PDA

View Full Version : Препоръчайте ми боя за коса



elinceto94
02-10-2009, 18:45
Zdraveite,zna4i re6ih da si boqdisam kosata rysa no poneje e mn dalga a i maika mi postoqnno me pa6i 4e 6te izgori iskam da vi popitam kakva boq za kosa bihte mi prepora4ali koqto ne e tolkova vredna i ima dobar efekt

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

Minerva
02-10-2009, 19:39
Русото не се "боядисва" , а се изсветлява. Става с блондор най-често и гори косата, в зависимост от това колко е тъмна. Онзи ден говорих с едно момиче което беше отишло на фризьор да я изрусят от кестенява коса и косата и в един момент пламнала едва ли не. Изми ли я и тя половината паднала в мивката. Накрая да пооправят положението я направили пак кафява и я подстригали на каре. 120 лева за процедурите...

SoFarSoG00d
02-10-2009, 19:42
Няма безвредна коса,всичките скапват косата,а русата гори.После изисква яка подръжка,защото като се покажат корените на твоята коса ще бъде доста грозна,та така изисква яка подръжка,която се състои в последващо боядисване,косата изсъхва,започва да заприличва на метла и накрая.........
Няма смисъл да се боядисваш,както се казва :'Господ си знае работата'.заложи на естественото,пък и изрусената коса е демоде отдавна.

galenata
02-10-2009, 20:11
Русото не се "боядисва" , а се изсветлява. Става с блондор най-често и гори косата, в зависимост от това колко е тъмна. Онзи ден говорих с едно момиче което беше отишло на фризьор да я изрусят от кестенява коса и косата и в един момент пламнала едва ли не. Изми ли я и тя половината паднала в мивката. Накрая да пооправят положението я направили пак кафява и я подстригали на каре. 120 лева за процедурите...
Зависи от типа на косата,от това колко е здрава и от това какъв цвят е била преди..При мен не слагаха блондор,защото предпочетох да не ми изтощават косата.Тя беше тъмно руса.Сложи ми само боя и цвета се получи перфектно русо,не е от тези белите,по-златисто е.Косата ми изобщо не е увредена.Боята я няма по магазините,специално за салона си я поръчва...Някаква италянска.Тва,че била демоде и така нататък не мога да го приема..След като момичето смята,че така ще й отива повече нека да си се боядиса..Предполагам,че иска някаква промяна.Съвета ми е-рискувай!Но си избери подходящ салон и фризиорка,и знай че щя трябва да полагаш малко повечко грижи.

dead_princess
02-11-2009, 05:43
Русото не се "боядисва" , а се изсветлява. Става с блондор най-често и гори косата, в зависимост от това колко е тъмна. Онзи ден говорих с едно момиче което беше отишло на фризьор да я изрусят от кестенява коса и косата и в един момент пламнала едва ли не. Изми ли я и тя половината паднала в мивката. Накрая да пооправят положението я направили пак кафява и я подстригали на каре. 120 лева за процедурите...

:shock: :shock: :shock:

Ou7taControL
02-11-2009, 06:39
Русото не се "боядисва" , а се изсветлява. Става с блондор най-често и гори косата, в зависимост от това колко е тъмна. Онзи ден говорих с едно момиче което беше отишло на фризьор да я изрусят от кестенява коса и косата и в един момент пламнала едва ли не. Изми ли я и тя половината паднала в мивката. Накрая да пооправят положението я направили пак кафява и я подстригали на каре. 120 лева за процедурите... това направо ме уплаши.. :shock:


иначе по темата.. определено ще си изгориш косата.. ама ако не опиташ никога няма да знаеш какво би било ако си я изрусиш.. пък и си е опит..хах.. нали скоро и аз пусках тема дали да си правя косата.. еми направих си я, даже в момента съм с боя по косата.. :D просто рискувам, ще видим какво ще стане.. :) Ако наистина го искаш.. Go for it.. :wink:

Liar
02-14-2009, 19:31
Русото не се "боядисва" , а се изсветлява. Става с блондор най-често и гори косата, в зависимост от това колко е тъмна. Онзи ден говорих с едно момиче което беше отишло на фризьор да я изрусят от кестенява коса и косата и в един момент пламнала едва ли не. Изми ли я и тя половината паднала в мивката. Накрая да пооправят положението я направили пак кафява и я подстригали на каре. 120 лева за процедурите...
За да и падне косата значи прекалено дълго са държали блондора/супрата или каквото там използват за обезцветяване...Възможно е и косата и да е била слаба и изтощена,а при така съвестните фризьори отказват манипулации...Щом са и изгорили така косата,че да падне е трябвало направо да ти излезне и да отиде другаде да я оправят,не да им напълни гушите със 120лв!!!

aaasdfghjklll
02-14-2009, 20:21
Моя съвет е да ходиш на фризьор.
Ако се боядисваш сама със що годе хубава боя спестяваш 5-6 лева..не си струва.
Ако нямаш възможност да е подържаш все пак на фризьор отиди поне първите 2-3 пъти да ти я боядисат и после сама си прави само корените и после с матиращ балсам или пампоан освежавай цялостния цвят. Може и да си правиш корените в къщи и после да ходиш само на фризьор да ти прави мат по-добре става от балсамите в къщи, повече си личи и стои по-дълго време.