PDA

View Full Version : Възпитани ли са младежите ?



Spamer
02-10-2009, 18:45
Според вас кой преобладават възпитаните младежи или тези без елементрарно възпитание ?

tItEufFf
02-10-2009, 18:48
Според мен по-голямата част са невъзпитани, разбира се има и изключения.

MentallyBlind
02-10-2009, 18:55
Първо формулирай какво имаш впредвид с "възпитани"- в какво за теб се изразява възпитанието?

Jesus
02-10-2009, 19:03
на 99% им липсват първите седем години :x

SiegHeil
02-10-2009, 19:22
кво трябва да разбираме под 'възпитани' ? oO

malone
02-10-2009, 19:32
на 99% им липсват първите седем години :xИ не само седемте. :)

EarthShaker
02-10-2009, 19:33
ич на няма

Mooo6no
02-10-2009, 19:37
Невъзпитани :]

hottie
02-10-2009, 19:40
Уточни какво според теб е възпитан човек

Spamer
02-10-2009, 19:49
Възпитан човек, който не ти отнема думата докато говориш, държи се културно и такива неща който 1 нормален възпитан човек прави !!!

Axe_vs_Sword
02-10-2009, 19:52
Възпитани - 0 гласа
Невъзпитани - 14 гласа 8-)

LINKNOT
02-11-2009, 01:03
Всички хора са възпитани: едни - добре, други - лошо. Затова има и израз "лошо възпитание".

x3eme
02-11-2009, 01:43
Всички хора са възпитани: едни - добре, други - лошо. Затова има и израз "лошо възпитание".
Mного точно,мнението ми е същото.

Darkkiss
02-11-2009, 01:45
Всички хора са възпитани: едни - добре, други - лошо. Затова има и израз "лошо възпитание".
Mного точно,мнението ми е същото.

mitkom89
02-11-2009, 08:01
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...

valdesbg
02-11-2009, 08:21
Възпитан човек, който ... който 1 нормален възпитан човек прави !!!

Тавтология му се казва. И пак не се разбра какво имаш впредвид под възпитан и съответно невъзпитан.

По темата - има добре възпитан и лошо възпитан(както някой спомена) та според мен Лошо възпитаните са повече, или поне по често за тях чуваме. Добре възпитаните остават някакси в сянка...:)

Pliok0019
02-11-2009, 09:19
По мое ( съдя по кръга хора около мен ) са възпитани.

Canis_Dirus
02-11-2009, 09:40
Вагабонти ньедни са всичките!

Чеп за зеле не става от тех!


O, tempora! O, mores!

Jumbie483
02-11-2009, 10:04
невъзпитаните преобладават
форума е жив пример за това 8-)

blackwidowsf
02-11-2009, 10:47
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...

:razz: :razz: :razz: Направо ме разби! "последователите на дадени култури са възпитани". Отрепки има във всички субкултури!
А за лекари и полицаи - нещо бъркаш уменията и познанията и възпитанието. Познавам метъли програмисти, които са се издигнали на много високо ниво, някои са с досадни английски маниери от 19 век, на други им трябва малко да почнат да псуват 5 минути без да се повтарят. Иначе най-доброто постижение, което познавам е един пропаднал пънкар, който спечели Декартовата награда (на бас, че не знаеш,какво е това) и се яви на награждаването с тениска с черепи, шотландска поличка и шарен гребен 8)

DjBaloon
02-11-2009, 12:17
трагедия са

FockidyFockFock
02-11-2009, 12:17
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...
С тебе, дори не е нужно да се спори. Ти едва ли не, представяш полцаите като пример за подражание. :razz:

neocide
02-11-2009, 12:40

5StaR
02-11-2009, 12:50
Viziraiki sebe si glasuvah s "Възпитани :)" 8) 8) :)

hardball
02-11-2009, 12:50
Гласувах за възпитаните :grin:
Не е чак толкова лошо положението, съотношението възпитани/невъзпитани е еднакво сред всички възрасти :Р
Пък форумът за нищо не може да е показателен. Аз изглеждам сигурно бая невъзпитана :D

Spamer
02-11-2009, 13:01
Гласувах за възпитаните :grin:
Не е чак толкова лошо положението, съотношението възпитани/невъзпитани е еднакво сред всички възрасти :Р
Пък форумът за нищо не може да е показателен. Аз изглеждам сигурно бая невъзпитана :D
тва швабите ти влиаят лошо :D

hardball
02-11-2009, 13:03
Ти да знаеш аз как им влияя :o

Spamer
02-11-2009, 13:07
Интересно как ?

Според мен сред старите хора, тези който са възпитани са много по-голям % от "абдалите" :?

Jesus
02-11-2009, 13:32
Ти да знаеш аз как им влияя :o

Ах колко си лоша :D :D :D

kristo
02-11-2009, 13:52
Все си мисля, че все още повечето сме добре възпитани. Но за съжаление има тенденция лошо възпитаните да се увеличават... Днеска като излизах по работа видях трима серсеми на възраст около 17-18 години, които се държаха като абсолютни маймуни на улицата- единия уж пиеше айран, но повече плюеше от него по земята, отколкото да го пие, другия риташе кошчетата за боклук, третия си хвърли хартийката от вафлата или там каквото беше на земята... Отделно крещяха и врещяха като ненормални и се псуваха като кретени(уж на майтап)... Може и през комунизма да е било доста зле, но такива хашлаци щяха да ядат яко бой тогава и то съвсем заслужено :?
Уви, има ги вече доста подобни...

kristo
02-11-2009, 13:57
И защо не им наби шамарите? :)
Малко трудно, все пак бяха трима, а и бяха от онези дето нямат един грам акъл в главата, но за сметка на това яко назобени. А и бяха доста едри. Ако имах бухалка под ръка нямаше да се замисля да ги премлатя, обаче иначе трудно.
Или ако беше един тогава пак е съвсем различно, но с трима е трудна работа.

FockidyFockFock
02-11-2009, 14:02
Кристо, ти си бил голям побойник е, майна. :razz:

Spamer
02-11-2009, 14:25
"Собствениците на капитала ще стимулират работниците да купуват все повече, ще ги насърчават да вземат повече и по-скъпи кредити, докато техният дълг стане непоносим. Неплатеният дълг ще доведе до фалит на банките, които ще трябва да бъдат национализирани, а правителството ще трябва да поеме по път към комунизъм."

Карл Маркс, 1867 година.

За тези който незнаят кой е Карл Маркс, той е бил виден критик на капитализма.
Това което казва за заемите се случи в Америка, част от банките фалираха, други замениха част от акциите си за пари зада не фалират :? В крайна сметка може би той ще се окаже прав и ще дойде на власт комунизма :)

kristo
02-11-2009, 14:28
Или всички сме патриоти по форумите, а на улицата си мечтаем за комунизма, защото друг е вършил нашата работа. Затова и нямаме Гражданско общество- никой не иска да си заложи гъза.
Що, ти да не си си заложил твоя гъз?
Ами гражданското обшество не става като се делим на метъли, рапъри, левскари, цесекари и т. н., а става като започнем да се уважаваме и да оставяме тези неща на по-заден план. И поставим българското над всичко. Ама ти пак ще ме обвиниш, че искам да направя всички хора еднакви...
Иначе не е ли работа на полицията да хване за ушите същите тези цървули? Щото ако скоча на някой подобен, после мен могат да ме съдят, че съм го "нападнал" и естествено аз ще става виновния, а той ще е "хубавия".
Както в училище зачестиха случаите на ученици, които бият учителите си и само защото учителя и той понечил да удари един шамар на въпросните диваци, той става лошия...
Така че проблема не го прехвърляй от болната на здравата глава по толкова тъп начин. Не може мен да ме обвиняваш затова, че държавата не си върши работата. Държавата в лицето на полицията и т. н.
И е факт, през комунизма, който като теория и практика го отричам почти изцяло, такива са били поставяни на мястото си. Отделно не е имало улична престъпност, кражби на домовете и т. н. Така че колкото и изкривен да е бил морала на тази идеология, е имало държава, а сега няма такава.

partychild
02-11-2009, 14:55
има много лошо възпитани деца... в моето училище от 1клас още децата са зле.. образованието става все по зле..държанието става все по зле..никакво уважение към другите и огромен егоизъм :? хвърлят си боклуците където поискат..чупат и бягат без да понесат последствията и супер много лъжат..момчетата са супер несериозни .. аз съм по-мъжко момиче от тях :? радвам се че съм възпитана добре и имам акъл в главата ...

kristo
02-11-2009, 15:02
Аз съм си заложил гъза бре момко.

Наскоро подгоних двама келеша, които изкъртиха едно табло със звънци за домофони, нокаутирах някакъв келеш, който беше решил да троши една кола пред блока. Лятото пък се сбих в един автобус от градския транспорт, защото някакъв ядеше семки и плюеше на земята.
Направих му забележка и той ми отвърна да не се газирам (страшен израз няма да го забравя) и тогава го наритах.

Проблема е, че те е страх. Страх те е от физическо нараняване, страх те е от последиците- били те юридически физически, страх те е от мнението на околните.

Съжалявам, ама в крайни случаи се изискват крайни мерки и докато устатковците като теб само прикзват празни приказки, които не са облечени в дела, толкова повече тъпанари ще има по-улиците, които си мислят, че всичко ще им се размине безнаказано. :)
То ако тръгна да се бия с всички, които вредят на тази държава аз трябва да се бия с всеки втори бе. То нормалните хора са толкова малко вече(в смисъл има ги, ама си мълчат и са се скрили по къщите си и където намерят), ама не мисля, че сам мога да тръгна да се боря с вятърните мелници. Хубаво, подравявам те затова, което си направил, има крайни случай, в които друг изход няма, и аз лично съм стигал до бой в крайни случаи, в които друг изход няма, но все пак си правя сметката и си знам силите с кой мога и с кой не мога да се бия. Няма да се правя на герой от комиксите само защото полицията и държавата не си вършат работата. Освен това работата е в обединението между нас, а не всеки от нас поотделно да се опитва да се бори, така не става уви...

kristo
02-11-2009, 16:08
Който не се е бил, той не е ял бой...

А и аз винагъм съм се изживявал като дон Кихот... 8)
Е и аз съм се бил, и съм ял бой, и съм набивал, но не мисля, че като цяло това е начина нещо да се промени. Разбира се когато положението е неудържимо вече и няма друг изход- да боя се налага просто.
Но не мога да тръгна да се бия по улиците с всеки, който си е хвърлил боклука извън кошчето примерно. За сметка на това е имало доста случаи, когато съм се вживявал в ролята на чистач и съм събирал боклуците на другите и съм ги хвърлял където им е мястото. Така че не хвърляй вината за състоянието на България върху мен или други такива като мен само защото не се бием с всеки, които направи някоя пакост. Аз не съм полицай най-малкото и не мога да се вживявам в ролята на законораздавател или нещо от рода.
Затова трябва да има силна държава, дори айде да не е тоталитарна, но авторитарна е наложително за тези, за които говорим- които рушат реда и не спазват законите.

psychopath
02-11-2009, 16:29
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...полицаите са най-образованите в обществото :)

Jesus
02-11-2009, 21:41
полицаите са най-образованите в обществото :) Те най-много си позволяват в цялата държава :-x

SWASTIKA
02-12-2009, 05:55
Аз съм си заложил гъза бре момко.

Наскоро подгоних двама келеша, които изкъртиха едно табло със звънци за домофони, нокаутирах някакъв келеш, който беше решил да троши една кола пред блока. Лятото пък се сбих в един автобус от градския транспорт, защото някакъв ядеше семки и плюеше на земята.
Направих му забележка и той ми отвърна да не се газирам (страшен израз няма да го забравя) и тогава го наритах.

Проблема е, че те е страх. Страх те е от физическо нараняване, страх те е от последиците- били те юридически физически, страх те е от мнението на околните.

Съжалявам, ама в крайни случаи се изискват крайни мерки и докато устатковците като теб само прикзват празни приказки, които не са облечени в дела, толкова повече тъпанари ще има по-улиците, които си мислят, че всичко ще им се размине безнаказано. :)

Голяма работа си, но ползата от теб - 0.
Не съм много сигурен, но темата, в която пишеш е тема за културата.
Какво културно и цивилизовано виждаш да биеш някой, без той да ти е направил нищо пряко? Какво културно виждаш да се правиш на голям герой и да пребиваш "лошите"? Твоите родители така ли те възпитаха? Да трепеш хората, кой плюл на земята, кой настъпил дъвка, кой се спънал и те е бутнал? БАТМАН си, човече! Страшна работа, но и голям глупак. Пребиваш хора в автобус, свидетели - доста, решава да заведе дело - печели го, съда отсъжда от 1000 до 200 000 лв. В повечето случаи - около 5000. Да пребиеш 10 тариката - 50 000. Толкова ти е и акъла... И не си мисли, че си Господ. Някой така може да ти свети маслото, че ти е бедна фантазията.

SWASTIKA
02-12-2009, 12:17
В американските филми- може би.
В България целия автобус се прави, че не вижда какво става, защото са мишкуни, както и ти, и други форумни мъдреци.


Аз съм Батман, аз съм Зоро, аз съм истински юнак! 8-)

Такива като теб, винаги горят.

ПП: Не знам за остатъка от обществото, но аз не се чувстваш "мишкуна", каквото и да означава това. Не знам само защо не ходиш да пребиваш онези с големите вратове като правят каквото си искат?
Имаше едни претрепани от Батман тука, сигурно ти си ги претрепал.
Казах ти - да ти размажат физиономията до неузнаваемост, не е американски филм.

Iv4eTy
02-12-2009, 16:05
на 99% им липсват първите седем години :x

Абсолютно съм съгласна! Просто като наблюдавам държанието на доста хора имам чувството, че са расли в гората без родители и без грам възпитание.... :?

Canis_Dirus
02-12-2009, 17:23
Коравите нинджи дебнат за невъзпитани младежи! :D :D

http://i40.tinypic.com/fvfbm0.jpg

kristo
02-12-2009, 17:42
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...
С тебе, дори не е нужно да се спори. Ти едва ли не, представяш полцаите като пример за подражание. :razz:


да си полицай е престижно бе - най-големите глупаци и а-човеци,ако не успеят да се реализират в друго - стават куки :D

mitkom,точно да даваш пример,че не си видял един "кежуал-лекар" е мега ултра смешно... колко хора в тия среди са адвокати,журналисти,иконом исти,бизнесмени или дори да не са такива пак са много свестни хора,които си изкарват парите с честен труд. а ти си някъв филмиран интернет келеш,станахте много вече тука - гнус ме е да ви отговарям чак.

докато не излезете да пиете,а висите пред компа и учебника няма да се оправите.

интернет псевдо-интелигенти,абсолютни ретарди :)

повтарям - ретарди,ре-тар-ди. това сте вие и не можете да го промените. точка.
Ретард- каза София РегуларКънчо след като се погледна в огледалото...

kristo
02-12-2009, 17:44
Коравите нинджи дебнат за невъзпитани младежи! :D :D

http://i40.tinypic.com/fvfbm0.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ебаси, тея от Мъпет шоу ли са, от къде са бахси смехурковците :razz: :razz: :razz:

Canis_Dirus
02-12-2009, 17:50
Това днешната младеж за нищо не става, само отрепки, наркомани и алкохолици и задръстени деца, в тях ми е надеждата!!ачууу щлядкууу бебш, многууу успехчитъъ ш немските свинье {P}~~~~~~ CУнKi пУ mУцunКi

Аз редовно отбелязвам значителни успехи с немските свине. Всеки ден свински пържоли. Живот ли бе, да го опишеш...

FockidyFockFock
02-12-2009, 17:57
Всичките са бом бок! Не мисля че една голяма част от последователите на дадени култури са възпитани... Дори точно обратното... Смятам че огромна част от метъли, скинове, рапери, хулигани и всякаква такава измет нямат никакво възпитание... Аз лично ако имам някво такова л**но в нас ще го спуквам от бой... Как бихте се чувствали вие като родители, ако вашето дете е отрепка ?!? Защото те са именно това! Защото не съм видял нито един кежуал лекар или рапер полицай... Вярно че и хамали и трябват на тая държава, но аман от некачествени кадри... Знам че повечето от тези боклуци се опитват да учат висше, но то и то едно учене пада там...
С тебе, дори не е нужно да се спори. Ти едва ли не, представяш полцаите като пример за подражание. :razz:


да си полицай е престижно бе - най-големите глупаци и а-човеци,ако не успеят да се реализират в друго - стават куки :D

mitkom,точно да даваш пример,че не си видял един "кежуал-лекар" е мега ултра смешно... колко хора в тия среди са адвокати,журналисти,иконом исти,бизнесмени или дори да не са такива пак са много свестни хора,които си изкарват парите с честен труд. а ти си някъв филмиран интернет келеш,станахте много вече тука - гнус ме е да ви отговарям чак.

докато не излезете да пиете,а висите пред компа и учебника няма да се оправите.

интернет псевдо-интелигенти,абсолютни ретарди :)

повтарям - ретарди,ре-тар-ди. това сте вие и не можете да го промените. точка.

Има и полицаи, които си вършат работата добре и заслужават уважение, ала останалите са... :lol:

Факт е, че голяма част от полицаите стават такива, за да усещат респекта у хората спрямо тях, тъй като по една или друга причина, не са могли да го "намерят" и са били тъпкани. :-D

ScionOfStorm
02-12-2009, 18:01
по-скоро не са възпитани..

а за полицаите - за жалост редки са случаите, в които полицай/полицайка са свестни хора, за възпитани няма какво да коментирам. примитивен инстинкт цари при тях - дали дошъл от следствие на работата, или като някакво изискване, за да се справяш с нея, не знам, но е така.

онова за субкултурите беше...зле.

Jesus
02-12-2009, 18:08
Незнам кой какъв е, но аз съм ЗА ценностната система на кристо.

Jesus
02-12-2009, 18:30
Не знам каква е твоята, но критикуваш това което ми харесва в кристо :? аз мисля че това да се гордеем с българия е най-важното, то трябва да ни вдъхва надежда в такива тежки моменти, да се стараем да възвърнем блясъка си :)

Tokarev
02-12-2009, 18:33
ти пък много знаеш каква е мойта ценностна система,тъпак. ти верно си moron,пишеш от 5 различни ника и в една тема казваш едно и също и с 5-те... болен мозък.

кристо,джизъс и другите а-социални интернет гении,познахте ли се в този клип?

http://vbox7.com/play:1c88993c


това ви чака,когато се сблъскате с истинския свят,извън интернет и семейството ви,което ви търпи,независимо колко ретардирали сте...
Човека е прав мамка му !
Няма кво повече да се каже...
Твоята ценноста система е ясна - мислиш си че с юмруци и бели кецове променяш света...а той си седи един и същ и с теб и без теб.

hardball
02-12-2009, 18:43
Изядени проститутки и мокри кашони :D

hardball
02-12-2009, 18:58
Да направим нова форумна комуна за съфорумци с психични отклонения?
Само не знам кой ще лекува :D

Tokarev
02-12-2009, 19:02
ти пък много знаеш каква е мойта ценностна система,тъпак. ти верно си moron,пишеш от 5 различни ника и в една тема казваш едно и също и с 5-те... болен мозък.

кристо,джизъс и другите а-социални интернет гении,познахте ли се в този клип?

http://vbox7.com/play:1c88993c


това ви чака,когато се сблъскате с истинския свят,извън интернет и семейството ви,което ви търпи,независимо колко ретардирали сте...
Човека е прав мамка му !
Няма кво повече да се каже...
Твоята ценноста система е ясна - мислиш си че с юмруци и бели кецове променяш света...а той си седи един и същ и с теб и без теб.


ретардиралия ПСИХОПАТ-КЛОШАР от клипа е прав,така ли?! :lol:
за кое е прав? за изгорените проститутки и кашоните и за амнистията на всички затворници и за началното начало и пчеличката в кошера?

разбирам защо сте съгласни ти,jesus-a,kya,global и още 2-3 робота с олигофрена кристо :D
просто флебитите,които не може да се впишете в НОРМАЛНИЯ СВЯТ се затваряте в някаква миша дупка и се изявявате като моралисти на съвременното общество в интернет :lol:
Човек нещо си се объркал...аз НЕ ИСКАМ да се вписвам в нормалния свят, защото за мен той не е нормален...
Дори и от твоята позиция не можеш да говориш така, защото и ти не се вписваш в така наречения "нормален" живот...Вече трябваше да бачкаш на две места, да събираш за собствено жилище, да мислиш за семейство...

Jesus
02-12-2009, 19:17
Да направим нова форумна комуна за съфорумци с психични отклонения?
Само не знам кой ще лекува :D

Добра идея :)

SiegHeil
02-12-2009, 20:07
няма такъв човек,който да ги излекува :?

фенклуба на а-социалните флебити,изявяващи се като форум-интелигенти...тоя па, човече, ние трябва да ги прием в общество, тр да сме по-толерантни, РЕТАРДИ, ние сме съпричастни с вас и не ви се сърдим че нямате живот и хейтите по нета, че сте жалки, че не ебете, че не пиете, че просто вашето съществуване няма смисъл!Ние сме съпричастни с вашета ТРАГЕДИЯ!!Лекувайте се!

Толкова идиотщина събрана само в 1 изречение...да се чудиш откъде да почнеш..

kristo
02-13-2009, 10:03
kristo,предлагам на теб да се погледнеш в огледалото,щото съм те виждал и няма по-голям ретард като визия от теб,а и като мислене (заедно с глобала и още 1-2-ма а-социални нереализирани дебили)... ти си отчайващо грозен,прическата ти е нелепа,цялостната ти визия,облеклото ти са неадекватни за млад човек в началото на 21-ви век,ти не се вписваш адекватно в съвремието,убеден съм,че нямаш сериозна компания и приятели,не си имал гадже или най-много с някакъв урод да си ходил,не си се сбивал през живота си (само са те били и са те тормозили) и не си направил нищо. ти си един дегенерат,едно човече,което дори не е човек,с една дума ти си - РЕТАРД.

искрено ти се смееме и се забавляваме на жалкия ти вид и състояние на духа :)


аз нямам претенции да съм велик,но в сравнение с теб съм ебати пича,чувствам страхотно духовно и физическо превъзходство над твоята жалка и окаяна персона :)


абе накратко - немаш право да ми говориш изобщо. :)
Да, не се имам за голям красавец, макарче доста момичета мислят по друг начин, но че изглеждам съвсем нормално, в това спор няма, а ти че си с изкривена представа за нормално и ненормално, естетично и неестетично го отдавам на маймунската ти природа.
Както ти казах гроздето е кисело, а когато бялото не ти харсва пробваш да го изкарваш черно...
За разлика от теб и компанията ти мургави маймуни-кежуали съм от бялата раса, с правилни черти на лицето и т. н., тоест типичен оредставител на индоевропейската раса. Нещо което определено не важи за теб и компанията ти мургавелковци
O:) O:) O:)

puhen0to
02-13-2009, 19:56
аз забрайх за какво е темата от вашия спам кой е по-по най :-o

kristo
02-13-2009, 20:59
kristo,предлагам на теб да се погледнеш в огледалото,щото съм те виждал и няма по-голям ретард като визия от теб,а и като мислене (заедно с глобала и още 1-2-ма а-социални нереализирани дебили)... ти си отчайващо грозен,прическата ти е нелепа,цялостната ти визия,облеклото ти са неадекватни за млад човек в началото на 21-ви век,ти не се вписваш адекватно в съвремието,убеден съм,че нямаш сериозна компания и приятели,не си имал гадже или най-много с някакъв урод да си ходил,не си се сбивал през живота си (само са те били и са те тормозили) и не си направил нищо. ти си един дегенерат,едно човече,което дори не е човек,с една дума ти си - РЕТАРД.

искрено ти се смееме и се забавляваме на жалкия ти вид и състояние на духа :)


аз нямам претенции да съм велик,но в сравнение с теб съм ебати пича,чувствам страхотно духовно и физическо превъзходство над твоята жалка и окаяна персона :)


абе накратко - немаш право да ми говориш изобщо. :)
Да, не се имам за голям красавец, макарче доста момичета мислят по друг начин, но че изглеждам съвсем нормално, в това спор няма, а ти че си с изкривена представа за нормално и ненормално, естетично и неестетично го отдавам на маймунската ти природа.
Както ти казах гроздето е кисело, а когато бялото не ти харсва пробваш да го изкарваш черно...
За разлика от теб и компанията ти мургави маймуни-кежуали съм от бялата раса, с правилни черти на лицето и т. н., тоест типичен оредставител на индоевропейската раса. Нещо което определено не важи за теб и компанията ти мургавелковци
O:) O:) O:)точно ти не си от тия индо-европейци, като те гледам приличаш на тракийски подчовек, не може да се сравняваш с нас ;-)
:razz: :razz: :razz:
Е ти си най-уникалната крастава жаба във форума
Траките са от динарската раса и са точно леко мургави, били са брахикефални(късоглави), а аз мойто момче съм си бял, мезокефален(с издължено лице и глава) и съм представител на понтийския расов тип, към който принадлежат в момента 60% от българите и към който са принадлежали мнозинството от от древните българи.
А иначе това, че наричаш траките, един високо културен и цивилизован народ "подчовеци" говори колко деградирал кретен си. И предполагам, че си от психопатската шайка на оня мургавелчо танкистабг... Е лудите нямат край в тая държава наистина, не сте един и двама, а стотици...

bullit
02-13-2009, 21:01
Всички хора са възпитани: едни - добре, други - лошо. Затова има и израз "лошо възпитание".

+1

Funkdoc
02-14-2009, 00:52
ЛЕШ !

sugarbaby_
02-14-2009, 00:56
По-голямата част са абсолютни простаци, хулигани и изключително зле възпитани :shock: :?

kristo
02-14-2009, 13:56
кристо,ти си абсолютен славянин с комунистически възгледи. разкрит си.

ще перефразирам леко пеУнишкия селянин,дето се обади на Милен Цветков: "не се крий,не се крий,въшко такава!"

та и при тебе така :wink:
Е тва за комунистическите възгледи е ебаси смехурията, точно ти дето си симпатизант на необолшевишката партия Батака да ми говориш за комунизъм, смешно е...
И си ми ясен, че си някое ченгеджийско отроче на баща ченге и майка комсомолска секретарка...
А за славянското у мен- колкото аз съм славянин, толкова са и всички българи. Славянския ген R1a е доказано, че присъства на 15% у всички българи.
Но това, че съм преобладаващо българин е вън от всякакво съмнение колкото и да ти се иска на бялото да кажеш черно...
А ти очевидно с тая доста черна мутричка си някое мелезче освен със славянска и с още доста други жилки... за да си мургав е ясно, че имаш неевропеиден примес :lol:

mimenceto666
02-14-2009, 15:09
и двете по равно
ем то може да се каже, че съм възпитана, ама понякога лудвам и не съм

kristo
02-14-2009, 15:35
Кристо, имаш доста абсурдни правописни грешки. Напоследък започнах по-внимателно да чета и е направо фрапиращо.
Айде посочи ми "абсурдните" правописни грешки мистър умник да видим къде са точно...
Сега ако случайно без да съм забелязал съм изял някоя буква или нещо такова може, ама да се хващаш на това е дребнаво и смешно...

ToniStoraro
02-14-2009, 17:11
Всякакви има. Аз познавам както много културни хора, така и пълни идиоти, които знаят само да те препсуват. Един вид лошото възпитание преобладава, но има и много добре възпитани.

kristo
02-14-2009, 19:24
кристо,ти си абсолютен славянин с комунистически възгледи. разкрит си.

ще перефразирам леко пеУнишкия селянин,дето се обади на Милен Цветков: "не се крий,не се крий,въшко такава!"

та и при тебе така :wink:
Е тва за комунистическите възгледи е ебаси смехурията, точно ти дето си симпатизант на необолшевишката партия Батака да ми говориш за комунизъм, смешно е...
И си ми ясен, че си някое ченгеджийско отроче на баща ченге и майка комсомолска секретарка...
А за славянското у мен- колкото аз съм славянин, толкова са и всички българи. Славянския ген R1a е доказано, че присъства на 15% у всички българи.
Но това, че съм преобладаващо българин е вън от всякакво съмнение колкото и да ти се иска на бялото да кажеш черно...
А ти очевидно с тая доста черна мутричка си някое мелезче освен със славянска и с още доста други жилки... за да си мургав е ясно, че имаш неевропеиден примес :lol:



Дарлинг, не смей да ме нападаш и да се правиш на велик, вече веднъж ти обърнах внимание на претенциозното "више", сега пак. Ако имаш чак такива претенции няма да е зле освен да пишеш трактати, които нямат никаква постройка, ритъм на изказа и т.н. фактори, които правят четенето им едно доста съмнително удоволствие, то можеш да пробваш да не допускаш елементарни грешки.

И не, тези грешки не са технически. Това си е обикновена неграмотност, криеща се зад тонове мастило и претенции.

ПП. правописни грешки ЗАПЕТАЙКА, господин Умник (главна буква в случая) ЗАПЕТАЙКА, да видим бла-бла



Лошо, много лошо...
И какво, успя да ми откриеш точно ЕДНА единствена правописна грешка, браво бе... После не си бил дребнав... А бяха "елементарни" и "недопустими" грешки, нали? И бяха "много". Ма много са, една единствена...
И сега запетайки, тиренца, аз не съм завършил българска филология, но за сметка на това пиша на едно 90% правилно. Освен това всеки път не си проверявам постовете, все пак не съм на изпит в университета...
Ама някои хора като искате да търсите под вола теле, та да се заядете за нещо, каквото и да е то, нямате грешка. Все едно аз съм тръгнал да ти чета постовете един по един и да търся правописни, смислови или някакви други грешки, бахти :?

FockidyFockFock
02-14-2009, 19:34
Въпроса е там, че ти се окачествяваш като вишист-отличник. Ако не се самовъзхваляваше, колко си грамотен, учен и прочее, никой нямаше да те заяде за това. И все пак, запетайките които си пропуснал са бая безумни, за да не ги забележиш.

TheNewReligion
02-14-2009, 20:01
Невъзпитаните са повече. Факт.

Canis_Dirus
02-14-2009, 20:22
http://2.bp.blogspot.com/_s4oDBszE_5E/SKJLHGUp5rI/AAAAAAAAA3o/ZiwPV2SD-qk/s400/arguing_on_the_internet.jpg

emo_girl953
02-14-2009, 20:26
Невъзпитани за съжаление

kristo
02-14-2009, 21:18
Въпроса е там, че ти се окачествяваш като вишист-отличник. Ако не се самовъзхваляваше, колко си грамотен, учен и прочее, никой нямаше да те заяде за това. И все пак, запетайките които си пропуснал са бая безумни, за да не ги забележиш.
Отличник по специалността си(история)- да, но никога не съм твъдял, че съм отличник във всички науки или като цяло.
Посочи ги къде са тези изпуснати запетайки, които определяш за безумни. Никъде не съм изпуснал запетая пред че, но, който, която, които и т. н. за да твърдиш, че са недопустими грешки.
Ясно е че се опитвате да търсите под вола теле само и само да кажете нещо на въпреки.

HipHopBlond
02-14-2009, 21:25
Ми повечето нямат дори елементарно възпитание, но не можеш всичките да ги слагаш под един знаменател (говоря само за в Б-я)!!! :-x :-x

FockidyFockFock
02-14-2009, 21:26
Прочети поста на Корпорейт... :wink:

kristo
02-14-2009, 21:32
Прочети поста на Корпорейт... :wink:
Прочетох го и от него разбрах, че висше се пишело више...
Едно заяждане на дребно, нищо повече не видях от него. Без никакви основания и едно единствено доказателство затова, че съм пишел "неграмотно"...
А относно това, че постовете ми не били добре написани, ами да погледне в раздел "Конкурси" в темата "Потребителят с най-добре написаните постове" и да види, че сред около 12 човека, които са включени там съм и аз. Не се хваля, просто очевидно има хора, които не разсъждават като него относно моите постове и ги харесват. И затова са ме сложили в класацията...
Така че спора е напълно излишен и нищо няма да докажете в него.

kristo
02-15-2009, 13:49
Кристо, имаш доста абсурдни правописни грешки. Напоследък започнах по-внимателно да чета и е направо фрапиращо.
Айде посочи ми "абсурдните" правописни грешки мистър умник да видим къде са точно...
Сега ако случайно без да съм забелязал съм изял някоя буква или нещо такова може, ама да се хващаш на това е дребнаво и смешно...абсурд че макя ти не е направила аборт, предвид менталните ти увреждания!
Абсурд е, че те оставят все още да сереш в този форум наляво-надясно...
И е още по-абсурдно, че са те изпуснали от психиатрията да избягаш. Ама като те чета и знам колко си зле като цяло, единствено конски доктор има шанс да те излекува вече...

kristo
02-15-2009, 18:59
Прочети поста на Корпорейт... :wink:
Прочетох го и от него разбрах, че висше се пишело више...
Едно заяждане на дребно, нищо повече не видях от него. Без никакви основания и едно единствено доказателство затова, че съм пишел "неграмотно"...
А относно това, че постовете ми не били добре написани, ами да погледне в раздел "Конкурси" в темата "Потребителят с най-добре написаните постове" и да види, че сред около 12 човека, които са включени там съм и аз. Не се хваля, просто очевидно има хора, които не разсъждават като него относно моите постове и ги харесват. И затова са ме сложили в класацията...
Така че спора е напълно излишен и нищо няма да докажете в него.

В един предишен твой пост го беше написал точно така, че си "виШист-отличник", което ти бях маркикрал в червено и ти се смях много.
А в Конкурси и най-добре написани постове, ако ти е критерия - ххахахаа, то аз май бях пък победител и какво?

Факт е, че имаш самочувствието, както и че правиш грешките. Едно от двете трябва да изчезне..
Добре бе "мистър правопис", обаче май тезата ти, че във всеки мой пост имало едва ли не "безброй" елементарни правописни грешки стана на пух и прах... Айде вземи анализирай и запетайките ми и пак от 1-2 най-много изпуснати или неправилно поставени, повече няма да откриеш. А за висшиста където съм изпуснал "с"- изяждане на буква както му се вика, както ти казах не си проверявам всеки път постовете понеже не съм на изпит :)
Твърде си дребнав, не мислиш ли? Не че имам нещо против споровете на дребно, но стига да имаш достатъчно аргументи да ги водиш, а ти в случая определено нямаш такива.
Но продължавай щом те влече :)

cherrypezz
02-15-2009, 19:13
Преобладават невъзпитаните,но се радвам че съм заобиколена от възпитани.

kristo
02-15-2009, 21:27
Не ми е интересно, господинчо...

Живей си в света на отличниците, ние вече те видяхме точно какъв си...
Оо, моля ти се, ти на мен си ми толкова "интересен"... Че ако не са твоите поправки на моите правописни "грешки" как щях да се науча да пиша въобще :lol:

Ясно е щом се хващаш на акъла на няколко човека в този форум, които имат специално отношение към мене колко пари струваш и ти... А теб наистина те смятах за по-интелигентен и ти имах някакво уважение, уви :?

kristo
02-15-2009, 23:21
Е тъй тъй, аз затова спрях да споря с теб Masta 8-)

Jesus
03-19-2009, 08:43
Ъп, на темата :)

С всеки изминал ден все повече се шокирам, как може да е пълно с толкова уличници, на 13-4 да го правят и да казват че е нормално, къде са родителите да ги възпитават, да контролират малко тея деца. Не на 13 години да ходи с 30 годишен чичка. На 13 гъза немогат да си избършат тръгнали да правят секс :-x

EtUr
03-19-2009, 11:35
ем има ги всякакви няма как :smt071

guinessgirl
03-19-2009, 12:03
не.
от българите като цяло струи една бай ганьовщина,една простотия,една липса на култура,липса на възпитание.

и не само родителите са виновни (честно казано те най-малко),а самите изродчета,които нито приемат,нито предават.

kristo
03-19-2009, 12:51
не.
от българите като цяло струи една бай ганьовщина,една простотия,една липса на култура,липса на възпитание.

и не само родителите са виновни (честно казано те най-малко),а самите изродчета,които нито приемат,нито предават.
А като цяло другите народи много ли са по-културни от нас? И аз лично не съм на мнение, че повечето българи сме простаци и байганьовци. Просто тези същите се изявяват и толерират много повече в публичното пространство и затова човек на пръв поглед остава с подобно впечатление. Но не е точно така.

Освен това основната вина си е точно в родителите(не в малките "изродчета" како ги наричаш). Защото едно дете се възпитава още от 2-3 годишно, а не от 8-9 годишно да го хванеш тепърва да го възпитаваш след като вече си го изпуснал в предишните години, които са ключови за възпитанието му.

Jesus
03-19-2009, 17:07
Kristo признавам че не са виновни само родителите и медиите също оказват влияние, от всякъде ни заливат реклами със сексуален характер и те децата толкова им е акъла и почват от 13-4 годишни да го практикуват и затова има толкова пачи :(

woshata
03-19-2009, 17:10
При всеки е различно . Като цяло не .
Отдавна е загубен истинския смисъл на думата възпитание .

Jesus
03-20-2009, 19:39
Преди ние на 12-3 та чак до към 18 играехме на mame 32, diablo, starcraft, warcraft, cs, WOW и други, а сега са ужасни, ценностите никакви им ги няма, моногамните са малцинство :(

metalcheto
03-22-2009, 11:33
Ми има и културни, "добри младежи", но една голяма част от днешната младеж преминава всякакви граници на елементарна култура и поведение. Това, че почти всеки ден съобщават по новините за убииства, изнасилвания и т.н говори за възпитането на тинейджърите.

metalcheto
03-22-2009, 11:35
не.
от българите като цяло струи една бай ганьовщина,една простотия,една липса на култура,липса на възпитание.

и не само родителите са виновни (честно казано те най-малко),а самите изродчета,които нито приемат,нито предават.
+1

guinessgirl
03-22-2009, 18:55
не.
от българите като цяло струи една бай ганьовщина,една простотия,една липса на култура,липса на възпитание.

и не само родителите са виновни (честно казано те най-малко),а самите изродчета,които нито приемат,нито предават.
А като цяло другите народи много ли са по-културни от нас? И аз лично не съм на мнение, че повечето българи сме простаци и байганьовци. Просто тези същите се изявяват и толерират много повече в публичното пространство и затова човек на пръв поглед остава с подобно впечатление. Но не е точно така.

Освен това основната вина си е точно в родителите(не в малките "изродчета" како ги наричаш). Защото едно дете се възпитава още от 2-3 годишно, а не от 8-9 годишно да го хванеш тепърва да го възпитаваш след като вече си го изпуснал в предишните години, които са ключови за възпитанието му.

напротив,не си прав.

защото както и да те възпитат родителите,рано или късно ти излизаш.
отиваш на улицата. и сам решаваш дали продължаваш да си възпитаното,културно добро човече,или решаваш да подражаваш на нещо друго.

а знаем добре,че всеки смята за готино и модерно да не чете,всяка втора втора да му е ''еби му майката,ебати'' или още по-големите мръсотии,всеки си мисли,че ако не чупи,руши или се държи добре с възрастните хора,е задръстеняк.

SiegHeil
03-22-2009, 19:54
Ако са те възпитали да бъдеш комплексар и конформист - да, ще ти пука от другите и ще станеш като тях...всичко е до възпитание ;)

guinessgirl
03-22-2009, 20:02
когато си на 11 примерно всичко ти е интересно.

когато искаш да си бунтар,когато искаш да си различен,когато четеш какво пишат батковците/какичките по форумите как не трябва да слушаме родителите си,тогава няма значение какво са ти говорили,като си бил на 2-3-5-9.
медиите и интернет са много виновни,американските филми тип ''американски пай'' също.

и...дали нашите са ме възпитали така,че да стана това,което станах?не,не са.
вашите възпитавали ли са те да си расист и нетолерантен?

е,поне на 50% от невъзпитаните хора липсата на култура не идва от родителите. :)

kristo
03-24-2009, 00:30
когато си на 11 примерно всичко ти е интересно.

когато искаш да си бунтар,когато искаш да си различен,когато четеш какво пишат батковците/какичките по форумите как не трябва да слушаме родителите си,тогава няма значение какво са ти говорили,като си бил на 2-3-5-9.
медиите и интернет са много виновни,американските филми тип ''американски пай'' също.

и...дали нашите са ме възпитали така,че да стана това,което станах?не,не са.
вашите възпитавали ли са те да си расист и нетолерантен?

е,поне на 50% от невъзпитаните хора липсата на култура не идва от родителите. :)
Интересно ти е, но винаги можеш да теглиш чертата и да слжиш от едната й страна хубавото, от другата лошото, няма значение дали си на 11 или на 21 щом си бил възпитан добре. Например след като виждаш какво нещо са наркотиците, а вкъщи са те предупреждавали за тях защо да опитваш, след като знаеш, че всъщност не са готини, а вредни, смъртоностни.

Но наистина го има момента, че ако си бил подтискан от родителите си и възпитаван със силови методи определено ефекта е отрицателен. Лишението не е нещо, което те възпитава за едно или друго, защото точно към това, което те лишават към него се стремиш. Моите родители са процедирали именно така- например баща ми когато пушеше ми даде и аз да опитам, когато бях едва 7-8 годишен, понеже като го гледах как пуши и на мен ми се искаше, но се оказа, че никак, ама никак не ми хареса. Остана ми неприятен спомен от единственото дърпане за цял живот и цигари не бих пушил никога. Така че методи за възпитание има много, а родителите са тези, които трябва да ги намират и прилагат, не децата.

А иначе за улицата- точно тук е основната роля на родителите ти- да не те оставят улицата да те възпитава, да следят с кой си приятел, дали трябва да си приятел с определени хора, какво правят те и какви са и да те напътстват ако греши. А не да си кажат ами то детето е вече на 10 или 11, дай да го оставим оттука нататък, вече сме го изградили.

Напротив, един човек се изгражда като личност до 18 години, дотогава родителите все повече и повече трябва да намаляват грижите си, но в същото време да следят и ако се наложи да действат- да помагат, да дават наставления, защото чак след 18 може да се каже, че човек вече се е изградил в цялост. Дотогава все още не е намерл цялостния си облик, сменя често настроенията си, дори приятелите си, попада в различни ситуации и компании, но когато все още имаш родители на които да се опреш винаги можеш да получиш съвет и оттам помощ. Нищо че си на 18, понеже точно в тази възраст си все още на границата между това да си тийнейджър и мъж(или жена) и точно тогава се допускат особено големи грешки.

kristo
03-24-2009, 12:34
Ти ли си възпитан бе, Азисчо :razz:

kristo
03-24-2009, 12:38
Изкарай си вибратора от дупето, че ти пречи да мислиш и пишеш :oops: