PDA

View Full Version : Купи ми това купи ми онова...



coolspot
02-10-2009, 14:04
Значи излизам с едно момиче отскоро което харесвам и така нататък тя също.Но имам един проблем като излезнеме винаги ме кара да и купувам разни неща дрехи работи(примерно отиваме на кафе и тя се лепне пред някой магазин и почва ме дрънчи хех) и аз не искам да и отказвам да не ми се разсърди и тн(непрестанно говори да й подаря тва да и купя онова) ... та някой може ли да ми каже как да и откажа по мил начин или нещо такова когато примерно нямам възможност без да ми се разсърди?Не смятам че е с мен заради това но просто незнам как да и отказвам понякога в смисъл не искам да ме помисли за циция или нещо такова.

cherinka
02-10-2009, 14:21
Кофти е да не можеш да си прям, откровен, искрен и честен....

TheCinderella
02-10-2009, 14:22
Аз пък си мисля, че до голяма степен е с теб заради това.Ти не си длъжен да изпълняваш всяка от прищевките й.Когато нямаш възможност просто й го кажи, ако държи на теб няма да се обиди :?

w0sh
02-10-2009, 14:23
ДА БЕ КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА НЕ И КУПУВАШ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКА!!!

Омг какъв мъж си ти

mon4eto
02-10-2009, 14:23
Просто и кажи,че нямаш възможност и да се примири :)

sweet_sorcerer
02-10-2009, 14:24
That's a joke,right? :D Егати мадамата! Ми казваш и "кат' толко го искаш,купи си го сама! Аз да не съм банка ДСКА? " :D :-P WTF.....

LittlePrincess
02-10-2009, 14:29
Лелеее какво и ходиш по гъза бе? :? :? .. Не и купувай нищо. Следващия път като ти поиска така някоя дреха и т.н. и казваш ' прав ти път ' и толкова. И даже мислиш, че е с теб не заради това. :?

kifla
02-10-2009, 14:32
Ми пич мацката е точно заради тва с тебе ...Извади ножицата и режи ,после бягашшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш шшшшшшшшшшшш 8-) 8-)

Alderis
02-10-2009, 15:21
Направо ти давам един готов отговор: тя - "Милоу глей ква хубава блузкааааааа/бижу/диадемка/панталонки/джиесемче...", ти - "Не се притеснявай мило, ще събереш парички и ше си го купиш..." 8-) , после се усмихваш така: :D .
Работи безотказно! Изпробвано е! 8-)

ПП.Ако случайно не схване намека, ставаш още по любвеобилен: "Ще ти го подаря за рождения ден...кога беше?" 8-) . Ако и тогава продължи да се тръшка направо започваш да я задушаваш с любов: "Ей шафрантио, аз да не бачкам Рокфелер ма?" 8-) и така...градация трябва да има. Успех.

Punisherrr
02-10-2009, 15:27
Направо ти давам един готов отговор: тя - "Милоу глей ква хубава блузкааааааа/бижу/диадемка/панталонки/джиесемче...", ти - "Не се притеснявай мило, ще събереш парички и ше си го купиш..." 8-) , после се усмихваш така: :D .
Работи безотказно! Изпробвано е! 8-)

8-) чудно чудничко ще и стане :smt023

maina7a
02-10-2009, 15:28
Ми пич мацката е точно заради тва с тебе ...Извади ножицата и режи ,после бягашшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш шшшшшшшшшшшш 8-) 8-)

+1 ;)

HipHopBlond
02-10-2009, 15:29
Bратле, трябва да съм много загорял за да държа такава мацка около мене честно :D

iveetyy
02-10-2009, 15:30
Земи поговори с нея на тая тема ! Ако не се разбира от дума или почне да ти се цупи значи е с теб само заради тва ! Обаче ако наистина те харесва съм сигурна,че ще те разбере ;]]

My6mYLka
02-10-2009, 15:32
ми ако не искаш да й кажеш направоо истината , казваш й ми тфа няма да ти стои добре :lol: :lol: нещо друго по добрее но тази мадама е доста нахална щом иска постоянно да й купуваш нещичко :)

vlubeno_momi4e***
02-10-2009, 15:49
Тая е неква унаклна лигла.. :? Що мама и тати не и купуват тея неща?! ..ти не си длъжен да и ходиш по гъза!! Другия път и тегли една майна. :D :o

aciko
02-10-2009, 16:08
Другия път като ти иска нещо,кажи и: Първо трябва да си го изработиш и тогава 8-)
А бтв: Тая е голяма златотърсачка за мен,дръж се по-сериозно,ако не се вразуми нараво я махай!

babyvy
02-10-2009, 16:23
и аз мисля,че е с тебе точно заради това..Ако те обичаше щеше да я е грижа, че ти ще останеш без пари..

Push7heTemp0
02-10-2009, 16:23
Ти ЛУД ли си въобще да ти минава през ума да й купуваш всичко, което й хареса?!
Ако не схваща, казваш й
"Сори, скъпа, ама ако продължаваш с лигавщините, съжалявам(не съжаляваш наистина), късаме."

YouCantStopMe
02-10-2009, 16:25
Aбе я недей да и ходиш повече зад гъза. :shock:

sexa_na_kompleksa
02-10-2009, 16:37
Много ме е яд като видя такова свестно и добро момче с пикла (с извинение) като приятелката ти. Наистина малко се нахвърлихме върху теб, но понеже когато човек е хлътнал, не вижда всичко в правилната светлина... и ние просто ти отваряме очите. И аз смятам, че това момиче е с теб, само заради парите ти. Аз не позволявам на половинката ми да ми плати сметката в кафенето, пък камо ли да го карам да ми купува дрехи... :?

ivcheto0o
02-10-2009, 16:44
Аз пък си мисля, че до голяма степен е с теб заради това.Ти не си длъжен да изпълняваш всяка от прищевките й.Когато нямаш възможност просто й го кажи, ако държи на теб няма да се обиди :?

ako ti se obidi q razkarva6 ... kvo po golqmo dokazatelstvo 4e ne te obi4a ... :?

111111111
02-10-2009, 16:51
Лелеее какво и ходиш по гъза бе? :? :? .. Не и купувай нищо. Следващия път като ти поиска така някоя дреха и т.н. и казваш ' прав ти път ' и толкова. И даже мислиш, че е с теб не заради това. :?
+
Ти да не си и баща,че да я обзавеждаш,кви са тия...

Hilary_
02-10-2009, 16:53
Охх ебати тъпата кифла без извинение... :? Или и казваш "Пиленце може ли да поспреш малко да ми цицаш паричките..." .. или довиждане... ще ми лиспваш!!! 8) Не и позволявай да те муфти за всяка едно нещо...не си банка!!! :?

Barbie
02-10-2009, 17:15
Значи излизам с едно момиче отскоро което харесвам и така нататък тя също.Но имам един проблем като излезнеме винаги ме кара да и купувам разни неща дрехи работи(примерно отиваме на кафе и тя се лепне пред някой магазин и почва ме дрънчи хех) и аз не искам да и отказвам да не ми се разсърди и тн(непрестанно говори да й подаря тва да и купя онова) ... та някой може ли да ми каже как да и откажа по мил начин или нещо такова когато примерно нямам възможност без да ми се разсърди?Не смятам че е с мен заради това но просто незнам как да и отказвам понякога в смисъл не искам да ме помисли за циция или нещо такова.

Чакай сега, излизате някъде и тя на момента очаква да й купиш нещо различно от кафе или сладолед примерно? В смисъл - вещ, за нея? Странно... Сигурен ли си, че не си опитва просто да те подсети от време на време да й правиш някакво подаръче? В смисъл, ти сам да поемеш инициативата да й подариш нещо - цветенце ако щеш. Жените обичаме подаръци, но не толкова заради самите вещи, колкото заради вниманието и защото така знаем, че човекът до нас се старае да ни зарадва (а повярвайте, жените ценим, когато мъжете се стараете да ни предоставяте романтиката и любовните лиготийки, от които имаме нужда.)

На по колко сте години? Тук повечето потребители са тийнейджъри, което за мен абсолютно изключва момчето да плаща за момичето. (Така де, един мъж, който сам изкарва парите си, вероятно се чувства една идейка повече мъж, когато може да си позволи да плати сметката на дамата си...но при тинейджърите това не важи особено :) )

Като цяло не виждам от къде на къде ще запълваш гардероба на което и да е момиче. Поговори сериозно с нея по този въпрос. Не искаш да те помисли за "циция" - предложи й да идете някъде на разходка в друг град, да идете на театър...и изобщо, щом ще харчите пари, да ги харчите за общото ви прекарване (въпреки че това не изключва факта, че тя би трябвало да си плаща нейната част от разходите...)

moneycomeme
02-10-2009, 17:22
mnogo nagla macka imash :grin: ....;]]]shto nqkoi pyt ne q pyrzalnesh,kato i ti i se poligavish da ti kupi neshto :D :D :D :D :D ....taaa seriozno kym problema shtom tq ima ochtie postoqnno da te mychi s materializmi 100 procenta nqma da q naranish ako q seknesh malko....;]]]ti da ne si chichko parichko! :?

Jesus
02-10-2009, 17:34
"В момента нямам толкова пари !"

BaiToq
02-10-2009, 17:35
Кофти е да не можеш да си прям, откровен, искрен и честен....
Тук съм съгласен с теб.

marjesa
02-10-2009, 17:35
ДА БЕ КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА НЕ И КУПУВАШ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКА!!!

Омг какъв мъж си ти

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

coolspot
02-10-2009, 18:02
Хмм така като гледам мнението на повечето следващия път спокойно ще и откажа с някой от примерите които ми дадохте ;-) не че не мога да и купувам това онова но въпроса беше че ходиме прекалено отскоро че да му муфти на всяка крачка...по това ще разбера за какво е с мен. Мерси на отзовалите се

xXxScreamxXx
02-10-2009, 18:05
ами не си длъжен да го правиш най малкото .. кажи й го направо ;)

anSsito
02-10-2009, 18:10
Излизате от скоро и те врънка да й купуваш разни неща, и искаш да ми кажеш,че тя е с теб, защото те харесва? Я се позамисли.. видяла е,че й угаждаш на всяка прищявка - не нея й е изгодно да те използва..
Следващия път й откажи. Можеш да говориш напраово с нея за нейното държание тип "купи ми всичко,което искам" и ако продължи така я режиш,колкото и да я харесваш.. Все пак - или е с теб и си копува всичко сама, или е без теб..

Boyd
02-10-2009, 18:39
От скоро излизате пък ти се моли за подаръци !? Въй..

Научи се да отказваш бе човек..аз веднага бих я отрязал, дори да ми се разсърди.

got2Bthe1
02-10-2009, 18:51
Тегли и една маина на тая и да крънка някои друг аз се 4уда само как си тръгнал с такава...

Adwokat
02-10-2009, 18:53
kato iska neshto.. prosto q otreji... i sama shte she useti...

proFloras
02-10-2009, 20:21
А тя е с теб да и купуваш разни дрешки ли :? не ти ли е показала любовта си

Lady_AMG
02-10-2009, 20:26
Аз пък си мисля, че до голяма степен е с теб заради това.Ти не си длъжен да изпълняваш всяка от прищевките й.Когато нямаш възможност просто й го кажи, ако държи на теб няма да се обиди :?
А ако се обиди значи е интересчийка !

MoP
02-10-2009, 20:30
ДА БЕ КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА НЕ И КУПУВАШ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКА!!!

Омг какъв мъж си ти


+1 :razz: :razz:

summer_mo0n
02-10-2009, 20:31
Леле и аз го правя този номер на приятеля ми, но на базик разбира се, дори не съм си и помисляла да ми го купува. Изглежда момичето е с теб само задари това , пък и ти луд ли си да и купуваш всичко което поиска някои ден ще ти поиска самолет!

Viche
02-11-2009, 19:30
Кажи й "като толкова ти харесва иди си го купи,кво караш мен"..ти па ще ти е гадно да й откажеш,отрежи си я 8-)

Alabala16
02-12-2009, 09:49
kaji i 4e ako mojeshe da vyrnesh vremeto nazad i tq da byde na vitrinata - nqmashe da q KUPISH! :D xhaxhaxha
taq tvoq priqtelka tc.... kaji i 4e ne si dlujen vinagi si4ko da i kupuvash,kaji i 4e e nahalna awe zaebi q:)

miss_asi
02-12-2009, 09:56
Ебаси ти да не си банка ДСК(както каза някой)?!? :shock: Не стига че ходите от скоро ама и иска да й купаваш разни неща?!? :shock: WTF?!?! Следващия път като ти поиска каквото и да е я отрежи ... пък ако се разсърди "Сбогом скъпа!Прав ти път крива ти пътека!"

myNameIsImmortal
02-12-2009, 12:52
Ми като иска да и купуваш само работи, заведи я в Секс шоп-а и й кажи: "Кажи сега мило, какво искаш да ти купя оттук?" а после пак да те врънка да и купуваш работи 8-)

scyLLa
02-12-2009, 12:58
Пфф ти си луд човек чесно ти казвам кво и се вързваш тя е само заради това с тебе.Закво ти е мил начин на такива като нея дето само искат да им копуват.Кажи и да ходи да ти яде газа и не се занимавай с нея...

Re5peC7
02-12-2009, 13:00
моя съвет е..прекарваш я през спалнята след което и мяташ 5 стотинки и й казваш "задръж рестото" и да те няма...такива момичета са точно затова с някой, заради паричките които валят всеки път.Един приятел беше в такова положение, трудно се оттърва от нея, защото му беше завъртяла главата, но за щастие се измъкна :) не се заблуждавай и ти ;)

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:21
Ти си супер злетак!!! Не можел да й отказва!!! Ми щом ти харесва да си касичка и на нея да й плащаш за да я клатиш - какво се оплакваш! Продължавай! Ако не ти харесва - направи нещо... :-x :-x :-x

problematichnost
02-12-2009, 14:44
уеуе , човека да не попита нещо , вие го опсипахте със съвети :) и то от красноречив на горе ..

valdesbg
02-12-2009, 15:44
Ем мадамата те е пробвала и ти си се вързал. От тук нататък няма мърдане - класиран си в категорията "чичко паричко". Кофти за теб, че не виждаш проблема. Още в първия пост черинка ти го е казала. А и в нейните очи си п*тка. Тя е с теб за да и купуваш разни неща. В момента в който откажеш, независимо за какво ще отиде при друг.

Сам си се набутал, кофти за теб но факт. Жените искат мъж за да го уважават, вагина си имат, не им трябва втора.

Glorious
02-12-2009, 16:45
ДА БЕ КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА НЕ И КУПУВАШ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКА!!!

Омг какъв мъж си ти


:lol:

beiho
02-13-2009, 18:35
Гадно, такава използвачка бих я зарязал на мига!!!

xplay
02-13-2009, 18:44
Eм.. купи и го и го изхвърли в някой казан :razz: Кажи и да си намери някой 70 годишен дядка-милионер! :razz:

MiLGaR0sSa
02-13-2009, 18:57
Оооо..баси :shock: ..да ти кажа мн тъпо си постъпил като си и разрешил да ти се качи на главата...попитай я някой път дали е с теб само да и копуваш дрешки и т.н. или почни ти да я врънкаш и ти за всичко..няма само ти да си празниш джобовете...

angelcheeee_93
02-13-2009, 19:11
Тъпа лигла :?
Никога не бих била толкова нахална.Ако човека отсреща ме обича и уважава,сам може да се сети да ми осигури този жест,а не сама да си прося подаръците :? Дори му казвам точно обратното-че не е нужно и не искам да се охарчва толкова за мен.Тая твоята нещо на мн специална се прави.Ако се съобразяваш с разглезените и навици ,скоро ще баннкрутираш.Говори с неш,какво се притесняваш?
или може би е дете и не разбира :? Ако щеш ти я избъзикай ,но това е прекалено от нейна страна.Не е нормално да си позволява всичко,не мислех,че има момичета които са с момчето,заради материална полза,но ето че и такива се намирали.КОфти! :?

revennge
02-13-2009, 19:22
и аз съм материалистка ама чак такова нахалство :-o :? тая ти се подиграва.. :-D

hisy
05-07-2009, 15:00
кажи и : Еми мило тая дреха ще те прави много дебела :D :D :D .. или просто и бий шута.. :D

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 15:11
ДА БЕ КАК НЕ ТЕ Е СРАМ ДА НЕ И КУПУВАШ ВСИЧКО, КОЕТО ИСКА!!!

Омг какъв мъж си ти

истинските мъже са твърди и прями,а ти си мекотело,поддаващо се на маниполации,нищо лично,но се разяснете докато сте още в началото,после проблема ще става все по-голям :)

yahhooo
05-07-2009, 15:21
Кажи и, че нямаш пари в теб

cinderella_gugutka
05-07-2009, 15:23
на бившия не му позволявах дори билет4ето за рейса да ми плати...

got2Bthe1
05-07-2009, 15:23
Един силен шут по задника ще я откаже ...

Axe_vs_Sword
05-07-2009, 15:24
Кажи й, че ТЕМАТА Е ОТ 10-ТИ ФЕВРУАРИ

moneycomeme
05-07-2009, 15:26
...сам си си го направил....ти що и купуваш???Аз бих теглила една майна...

Saidin
05-07-2009, 15:48
Значи излизам с едно момиче отскоро което харесвам и така нататък тя също.Но имам един проблем като излезнеме винаги ме кара да и купувам разни неща дрехи работи(примерно отиваме на кафе и тя се лепне пред някой магазин и почва ме дрънчи хех) и аз не искам да и отказвам да не ми се разсърди и тн(непрестанно говори да й подаря тва да и купя онова) ... та някой може ли да ми каже как да и откажа по мил начин или нещо такова когато примерно нямам възможност без да ми се разсърди?Не смятам че е с мен заради това но просто незнам как да и отказвам понякога в смисъл не искам да ме помисли за циция или нещо такова.

:lol: човек, кажи или да се разкара или да лапа хуяяя, ще се изненадаш от реакцията (не няма да те пребие и няма да те остави) особено ако е някоя яка да знаеш че само те използва, нит стотинка повече, кажи и ако шса ебем, да са ебем, не бъди мухльоо :D

sextazy_baby
05-07-2009, 16:04
Някой май ти се е качил на главата....

kris4en
05-07-2009, 16:20
Направо ти давам един готов отговор: тя - "Милоу глей ква хубава блузкааааааа/бижу/диадемка/панталонки/джиесемче...", ти - "Не се притеснявай мило, ще събереш парички и ше си го купиш..." 8-) , после се усмихваш така: :D .
Работи безотказно! Изпробвано е! 8-)

8-) чудно чудничко ще и стане :smt023

++++ :lol: :smt001 \:D/

taffy
05-07-2009, 16:42
А минавало ли ти е през ума, че не те харесва, а просто те използа за касичка? Тегли й майна, човече, кфо ше търпиш..