PDA

View Full Version : бивше гадже на добра приятелка.. помощ



6y6ence
02-10-2009, 10:54
мисля, че съм влюбена в бивше гадже на моя мн добра приятелка.. Ходили са 2 години мн са се обичали, но са се разделили.. С него сме близки много вече, но аз не правя нищо, защото, въпреки че между тях всичко е свършило мисля, че не е коректно от моя страна и няма да и е приятно :( какво ще кажете вие ?

valdesbg
02-10-2009, 10:56
мисля, че съм влюбена в бивше гадже на моя мн добра пиятелка.. Ходили са 2 години мн са се обичали, но са се разделили.. С него сме близки много вече, но аз не правя нищо, защото, въпреки че между тях всичко е свършило мисля, че не е коректно от моя страна и няма да и е приятно :( какво ще кажете вие ?
Не се вкарвай в некви филми. А какво е пиятелка? :)

Сега на въпроса - нищо некоректно не виждам.

mynichka
02-10-2009, 11:02
Ще е доста кофти ако въпреки всичко приятелката ти има дори и минамални чувства към момчето !

curka87
02-10-2009, 11:03
Ако наистина толкова те е грижа за приятелката ти и за това какво ще каже тя за всичко това....ами поговори с нея. АКО си сигурна, че наситина изпитваш нещо силно към това момче и смяташ, че това не е просто едно мимолетно увлечение, тогава й го признай. Седни с нея и й кажи какво се случва честно и откровено. Кажи й , че се притесняваш от нея и я попитай директно какво мисли тя за цялата тая работа. Ако тя вече не изпитва нищо към него и ако наистина ти е приятелка, не би трябвало да се възпротиви. Ако обаче все още има нещо към него..... бягай и го остави.
В крайна сметка приятелството е по-важно от всичко. Любови идват и си отиват, но приятелите остават за винаги.
Поне така мисля аз...Успех!

PeopleAlwaysLeave
02-10-2009, 11:45
Първо се убеди това, което чувстваш какво е и дали е силно, след това вече опитай да поговориш с приятелката ти, но не директно, а първо разбери дали на 100% е сигурно, че тя не изпитва вече нищо към въпросното бившо гадже... Подпитай я нещо по-дискретно и така ;)

LittlePrincess
02-10-2009, 11:46
Наистина ли е залужила да я наречеш 'добра приятелка' ? Защото в днешно време такива няма почти. А пък за момчето - ако се харесвате тръгни с него. Какво като е ходил с твоя приятелка? А ако чак толкова се приятесняваш - говори с нея ; ))

Geimara
02-10-2009, 17:06
Помисли си много добре ! Тръгнеш ли с него си губиш приятелката ! Ти избираш !

myNameIsImmortal
02-10-2009, 17:10
2 варианта:
1 - Да тръгнеш с него, защото имаш чувства и искаш да си щастлива.
2 - Да не направиш нищо, за да не "нараниш" твоята приятелка и всяка вечер да прегръщаш възглавницата и да си представяш че прегръщаш него.. и да ти е постоянно в главата..

Избери си едно от 2те ;)

w0sh
02-10-2009, 17:11
2 варианта:
1 - Да тръгнеш с него, защото имаш чувства и искаш да си щастлива.
2 - Да не направиш нищо, за да не "нараниш" твоята приятелка и всяка вечер да прегръщаш възглавницата и да си представяш че прегръщаш него.. и да ти е постоянно в главата..

Избери си едно от 2те ;)



GENIUS

metaxa
02-10-2009, 17:17
Ще е доста кофти ако въпреки всичко приятелката ти има дори и минамални чувства към момчето !
Ако ще да те обеждава с години...Го обича дори и малко

3oPuTy
02-10-2009, 17:17
Поговори с приятелката си за това!!!
Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него :)
В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие ;)

YouCantStopMe
02-10-2009, 17:19
Поговори с приятелката си за това!!!
Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него :)
В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие ;)

ами да ... :)

Hilary_
02-10-2009, 18:11
Ами ако са се разделили преди много време не виждам проблем... ако толкова държиш на твоята приятелка я питай ако ще се почувстваш по добре... пък тя ако държи на теб колкото ти на нея не мисля че ще се разсърди след като вече няма нищо между тях... :wink:

6y6ence
02-13-2009, 12:13
mersi na vsi4ki :))

Tinkuuu
02-13-2009, 17:44
добре бе що пишеш тема тука ми не отидеш и не питаш нея ? мислете малко ... ние нищо не можем да направим при условие, че не ви познаваме ;)

kobrichka
02-14-2009, 10:15
Поговори с приятелката си за това!!!
Питай я дали има някакви чувства към въпросното момче и дали би имала нещо против ако се събереш с него :)
В крайна сметка ако чувствата й вече ги няма,няма причина да й е неприятно твоето щастие ;)


Съгласна съм!
Аз лично съм човек,който прекалено много държи на приятелите си. Имам много познати,но приятелите ми са само двечки. Те са хората,които ми казват право в очите, когато греша, до мен са винаги и в добрите моменти и в лошите. Истиски приятел е този,който идва на празник само, ако го поканиш... а когато си в беда и тъжиш идва сам. Аз лично не бих направила нищо с бивше гадже на моя приятелка, но все пак приятелки каквито имам аз са много рядко срещани. До каква степен можеш да я наречеш приятелка? Най-добре поговори с нея за чувствата и към това момче.

revennge
02-14-2009, 10:40
бивше гадже на приятелка = бивша приятелка :?

Hysteric_Bitch
02-14-2009, 19:05
Бившо гадже на твой приятел е нещо забранено особено, ако са ходели дълго време. Дори и от 5 години да не са се виждали.

soul1199
02-14-2009, 19:15
pogovori s fr si,ako nqma 4yvstva-ne vijdam,kuf e problema,ako ima go ostava6 i tva e :)

ponpon4eto
02-18-2009, 21:17
:-o emi parvo q popitai neq ma vse pak i da ti kaje da ne biva da tragvash s nego naistina nqma da e korektno ot tvoq strana no nai dobre e da pogovorish s neq taka 6te e nai dobre ;-)

mmmishetooo
02-19-2009, 12:13
ако приятелката ти е истинска..и я обичаш недей .. аз изгубих заради момче една фалшива приятелка и мн неща ми се изясниха.. кажи и че имаш нещо към момчето и ако ти каже .. избирай или мене или него :shock: избери него ..

gabiiTu
02-27-2009, 19:53
:) Според мен най-добре е да говориш с приятелката си и да й обясниш всичко :) !!! Така само да се вайкаш кво ще стане няма да ти помогне :) Всичко става с приказки! Пък и все пак щом са скъсали значи всичко между тях е свършило! ... Но за всеки случей говори с нея :) Така е по-добре ! Успех!!! :-) :)

revennge
02-27-2009, 21:16
избирай... ТЯ или ТОЙ ? ;-)
въпреки, че ако тя ти е истинска приятелка, след като и обясниш чувствата си би трябвало да те подкрепи :?