PDA

View Full Version : Кажете кво да прая.!?



iwhswgrs
02-10-2009, 09:01
Значи..на 16 години съм и досега никога ама никога не съм имал гадже ,не съм се целувал, а камоли да правя секс...!Та работата е, че харесвам едно момиче от няколко месеца..ама има много неща които правят връзката между нея и мен така да се каже невъзможна..значи тя е в моя клас(това е първото) и има много повече опит от мене (в целуването, иначе е девствена) и дз само като видя тези факти някво ми става тъпо...дз..а пък аз не съм някъв грозен(много момичета са ми казвали че съм сладък,че имам много хубави очи (сини) и т.н.)..смисл ходя си по купончета нажулвам се яко там танци манци блабла ама дз..нз как да "зарибя" някое момиче..и ми е някво мн тъпо...а пък и забелязвам, че всички момичета на моята възраст или не всички ми повечето все с някви "батковци" се зарибяват..и примерно ся в даскало няма как да говоря с нея толкова мн щото е няква шумотевица...и нищо смислено не мои се каже..и си викам дай по скайп ша си пиша с нея ама нз кво да и пиша...абе някво мн ми е здухано като я гледам по цял ден..и знам че не мога да съм с нея...

дайте някви съвети..

valdesbg
02-10-2009, 09:06
Самоотпращаш се по най-класическо-бруталния възможен начин. Самоквалифицираш се като пълен загубеняк, който не може да върже две думи пред момиче, камо ли да излязат заедно. Как очакваш изобщо да бъдеш забелязан? Докато си с тая нагласа никой, ама наистина никой не може да ти помогне. Създай си малко самочувствие, подплати го с действия и ще видиш как нещата ще изглеждат далеч по розови.

Проблема ти е ниското себеуважение и вяра.

iwhswgrs
02-10-2009, 09:09
Самоотпращаш се по най-класическо-бруталния възможен начин. Самоквалифицираш се като пълен загубеняк, който не може да върже две думи пред момиче, камо ли да излязат заедно. Как очакваш изобщо да бъдеш забелязан? Докато си с тая нагласа никой, ама наистина никой не може да ти помогне. Създай си малко самочувствие, подплати го с действия и ще видиш как нещата ще изглеждат далеч по розови.

Проблема ти е ниското себеуважение и вяра.

ми да прав си нямам никво самочувствие....нз що..

valdesbg
02-10-2009, 09:19
Ами...ние ли да ти го налеем в главата?

Намери си начин, излизайте с приятели, заговаряй момичетата от твоя клас за нещо нормално, примерно коя задача трябва да направите, за следващия час я питай нещо. С другата се заговорете за някой филм примерно, там музиката кой кава слуша, кажи какво интересно намираш в купоните на които си бил, интересна случка разкажи, примерно как някой твой приятел се хванла на бас че изяде тортата без ръце, обаче се омазал целия и на път за банята се подхлъзнал, счупил новата ваза с орхидеите на майка му.... Или попитай я за домашен любимец, вържете после темата за твоя. Съберете се компания и играйте на нещо, белот, излезте на разходка след училище, идете на кафе, музей парка...Аз ли да ти измислям всичко?

Общата идея е да започнеш да общуваш с всякакви хора, главно момичета, защото ясно ти е проблем с тях. Така ще ти е вдигне самочувствието, самоуважението, социалния статус ще ти се подобри и другите подобни щуротии. А ако имаш и хубава дрешка по себе си - ще е в твой плюс.

iwhswgrs
02-10-2009, 09:31
Ами...ние ли да ти го налеем в главата?

Намери си начин, излизайте с приятели, заговаряй момичетата от твоя клас за нещо нормално, примерно коя задача трябва да направите, за следващия час я питай нещо. С другата се заговорете за някой филм примерно, там музиката кой кава слуша, кажи какво интересно намираш в купоните на които си бил, интересна случка разкажи, примерно как някой твой приятел се хванла на бас че изяде тортата без ръце, обаче се омазал целия и на път за банята се подхлъзнал, счупил новата ваза с орхидеите на майка му.... Или попитай я за домашен любимец, вържете после темата за твоя. Съберете се компания и играйте на нещо, белот, излезте на разходка след училище, идете на кафе, музей парка...Аз ли да ти измислям всичко?

Общата идея е да започнеш да общуваш с всякакви хора, главно момичета, защото ясно ти е проблем с тях. Така ще ти е вдигне самочувствието, самоуважението, социалния статус ще ти се подобри и другите подобни щуротии. А ако имаш и хубава дрешка по себе си - ще е в твой плюс.

ем аз не е хич да не говоря с момичета смисл говоря си иначе там излизаме от време на време и т.н...ама работата е че с момичета които не харесвам смисл само приатели сме ми е лесно да говоря ама с другите се здухвам някво..

iwhswgrs
02-10-2009, 15:49
дайте още мнения..

w0sh
02-10-2009, 16:02
нажулвам

Щом жулиш значи си достаъчно готин да я свалиш

nikinkaaa
02-10-2009, 16:06
Само от начина, по който пишеш ми става ясно защо не ти се получава

Hurtmore
02-10-2009, 16:07
емии пич гледай да я заговориш за нещо, примерно за нещата , които харесва, покания на някой купон, на който ще ходиш, излезте на кафе, много вариатни има. Дръж се естествено, не й досаждай, и малко си повдигни самочувствието, защото иначе нищо няма да постигнеш, ако сам себе си не харесваш, няма как и тя да те хареса. Успех (:

myNameIsImmortal
02-10-2009, 16:07
Ама ти сега като се притесняваш така че не си се целувал, да не останеш със "девствени усни" /както беше казъл някои от форума/
Няма да се притесняваш.. а и какво е значението когато е от твоя клас.. ?! Ако тръгнете секи ден ще можеш да я виждаш.. и не сега някой да каже: Да ама секи ден ще се виждат и ще си изчерпят това което могат да си кажат.. когато 2ма се обичат винаги има какво да си кажат.. и няма да пуска теми: Ми с гаджето ми се виждаме само 1 път в седмицата...
Така че пич, давай смело ;) Не се тревожи толкова.. аз бях предлагал на 1 от моя клас, нищо не се получи и след това 1 седмица малко трудно се гледахме ама след тва лафенето е на 6+. Та да не те интересува от нищо. Почвай малко помалкo да и показваш, че я харесваш ;)

iwhswgrs
02-10-2009, 16:14
Само от начина, по който пишеш ми става ясно защо не ти се получава

малко по конкретно...смисл от кое в начина ми на писане ти става ясно...


@myNameIsImmortal

еми нали това ти казвам смисл тя е много хубава(е ся като я харесвам е нормално така да кажа,ама наистина е много хубава) и както други момичета малко от тях тръгват със свой връстници..

myNameIsImmortal
02-10-2009, 16:19
@myNameIsImmortal
еми нали това ти казвам смисл тя е много хубава(е ся като я харесвам е нормално така да кажа,ама наистина е много хубава) и както други момичета малко от тях тръгват със свой връстници..
Щом е от твоя клас, значи и тя е на 16, ако не е оставала да повтаря или не е тръгнала от 6 години на училище.
Това че повечето момичета не тръгват с момчета на тяхната възраст не е толкова вярно.. :? Това е главно за момичетата които са на по 13-14 харесващи "готините батковци".. Като има момичета които вече на 16-17 години ходят с момчета, на тяхна възраст, малко по-големи от тях с 1-2 години, дори с момчета по-малки от тях.. разрови се и ще намериш имаше тема в която всеки казваше с колко години приятеля/приятелката му/и са са били по-големи от тях и имаше доста отговори "На моите години" .. ;) Така че ако не опиташ и само си стоиш нищо няма да стане.. Действай ;)

YouCantStopMe
02-10-2009, 16:22
ох.. няма ли най-накрая да разберете,че тия съкращения на думите са много дразнещи :?
Научи се да пишеш.

Иначе по темата-Няма срамни неща.Отсега нататък просто давай смело,пък ако стане.... а ако не - здраве да е . 8)

nikinkaaa
02-10-2009, 16:23
Само от начина, по който пишеш ми става ясно защо не ти се получава

малко по конкретно...смисл от кое в начина ми на писане ти става ясно...


@myNameIsImmortal

еми нали това ти казвам смисл тя е много хубава(е ся като я харесвам е нормално така да кажа,ама наистина е много хубава) и както други момичета малко от тях тръгват със свой връстници..
Говориш като някой 'квартален' тарикат. Малко по-възпитано, моля. Никоя няма да се впечатли като и кажеш: " Хайде да се нажулим"
ПС. Нищо лично :)

iwhswgrs
02-10-2009, 16:34
Само от начина, по който пишеш ми става ясно защо не ти се получава

малко по конкретно...смисл от кое в начина ми на писане ти става ясно...


@myNameIsImmortal

еми нали това ти казвам смисл тя е много хубава(е ся като я харесвам е нормално така да кажа,ама наистина е много хубава) и както други момичета малко от тях тръгват със свой връстници..
Говориш като някой 'квартален' тарикат. Малко по-възпитано, моля. Никоя няма да се впечатли като и кажеш: " Хайде да се нажулим"
ПС. Нищо лично :)

чесно казано това с нажулването незнам защо го написах попринцип тази дума не я използвам ама този път я използвах и аз незнам защо...

adrenalincho0o
02-10-2009, 16:52
:) emi priqtel4e vinagi si ima 1-vi put prosto budi sebesi i pri nikakvi ostoqtelstva nepokazvai 4e se prietsnqva6 nebudi stesnitelen pokaji mujko povedenie i re6itelnost moje da nese celune6 mn dobre 1-viq put ma ne e karq na sveta se pak 6e ima ceuva6 mn macki ! ^_^

Hilary_
02-10-2009, 17:00
Ами никой не се е родил научен... така че можеш да опиташ... нищо не губиш ... а за целувките ако се случи прави това което прави другия ии ще хванеш такта... :-D Заговаряй я за каквото се сетиш... е нещо смислено де... :-D Първо в оченцата... после в скайп-ето ... :wink: Няма страшно... престраши се... :wink:

111111111
02-10-2009, 17:07
емии пич гледай да я заговориш за нещо, примерно за нещата , които харесва, покания на някой купон, на който ще ходиш, излезте на кафе, много вариатни има. Дръж се естествено, не й досаждай, и малко си повдигни самочувствието, защото иначе нищо няма да постигнеш, ако сам себе си не харесваш, няма как и тя да те хареса. Успех (:
+

beiho
02-10-2009, 17:42
Не разбирам какво му е толкова притеснителното да заговориш едно момиче.Първо се сближи с нея, намерете общи теми и след това ела да пишеш във форума.НЕ си предприел нищо все още и си в окаяно положение-ако искаш иди и просто й кажи, че е много красива или че е достойна за харесване-поне е начало.Ако тя не те харесва или ако те харесва, обаче не всмисъл да иска да ходи с тебе, то ще си проличи. Пък може да си красив, обаче ква е гаранцията да те харесват, ако си духач и ръсиш простотии?(не казвам че го правиш)Трябва и характера да помага много-един поглед=една стрелба=едно момиче=един шанс=един опит. Всичко се редува. Дано да си разбрал нещо от съветите ми :lol: :lol: 8-) 8-) :D :D

iwhswgrs
02-10-2009, 18:12
ем то не е като да не говоря с нея ...смисл и комплименти съм и правил...ама дз..

imfamous
02-10-2009, 18:48
Незнам накъде вървят нещата ,но ще ти кажа само едно-НЕ СЕ ВЛЮБВАЙ.
Иначе я се вземи в ръце и го карай малко по-мъжки,тоест имаи са самочуствие и то ще си дойде от самосебе си всичко :)
Успех!

iwhswgrs
02-13-2009, 18:52
добре ..примерно ако я поканя на среща къде да я заведа???досега не съм канил никога момиче на среща и незнам какво трябва да правя ?

vesSynkaa
02-13-2009, 19:28
Заведи я на кафе,после може би на няква разходка из парка иии говорете си през тва време,опознайте се добре и такам ^.^

iwhswgrs
02-13-2009, 19:36
Заведи я на кафе,после може би на няква разходка из парка иии говорете си през тва време,опознайте се добре и такам ^.^

добре не може ли вместо кафе някъде другаде дз кино незнам щото това кафе...

vesSynkaa
02-13-2009, 19:42
еми да може естествено ,, като излезнете я попитай къде иска да ходите и където поиска там отидете , не е задължително да ходите на кафе ,просто това ми хрумна за идея :)

revennge
02-13-2009, 19:57
на тея купончета като се "нажулваш" да не го правиш с пудра захар, че не ти идва малко самочувствие ? :shock: