PDA

View Full Version : За какво най-често се карате с гаджето си?



kacidi
02-10-2009, 20:25
Na men mi se e slu4valo da se karame vse za tova 4e ne mi obru6ta dostatu4no vnimanie.Toi vse igrae na nqkakva igra koqto se kazva WOW i ne se spira.mn e dosadno.Sedq po cql den v tqx igrae cql den i otdelq za mene to4no polovin 4as zatova sprqx da hoda tam.

KAJETE MI MOLQ VI ZA KAKVI NE6TA SE KARATE VIE :) :) :)

Lady_AMG
02-10-2009, 20:29
Караме се най- често, за дребни неща. Кой какво не направил, кой забравил да се обади, глупости общо взето :-D

BlindedAngel
02-10-2009, 20:30
Мъжът ти е зарибен :razz:

Bellatrix
02-10-2009, 20:53
За глупости :D Май досега много сериозна караница не сме имали, освен дето веднъж ми закъсня много за среща и му се навиках яко 8-) (ама беше си глупост)
ПП. Това е лошо дето ти обръща по-малко внимание, отколкото на компютъра. И моето момче е геймър, ама сме заедно по цял ден, когато не сме на даскало. А вечер си говорим по скайп и той паралелно си цъка нещо. Вие няма ли как също някак така да комбинирате?

Axe_vs_Sword
02-10-2009, 21:00
Na men mi se e slu4valo da se karame vse za tova 4e ne mi obru6ta dostatu4no vnimanie.Toi vse igrae na nqkakva igra koqto se kazva WOW i ne se spira.mn e dosadno.Sedq po cql den v tqx igrae cql den i otdelq za mene to4no polovin 4as zatova sprqx da hoda tam.
Или играта :-x или теб :-x !!
Лично мнение.
По темата: нямам с кой да се карам :D

Lyubeto
02-10-2009, 21:12
Aide stiga , be ... World Of Warcraft e super qka igra . I na men ponqkoga mi se iska da zaeba priqtelq mi i cql den da igraq , ama syrce ne mi dava . Ne q obicham tolkova , kolkoto nego . A za kakvo se karame... ami vse za gluposti.Na den ako ne se skarame nqma da sme nie prosto :-D

Alcoholocaust
02-11-2009, 00:14
Когато имах приятел се карахме за доста дребни неща. Падам си малко заядлива личност, ама и той не беше много по-различен. Примери много мога да давам, ама ме мързи, пък и няма смисъл. ;)

Darkkiss
02-11-2009, 01:44
нямам такива проблеми

valdesbg
02-11-2009, 05:06
Не се карахме за нищо. Ако имаше проблем, спокойно си изяснявахме ситуацията. Това беше едно от нещата, които ценеше а и все още цени в мен.

princesa_viki
02-11-2009, 07:08
Не се караме :)

111111111
02-11-2009, 07:16
Най-често заради мен :D той е добра душица обаче аз си падам конфликтна личност :D за тва аз се заяждам за най-незнайното нещо, а той... хмм ми угажда :D :D

ELiTyYy
02-11-2009, 07:45
Караме се най- често, за дребни неща. Кой какво не направил, кой забравил да се обади, глупости общо взето :-D

problematichnost
02-11-2009, 07:59
Ми няма страшно познавам една женана двойка , която си имат и дете и мъжът яко цъка Уоу, а жената само му се кара , ама като уж се обичат ....

me40
02-11-2009, 08:04
ами Axe_vs_Sword да ти кажа виждам що си сам/сама...Кфи са тези глупости или играта,или теб...гати съдистите тфа е само една игра и бившия ми я играеше и аз мн се нервих и исках да му я забраня ама като се замислиш е супер глупаво...поговори с него кажи му,че примерно като си с него няма да играе и така... :) иначе ем с бившия се карахме за мн неща
:grin: все глупости :)

Lyubeto
02-11-2009, 08:11
WOW е тъпа ограничена игра за wankerи.
Quake 3 Arena
GunZ
това са игрите...
по темата: не се караме още :D

По твоята логика всички , които играят играта са тъпи и ограничени, включително и аз ??? Ебати логиката честно :razz:

magitu1
02-11-2009, 08:27
Ми не се караме много, но има и такива моменти.Например защо снощи не седна на линия, защо не искаш да излезнеме довечера или пък какво пак казах та се нацупи.Общо взето за пълни глупости. :-D

galu6a
02-11-2009, 10:21
за мн прости неща дето след време се смеем :) Ама то наможе пък без караници :)

Josefinne
02-11-2009, 10:26
Ами не се караме често. Всъщност досега се сдърпахме само 2 пъти. Първия път аз държах да ме изпрати до нас, а той искаше да ми викне такси. И на двамата мн ни се спреше и станахме раздразнителни. В резултат аз му се извиних, той също , ободри се и ме изпрати. Втория път нещо пак ни се спеше, аз му говорех нещо сериозно, а на него не му беше интересно. Започна да ме иронизира и аз му се разсърдих. Бързо се сдобрихме. Иначе по другите въпроси, засега се изясняваме преди да е стигнало да кавги.

evelinka1122
02-11-2009, 10:44
хм... лел тая играе WoW e отвратителна!!! всичките ми приятели момчета са се зарибили по нея... сущо и гаджето ми играе на нея, но за сега нямам проблеми... за какво се караме ли ?! ми за дреболии :) защо ми траска телефона... че съм го ревнувала... че ме дразни с някакви си негови бивши... знам че се шегува но понякога прекалява... по едно време се скарахме защото аз съм му нямала доверие, но всичко отмина....

sweetchef
02-11-2009, 13:09
Караме се предимно за дребни неща които в определени моменти дразнят много,знаеш :-)

Hilary_
02-11-2009, 13:17
За малки дребни неща... за недоразбрани думи... за извъртането от двете страни... за досадното заяждане (уж на шега) ... за прибързани думи... ии това е май.. не е малко изобщо.. :? ама.. шанс! :?

Ilusion
02-11-2009, 13:28
за простотии :?

Axe_vs_Sword
02-11-2009, 15:18
мечо :D не съм сам точно заради това. Да знаеш какви работи съм правил за (уж) приятели, а той ще се занимава с УоУ пред приятелката си вместо да си прекарват времето заедно :-x ! Разбирам, че е зарибяваща и интересна (не че съм я играл 8-)), но нека да я играе, когато е сам :x

Fortuna
02-11-2009, 15:47
Samo za gluposti se karame mn rqdko za ne6to seriozno..

kobrichka
02-11-2009, 16:59
За пълни глупости се караме и то много често. Става въпрос просто спор или просто, за да се дразним. Винаги сме на ралично мнение по- въпрос, като куче и котка сме. Но в едно винаги сме на едно мнение... че се обичаме. :oops: Сериозена караница сме имали само веднъж.

nicolepcd
02-11-2009, 17:23
Не помня да сме се карали :-o Прекалено сме лигави, за да се задълбочаваме в някакви проблеми :D :grin:

princesa_viki
02-15-2009, 16:11
Не помня да сме се карали :-o Прекалено сме лигави, за да се задълбочаваме в някакви проблеми :D :grin:
Така е най-добре според мен 8-) :-)

Jeannie
02-15-2009, 19:14
За всичко и непрекъснато... :D Само на тема секс имахме допирни точки :-P То и затва дотам го докарахме те. Трябва да се правят компромиси и тва е.

myHeartIsOnlyForYou
02-15-2009, 19:29
oO ние се караме за некви направо хипер малоумни неща,но вече той се опитва да не се караме ама аз понякога даже искам да се караме,щото обичам да се сдобряваме... :D

bubsy_f
02-15-2009, 20:03
за глупости..последно беше, че му метнах шега, че е гей.. ама щом е с мен как ше е гей..не може ли да помисли..аз мн му се лигава ама мн.. :razz: :lol:

LiL_MeoW
02-15-2009, 21:01
да видим .... че не ми обръща внимание, че го карам да гледа "грижовните мечета" , че изчезвам за по седмица и си оставям телефона в къщи (ми кат не искам никои да ме търси ебати ) , че се заяждам, че тои се заяжда , че много пуша (всичко) , че не ме ревнува или че ме ревнува ... общо взето винаги си има причини. Последният път се скарахме защото ... не помня точно защо но беше грандиозен скандал. Всичко почна от "имам изпити ще спя в къщи" и се стигна до "ти не ме искаш вече и не ме уважаваш"

cinderella_gugutka
02-16-2009, 05:35
еми аз му се сърдя за тъпотии обикновено и после ми става малко кофти 4е така съм реагирала...но понякога тои изобщо не се усеща кви ги говори и много с дразна :x
П.П.споко-и с моя се виждаме рядко ама аз свикнах ве4е...по-добре така отколкото изобщо да не сте заедно :)

YoAnNkA
02-16-2009, 12:10
ами най-често и то даже в повечето случай,когато го изревнувам и започвам несазнателно да му задавам тапи въпроси :smt089

jghgh
02-16-2009, 12:50
WOW е болест, а твоят човек е от тежко зависимите, ако щеш вярвай. Има куп информация, куп клипове във vbox7 и в youtube само на тая тема.

По принцип всички компютърни игри зарибяват, но WOW се води една от най-пристрастителните, в страни като Америка играта е сериозен проблем сред нещастните дебели американчета. /но не само Америка го духат, повечето WOW играчи са доста спрели, казвам го защото познавам не един такъв геймър. Доста време отделят за играта и стават много асоциални... losers/

WOW е за тъпаци. Разбира се, наред с loser-ите, които са се превърнали в "no life" заради тази шибана игричка, има хора които живеят нормално и не са загърбили приоритетите си - излизат с приятели, не й отделят толкова много време, не стават асоциални... но твоят приятел май не е от тях? :?

Приказвай сериозно с гаджето си, не знам как го търпиш изобщо - 30 минути отделя за теб на ден ли, кво? Баси шибания loser... ще ми седи и WOW ще играе... смятай колко е промит, та да не може да си наложи простичката воля да стане от тъпия компютър и от тъпата игра и да прекара малко време с теб.


Иначе аз съм доста раздразнителна, стремя се да го променя, защото загубих едно от най-скъпите ми същества заради тая черта. Но пък понякога имах право според мен - и той цъкаше няква шитня и в skype се държеше студено.
Най-често се карам(ax) от ревност и желание да съм No1 и да съм на пиетедестал (доста тъпо, но как да е, ще се опитам да се променя) 8-)

Другите неща за които най-често се карам(ax) са незначителни и глупави.. не желая да се излагам :-D Просто ще се опитам да не съм толкова гневлива.



Заповядай - http://www.sivosten.com/content.php?review.716

FiRe_LaDy
02-16-2009, 13:09
Na men mi se e slu4valo da se karame vse za tova 4e ne mi obru6ta dostatu4no vnimanie.Toi vse igrae na nqkakva igra koqto se kazva WOW i ne se spira.mn e dosadno.Sedq po cql den v tqx igrae cql den i otdelq za mene to4no polovin 4as zatova sprqx da hoda tam.

KAJETE MI MOLQ VI ZA KAKVI NE6TA SE KARATE VIE :) :) :)


Хаха и аз с моя приятел преди се карах заради тъпия WOW или CS ... направо ме побъркваха тея игри.Ама вече не играе или ако се случи е 1 - 2 пъти в месеца.За друго какво сме се карали....за дребни неща ... все за глупости.

hardstylerr
02-16-2009, 14:00
Не се караме много ; ) . Хахаха WOW сух

kradinero
02-16-2009, 15:47
пХъХ 8-) с БиВшИя за глупосте и най-често аз... ама аз се шегувах :D ДааА а Ся Не Се Караме с Новия :-) :-)

wink
02-16-2009, 16:15
Аз се цупя най-често, когато се чувствам пренебрегната по някакъв начин и съм сметнала, че не ми се зачитат чувствата.

ThePainIsReaL
02-16-2009, 17:50
За всичко можем. Но ние не се караме, ние спорим, в краен случай малко си викаме. Мисля, че караница е твърде сериозна дума за отношенията ни.

krem4et0
02-17-2009, 14:59
Не е достатъчно романтичен, бързо се паля и съм раздразнителна, не иска да ме води на дискотеки, не иска да живеем все още заедно и да се оженим, не смее да си каже мнението, защото ще се развикам или разплача. Дааааааа май за наистина сериозни неща се караме. За внимание, когато сме заедно-не! Е, не сме по цял ден заедно, а само по 3-4(максимум през уикендите) часа на ден, но пък о тоалетната едва ходим един без друг. Ценим си времето заедно, защото ни е оскъдно, любуваме се един на друг или просто зяпаме Тв. Важното е, че сме заедно, че ръката ми е в неговата, че усещам пулса, дъха, допира му. Това си струва всички караници....

sadsad
02-17-2009, 15:02
Toi vse igrae na nqkakva igra koqto se kazva WOW i ne se spira.
:lol: :lol: :lol: Няма спасение от тая игра :lol:

sadsad
02-17-2009, 15:04
Не е достатъчно романтичен, бързо се паля и съм раздразнителна, не иска да ме води на дискотеки, не иска да живеем все още заедно и да се оженим, не смее да си каже мнението, защото ще се развикам или разплача. Дааааааа май за наистина сериозни неща се караме. За внимание, когато сме заедно-не! Е, не сме по цял ден заедно, а само по 3-4(максимум през уикендите) часа на ден, но пък о тоалетната едва ходим един без друг. Ценим си времето заедно, защото ни е оскъдно, любуваме се един на друг или просто зяпаме Тв. Важното е, че сме заедно, че ръката ми е в неговата, че усещам пулса, дъха, допира му. Това си струва всички караници....
Междудругото от твои мнения бях останала с впечатление, че живеете заедно, но явно греша. :)

sentient_
02-17-2009, 16:30
заради ревност

woshata
02-17-2009, 16:41
shot ne znam kvo iskam