PDA

View Full Version : Вокална група .. или нещо такова в Варна ..



lolipop1
02-10-2009, 08:56
Значи аз пуснах ии преди такава тема ама не видях 1 отговор който да ми е от полза.Искам да се занимавам с пеене.И ако някой знае във Варна да има нещо .. вокална група или квото и да е .. кадето да се запиша ии да се развия..професионалисти са ми казвали че пея добре .. мисля да опитам някаде .. от сега да кажа че няма да се записвам в мюзик айдал .. точно ии ясно го казвам че търся нещо в Варна .. благодаря предварително!

citygirl
02-10-2009, 12:05
Ами не знам дали моят отговор ще ти бъде от полза, все пак не съм от Варна, но мисля, че трябва да има.. Ами виж, ако имате някъкъв Център, където се занимават с деца или някакво читалище.. там би трябвало да има :) Аз също се занимавам с пеене, но не във Варна :) И съм ходила на доста конкурси и до колкото си спомням имаше доста хора от Варна :P Даже си спомям името на едно малко момиченце.. Много е талантлива! Казва се Ралица Добрева :) Или пък ако не си намериш групичка, пробвай се индивидуално :D Сигурно имаш данни :P Ако искаш инфо за конкурси ми пиши ... Ще ти кажа каквото знам :-)

hriseto_22
02-11-2009, 13:20
Ако искаш пробвай се в G.G.P. ако рапираш или ако пееш чалга или нещо подобно се яви в Фен тв или пък си направи своя група с твой приятели я разпространявайте песните в нета или където желаете вие. :wink:

schrei
02-11-2009, 14:42
Преди време с познати имахме банда xD Ама се пръснахме...
Иначе провери в Младежкия дом или опитай да събереш банда,ако не се отнася за чалга,де xD
Успех :)

lolipop1
02-11-2009, 19:09
mislq 4e nqma da se polu4i tova sus grupata ... po dobre da se zapi6a nqkade .. a ina4e proverih v mladejkiq dom .. no za peene ni6to nqma ... dr mqsto za kudeto sum prou4vala .. e ob6tinski decki kompleks ... no tam ima nqkaf hor .. koito e dosta zabil ...tova ne e moq stil muzika .. ama ako vse pak se re6a da si pravq grupa nqkoi moje li da kaje nqkakva programa za pravene na instrumentali ...? aa programa za zapisvane?

schrei
02-13-2009, 14:04
SONAR 6,но си е сложничка и не всеки може да се оправя с нея.


MagicScore
Harmony Assistant
MadTracker
Anvil Studio

Пак са за правене на музика...за мидита са тези,а за бийтове са други...

За запис:
Adobe Audition 1.5 понеже 2.0 не върви на Win2003
Gold Wave-a пък също си е доста добра за непрофисионален запис и обработка.
Обаче неочаквай перфектно качество,като от CD ...



Трябва ти само свободно време,за да си избереш най-подходящите програми за теб и желание да направиш нещо,но пък после е забавно...като се съберете повече хора става яко =]


В младежкия дом има един хор...лелеее :lol: Аз като незнаех какво представлява се бях записала и отидох за първи път....и повече нестъпих :D Песни от времето на баба ми...
Група в която да се запишеш,май неможе да намериш,освен ако не си направиш...Както вече казах,преди се бяхме събрали с познати,но...след това отново си мислех да направя нещо,обаче вече...м...да xD
То и зависи и от стила и т.н. ...