PDA

View Full Version : ангел падна при мене но отказва да й припомня рая



sorrowfulangel
02-10-2009, 18:37
Пичове привет моля ви сериозно за помощ! 8-[
Ае има една пичка от нашия клас сериозно се зарибих по нея. То не мога да заспя даже без да мисля за нея тя определя всички действия в живота ми-без изключение. Всичко й е перфектно-красавица умна (сериозно изби рибата с акъла си), абе перфектна! Хуквам аз да ползвам цялата си налична романтичност,която след всичките наблюдавани филми залези и изгреви хич не е малко да се опитвма да ме приеме заедно с нея там откъдето идва-рая :smt059 абе, дя я зарибявам. Всичко си върви подкрепят ни всички без изключение :smt060 . Ама изведнъж изгрева от лицето й изчезна. Викам че ще стане пак жизнерадосна ама не става и я питам какво има ама е една срамежлвика та се наложи да пропаднем до ниво скайп. Там почна да повтаря че не било сега времето за нас че по-късно щяло да стане бла-бла. После се натрапвах защото исках истината дори и да означава да изкорми сърцето ми и тя почна да лъже че харесвала друг и тем подобни а всички твърдят че няма друг! Викам няма по-късно искам сега та колко съм бил хубав колко други ме харесвали тя не ме заслужавала (изтърси го след като й казах че епрекалено перфектна за мене). Че и понякога се държи точно сякаш ме зарибява и често сякаш наистина е стоплена от нещата които съм направил за нея а те са НАИСТИНА :mrgreen: много друг път сякаш ме мрази и се чудя какво точно си мисли за мене че да знам колко упорит трябва да бъда защото дори и да ме мрази няма да се откажа :(
На всеки с коментар от сорта на млад си ще ти мине-върви по дяволите да ти имам съвета :-x

tuzaro
02-10-2009, 18:42
нищо не разбрах...

anonymous497065
02-10-2009, 18:45
И аз.

sorrowfulangel
02-10-2009, 18:47
Еми прочете отново редактирах го че да схващате.

w0sh
02-10-2009, 18:48
Каква прекрасна метафора

NOT

anonymous497065
02-10-2009, 18:51
Еми прочете отново редактирах го че да схващате.
Абе, душицо златна, научи се да използваш препинателни знаци.Когато пишеш ново изречение, започва с главна буква.
"Ае проай пак да го реактираш"
:-o

imfamous
02-10-2009, 18:55
Еми изведи си поука от всичко това,тоест повече никога не се влюбвай,защото освен да страдаш накрая нищо друго не ти остава.Бих искала да ти помогна и знам,че това е много ценен съвет поне за мен и да ти кажа чесно работи безотказно :)
Успех :)

sorrowfulangel
02-10-2009, 18:58
Нямам намерение да се влюбвма още пъти аз съм си влюбен в момента.

Millita
02-10-2009, 19:09
не можах да схвана много много, но ми се стори, че момичето се е уплашило. Ако не е сигурна, че няма да я прецакаш не иска да бъде наранена и използва зашитни реакции :? :?