PDA

View Full Version : Как да си върна доверието му?



love_devil3
02-10-2009, 13:40
obicham stra6no mn priqtelq mi ve4e sme zaedno ot godina no v na4aloto na vruzkata ni bqh mn potaina i krieh mn ne6ta ot sram da ne si kaje 4e sum sduhana sled vreme mu kazah absoliutno vsi4ko no tezi krienici razbira se povlqha na na6ata vruzka i ve4e toi ne mi vqrva.Obicham go stra6no mn i davam vsi4ko za nego no zagubih doverieto mu i sega nz kakvo da napravq use6tam 4e go gubq ot koeto mn me boli toi mi e vs znam 4e az sum si vinovna no ako mojeh 6tqh da vurna vremeto nazad i da mu kazvam vs otna4alo nz kak da si vurna doverieto mu i da mi povqrva za vs za6toto naistina e istina :-# :cry:

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

Madn3s5
02-10-2009, 14:09
На колко сте?
Какви неща си крила?

sadsad
02-10-2009, 14:11
Доказвай му, че го обичаш, отделяй му повече време. Опитай се да говориш с него. Ако си сигурна, че той те обича, не се отказвай, ще мине, зависи колко е силна любовта ви ;)

love_devil3
02-10-2009, 14:20
Na 18 sum az toi na 19 ne6tata sa mn seriozni i go razbiram napulno... no me e strah pokazvam mu 4e go obi4am pone taka mislq ama toi mai nqma jelanie da sme zaedno mn me boli az naistina ne moga da jiveq bez nego ne sa prosto dumi a istina ne moga bez nego :cry:

sadsad
02-10-2009, 14:25
След като си му казала неща за себе си, които той не е знаел е нормално да реакира по - рязко. Ако си сигурна, че те обича се бори за него ! Не се предавай ! Има и други трудности, през които ще се налага да минете, за това просто се борете. Не можеш ли да говориш с него? И да знаеш, че това да се страхуваш да загубиш любимия човек е напълно нормално !

ViolentSaint
02-10-2009, 14:26
Какво толкова си скрила от него ?
Един сериозен разговор няма да е зле да проведете.

sweet_sorcerer
02-10-2009, 14:27
Зависи какво си крила....ся ако си убила човек, разбираемо да е малко объркан :-D сериозно,ако те обича ще те приеме с миналото ти.Той да не би никога да не е грешил??

kifla
02-10-2009, 14:38
Нищо не трябва да правиш.Щом е още с теб ,значи ти има поне малко доверие .Каквото има да става ,ще стане дори и да не е това което ти се иска.Просто не мисли винаги писимистично ,а се наслаждавай на прекараното време с него!