PDA

View Full Version : А всичко изглеждаше истинско... :(



natity91
02-10-2009, 15:49
Искам просто да кажа какво чувствам.. дори на непознати хора. И така на кратко.. всичко започна преди 3 год. Той беше най-добрия приятел на брат ми, аз малката му сестра. Запознахме се и започнахме да се виждаме. Излизахме заедно, но той си имаше приятелка, и после друга.. но ние си излизахме всяка вечер. Очевидно се харесвахме. После той се раздели с приятелката си и така няколко месеца след запознанството ни ние бяхме двойка. Сичко беше невероятно като всяка нова любов, но чувствах нещата различни. Незнаех как да се държа, защото никога не се бях чувставала така. Свикнах да съм с него, обичахме се. Докато след 8 месеца се разделихме поради обесними причини. Следваха други негови връзки и мои авантюри, но аз страдах много и умирах за него. Исках го пак. И той несъзнателно идваше при мене. Лятото пак се събрахме. Но въпреки всичко нещата пак пропаднаха. Сякаш бяхме от различни планети, но страста беше толкова силна... Трудно, но се разделихме. Следващото лято пак същото, но през цялото време си излизахме,чувахме се. Бяхме наистина близки. Той ми обеща, че след тези наши 3 год на близост ще си останем такива винаги, че е насреща за всичко. Искам да поясня че става дума за голям човек а не за 10 год лапе. Той е на 21 , аз на 18. Тогава бяхме по малки но все пак ... И така докато един щастлив ден той не ми каза че заради нашето "приятелство" се кара с приятелката си и че аз съм виновна за всичко ! Бях като ударена от гръм, това не беше този човек който познавах... Бях в шок. Това стана преди 2 мес. Толкова бях убидена от думите му че изтрих телефона му,върнах му подаръците и реших да го забравя.От тогава не сме се виждали. До преди 2 мес ми каза че още мисли за мене.. и неможе да спре. А сега дори не се виждаме. Немога да отвикна след 3 год неотлъчно до него... просто ми липсва.. убидена съм и го мразя заради думите му.. но все пак ми липсва това което имах с него и начина по който ме караше да се чувствам- сигурно, обичана и желана !Благодаря на тези които го прочетоха.. Наистина!

myNameIsImmortal
02-10-2009, 15:54
Гадно, но факт.. :( Понякога биваме наранявани от хората от които най-малко очакваме..
Недей да се тревожиш и да го мислиш толкова. Всичко все някога ще отмите - рано или късно.. :)

natity91
02-10-2009, 15:55
Гадно, но факт.. :( Понякога биваме наранявани от хората от които най-малко очакваме..
Недей да се тревожиш и да го мислиш толкова. Всичко все някога ще отмите - рано или късно.. :)


Blagodarq ti za milite dumi :-)

w0sh
02-10-2009, 15:59
Драма, Драма, животът е Драма.
who cares

dezito1
02-10-2009, 16:01
Имам чувтството,че на мен ми предстои същата драма.. :(

myNameIsImmortal
02-10-2009, 16:02
Гадно, но факт.. :( Понякога биваме наранявани от хората от които най-малко очакваме..
Недей да се тревожиш и да го мислиш толкова. Всичко все някога ще отмите - рано или късно.. :)


Blagodarq ti za milite dumi :-)
Няма защо ;) И аз съм преживявал подобно ситуации, и колкото и да съм страдал все ми е минавало - рано или късно.. наскоро имах една несподелена любов където момичето ме мота 3 месеца и ми даваше и надежда и правех какво ли не и най-накрая искала да останем приятели и искала да запази отношенията ни и т.н. ама опита си каза думата и го преживях бая бързо

Затова не се тревожи, всеки бива нараняван, но рано или късно ще се появи човек който ще те обича и ще ти дарява внимание повече отколкото въпросното момче. ;)
Няма да казвам клиширани фрази като За всеки влак си има пътници" щото понякога билетите свършват или човек няма пари да си купи билет

Успех от мен и помни - не се впрягай толкова :-)

natity91
02-10-2009, 16:42
Гадно, но факт.. :( Понякога биваме наранявани от хората от които най-малко очакваме..
Недей да се тревожиш и да го мислиш толкова. Всичко все някога ще отмите - рано или късно.. :)


Blagodarq ti za milite dumi :-)
Няма защо ;) И аз съм преживявал подобно ситуации, и колкото и да съм страдал все ми е минавало - рано или късно.. наскоро имах една несподелена любов където момичето ме мота 3 месеца и ми даваше и надежда и правех какво ли не и най-накрая искала да останем приятели и искала да запази отношенията ни и т.н. ама опита си каза думата и го преживях бая бързо

Затова не се тревожи, всеки бива нараняван, но рано или късно ще се появи човек който ще те обича и ще ти дарява внимание повече отколкото въпросното момче. ;)
Няма да казвам клиширани фрази като За всеки влак си има пътници" щото понякога билетите свършват или човек няма пари да си купи билет

Успех от мен и помни - не се впрягай толкова :-)


znam znam.. no prosto vmomenta mi e nqkyk trudno da prodylja. Ne bqh podgotvena a i ne6tata stanaha dylboki.. znam 4e 6te se spravq nqkoi den. Prosto dnes ne e denqt. :?
Mersi za vsi4ko :-)

TooLittelTooLate
02-10-2009, 17:00
Гадно, но е така. И винаги ни нараняват хората, които обичаме и от които не го очакваме, защото няма кой друг. Ако не обичаш някой, няма как да те нарани толкова много. Знам колко е гадно да си наранен, как боли и не знаеш къде си. Всеки човек преминава през такъв период. И аз съм наранявана и даже в момента го правят. Но въпроса е да не се предадеш, да продължиш да се усмихваш, да не се затвориш в себе си и да не се променяш. И да си правиш купона, въпреки всичко. Успех :) :-)

111111111
02-10-2009, 17:04
Много тъжно :( Наистина е много кофти,това което ти е казал, просто осъзнавам колкот те е боляло,мога само да те посъветвам да продължиш напред,въпреки хубавите си спомени с него и как те е карал да се чувстваш,защото само мисълта за него те натъжава...

Hilary_
02-10-2009, 17:06
Ами не е бил прав да те вини за нещо за което силно се съмнявам да си виновна... :( Точно от тези които най-малко очакваш се случва нещо което те поразява... ако можеш го забрави... ако не поговори с него за последен път и му кажи че ти не си виновна с нищо (ако така ще ти олекне и ще можеш да продължиш напред) ... но е много рисковано... а и пак може да те нападне... така че по добре спри да мислиш за него... разсейвай се с нещо друго и приятно... понякога е безкрайно болезнено ноо факт! :( Успех ти желая най-искрено!!! :wink:

Barbie
02-10-2009, 17:30
Още ли го обичаш?

Разбирам гледната ти точка. Дълбоко в себе си тайно се надявам дори и да се разделя някой ден с приятеля си, нещо между нас да остане. Сърцевината на продължителната ни връзка, на дъблокото ни приятелство. Но честно казано осъзнавам, че никога няма да можем да бъдем "приятели". Именно заради това, което сме имали. Бих разбрала собствения си партньор след него ако очаква от мен да не поддържам контакти с бившия...както и разбирам сегашната приятелка на твоя бивш приятел (или евентуално бъдещата приятелка на моя приятел). Той е трябвало да избира и е избрал. Съжалявам, че ще те разочаровам, но е нормално - той дължи на момичето, с което е в момента, както цялата си любов, така и приятелството си. Няма място за друго момиче.

Нима ти можеш да се посветиш наистина на друго момче, докато в живота ти още се намира и бившият ти приятел. Към когото може би все още изпитваш нещо? За мен би било нечестно спрямо всички. И нима не би се възпротивила ако гаджето ти още е близък с предишната си приятелка (след дълга и страстна връзка), ако смяташ, че може би още мисли за нея, че тя още го желае и го иска обратно. Убийствено е. Тежко е и е болезнено. Бившите са бивши. За да отвори нова страница, човек трябва да затвори предишната.

Не го мрази. Уважи решението му. Някой ден може да възстановите приятелството си...когато е минало достатъчно време и двамата сте успели да се откъснете от онова, което сте преживели.

Cellmate
02-10-2009, 17:38
Още ли го обичаш?

Разбирам гледната ти точка. Дълбоко в себе си тайно се надявам дори и да се разделя някой ден с приятеля си, нещо между нас да остане. Сърцевината на продължителната ни връзка, на дъблокото ни приятелство. Но честно казано осъзнавам, че никога няма да можем да бъдем "приятели". Именно заради това, което сме имали. Бих разбрала собствения си партньор след него ако очаква от мен да не поддържам контакти с бившия...както и разбирам сегашната приятелка на твоя бивш приятел (или евентуално бъдещата приятелка на моя приятел). Той е трябвало да избира и е избрал. Съжалявам, че ще те разочаровам, но е нормално - той дължи на момичето, с което е в момента, както цялата си любов, така и приятелството си. Няма място за друго момиче.

Нима ти можеш да се посветиш наистина на друго момче, докато в живота ти още се намира и бившият ти приятел. Към когото може би все още изпитваш нещо? За мен би било нечестно спрямо всички. И нима не би се възпротивила ако гаджето ти още е близък с предишната си приятелка (след дълга и страстна връзка), ако смяташ, че може би още мисли за нея, че тя още го желае и го иска обратно. Убийствено е. Тежко е и е болезнено. Бившите са бивши. За да отвори нова страница, човек трябва да затвори предишната.

Не го мрази. Уважи решението му. Някой ден може да възстановите приятелството си...когато е минало достатъчно време и двамата сте успели да се откъснете от онова, което сте преживели.

И все пак не мислиш ли, че има и по-мили начини да й го каже?

BaiToq
02-10-2009, 17:40
Еми те много неща не са
това,което изглеждат.

Barbie
02-10-2009, 19:33
И все пак не мислиш ли, че има и по-мили начини да й го каже?

Не знам точно каква е ситуацията и какво точно й е казал. Може да е бил афектиран. Може да се чувства виновен пред сегашната си приятелка или да го е страх, че поредна връзка се разпада. А може и тя наистина някак да е застрашила връзката му. Може много неща.

natity91
02-11-2009, 18:45
за да отговоря на последните няколко коментара ще кажа , че не го обичам.. не и по начина , по който се обича гадже. Просто държах на него, а и той беше човека, който започна отново да търси близост с мене след нашата раздяла.. аз ясно му казах да спре за6тото има приятелка. Била съм на нейното място,знам какво е , защото той ми е изневерявал. Затова му казах да се сети за нея.. тогава той ме погледна в очите и ми каза "ами ако мисля и за двете ви.. " тогава осъзнах какво наистина мисли.. очевидно и той беше привързан и още мислеше за мен. Наистина сичко беше силно и неможе да е било лъжа.. :( но тогава за6то сега след толкова време той ми каза тези не6та?! за6то тогава може6е да мами приятелката си със чувствата си към мен а сега изведнъж аз станах виновна.. Какво стана ?! Сигурно никога няма да разбера.. :?

Wrathchild
02-11-2009, 18:56
Като цяло не смятам, че истинско приятелство може да се пренебрегне заради връзка. Ако между вас обаче, има повече от приятелство - разбирам момичето.

kypo
02-11-2009, 19:31
абе туй е то - голямата любов е като шарката, колкото по-рано я изкараш, толкова по-добре
ти питаш ли ме мен на 20и няколко годинки как го преживях, ако имах такова нещо на 15-16 щях да съм екстра сега
затва не се отчайвай и просто продължи напред

natity91
02-12-2009, 16:54
zapo4na na 15.. no sega nali sym po golqma ? za6to ne mi e po lesno.. nqma vyzrast za tova Syjelqvam no e taka :?

gabiiTu
02-27-2009, 20:48
:) Просто продължи напред и не му мисли много!!! :) :grin: :grin: :grin:

natity91
03-13-2009, 14:09
преди няколко дена видях момчето и дори се разбрахме да се видим :grin: нооо... днес без да искам попаднах на мацката му и сиг пак ще пропуснем виждането... липсва ми най-добрия ми приятел :( :(

ThePowerOfLove
03-13-2009, 14:55
Наистина е гадно, но не виждам ти какво можеш да направиш в случая :(
И да, наистина повечето неща не са такива, каквито изглеждат :?

Briseis
03-13-2009, 19:23
голямо момиче си уж, а не разбираш постъпката му. има чувства към теб явно и е решил да те изключи от живота си. Барби много добре го обясни.

moneycomeme
03-14-2009, 19:14
..mila ne sym sigurna dali iskashe syvet ili ne...az prochetoh napisanoto ot teb i nqma da davam ocenka,samo iskam da ti pojelaq da se vlubish otnovo i da obichash oshte po-silno,zashtoto nqma po-veliko chuvstvo ot lubovta(dali kym priqtel,maika,bashta,sestra,brat,momiche ili momche...) ....nie sme po-dobri hora,kogato obichame nqkogo i kogato chuvtvata sa spodeleni :) !

vlubeno_momi4e***
03-14-2009, 20:45
Мисля че най- добре за тебе ще бъде да затвориш тая страница от живота си и да почнеш нова..

natity91
03-15-2009, 13:43
видяхме се. Той каза, че му е неприятна ситуацията, но приятелката му не иска и да чуе за това. Дори е искала да спре да ме поздравява ако ме види на улицата. :shock: За мене това е вече прекалено !!! Той каза също, че ще се опита някък да оправи нещата или ако трябва да се виждаме рядко и тайно... Звучи нередно, но не мисля и че е редно това, което става сега. Яд ме е на нея... разбирам ревността й... неразбирам защо я насочи само към мен. Той каза, че излиза с други приятелки. Немога да ви опиша колко силно се надявам, че ще се нареди сичко. Неискам да оставям нещата в разруха. Също така разбрах, че доста неща ми ги е писала тя от негово име. Очевидно е колко ме мрази... :?