PDA

View Full Version : Акне и разни други циреи по лицето



MoP
02-10-2009, 21:09
Такам... Имате ли проблеми със акнето и другите милион проблеми с кожата на лицето и как ги лекувате... ?

Iaz
02-14-2009, 10:16
Аз имам и съм се убедил, че най-ефикасния начин е да отидеш на козметик за почистване не е и толкова скъпо.

kalpazanka
02-14-2009, 10:24
С Ексфолиак гел за измиване и крем за проблемните зони след това.
Въпрос към момичетата с акне- да Ви е хрумвало да отидете на гинеколог ей така за профилактичен преглед? :)

titinkaa
02-14-2009, 18:38
аз имах преди проблем с акнето и кво ли не бях ползвала ама никъв ефект нямаше,докато един ден реших да опитам при козметик и отидох при една козметичка точно по тези проблеми и се оправих,прави ми пилинг на цялото лице даде ми и кремове с един да си почиствам лицето,а с другия да се мажа,и ходих общо 3-4 пъти и се оправих,но това беше миналата пролет,сега съм решила и тази пролет да отида просто така само да ми го почисти :)

xplay
02-14-2009, 18:47
Аз пък с тия козметици нищо не постигнах, само се влошиха нещаща. Примирих се вече с акнето ... Тийн-ска работа, к`во да се прави ... Чувала съм, че изчезва към 18-20 години.

titinkaa
02-14-2009, 19:17
Аз пък с тия козметици нищо не постигнах, само се влошиха нещаща. Примирих се вече с акнето ... Тийн-ска работа, к`во да се прави ... Чувала съм, че изчезва към 18-20 години.
Зависи на ква попаднеш и аз познавам една фр дето е ходила на козметик и вместо да се оправи онази я е влошила още повече,затова е важно при ква козметичка ходиш за а янма последици

justviko
02-15-2009, 11:04
Съгласен съм че е важно на какъв специалист попадате ... но ще попитам ... ТЪПИ ЛИ СТЕ ? Ще ви дам пример ... имате счупен крак ... първо отивате на ортопед да ви прегледа или направо слагате гипса ? Същото е при акнето. Отивате първо при добър дерматолог , койото да си насочи към правилното лечение . Стискането на пъпки е метод от преди 20-30 години. Аз много време имах акне ... от 13 до - 16 годишна възраст ... сега съм на 17. Точно тоя подход ... само на козметик ми докара проблемите. Консултирайте се с добър дерматолог и няма да имате грижи :) Съвета ми е да не вярвате на най-лъскавите кабинети ... там много често са само прехвалени лекари но не и добри ...