PDA

View Full Version : Какво мислите за връзките от разстояние?



SexyChild
02-10-2009, 09:16
Какво мислите за връзките от разстояние?

Мисля да споделя какво точно чувствам понеже при мен е абсолютно същото, но искам да чуя първо вашите мнения.

Бихте ли се захванали с нещо подобно?

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

valdesbg
02-10-2009, 09:23
По скоро не - за връзка от разстояние трябват много ама страшно много компромиси и абсолютно безрезервна вяра в другия. Отделно че физическия контакт на практика липсва, и когато имаш нужда от физически контакт и подкрепа най-много ще получиш мече по скайп. Сами се сещате какъв е резултата.

Затова съм твърдо против такова нещо. Ако с партньорката ми се наложи да се разделим за по дълго време(пътуване, командировки, ала бала) никога не бих си писал с нея по скайп или където и да било. Един телефонен разговор на ден + някой и друг смс. Ще гледам да ограничавам контакта си с нея докато не се върне. Така ще е най-добре.

sissy89
02-10-2009, 09:56
и при мен е така с приятеля ми се виждаме 10 дена в месеца,защото аз съм в чужбина,а той в българия!и ще се наложи да не се видим 6 месеца и нз какво ще стане..за сега се радваме на обичта си :) ,а пък квото е писано...СЪДБА!

mynichka
02-10-2009, 10:04
Това е адски мъчителка връзка :?

PeopleAlwaysLeave
02-10-2009, 10:38
Нямат особено бъдеще такива връзки. Просто разстоянието си казва думата - не можеш да докоснеш този, когото искаш, не можеш да го целунеш, да го прегърнеш... принуден/а си да се задоволяваш с телефонен разговор или такъв по скайп... което не е никак лесно :? Наистина при такава връзка трябва да се правят супер много компромиси и да имаш пълно доверие на човека срещу тебе... А като няма физически контакт в повечето случаи човек се изкушава и си търси това, от което има нужда другаде... Не ти препоръчвам такава връзка освен ако и двамата с приятеля/приятелката ти не притежавате уменията за горните 2 неща, които казах... ама дори и да ги притежавате пак не ти препоръчвам - накрая е много болезнено :?

partychild
02-10-2009, 11:39
мойта връзка е такава.. с него съм от 2 години и 3 месеца :) имаме си страшно много доверие,не сме си изневерявали и много се обичаме.. чакам с нетърпение да завърша и да ида при него да уча :) виждаме се през седмица петък,събота и неделя..идва си щом може.. през почивките ... трябва голяма воля ти си реши.. аз със сигурност те подкрепям.. :)

jane_17
02-10-2009, 12:01
Хора.. има една приказка: за любовта няма граници :) Трудно е.. но не е невъзможно :) Естествено... аз не бих заложила на такава връзка... ако няма перспектива един ден да бъдем заедно ;) Иначе... моята връзка е точно такава... и спокойно мога да кажа, че 8 месеца вече не съм се и замисляла за друг човек..... не че не е имало *изкусители* ... Просто никой от тях не е бил *моето мило* :oops:

gia_sena_mono
02-10-2009, 12:01
Няма смисъл,ако разстоянието е прекалено голямо.Ще се виждате много рядко и каква връзка е тогава?

hooliganka89
02-10-2009, 12:07
Аз мисля,че може да има връзка от разтояние.
Но само ако наистина има перспективи да се виждате често,а не всеки да си стои в своята страна и да се води,че имате връзка.
Ето на мен това ми предстои сега,връзка от разтояние и не смятам,че ще е супер мъчителна и трудна.

valdesbg
02-10-2009, 12:13
Аз мисля,че може да има връзка от разтояние.
Но само ако наистина има перспективи да се виждате често,а не всеки да си стои в своята страна и да се води,че имате връзка.
Ето на мен това ми предстои сега,връзка от разтояние и не смятам,че ще е супер мъчителна и трудна.

Понятието "връзка" е много разтегливо. И все пак мога да определя че това е когато се виждате на живо повече пъти и за повече време отколкото си пишете по скайп или по някой месенджър. Съответно си говорите повече. Връзка е когато не се притесняваш да говориш открито с дадения човек и изпитваш някаква особена привързаност, по различна от приятелството. Връзка е когато не се срамуваш от човека до теб по никакъв начин. Връзка е когато този човек има специално отношение към теб(разбира се колкото двойки толкова и отношения) и неговите думи имат особено значение за теб. Та в този смисъл това връзка от разстояние не може да се нарече точно връзка, защото вие общувате основно и само индиректно. Основния компнент а именно физическия контакт липсва.

hooliganka89
02-10-2009, 12:20
Аз мисля,че може да има връзка от разтояние.
Но само ако наистина има перспективи да се виждате често,а не всеки да си стои в своята страна и да се води,че имате връзка.
Ето на мен това ми предстои сега,връзка от разтояние и не смятам,че ще е супер мъчителна и трудна.

Понятието "връзка" е много разтегливо. И все пак мога да определя че това е когато се виждате на живо повече пъти и за повече време отколкото си пишете по скайп или по някой месенджър. Съответно си говорите повече. Връзка е когато не се притесняваш да говориш открито с дадения човек и изпитваш някаква особена привързаност, по различна от приятелството. Връзка е когато не се срамуваш от човека до теб по никакъв начин. Връзка е когато този човек има специално отношение към теб(разбира се колкото двойки толкова и отношения) и неговите думи имат особено значение за теб. Та в този смисъл това връзка от разстояние не може да се нарече точно връзка, защото вие общувате основно и само индиректно. Основния компнент а именно физическия контакт липсва.


Аз съм много на ясно какво представлява връзка в най-често употребяваната й форма.
Имам връзка с момче от 2 години.Година и половина съм живяла с този човек под един покрив,деляла съм с него и лошо и хубаво.
Били сме болни-лекували сме се един друг.
Били сме отчаяни-давали сме си подкрепа един на друг.
И общо взето съм била от всеки край на една връзка,но ето сега идва момента в който той отново трябва да замине,аз толкова безрезервно му вярвам,че изобщо не се претиснявам за някакви евентуални изневери.А ако се случи-съдба,не ни е писано да сме заедно и толкос.
Но все пак мисля,че връзка от разтояние може да съществува.

kotenceto_bonbon
02-10-2009, 12:23
Връските от разтояние не са от най-успешните

ByByy
02-10-2009, 12:26
Аз лично съм много протиш тези връзки :-o

ViolentSaint
02-10-2009, 12:29
В тези връзки всичко си зависи най вече от хората. За някой е непосилно половинката им да е на 385092349876 км от тях и да се виждат в най добрия случай 2-3 дни седмично , за други няма проблем.

Имал съм такива връзки и честно казано не издържах... или поне тогава не успях.

В този вид връзки доверието е нещо много важно

valdesbg
02-10-2009, 12:35
hooliganka89 вашето е различно и аз не говоря за това. Твоя човек за определен период няма да е близо до теб. Но преди това и след това отново ще сте заедно при това повече време(предполагам) отколкото той не е бил наоколо. Следователно вашето си е връзка съвсем нормална връзка.

Доколкото разбрах авторката има впредвид връзка започната в чата/по телефона/icq etc. в която се виждате рядко(1-2 пъти в месеца;1-2 в седмицата) по определени причини(много километри например). И ви се налага да общувате индиректно. За този тип връзка говорех.

PaChanGa_GiRl
02-10-2009, 12:43
И аз имах такава връзка... наистина много мъчително.. продължи около година, като за това време се виждахме много рядко. Но пък за сметка на това цял ден разговори, смс-и и т.н. Но пък при нас имаше и много други външи фактори, които влияеха отрицателно, освен разстоянието. Накрая решихме, че няма смисъл да се мъчим вече, на двамата ни е време за живот. А и след 2 години, най-вероятно, пак ще се срещнем и ако ни е писано ще сме заедно :)
Не съжалявам за нищо, радвам се, че прекарах времето си с този човек и се надявам това да не е края. :)

Пробвай и ще разбереш! :) Успех!

Sharpay
02-10-2009, 12:50
връзката ми е такава. от различни градове сме и се виждаме сам опетък събота и неделя,а понякога и ако е решил да ме изненада през седмицата. Заедно сме от година и малко и не виждам да е чак токова мъчително като си имаме доверие

ef4etyYy
02-10-2009, 12:58
и моята връзка е такава и е много мъчително...мен лично чакането ме убива

balu4ka
02-10-2009, 13:06
Aз лично от доста време смятам,че това е пулна загуба на време и на двамата...чата нито щее ви позволи да си видите очите нито нищо ;) ..Но ако найстина се виждате в седмицата максиамум 2 пъти и е силно ..нямам нищо против :)

PainMonopoly
02-10-2009, 13:07
Почти винаги са обречени.

sweet_sorcerer
02-10-2009, 14:22
Не.Едни приятели пробваха и в резултат сега вече не са приятели :( Не стига, че се измъчваха тогава,ами се и скараха накрая. Според мен that suck 8)

111111111
02-10-2009, 16:58
Ооо хлътвала съм по момче,което не беше от моя град, но осъзнах че няма смисъл в изграждането на такава връзка.Иначе имам приятелка,която ходи с момче на 400 км от нашия град и са заедно вече 7ми месец.Не знам как издържат без да се виждат с месеци,аз не успявам,имам нуждата да съм си до човека и да си го виждам и гушкам :) :)

SexyChild
02-10-2009, 17:16
Благодаря на всички ви, че написахте нещо по въпроса.

Та ето я и моята историйка.

Преди 2 години (септември месец, 2007г.) бях на гости на леля ми във Варна. Тогава се запознах с едно момиче, с което съм и до момента. Бях там кратко време понеже се налагаше да се връщам заради даскало. Но както и да е, взех й скайпа и си пишехме до декември месец, когато зимната ваканция отидох. Естествено тръгнахме. Следващите 6 месеца бяха малко мъчителни понеже нито веднъж не се видяхме. Но това мина. Юли месец се видяхме отново. След това срещите ни зачестиха. 1 месец от лятната ваканция прекарах там. Беше просто невероятно. :) С усмивка си спомням за тези моменти. Както и да е, започна училище и вече не се виждаме толкова често. Понеже са ми роднини, аз мога да ходя всеки уикенд там. Но го правя през 1-2 седмици и прекарваме винаги цялата почивка. :) Взехме си карти, с които си говорим безплатно през цялото време и по скайп не се случва да си пишем. Имам й пълно доверие, както тя на мен. Знам, че може да прозвучи малко банално, но тя е човекът, който винаги съм мечтал да срещна. Умна, наистина много красива, и най-важното е, че въпреки своя уникален външен вид, не е курва и никога до сега не ми е изневерявала. Излиза си с приятелки, а рядко стои на компютъра, понеже си говорим и тя ми казва, че не вижда смисъл да стои на него, след като може да си говори с мен, а не да си пишем, т.е. не се занимава с други момчета.

Винаги съм мечтал за подобна връзка, но най-големият недостатък е, че тези 100 километра (Бургас - Варна) ме убиват мъчително! Имам чувства към нея, заедно сме от година и 2 месеца. Най-интересното е, че до сега НИТО веднъж не сме се карали! В перфектни взаимоотношения сме.

Обаче усещам как имам нужда от човек до себе си. Човек, с когото мога да имам същите взаимоотношения, но да се виждаме всеки ден и когато имам нужда, дори и посред нощ да е, пак да можем да се видим. Наистина ми е страшно гадно. Излизам си с приятели, ходя по дискотеки, но не е същото. Всичките ми приятели си имат гаджета и когато ги видя заедно, просто ми става страшно тъпо и не мога да се държа по същия весел и забавен начин, по който всички ме познават и знаят що за човек съм. Наистина имам нужда от някого до себе си!

Повечето ми приятели не могат да ме разберат, казват ми: "Щом искаш да си с нея, тя дори и да й изневеряваш, пак няма да разбере." Не мога така!!! Не мога да лъжа, не мога да лъжа човека, към когото имам толкова силни чувства.

И ако все пак ви интересува, аз съм на 16, тя е на 15.

Не знам какво да правя, наистина се чувствам страшно самотен и ми е ужасно празно.

My6mYLka
02-10-2009, 17:19
те не са едни от най дългите връзки ако разтоянието я голямо но . . . ако е малко по малко всичко може да стане :oops: :P

marjesa
02-10-2009, 17:32
Ем кой как се уреди :D :D

ef4etyYy
02-10-2009, 17:40
Благодаря на всички ви, че написахте нещо по въпроса.

Та ето я и моята историйка.

Преди 2 години (септември месец, 2007г.) бях на гости на леля ми във Варна. Тогава се запознах с едно момиче, с което съм и до момента. Бях там кратко време понеже се налагаше да се връщам заради даскало. Но както и да е, взех й скайпа и си пишехме до декември месец, когато зимната ваканция отидох. Естествено тръгнахме. Следващите 6 месеца бяха малко мъчителни понеже нито веднъж не се видяхме. Но това мина. Юли месец се видяхме отново. След това срещите ни зачестиха. 1 месец от лятната ваканция прекарах там. Беше просто невероятно. :) С усмивка си спомням за тези моменти. Както и да е, започна училище и вече не се виждаме толкова често. Понеже са ми роднини, аз мога да ходя всеки уикенд там. Но го правя през 1-2 седмици и прекарваме винаги цялата почивка. :) Взехме си карти, с които си говорим безплатно през цялото време и по скайп не се случва да си пишем. Имам й пълно доверие, както тя на мен. Знам, че може да прозвучи малко банално, но тя е човекът, който винаги съм мечтал да срещна. Умна, наистина много красива, и най-важното е, че въпреки своя уникален външен вид, не е к***а и никога до сега не ми е изневерявала. Излиза си с приятелки, а рядко стои на компютъра, понеже си говорим и тя ми казва, че не вижда смисъл да стои на него, след като може да си говори с мен, а не да си пишем, т.е. не се занимава с други момчета.

Винаги съм мечтал за подобна връзка, но най-големият недостатък е, че тези 100 километра (Бургас - Варна) ме убиват мъчително! Имам чувства към нея, заедно сме от година и 2 месеца. Най-интересното е, че до сега НИТО веднъж не сме се карали! В перфектни взаимоотношения сме.

Обаче усещам как имам нужда от човек до себе си. Човек, с когото мога да имам същите взаимоотношения, но да се виждаме всеки ден и когато имам нужда, дори и посред нощ да е, пак да можем да се видим. Наистина ми е страшно гадно. Излизам си с приятели, ходя по дискотеки, но не е същото. Всичките ми приятели си имат гаджета и когато ги видя заедно, просто ми става страшно тъпо и не мога да се държа по същия весел и забавен начин, по който всички ме познават и знаят що за човек съм. Наистина имам нужда от някого до себе си!

Повечето ми приятели не могат да ме разберат, казват ми: "Щом искаш да си с нея, тя дори и да й изневеряваш, пак няма да разбере." Не мога така!!! Не мога да лъжа, не мога да лъжа човека, към когото имам толкова силни чувства.

И ако все пак ви интересува, аз съм на 16, тя е на 15.

Не знам какво да правя, наистина се чувствам страшно самотен и ми е ужасно празно. тфа е гадно :cry: моята история е подобна...
не знам какво да ти кажа...

BaiToq
02-10-2009, 17:41
Мисля,че не са удачни.
Поне за мен.

galu6a
02-10-2009, 17:52
възможни ,но трудни нужна е голяма ЛЮБОВ :)

anSsito
02-10-2009, 18:49
Оо не.. това са връзки, които в повечето случей са обречени..
Дали бих за захванала с такава връзка - не и не!

imfamous
02-10-2009, 18:51
Само едно ще ти кажа-ОЧИ,КОЙТО НЕ СЕ ВИЖДАТ СЕ ЗАБРАВЯТ!

Lyubeto
02-10-2009, 18:58
Trqbva horata da bydat mnogo silni i trqbva naistina da imat silni chuvstva edin kym drug. Trqbva da sa naqsno kakvo gi ochakva i dali mogat da se spravqt s tova . Ima mnogo predpostavki , no vsyshnost az sym tvyrdo ZA takiva vryzki.

NadezhdaDqkova
02-10-2009, 19:07
Trqbva horata da bydat mnogo silni i trqbva naistina da imat silni chuvstva edin kym drug. Trqbva da sa naqsno kakvo gi ochakva i dali mogat da se spravqt s tova . Ima mnogo predpostavki , no vsyshnost az sym tvyrdo ZA takiva vryzki.
Съгласна ;-)

kacidi
02-10-2009, 19:33
za men vruzkata ot razstoqnie ne e vruzka.Nqma kak da se poddurja taka.Nemoje6 da ima6 vqra na nikogo neznae6 kvo pravi tq ili toi kogato ne ste zaedno.moje da ti kazva obi4am te v liceto a zad gurba ti da spi s druga.kakto se kazva PRED TEBE MILITE O4I4KI ZAD TEBE GROBA TI KOPAE.....

AnzaRe
02-10-2009, 19:46
Пълна загуба на време и търпение..

Zaharinka
02-10-2009, 19:46
Основното в тези връзки е да дадеш сърцето си на някой с надеждата,че няма да го разбие,много доверие,много компромиси ако си сигурна в човека и той си е доказал,че държи на теб,че не му е през... за вашата връзка,то тогава тя може да е напълно успешна.Понякога адски много ти липсва искаш да го гушнеш да го целунеш.Плачеш тръшкаш се но след това се усмихваш защото знаеш,че този човек е там и също мисли за теб.

MadeInChina
02-10-2009, 19:48
Няма такова нещо... в много малко случаи може да се получи връзка от разстояние.

jane_17
02-10-2009, 19:50
разстоянието за любовта е като вятъра за огъня.... Ако е силна ще се разпали.... ако е слаба ще угасне ;)

ef4etyYy
02-10-2009, 20:19
разстоянието за любовта е като вятъра за огъня.... Ако е силна ще се разпали.... ако е слаба ще угасне ;)
мн точно...
а imfamous е права :cry: :cry:

Abigoria
02-11-2009, 06:21
Връзка от разстояние... Пълни глупости...

luckygirl92
02-11-2009, 07:07
НЯМАТ БЪДЕЩЕ! На единия винаги му писва и прави "глупост"....

hahavteen
02-24-2009, 22:44
Не е за мен такава връзка.
Макар че сега като се замисля по-скоро зависи от човека защото с бившия ми приятел знам че просто нямаше да просъществува връзката ни ако аз си бях тука а той в Кипър но пък познавах друг мъж с който бях готова да се пробвам...
И въпреки всичко предпочитам любимия да си е до мен и дори да не се виждаме често да знам че винаги мога да отскоча до тях да го нагушкам :D

mozyk
02-24-2009, 22:58
РЯДКО СЕ ПОЛУЧАВАТ.

SsIiSsIiTtOo0
02-24-2009, 23:10
Аз съм имала такава връзка...и наистина е много трудно :( няма смисъл да се мъчим само

I_Know
02-25-2009, 07:13
веднъж пробвах...не се получи втори път не смятам и да пробвам :)

Serendipitys
02-25-2009, 15:15
разстоянието за любовта е като вятъра за огъня.... Ако е силна ще се разпали.... ако е слаба ще угасне ;)

Излез от филма, моля те. Чула някаква реплика и веднага да я каже. Едно са романтичните комедийки, а друго реалността. Извинявай, ако съм по-груба, но подобни нереални и заучени фразички са тотално безсмислени.

Stela90
02-25-2009, 15:59
spored men nqma badeste takava vrazka

3oPuTy
02-25-2009, 16:09
Основното в тези връзки е да дадеш сърцето си на някой с надеждата,че няма да го разбие,много доверие,много компромиси ако си сигурна в човека и той си е доказал,че държи на теб,че не му е през... за вашата връзка,то тогава тя може да е напълно успешна.Понякога адски много ти липсва искаш да го гушнеш да го целунеш.Плачеш тръшкаш се но след това се усмихваш защото знаеш,че този човек е там и също мисли за теб.
+1 :-) \:D/ :-)
Вярно,че подобни връзки са адски трудни,но не и невъзможни ;) А и докато човек не опита няма да разбере дали имат бъдеще или не ;)

vesSynkaa
02-25-2009, 16:33
Искаше ми се да мога да кажа , че имат бъдеще , но ..
Знам кво е и аз съм имала и просто .. Гадно е да не можеш
всеки ден да го целунеш,прегърнеш,докоснеш .. ;[

Punisherrr
02-25-2009, 18:12
(Хм...що ли ми се струваше,че съм писала в тая тема... явно не съм :D )както и да е.. :Ь
Моята връзка е такава..или май вече мога да кажа БЕШЕ такава до преди седмица,две някъде ;) От май 2007 се заформиха едни по- специааални отношения с едно момче в един форум и от тогава до сега 300 километра между нас не са ни спряли да се обичаме,макар да се виждахме 2,3 пъти месечно. Иии така сега е февруари 2009 и той се премести в София и се залавяме с наваксване на времето :D :smt050

И така освен,че си излях душата...да кажа все пак - Всичко зависи о обстоятелствата и хората...както виждате е съвсем възможно и може да се получи много по-здрава връзка,отколкото и ако бяхме съседи :-D ;)

endona
02-25-2009, 18:17
Връзките от разстояние са трудно нещо, но не и невъзможно.
Внимание!!! Не е за ревнивци! :D

summerlove66
02-25-2009, 20:42
Любов ли е по снимка да въздишаш ?! .. Просто не си струва ....

proFloras
02-25-2009, 21:53
При мен случая е същия връзка от разтояние но ако си сигурна в себе си няма нужда да се отказваш просто бъди себе си

Darkkiss
02-26-2009, 05:33
:lol:

butty
02-26-2009, 06:54
Теми такива много..
НО ще се изкажа за пореден път, всичи зависи от характера на човека и оттова до колко е силна любовта. Почти 4 години съм заедно с един човек, с когото сме от 2 различни града. От 2 години той учи в София, т.е. е още по-далеч от мен, но все още сме заедно и се обичаме. Виждаме се всяка седмица като си дойде от София един-два пъти и съм благодарна, че съм срещнала този човек! Никога не съм мислила, че може да съществува човек, който да те разбира, вярва( и продължава да вярва, въпреки някои случки..) уважава и обича. Но, за щастие, има такива хора и разстоянието не е пречка! ;)

Guitar_girl
02-26-2009, 20:37
Може да има...но зависи и от хората
Моята връзка донякъде си е такава..от разстояние.Приятелят ми е войник и е на мисий постоянно връща се за няколко месеца в България и пак заминава...но въпреки това се обичаме държим един на друг и най важното имаме си доверие

Ou7taControL
02-27-2009, 03:12
Имах такава връзка.. преди в такива теми пишех че може да има такава връзка.. но уви.. опита учи.. неможе.. разстоянието убива всичко.. естествено зависи за какво разстояние става въпрос..

Уж 'нашето' беше истинска любов.. всички ни завиждаха.. превърнахме се в идеала на всички наши приятели за идеалната и най-влюбена двойка... но разстоянието рано или късно и %^*& майката.. :wink:

gabiiTu
02-27-2009, 16:39
Чесно казано не бих се захванала защото колкото и да обичам този човек той ще е толкова далече от мен... и когато имам най-голяма нужда някой да ме гушне той няма да е до мен и най-много да потърся прегръдките на друг ... :) ...




Е...ако много обичаш този човек може и да не му изневериш но се съмнявам щото то накрая се чувстваш сама макар че знаеш че има някой там надалече...но все пак не е до теб!!!




:)

Jadzia
02-27-2009, 17:02
Зависи в различните случаи,но понякога са мноого романтични :)

ThePowerOfLove
02-27-2009, 17:11
Имах 1 такава връзка :) По едно време нещата бяха страхотни.. По принцип не съм против такива връзки, най-важното е да намериш човека, който ще те разбере и обича, независимо къде е. Пък и ако се получат нещата - намират се начини за среща :)

daru6a1
02-27-2009, 17:16
Трудно ще се задържи такава връзка :booooomb: .Такова е моето мнение и имам основателна причина :smt017 -1.не знаеш какво прави любимият ти... :smt012 ! 2.може и да ти изневерява и куп други причини 8) 8) :) :-o

shmatka888
02-27-2009, 17:48
Такива връзки нямат бъдещя..или поне аз не ги приемам...Случвало ми се е да си харесам някой от друг град примерно обаче дори и да стане нещо.. едва ли ще е истинско.Незнаеш той какво прави и той нз ти какво правиш :D Е има си и предимства :D

tedi_hi91
02-27-2009, 17:56
Захванах се с такава връзка даже два пъти. Честно ти казвам грубичко звучи ама връзката от разстояние си е кол в задника. Не се захващай. Знам какво и от личен опит ти казвам,че ще ти е гадно ако се откажеш, но и знам, че ще ти е още по-гадно ако се захванеш с подобна връзка.

nicolepcd
02-27-2009, 19:04
Бе момчето е с нея от 2 години, пък вие му казвате да не се захваща... Аз съм ЗА тези връзки, въпреки, че почти винаги се чувстваш сам, няма с кой да поговориш, няма кой да те прегърне и т.н., но тоя вид връзка си е за хора, които си имат някакви ценности и най-малкото уважават човека до себе си (колкото и далеч да е той :-o ) Хора, които не могат да се задържат с един човек по 2-3 седмици поне, да не се надяват, че някога ще им провърви с връзки от разстояние :lol:

swap
02-27-2009, 19:54
emi az sam v espania i ti cazvam s 1 momi4e me haresa i mi poiska skypa y me nameri sled 2 meseca na pisane razgovori po telefona tq mi namekna 4e me haresva..y se po4naha problemite...sled 2 dni mi kaza 4e ne bila revnuvala ot 1 snimki kade si slojih na skypa s 1 priatelki.... ;( i az i kazah 4e vraskite ot restoiania ne rabotat..tq sled vreme po4na da se darji gadno s mene i mi se sardi postoiano ;( taka4e ima6 1 odgovor :|

citygirl
02-27-2009, 22:53
Много трудна и много болезнена връзка,но може да съществува.. :) Лично на мен ми се случи.. влюбих се адски много в него и сега не мога да дишам ако не го чуя, ако не видя sms-ите му... не мога да ви опиша как е.. това трябва да се почувства...

sissy89
11-23-2010, 08:04
и при мен е така с приятеля ми се виждаме 10 дена в месеца,защото аз съм в чужбина,а той в българия!и ще се наложи да не се видим 6 месеца и нз какво ще стане..за сега се радваме на обичта си :) ,а пък квото е писано...СЪДБА!


скъсахме малко след тва

Ssummerjam
11-23-2010, 10:00
Много трудно се поддържа подобна връзка и наистина си трябват солидна доза компромиси, и мнооооого любов, и вяра в другия. :)

bebchoOoOoOo
11-23-2010, 12:26
Айде и аз да се изкажа във поредната такава тема 8-) Аз съм ЗА връзките от разстояние, но най-вече си зависи от хората, от силата на чувствата и куп други неща... Имах някога един бивш, който живееше в София, а аз бях на 100 км и пак не успяхме да се задържим повече от месец .. А със сегашния ми приятел сме на 300 км и сме заедно вече 1 година. Имаме си доверие, държим един на друг, обичаме се и се виждаме много често, дори в момента съм у тях.. :D Моето мнение е, че всичко е индивидуално. :-P

marin4itu
11-23-2010, 17:05
Аз вече 7 месеца имам връзка от разстояние Варна-Русе. Еми ще ви кажа, че по-щастлива, по-влюбена и по-обичана не съм била. Виждаме се всяка седмица, всеки един свободен ден гледаме да го прекараме заедно. Подкрепя ме, дори когато не сме физически един до друг. Никога не съм предполагала, че ще се захвана с връзка от разстояние, но не съжалявам и за един час прекаран във влака!

sweet_sorcerer
11-23-2010, 18:24
Ммм твърдо НЕ! Пробвала съм, но според мен ако няма шанс да сте близо един до друг, изобщо няма смисъл. В един момент (поне според мен) просто свикваш без този човек и тогава......вече няма смисъл....

asusx50
12-11-2010, 02:37
Здрасти от една заблудена чайка... :D

на 17 съм, момче и преди много ме изнервяха моите съученички, които си имали приятел, който много обичали обаче той бил в София, пък то не било толкова трудно да си с него щото той имал къща в твоето село и щял да се връща към нова година... Другия вариант....не било толкова трудно те се обичали много... освен тва си помислих че "приятелят" й сиг има акции в някой мобилна компания, защото всяко 10-минутно междучасие се провеждоха разговори "как си - добре съм - кво правиш - на училище съм" :razz:

Ся обаче както почти винаги става на това което се смееш ставаш жертва... Както всички знаем лятото е времето на връзките... е аз до сега летата съм работил и затва е нямало мното от "тези" неща... Та миналото лято уж приятел/и/ки от класа ме викнаха на басейн в 1 комплекс извън града... Като по чудо имах време... С 1 просто запознанство на момиче се превърна в нещо голямо...

После получих инфо от моя приятелка ... че тя си ме била харесала още от началото

Айде ся да допълним че ми е и кака - 1 година по-голяма :D

И сега по темата... учи и живее в БЕЛГИЯ :X :?

От лятото не сме се виждали(повече от 3 месеца), а след 1 седмица тя си пристига за празниците...

Сега вече намирам малко предимства в тази връзка, а съученичките ми продължават да ме дразнят защото пак провеждат безсмислени разговори ... моята връзка не ми пречи на ученето/работата (СЪГЛАСЕН СЪМ ЧЕ НЯМА ФИЗИЧЕСКА ВРЪЗКА), което мноооооого ми липса... нооо такъв е живота :D

искам да поздравя човечеца дето е измислил нета... :D