PDA

View Full Version : Грешно ли е ако...!? Помогнете ми



mac
02-10-2009, 13:28
Здравейте.. значи имам си приятел от известно време,когото харесвам много, но има едно момче от моя квартал, което много ме кефи, обаче е по-малък от мен. Аз съм 12ти клас, а той 10ти, но е страшно сладък и изобщо не му личат. А за разговор пък изобщо не му личат давам му най-малко 19-20 годишен. Обичам да се мотая с него и в даскалото се виждаме доста често, излизаме от часовете или не влизаме в тях, за да се видим и да си полафим. Пафкаме си заедно ганджа даже и е супер точен и усещам че знача много за него дори че съм му най-близкия човек въпреки че се срамува малко от мен още. Честно казано ме привлича и съм обедена тъй като той сам ми го е казвал, че също много ме харесва. С него мога да правя неща, които с моя приятел не мога щото е по-голям. Моя естествено не знае за малкия, макар че не правя нищо лошо все пак не съм от типа момичета, които изневеряват, дори не съм се замисляла за това преди макар че съм имала мн възможности. Но тоя малкия ме привлича много както вече казах и като го видя ми се иска да го скъсам. хаха смешно е да, щото моя приятел пък е страшно готин и много момичета умират за него, аз също и правим страхотен секс, но много привлича и това лапе. Говорили сме си много пъти за секс с него, но го е срам да разговаря с мен за такива теми, мисля че не е свикнал да има момиче приятелка и да споделя с нея. Много си допадат характерите ни и винаги има за какво да си говорим, ама съм сигурна че възрастта тук ще има значение все пак аз съм над 18 години а той едва на 16-17. Приятелките ми често се смеят като ме виждат с него, но те не го познават и не знаят що за човек е и как размишлява над нещата от живота дори по-добре от тях. А аз като го видя с някоя всичко ми трепва и се дразня много, но в никакъв случай не мога да зарежа моя заради лапето. Какво да правя смятате ли че ще е по-добре да прекратя тфа приятелство, за да предпазя и него и мен? Или да продължа така докато не си омръзнем взаймно, страх ме е, щото все пак той е още малък да не вземе да се влюби и да не очаква много от мен, макар че не му давам каквито и да е било надежди от своя страна. Не искам да го наранявам, както не искам да наранявам себе си или гаджето. (think)

sadsad
02-10-2009, 13:36
Първото което е 2-3 години не са фатална разлика и не виждам защо да ви попречи, какво като си по - голяма от него? Изясни сама на себе си какво към кого изпитваш. Ако към момчето, което е 10 клас изпитваш само сексуално влечение не се поддавай, но ако е повече от това просто си отговори на себе си какво би могла да имаш и какво да загубиш. Не бъди с приятеля си с когото си сега, само защото прави страхотен секс или само защото примерно другите момичета го искат. Като цяло ти сама трябва да си решиш, не ние да ти казваме кого да избереш. И не се притеснявай за това, че приятелките ти ти се смеят, че си с по - малко момче от теб. Важното в случая е какво изпитваш и гледай да не се подлъжеш, защото може да се окаже просто временно привличане.НЕ ИЗНЕВЕРЯВАЙ!
П.П. От колко време си с твоя приятел?

mac
02-10-2009, 13:56
1во - влечението ми към него не е само сексуално, но не мога да кажа и че съм влюбена, просто харесвам начина по който се държи с мен и да си прекарвам времето с него.
2ро - с моя си приятел (почти 10 месеца сме заедно) също не съм с него само заради секса или щото другите го харесват. между нас нещата са много истински и много силни.
имам чувството че двамата са еднакви просто ако се съберат в едно ще бъде момчето - мечта. както казах никога не бих изневерила и не бих скъсала с моя заради това момче, но ме е страх че ако продължа да прекарвам толкова време с него и ще го нараня рано или късно. Все пак съм сигурна,че моя приятел не би ми направил проблем, че си лафя с тва момче. Малко съм объркана. :(

coolspot
02-10-2009, 14:04
Това че е на 17 не е задължително че е малък като държане и разум...18 години също не са много ;-) да не говориме че някой на 20 са по зле от всяка една гледна точка спрямо някой на 17.

sadsad
02-10-2009, 14:05
1во - влечението ми към него не е само сексуално, но не мога да кажа и че съм влюбена, просто харесвам начина по който се държи с мен и да си прекарвам времето с него.
2ро - с моя си приятел (почти 10 месеца сме заедно) също не съм с него само заради секса или щото другите го харесват. между нас нещата са много истински и много силни.
имам чувството че двамата са еднакви просто ако се съберат в едно ще бъде момчето - мечта. както казах никога не бих изневерила и не бих скъсала с моя заради това момче, но ме е страх че ако продължа да прекарвам толкова време с него и ще го нараня рано или късно. Все пак съм сигурна,че моя приятел не би ми направил проблем, че си лафя с тва момче. Малко съм объркана. :(
Твоят страх е само да не нараниш момчето от училище ли?