PDA

View Full Version : Полезно....?



sladko_teenche_v
02-10-2009, 18:43
Искам да питам нещо....представете си следната ситуация....скъсам презерватив или секс без презерватив....та чух че за да се "убият" сперматозоидите не е достатъчно да се измиеш само с вода а се правел някакъв развор с оцет и още нещо....плс някой да каже нещо ако знае или да даде линк с информация :oops: :-) :) съжалявам ако темата ви се струва тъпа :)

Boyd
02-10-2009, 18:47
Според мен няма логика да е с оцет, дори и да има такава девитиня. По принцип влагалището, до колкото съм запознат, е с киселинна среда и това няма да повлияе. А ако е с основно рН пък може да си навредиш. Затова по-добре хапче.

П.П. Лично мнение е това.

SoFarSoG00d
02-10-2009, 18:54
?!!!!

Carlos
02-10-2009, 19:02
Според мен няма логика да е с оцет, дори и да има такава девитиня. По принцип влагалището, до колкото съм запознат, е с киселинна среда и това няма да повлияе. А ако е с основно рН пък може да си навредиш. Затова по-добре хапче.

П.П. Лично мнение е това.
Логиката е, че самият оцет е киселина и вс приключва с това според мен :)

sladko_teenche_v
02-10-2009, 19:05
обаче някой може ли да го потвърди това аз в момента търся материал в чичо гугъл ама все още не намирам....още опитни и сиг за история с оцета?

ubuntu
02-10-2009, 19:23
ръгаш аспирин и всичко е ок ;)Изпитана рецепта...

princesa_viki
02-10-2009, 19:34
ръгаш аспирин и всичко е ок ;)Изпитана рецепта...
Абе ей!!Не давай такива съвети,че няма да се очудя да си завре аспирин. :-)
А относно темата ти...не знам какво да ти отговоря,то не беше оцет,лимон,аспирин и какво ли още не!
Ескапел като си толкова притеснена.Вагината ти да не ти е устата да завираш само боклуци вътре. :-x

ubuntu
02-10-2009, 19:46
ръгаш аспирин и всичко е ок ;)Изпитана рецепта...
Абе ей!!Не давай такива съвети,че няма да се очудя да си завре аспирин. :-)
А относно темата ти...не знам какво да ти отговоря,то не беше оцет,лимон,аспирин и какво ли още не!
Ескапел като си толкова притеснена.Вагината ти да не ти е устата да завираш само боклуци вътре. :-x
Въобще не се ебавам за аспирина....

SoFarSoG00d
02-10-2009, 19:50
Я излей едно шише с ракия,толкова хубаво ще те прочисти,всички сперматозоиди вътре ще се напият и ще излязат през Exit-а. :razz: :razz: :razz:

sladko_teenche_v
02-10-2009, 19:52
Я излей едно шише с ракия,толкова хубаво ще те прочисти,всички сперматозоиди вътре ще се напият и ще излязат през Exit-а. :razz: :razz: :razz:



леле колко забавноооооооооооооо!умре от смех :lol: :shock:

Minerva
02-10-2009, 19:55
пълни глупости

xplay
02-10-2009, 20:02
Хапче и отговорност!

Extremescream
02-10-2009, 20:03
sladkoto_teen4e,ти си на 15 и си имала 3ма сексуални партньора,а нямаш и ЕЛЕМЕНТАРНА сексуална култура! :shock: Как така с оцет,бе?Ти поне асимилираш ли какви ги говориш?Сложи и олио и си направи салата!Ебаси,аман от деца,дет задават тъпи въпроси. :-x

SoFarSoG00d
02-10-2009, 20:15
sladkoto_teen4e,ти си на 15 и си имала 3ма сексуални партньора,а нямаш и ЕЛЕМЕНТАРНА сексуална култура! :shock: Как така с оцет,бе?Ти поне асимилираш ли какви ги говориш?Сложи и олио и си направи салата!Ебаси,аман от деца,дет задават тъпи въпроси. :-x
+1
Ама може и зелена салата-някоя маруля да натика :) :razz: :razz: :razz: :razz:

sladko_teenche_v
02-10-2009, 20:19
sladkoto_teen4e,ти си на 15 и си имала 3ма сексуални партньора,а нямаш и ЕЛЕМЕНТАРНА сексуална култура! :shock: Как така с оцет,бе?Ти поне асимилираш ли какви ги говориш?Сложи и олио и си направи салата!Ебаси,аман от деца,дет задават тъпи въпроси. :-x
+1
Ама може и зелена салата-някоя маруля да натика :) :razz: :razz: :razz: :razz:

еееее!сменете дилъра! :lol: аз питам дали е верно вие ми се карате омг! :razz: :shock:

Komar
02-10-2009, 20:25
Това за аспирина съм го чувал и наистина имало ефектец стига да е веднага след белята.. за оцет-а не знам...

И стига с тея салати, че съм гладен..

MmimsS
02-10-2009, 20:26
В една книга бяха изброени начини за предпазване от бременост и го имаше и този метод - промивка с вода с оцет, защото оцета обивал сперматозоидите.