PDA

View Full Version : Ревност-За момичета



PiNk_GiRl
02-10-2009, 18:41
Момичета,до толкова ли сте ревниви,че да се водите по мотото:Веднъж пробуди ли се женската ми злоба,съм готова да пратя всяка тъпа к*чка в гроба! :-D ?

Малко нестандартен въпрос,но ми е интересно,защото щом някое момиче се опитва да пофлиртува или да се натисне на приятеля ми и съм готова на всичко... :x :o (е почти всичко де :) ).

jghgh
02-10-2009, 18:50
Зависи от случая, в повечето случаи момичетата не са ми виновни.

Lyubeto
02-10-2009, 18:53
Zavisi ot mnogo neshta , nai - veche zavisi ot negovite reakcii.

nefchi_bs
02-10-2009, 18:59
Зависи от мястото,човека,застроениет о,к*чката... :lol: Попринцип съм доста гадна и злобна и рядко прощавам на които и да е.. 8-)

My6mYLka
02-10-2009, 18:59
зависи ако някое гърълче ми пипне момчето което си харесвам нз кво ще стане един път ще избухна и няма се повтори :lol:

Bellatrix
02-10-2009, 18:59
Zavisi ot mnogo neshta , nai - veche zavisi ot negovite reakcii.
+1. Ако той се връзва ще подивея:
1. от омраза към нея;
2. от презрение към него.

Millita
02-10-2009, 19:06
дам ... наистина зависи от много неща, но никога не бих действала преди да съм обмислила всички варианти на + и -

Barbie
02-10-2009, 19:22
Ако приятелят ми се връзва на флиртовете на някоя, него ще погна, не нея. И тя ще ми е черна. Да не ми се мярка. Но обективно погледнато, тя няма вина. Той обаче ще ми види гърба...след стабилен скандал и сериозни физически щети.

babyvy
02-10-2009, 19:35
мм попринцип не съм много избухлива...ама ако стане нещо така по-сериозно ест , че ше се карам и с нея и с него

Hilary_
02-10-2009, 19:38
Зависи... в днешно време рядко може някое момче да ми преивлече вниманието ... та камо ли да го ревнувам... :wink:

angelcheeee_93
02-10-2009, 19:38
ревнива съм ,но ако има друга,то тя няма вина.Виновен ще бъде приятелят ми,че се е поддал на нейните номера.Никога не съм се била за момче.Няма и да го сторя.Нямам намерение да му вдигам самочувстието или да се опитвам да изпъкна по някакъв начин пред него сеедно е Бог.Той ако ме обича и уважава,никога не би изневерил ,нито пък би направил така,че да се съмнявам в него.
Ако ме иска,нека внимава,ако пък не =остава без мен и толкова.Оттам нататак си е негов проблема.

UnToUcHeD
02-10-2009, 19:52
ДА! разбира се няма какво да се чудя и да мисля всяка ще си получи заслуженото :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

MeGGiTy
02-10-2009, 20:00
Зависи от случая, в повечето случаи момчето си го търси. Ако той е тръгнал да се зарибява с някоя първата ми работа е да я изгоня и да го подхвана него... като ще ги прави такива да си хваща пътя!

Sharpay
02-10-2009, 20:01
Ако приятелят ми се връзва на флиртовете на някоя, него ще погна, не нея. И тя ще ми е черна. Да не ми се мярка. Но обективно погледнато, тя няма вина. Той обаче ще ми види гърба...след стабилен скандал и сериозни физически щети.


точно така.. той ще ми е най-виновен и той ще го отнесе най-много

sextazy_baby
02-10-2009, 20:06
Ако приятеля ми не реагира директно съм го заебала,но иначе кучката ще си остане ей там

111111111
02-11-2009, 07:21
Зависи от случая :)

PeopleAlwaysLeave
02-11-2009, 09:31
Ами доста съм ревнива попринцип - преди не умеех да се владея дори, но сега се старая... Въпреки всичко много се дразня като някоя фльорца почне да се натиска на моя човек - чак до бой не се е стигало никога, но много се паля и обикновено момчето си го отнася :D

Josefinne
02-11-2009, 09:55
Отговорност мога да търся само от приятеля си, така че и наказание мога да налагам само на него. Следователно, ако в случая той има вина и е подавал сигнали на девойката, флиртувал е или по кякакъв друг начин я е окуражил, тогава ще му се сърдя на него.
АКо обаче девойката е била нещо твърде смела, тогава бих се постарала да й стане ясно, че той си има приятелка ( ако той вече не го е направил ) и да не посяга към моя мъж.
До крайности не бих стигнала. Мъжа ми, ако иска, може и сам да се защитава, не е бебе, нито кьорав, нито смотан. :-D
П.П. Абе образованието ми е изкривило яко възприемането на света.

evelinka1122
02-11-2009, 10:47
след ВСИЧКО, което се случи между нас този път си казахме, че ще се получи! готова съм на всичко за него! дори да пратя някоя кучка в гроба.... той е всичко за мен....

evelinka1122
02-11-2009, 10:47
след ВСИЧКО, което се случи между нас този път си казахме, че ще се получи! готова съм на всичко за него! дори да пратя някоя кучка в гроба.... той е всичко за мен....

mechtaq_za_teb
02-11-2009, 11:54
Зависи от случая. Пък и ако той държи на мен, ще я разкара сам без да се намесвам аз. :)

evelinka1122
02-11-2009, 12:12
мн се извинявам, че съм пуснала темата два пъти... сега видях... :( просто компютъра в даскало ми е мн прецакан 8-)

cherry_lady
02-11-2009, 12:14
Зависи от случая а и д0 сега не ми се е случвалоо ;)

peteto156
02-11-2009, 12:26
Зависи от случая,понякога няма кво да си изкарваш гнева на момичето,като то не е виновно

MaLkaTa_LaDy
02-11-2009, 12:28
Не! На мнение съм, че в една връзка трябва да има доверие. Ако някоя се сваля на "приятеля" ми, нека той да я резне. Ако наистина изпитва чувства към мен, ще го направи, ако не е така, значи не трябва да съм с него. Когато наистина се влюбя в някого, аз не виждам никой друг освен него и не бих изневерявала. Та за това и не ревнувам. Много много рядко се случва, а когато се случи гледам да не го показнам, защото знам колко е тъпо да те ревнуват.
П.п. Сложих "приятеля ми" в кавички, защото в момента нямам такъв.

partychild
02-11-2009, 12:46
Незнам.Не ми се е отдавала възможност да разбера. ;] Сваляли са го..предлагали са му секс..намеквали са му чрез презарвативи.. или са му предлагали да стават гаджета като знаят че си има приятелка (гадинките долни) но той винаги отказва.. :) една му беше писала по гсм-ма че ако не иде на кафе с нея ще се самоубие :lol: и нея разкара хих..имам много добро мъжле 8-)

kobrichka
02-11-2009, 17:18
Попринцип не съм болезнено ревнива,ревнувам го, но в умерените граници. Не смятам, че бих се била или нещо от този сорт бих направила на някое момиче вес пак понякога не момичето е виновно. Тя е свободна да се сваля на когото си пожелае, друг е въпроса как ще постъпи приятелят ми. Него бих го била 8-) но момето зависи от ситуацията,ако не разбере веднаж, че момчето е заето то вторият път ще разбере. 8-)

galenata
02-11-2009, 18:21
Зависи от случая.

Wrathchild
02-11-2009, 18:39
При такава ситуация приятелят ми ги реже. Една обаче, беше особено нагла. Странно, писах й веднъж в скайп... без обиди, без ругатни. Само остър тон. От тогава ни вест, ни кост.

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2009, 22:42
Проблемът не е в момичетата, а в Него. ;) Ако той се поддаде, защо да се вбесявам на Другата. Тя просто е била достатъчно хитра и изкусителна, за да го омагьоса, а той се е поддал. Ще се вбеся на него, не на нея. Тя какво е виновна, че той е податлив. ;)

vellvet
02-13-2009, 12:47
никога не ми е давал повод ... аз сама правя от мухата слон , но той винаги успява да ме успоокои :-) :-) :-)

Black_Fyed_Peas
02-13-2009, 13:58
Зависи от случая. Но ми се е случвало така да изтерщя че да заплашвам една негова бивша с бой и от тогава си беше само мой :D :D

Punisherrr
02-13-2009, 14:41
НЕ! Тва са глупости ;) Адски излишни глупости...
Кажете ми какъв е смисъла от ревност като имаме 2 прости варианта :
1. Ако някоя се овърта около гаджето,той отвръща и виждам,че явно много много не му пука за мен - КЛЪЦ 8-) и до там!
2. Ако мома се овърта около него и той не обръща внимание - НЯМАМЕ ПОВОД ЗА РЕВНОСТ.

Е? 8-) какво се пените колежки? :D

FiRe_LaDy
02-13-2009, 15:42
Само 1 момиче съм била заради момче.Държа ли на някого и искам ли го - не ме интерисува нищо.Боря се до край и си го пазя!

vesSynkaa
02-13-2009, 17:56
Ако приятелят ми се връзва на флиртовете на някоя, него ще погна, не нея. И тя ще ми е черна. Да не ми се мярка. Но обективно погледнато, тя няма вина. Той обаче ще ми види гърба...след стабилен скандал и сериозни физически щети.

Съгласна ! \:D/

MartyParty
02-13-2009, 18:19
Пълни глупости.Не я мразя,не искам да я убивам,не и говоря даже..Тихичко ,вътрев себе си, органически не мога да я понасям.Какво от това?

ThePainIsReaL
02-13-2009, 18:31
Не, не се водя. Аз не съм злобна.
Много съм ревнина, но на никого нищо не бих сторила.
По-скоро на приятеля ми ще му мрънкам, ако се поддаде на някоя дори с поглед. :D

gabiiTu
02-27-2009, 20:41
Зависи каква е ситуацията...ама чак да пращам в гроба :-D не ама за косата може да я влача :-D ... За човека който Обичам съм готова на ВСИЧКО !!! :-) :-) :-)