PDA

View Full Version : Несподелена Любов..



MoP
02-10-2009, 18:48
Охх... Влюбен съм в едно момиче от моя клас ( :( ) което е от части кофти.... Тя е идеалното момиче за мен... Сладка, добричка... Като се усмихне направо ми грейва душата... Всеки ден на даскало движа само с нея, евентуално и тя с мен, много рядко сме раделени на училище, но тва е просто щото имаме за какво да си приказваме.... Отначало бяхме просто приятели обачее... Аз постепенно се влюбих в нея а тя ся ми разказва как харесвала някакъв друг и къде излизали за кво си говорили и мен ми става супер гадно сдухвам се много... Тя не ходи с него обаче го харесва а аз я обичам безумно много и немога да и кажа... Незнам срам ли ме е или ме е страх :( :? Поцял ден слушам некви сдухваши песни като "Akon - Right Now" "Alaturi De Ingeri" "Akon - Lonely" и тн... Имате ли някакъв съвет за мен... ?

Outlaw87
02-10-2009, 18:51
като малко по-голям от теб ще те посъветвам кажи й какво мислиш пък ако тя ти каже, че няма да стане работата вече си прецени ще продължиш ли с чувствата си или не.


сдухвам се много хвани спортувай нещо и се стегни :)

Lyubeto
02-10-2009, 18:51
Kaji i za chuvstvata si . Tq vse pak trqbva da znae , bez znachenie kakvi shte sa posledstviqta. Pyk dano sa blagopriqtni :)

MoP
02-10-2009, 18:54
Точно тва е... Ако ме отреже сигурно ще се хвърля от някъде... Тва е перфектното момиче няма 2ра такава... Ся знам че тва са клишета но такива като нея са уникално малко... Точно мой тип, няма нито 1 черта в нея която да не ми допада... Колкото и невъзможно да звучи

imfamous
02-10-2009, 19:00
Съвет от мен-откажи се от нея и не задълбавай още повече в чуствата си,защото накрая ще страдаш още повече и това ти го казвам от личен опит,а и още едно нещо не си позволявай да се влюбваш,защото това носи само големи разочарования и болка :(
Успех все пак и си вземи ти сам решението,за да не съжаляваш след това :)

Outlaw87
02-10-2009, 19:02
imfamous а като не се влюбиш какво печелиш?!

Millita
02-10-2009, 19:04
Опитай да се 'огледаш наоколо'. Със сигурност не е единствената(нищо, че в момента мислиш така), а и ако намериш някоя друга, с която можеш да се занимаваш всичко ще е по-лесно.
Но наистина трябва да и кажеш какво чувстваш - току виж нещо станало. :)

imfamous
02-10-2009, 19:19
Еми какво да ти кажа Outlaw87 за съжаление съм се убедила че трябва да си пълен егоист и да гледаш личното си щастие иначе няма как!Влюбването е за силните хора,защото не всеки може да го помесе!

gret4ety
02-11-2009, 05:23
Точно тва е... Ако ме отреже сигурно ще се хвърля от някъде... Тва е перфектното момиче няма 2ра такава... Ся знам че тва са клишета но такива като нея са уникално малко... Точно мой тип, няма нито 1 черта в нея която да не ми допада... Колкото и невъзможно да звучи
Ти нали каза че сте приятели? Ако не те харесва ще ти обясни че те хар каро приятел и тн. А го знам защото един мн. добър приятел ме харесваше и аз точно това му казах.
а за това да се огледаш наоколо съм напълно съгласна. :)

valdesbg
02-11-2009, 05:44
Точно тва е... Ако ме отреже сигурно ще се хвърля от някъде... Тва е перфектното момиче няма 2ра такава... Ся знам че тва са клишета но такива като нея са уникално малко... Точно мой тип, няма нито 1 черта в нея която да не ми допада... Колкото и невъзможно да звучи

Пхахахах ужас. Откажи се още сега, вените си режи и остави послание с кръвта си.... :-D

Майко докъде стигнаха тийновете....

Не си открил топлата вода, всеки е попадал на твоята възраст в тази ситуация. Съжалявам че ще те разочаровам, като погледна реално на нещата, но не мога да те оставя да се заблуждаваш толкова дълбоко.

1. Тя не е по специална от което и да е друго момиче в класа ти. Ти си я квалифицирал като такава. От цялата работа излиза че тя е богоизбраната а ти си земния шмугъл. Сам се отпращаш.

2. Има още поне 20 момичета на твоя етаж, които да имат същите неща като нея да харесват подобни неща и да изглеждат 5 пъти по хубаво. Изобщо не е уникална, освен ако няма няколко уши в повече и 3-4 цици.

3. Доколкото виждам вие сте заедно само в училище. А и ти не си от най-разговорливите, особено сега като си влУбен. Та има поне 10 черти които не харесваш. Просто не си ги забелязал, защото в училище няма как да ги покаже.

Ако тя не знае че ти съществуваш, а по описанието ситуацията е точно такава, няма как да има някакво отношение към теб. Не се надявай че ще дойде да ти каже аз много те харесвам искам да ходим. Не, тя изобщо не те забелязва. Помисли в тази насока. И не на последно място - не се определяй и не се дръж като смотльо. Жените го усещат винаги, а смотльовците изобщо не са им по вкуса.

Успех!

dreamerka
02-12-2009, 07:37
Ми гледай са....имам съвет за теб..
Отиваш в най-близкияторъжеен магазин.Купуваш си калашников...отвличаш един самолет и казваш,че ще гръмнеш всички,ако въпросната не се омъжи за теб :grin:

Slawi92
02-12-2009, 07:41
Еми какво да ти кажа Outlaw87 за съжаление съм се убедила че трябва да си пълен егоист и да гледаш личното си щастие иначе няма как!Влюбването е за силните хора,защото не всеки може да го помесе!togava qvno ti si dosta slaba :-o

Pliok0019
02-12-2009, 08:03
Забрави я и търси друга.

imfamous
02-12-2009, 10:51
може би съм слаба да,но променена :) Slawi92

cherry_lady
02-12-2009, 11:07
Съвет от мен-откажи се от нея и не задълбавай още повече в чуствата си,защото накрая ще страдаш още повече

8992LIGHTER
02-12-2009, 11:45
И аз бях по същия начин с едно момче от класа знаех си че е дивак ама такъв ми харесва да го виждам весел безгрижен и да говори пълни идиотщини ... разбирахме се бяхме постоянно заедно аз го харесвах а в същото време му говорех за други момчета като почнем се бъзикаме .. в началото на лятната ваканция се сдърпахме пак за нещо че то ни беше навик да се караме и да се сдобряваме нищо сериозно де :D аз му се издразних и взех че му казах всичкооооо всичко за чувствата си :( той си беше потресен даже си го написа на скайпа мноо умно няя що :? пита ме какво толкова съм му харесала .. въпроса беше ненужен щом съм го харесала значи не е само заради външен вид а и заради характера известно време спряхме да си пишем нито той на мене аз пък нямах смелост на него отдалечихме се :( като започна новата учебна година той ме гледаше заговаряше и сега знам че ме харесва той ме харесваше още преди аз да му кажа че съм влюбена в него :lol: показваше си го по много начини ся уж ме убижда пък той само си потвърждава с тва че е хлътнал :-D радвам се че му казах кво ми е ! Такаче и ти кажи на тва момиче не крии що тряя да си криеш чувствата после ще съжаляваш няма нищо лошо откъде знаеш ...че и тя не изпитва нещо към тебе и го прикрива като ти дрънка за други момчета действай кфо толкова му мислиш.... така се чудиш чудиш и накрая ше вземе някой да ти я открадне под носа ако се получи получи ако не поне ще знаеш че си опитал =D> :wink:

а само да попитам кой клас си :D

Re5peC7
02-12-2009, 12:32
опитай се да направиш така, че да погледне по друг начин на теб..направи нещо което не би го направил обикновен приятел.. ако искаш нещо повече де, ако не..няма изход приятелю :)

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:26
Спри да слушаш спекарска музика! Trash 'till Death!!!


:smt002 :smt002 :smt002