P
иначееее толко различни начини мога да опиша,че ако почна да се филмирам няма да мога да спра :D

flowerlina
08-14-2009, 18:05
Не съм мислила за това. Не е нужно да е нещо супер оригинално, просто да дойде и да звържеме някакъв разговор... Само да не ми каже "Може ли да се запознаеме?" :lol:
+1

freziq
08-14-2009, 18:47
на музикален концерт...
да пея любимата си песен, той също да пее и случайно да се спогледаме...
да продължим да пеем, но сякаш пеем за другия.. вгледани един в друг..

vampirekiss
08-14-2009, 19:21
Дам тези дни все си мечтая да се запозная с някои нов човек.Ами нямам особено богато въображение.

Примерно както си стоя на спирката и някои да ме попита за разписанието на някой рейс (този,който аз чакам) и от там да се запознаем.
Друго.отивам да си взимам тонколони и тъй като понятие си нямам какви да взема някой секси магазинер да ми даде напътствия :lol:

На кафе с приятелки и ние като нахалитети отиваме и се запознаваме с младежите на другата маса. :D

sexy_for_you
08-14-2009, 19:50
Запознанство никога не съм си представяла.Може би,защото вярвам,че това става спонтанно.Не смятам,че трябва да се стремиш да стане като по филмите или по някакви клиширани начини.Важното е от това запознанство да излезе нещо повече в последствие.

lipsvashh_mi
08-14-2009, 19:58
възродихме темата на бати!Само така-нагоре и напред...
сега като се замисля,ще е сладко ако пак си взема куче докато го разхождам в парка ,моето куче да се заиграе с друго и да се окаже ,че стопанинът е голям бонбон-да се запознаем и да се заприказваме :)
или пък на кино докато съм с приятелки ,в претъпкана зала с момчето до мен дето седи да се гледаме по време на целия филм и като свърши той да ме изчака пред залата,за да се запознаем :)
ух,понякога съм ужасно романтична..чак се захаросвам :lol:

Bandolero
08-14-2009, 20:25
Да стане случайно

TheNewReligion
08-18-2009, 18:08
Да ме блъсне танк и този, който го кара да е 100-годишен, да ме отлепи от асфалта. Няма ли да е романтично? Сигурно ще изглежда по-слабичка.

Jumbie483
08-18-2009, 19:19
Важното е точно в този момент да не очаквам никакви запознанства.. :D

soul1199
08-19-2009, 15:43
az skoro ne sam mislila za tva ama toq na4in stra6no mi xaresa :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D



Vurvq si po plaja,spuvam se :razz: :razz: i padam i zad mene nqkakuv sladur mi pomaga da stana,hva6a me za rukata i mi kazva,4e sum mn prekrasna :-) :D :D i posle naro4no se spuva i toi pada v/y men i se celyvame :oops: :razz: :razz: :oops: :razz: :razz: :razz: :wink:

Assshley
08-19-2009, 16:22
Никога не съм си мислела за така нареченото мечтано запознанство.Незнам за мен това не е то толкова голямо значение . Както дойде така. :-D

mrtn
08-19-2009, 16:27
Ами имам голяма фантазия..но ще дам точен пример случило се с мен.Един ден ходех до социални грижи за детските но имаше адкси много навалица и предимно роми..но имаше едно момиче, което седеше и чакаше на втората опашка и няква циганка се опита да ме пререди и тя каза: "Почакай има човек пред теб" и аз си влязох и и благодарих естествено.След тва излязох да изпуша една цигара и един приятел трябваше да ме вземе, но и тя излезе и се спря да пуши на 1 метър от мене и аз и казах "Теб май немогат да те прередят" и така..започнахме да си говорим поне 30 минути. И в последствие разбрах, че момичето си има приятел и ми стана малко тъпо, но сега с усмивка се поздравяваме :-D :)

fenasf
08-19-2009, 16:35
За жалост една гадна kурва ми разби сърцето (ау к`ъв съм емоционален) и не си представям нищо романтично вече.

AFT
08-19-2009, 20:33
Като по-малка с една приятелка се вкарвахме в такива филми - запознанства, любов от пръв поглед, бла бла. Всъщност няма абсолютно никакво значение как сте се запознали, важно е, че сте се запознали, u know. o_O (адския смисъл,знам)

BGbullet
08-25-2009, 20:24
Еми аз досега приятелка... или както някои казват "гадже" не съм имал нищо че съм на 13 нормално е... и заради това немога да си представя мечтаното запознанство но мога да кажа едно нещо.... стига да съществува това запознанство проблеми нямам :) 8-) :P :-P :)

nEwiDimkaTa
09-13-2009, 17:41
amiii minalata zima x0dixxme na k1nki i az edwa karah bqh se zasilila i se bl1snax ff edn0 mom4e too be6e mn0go xybaw0 pri bl1skaneto toi bykwaln0 me preg1rna :grin: i se zapoznaxme slet koeto wremeto swar6i qdoxme pizza razmenixme si skype i stanaxme gajeta ... i wse o6te sme :-) :-D :-D :-D

tuzaro
09-13-2009, 18:22
искам да дойде да ме намери на леглото майна 8-)

alone83
09-13-2009, 23:49
Просто ей така на улицата спира и ме заговаря.. :-o

BlueFace
09-14-2009, 00:10
За мен няма значение каде ще я срещна.Въпросът е да я срещна ,пък каде няма значение :)