PDA

View Full Version : Пробиване на уши - Варна



MissVIP
02-10-2009, 21:14
Къде? За първа дупка е.... предпочитам на някое по-хигиенично място по възможност в центъра...
И след колко време ще мога да махна медицинските обеци?

IrrieSkyline
02-10-2009, 21:59
Не се пробивай с пистолет! :!: :!: :!: :!: :!:

MissVIP
02-10-2009, 22:08
Ммм , моя позната се проби с пистолет , проблема е , че лекарката е напуснала , и сега не можем да намерим същата... Иначе , добре е , нямаше инфекции , проблеми , тнт. Какво е опасното с пистолета (нова съм в тези неща , първи дупки ще са ми , а съм на 13) :?
Четох във други форуми ,че пробивали в Експложън и Дом младост...
Някакви впечатления от експложън специално? Там ми изглежда свястно... ь

chaos_
02-11-2009, 14:52
Няма смисъл да се ухарчваш за дупки на уши.
Купи си абокат и си пробий ухото,съвсем просто е.Може да помолиш някоя приятелка да ти помогне.Изобщо не боли ако това те притеснява.
Ако ти се дават пари,иди в дом младост или при някоя медицинска сестра.А и с пистолет специално за първи дупки няма никакъв проблем,при една добра стерилизация.

EJI4eTy
02-11-2009, 16:30
ако е за мекото на ушите може и с пистолет -> отиди при някоя козметичка

m3talmania
02-11-2009, 16:56
Обицата се маха след 1 седмица.
Само за това мога да ти отговоря 8-)

EJI4eTy
02-11-2009, 19:12
Обицата се маха след 1 седмица.
Само за това мога да ти отговоря 8-)

бих те поправила - след 1 месец :P

schrei
02-12-2009, 10:48
Значи,ако знаеш Форумала на Тракия там има едни козметични салони отстрани.Точно на ъгъла...Там пробиват и уши и до колкото си спомням една дупка е 7 лева с обицата,която се маха след три седмици - пак до колкото си спомням xD Бях ходила с една приятелка да си прави трета дупка..

Също и McDonald's на Тракия . Срещу / до него има един висок блок - 15 етажа / блокът в който живея / . Между двата входа има хранително магазинче.Единият вход е "Б" ,а другият "А" Точно срещу А вход има козметичен салон. Ходих там и за седемте ми дупки и съм много доволна.
12-13 лева за две дупки + медицинските обеци.

Adwokat
02-12-2009, 10:59
Не се пробивай с пистолет! :!: :!: :!: :!: :!:
Че защо? моите обици т.е. и трите ми са пробити с пистолет... и нищо им няма :)