PDA

View Full Version : Геритаминнео



otkachalchica
02-10-2009, 19:09
От Геритамина надебелява ли се и изобщо който го е ползвал как влияе...?странични ефекти има ли?

My6mYLka
02-10-2009, 19:27
мислех и аз да питам същия въпрос , но мисля че той се използва само профилактично нз бях прочела някаде :)

kat4enceto
02-10-2009, 19:39
Какво е това Геритамин може ли да ми кажете :)

varnen4e
02-11-2009, 13:35
Аз пиех Герикапс, което е почти същото доколкото знам и не напълнях..

BoCupycake
02-11-2009, 14:06
Значи аз като го пиех имах страшен апетит и не спирах да ям,но преди да започна да го пия четох из някакви форуми,че някои момичета са надебелявали от него и мисля,че просто си го внуших.А ефекта иначе е страхотен.Само за няколко дена ноктите ми започнаха да стават по здрави и хубави.

ira90
02-12-2009, 20:34
Значи аз като го пиех имах страшен апетит и не спирах да ям,но преди да започна да го пия четох из някакви форуми,че някои момичета са надебелявали от него и мисля,че просто си го внуших.А ефекта иначе е страхотен.Само за няколко дена ноктите ми започнаха да стават по здрави и хубави.

Колко струва? И как го пиеш ? Сутрин и вечер ли?

SoFarSoG00d
02-12-2009, 20:44
Геритамин нео 20 меки капсули Геритамин нео съдържа витамини А 5000 IU и витамин Е 100 IU.

Витамин А:
• Поддържа структурите и функциите на епителните тъкани в организма ( роговицата на очите, кожата, лигавиците на устата, венците, стомашно-чревния тракт, стените на кръвоносните съдове, на дихателните и пикочните пътища). Участва в синтезата на фоторецепторния пигмент в пръчковидните и конусовидните клетки на ретината , който е необходим за нормалното зрение (по специално нощното виждане).
• Участва в изграждането и растежа на костите и зъбите.
• Има важна роля за имунните реакции на организма (известен като “антинфекциозен” витамин).
• Има голямо значение за нормалните репродуктивни функции на тестисите при мъжете и яйчниците при жените.
Витамин Е:
• Мощен антиоксидант, който участва в обмяната на веществата.
• Ограничава продукцията на свободните радикали в организма, които са основен фактор за развитие на злокачествените процеси и увреждането на сърдечносъдовата система.
• Повишава имунната защита и детеродните функции.

Геритамин нео е хранителна добавка и се прилага като допълнително средство при:
- Акне, псориазис, кожни нарушения
- Рани и изгаряния
- Остеопороза; остеоартрит
- За укрепване на имунната система и при СПИН-болни
- Очни смущения – нощна слепота, ксерофталмия ( „сухо око” ), профилактика на катаракта
- Възпалителни дихателни, урогенитални и чревни заболявания
- Злокачествени заболявания; туберкулоза
- Хранителни отравяния; чревни паразитози
- Спонтанни аборти; Алцхаймер

Дозировка и начин на приложение: Приема се през устата. При възрастни по 1 капсула дневно.

Цена-3-4лв за 20 капсули

ira90
02-12-2009, 20:48
Геритамин нео 20 меки капсули Геритамин нео съдържа витамини А 5000 IU и витамин Е 100 IU.

Витамин А:
• Поддържа структурите и функциите на епителните тъкани в организма ( роговицата на очите, кожата, лигавиците на устата, венците, стомашно-чревния тракт, стените на кръвоносните съдове, на дихателните и пикочните пътища). Участва в синтезата на фоторецепторния пигмент в пръчковидните и конусовидните клетки на ретината , който е необходим за нормалното зрение (по специално нощното виждане).
• Участва в изграждането и растежа на костите и зъбите.
• Има важна роля за имунните реакции на организма (известен като “антинфекциозен” витамин).
• Има голямо значение за нормалните репродуктивни функции на тестисите при мъжете и яйчниците при жените.
Витамин Е:
• Мощен антиоксидант, който участва в обмяната на веществата.
• Ограничава продукцията на свободните радикали в организма, които са основен фактор за развитие на злокачествените процеси и увреждането на сърдечносъдовата система.
• Повишава имунната защита и детеродните функции.

Геритамин нео е хранителна добавка и се прилага като допълнително средство при:
- Акне, псориазис, кожни нарушения
- Рани и изгаряния
- Остеопороза; остеоартрит
- За укрепване на имунната система и при СПИН-болни
- Очни смущения – нощна слепота, ксерофталмия ( „сухо око” ), профилактика на катаракта
- Възпалителни дихателни, урогенитални и чревни заболявания
- Злокачествени заболявания; туберкулоза
- Хранителни отравяния; чревни паразитози
- Спонтанни аборти; Алцхаймер

Дозировка и начин на приложение: Приема се през устата. При възрастни по 1 капсула дневно.

Цена-3-4лв за 20 капсули

Благодаря за изчерпателната информацията !!! :-) :-)

SoFarSoG00d
02-12-2009, 20:50
Иначе и аз смятам да си взема,понеже искам да пробвам как ще ми се отрази,ще пробвам за един месец,ама не смятам,че е задъжлително да се напълнее.

My6mYLka
02-12-2009, 21:00
офф дано да ми помогне лекоо така да направя 50кг поне ако диган 3кг 6те бъде супер :D