PDA

View Full Version : Да го игнорирам ли?



insomnia79
02-11-2009, 06:50
Hodim ve4e mesec i polovina , a toi sus sqka sedmica stava vse po nezaiteresovan .. kolko mn vreme se mu4i da me ima i nakraq si prai s mene kvoto na nego mu e udobno... az vinagi sum mu na razpolojenie vinagi gotova da se vidim .. sega toi e prekaleno spokoen 4e 6te izlzem samo kogato toi mi kaje i kogato na nego mu e udobno i e suglasen na vednuj sedmi4no kolkoto da otbie nomera .. a ina4e " durjal" na men .. priqtelite mu kazvat su6toto .. " durji" .. " do sega ne bil izpitval takiva 4uvstva" tova mi go kaza predi sedmica nqkude posledno , a az ne izdurjam na bezrazli4ieto mu ve4e ot sedmica dve .. i me e strah ako go pozareja da ne bi da me izostavi suvsem , za6toto 6te mi e mn trudno bez nego .. dali da ne se otdrupna . za da osuznae kakvo gubi .. da razbere 4e ne sum dadenost.. predi kato bqh nedostupna se po mene hode6e .. sega nikakvo vnimanie..

Ne si namiram mqstoto ot 4/5 dena ve4e ..samo se qdosvam reva digam temperatura .. prosto go iskam i go iskam kakuvto be6e v na4aloto ..

..Vie imali li ste takiva momenti v vruzkata si kogato zatihva no sled vreme otnovo se vuzplamenqva ?
Otdrupvali li ste se za da mu dadete da razbere kakvo ima .. ..?
Edna vruzka pri tova tolkova kratka kato moita samo cvetq i obla4eta li e ili edni dni ste qko privurzani na dr sedmica si omruzvate .. ? :?

I dori v moomeenta produljava se edno ne su6tesvuvam ne mi pi6e .. ne pravi ni6to .. signo nqma i da poiska da se vidim ..

Probvah da govora s nego ... ne iska.. zaobikalq temata ..prai se 4e ne znae za kvo stava vurpros .. vidqhme se i dori ne me celuna .. ..razbrah 4e si ima i serioznoi problemi v daskalo .. no tva ne epri4ina dori da ne me celuune .. su6tevremenno ne e da ne mi pi6e .. ne e da e zabrail varqnta 4e vuob6te 6e izlizame .. spored men toi iska da me ima kogato na nego mu e interesno i kogato mu e izgodno .. az nqma da prava pove4e ni6to .. NO PO DQVOLITE TUPITE SPOMENI :(:(:(:( moje6e vsi4ko da e tolkova hubavo .. Ne moga da se primirq prosto .. ne si predstavqm , 4e moga da hodq s drug :( :(

Sq nqma i da me potursi .. ako se be6e slu4ilo minalata sedmica ..6te6e , no taq si4ko e razli4no .. ne moga da razbera kak si4ko se precaaka tolkova :( :(

A SEGA PUK NOVO 20 .. TOI BIL KAZAL NA PRITEL 4E NE 6TE DA KUSAME :D ama SI4KI KAZVAT 4E ZARADI OGROMNOTO SI DODTOINSTVO NQMALO DA KAJE NI6TO .. I ME SUVETVAT AZ DA GOVORA S NEGO .. VIE KO MISLITE ..
Moderated by slun4ice

т.7 от правилника

valdesbg
02-11-2009, 07:02
predi kato bqh nedostupna se po mene hode6e .. sega nikakvo vnimanie..

Виж, сама си си отговорила.

az vinagi sum mu na razpolojenie vinagi gotova da se vidim .. sega toi e prekaleno spokoen 4e 6te izlzem samo kogato toi mi kaje i kogato na nego mu e udobno i e suglasen na vednuj sedmi4no kolkoto da otbie nomera
Тук ти е грешката - ходиш след него, а на момчетата това омръзва. Покажи че имаш свой живот и можеш да живееш и без него. Имай себеуважение и определи правилата.



ne si namiram mqstoto ot 4/5 dena ve4e ..samo se qdosvam reva digam temperatura .. prosto go iskam i go iskam kakuvto be6e v na4aloto ..
Той не е Единствения. Както и всеки следващ. Избий си го от главата.

luckygirl92
02-11-2009, 07:03
Ами виж...Никога не трябва да се отдаваш напълно във връзката,не трябва да му даваш веднага това,което иска,защото както ката ти-успокоява се,че си"негова"...Според мен е редно да се отдръпнеш малко за да се усети малко,ако му пука достатъчо-ще промени отношението си,ако не....Мисля,че сама можеш да си направиш изводите....В такъв случай вървиш напред и търсиш следващия,на когото няма да се отдаваш изцяло, защото си видяла какво се е случило с предната ти връзка :) Успех!

mirmark
02-11-2009, 09:20
Я си повдигни ЦЕНАТА. Откажи му няколко пъти. намери си извинения и излез с други познати, с друга компания и да видиш дали ще е ТОЛКОВА СИГУРЕН. 8)

PeopleAlwaysLeave
02-11-2009, 09:24
Ти си му паднала в краката за това се държи така ... Сама си казала, че преди като си била недостъпна все по теб е тичал пък сега не ти обръща внимание - това е решението, стани отново недостъпна. Зарежи го. Не се страхувай, че няма да те погледне повече - повярвай ми, колкото повече бягаш, толкова повече се засилва интереса му... това от личен опит ти го казвам ;)

Josefinne
02-11-2009, 09:58
КОга в тоя форум ще въведете изискването да се пише на кирилица само?

Така, по темата. Защо ти не му се обаждаш да се виждате, да го каниш на разходка, да се чувате по телефона. АКо очакваш само от него, ако очакваш да ти чете мислите, ч еискаш по-често да се виждате, няма как да стане. Кажи му, че искаш по-често да се виждате.

ziko
02-11-2009, 10:05
Hodim ve4e mesec i polovina , a toi sus sqka sedmica stava vse po nezaiteresovan .. kolko mn vreme se mu4i da me ima i nakraq si prai s mene kvoto na nego mu e udobno... az vinagi sum mu na razpolojenie vinagi gotova da se vidim .. sega toi e prekaleno spokoen 4e 6te izlzem samo kogato toi mi kaje i kogato na nego mu e udobno i e suglasen na vednuj sedmi4no kolkoto da otbie nomera .. a ina4e " durjal" na men .. priqtelite mu kazvat su6toto .. " durji" .. " do sega ne bil izpitval takiva 4uvstva" tova mi go kaza predi sedmica nqkude posledno , a az ne izdurjam na bezrazli4ieto mu ve4e ot sedmica dve .. i me e strah ako go pozareja da ne mi da me izostavi suvsem , za6toto 6te mi e mn trudno bez nego .. dali da ne se otdrupna . za da osuznae kakvo gubi .. da razbere 4e ne sum dadenost.. predi kato bqh nedostupna se po mene hode6e .. sega nikakvo vnimanie..

Ne si namiram mqstoto ot 4/5 dena ve4e ..samo se qdosvam reva digam temperatura .. prosto go iskam i go iskam kakuvto be6e v na4aloto ..

..Vie imali li ste takiva momenti v vruzkata si kogato zatihva no sled vreme otnovo se vuzplamenqva ?
Otdrupvali li ste se za da mu dadete da razbere kakvo ima .. ..?
Edna vruzka pri tova tolkova kratka kato moita samo cvetq i obla4eta li e ili edni dni ste qko privurzani na dr sedmica si omruzvate .. ? :?

I dori v moomeenta produljava se edno ne su6tesvuvam ne mi pi6e .. ne pravi ni6to .. signo nqma i da poiska da se vidim ..
Нека ти дам един урок.
Мъжете са като сянката.....кагато я гониш бяга....когато бягаш от нея тя те гони(това се отняся и за жените)
още един...кажи му нещо което да го накара да мисли...което няма да го остави да спи...

galu6a
02-11-2009, 10:19
ами наистина одпръни се и ако продължава в същия дух го мохай не си губи времето в излишни връзки :)

evelinka1122
02-11-2009, 10:50
посъветвам те да говориш с него! кажи му всичко, което каза на нас! че не издържаш.... как може тка вие ходите и се виждате 1 път седмично ? :shock: ние с моя се виждане ВСЕЕЕКИ ден! и когато не може да с видим ми е супер такоз гадно се едно не съм го виждала цяла седмица..... а на теб какво ти е.. не мога да си представя.... просто поговори............. успех

evelinka1122
02-11-2009, 10:50
посъветвам те да говориш с него! кажи му всичко, което каза на нас! че не издържаш.... как може тка вие ходите и се виждате 1 път седмично ? :shock: ние с моя се виждане ВСЕЕЕКИ ден! и когато не може да с видим ми е супер такоз гадно се едно не съм го виждала цяла седмица..... а на теб какво ти е.. не мога да си представя.... просто поговори............. успех

evelinka1122
02-11-2009, 10:50
посъветвам те да говориш с него! кажи му всичко, което каза на нас! че не издържаш.... как може тка вие ходите и се виждате 1 път седмично ? :shock: ние с моя се виждане ВСЕЕЕКИ ден! и когато не може да с видим ми е супер такоз гадно се едно не съм го виждала цяла седмица..... а на теб какво ти е.. не мога да си представя.... просто поговори............. успех

evelinka1122
02-11-2009, 10:50
посъветвам те да говориш с него! кажи му всичко, което каза на нас! че не издържаш.... как може тка вие ходите и се виждате 1 път седмично ? :shock: ние с моя се виждане ВСЕЕЕКИ ден! и когато не може да с видим ми е супер такоз гадно се едно не съм го виждала цяла седмица..... а на теб какво ти е.. не мога да си представя.... просто поговори............. успех

evelinka1122
02-11-2009, 10:50
посъветвам те да говориш с него! кажи му всичко, което каза на нас! че не издържаш.... как може тка вие ходите и се виждате 1 път седмично ? :shock: ние с моя се виждане ВСЕЕЕКИ ден! и когато не може да с видим ми е супер такоз гадно се едно не съм го виждала цяла седмица..... а на теб какво ти е.. не мога да си представя.... просто поговори............. успех

w0sh
02-11-2009, 10:52
:X

myNameIsImmortal
02-11-2009, 10:55
evelinka1122 Повторението е майка на знанието, ама чак толкова 8-) 8-)

insomnia79
02-12-2009, 07:05
Prosto me e adski strah da ne me izostavi napulno .. no v kraina smetka ne gubq ni6to ..

lheLLboyl
02-12-2009, 08:19
Според мен трябва да седнете и да си поговорите

rusova
02-12-2009, 14:10
Според мен трябва да седнете и да си поговорите
+1 и аз съм на това мнение такива одръпванки е тъпо деиствай направо говори с него :) :) :)) :)

insomnia79
02-14-2009, 11:15
:( :( :( :(

jghgh
02-14-2009, 11:49
Игнорирай го и ти, но без страх от последствията... Просто не му мисли и не се дръж като тъпачка само защото те е страх да не би съвсем да те отпише.. ако го направи значи въобще не си заслужава.

Дай му да разбере ;)

Не му тръгвай по гайдата веднага щом ти свирне! Откажи една-две срещи, излизай с приятелки, нека отвикне да си мисли че винаги ще си му на разположение когато той иска... :lol:

Я вкарай малко самочуствие бе, мома! Знай си цената (както ти казаха по-горе)!
Ти да не си някое послушно пале дето само ще му ходи зад гъза бе? И откъде-накъде трябва с ченгел да му вадиш думите от устата за да ти обясни какво по дяволите се случва тук....

Бъди по-твърда. Няма никакъв смисъл да го умоляваш да каже истината, или пък да си мълчиш търпеливо на такова лайнарско поведение...

Пълен бойкот му давай на тоя или поне пробвай това, които ти предложих. (не гарантирам успех)


Бая притеснително си е, че не те целува по устните...
Но вместо да му хленчиш с "разговори", по-добре се дръж като кучка - от реакциите му ще извлечеш много повече информация отколкото от всички думи на света... все пак има едно нещо като "лъжа", нали знаеш...


ПП. Това момче е абсолютен г ъз!

insomnia79
02-14-2009, 12:00
hahahha verno e absoluten guz :D :D :D ma to toi si go znae i sam si go kazva.. :D :D :D

mickelangelo
02-14-2009, 12:12
evelinka1122 Повторението е майка на знанието, ама чак толкова 8-) 8-)
и баща на затъпяването !

просто .. поговори с него за това .. толкова е просто

insomnia79
02-14-2009, 12:45
abe ne 6te da govori be hora .. kak da vi obqsnq ..

jghgh
02-14-2009, 12:48
мдае, именно

и вместо да седиш и да го чакаш да продума нещичко (пф, баси гъза, аз се нервя вместо тебе)
му кажи "абе я майната ти бе, селтаk"
и въобще повече не го търси

както ти казах, ако и той не те потърси значи тотално не си заслужава

не разбирам просто кво си пилиш нервите...

vikito2111
02-14-2009, 12:55
Вариантите са 2 , поговори с него , ако не иска да говори , зарежи го и си намери друг ... а той ако осъзнае грешката си сам ще те потърси ... :-)

insomnia79
02-14-2009, 13:21
Emi taka e .. sa samo ostava da prejiveq i spomenite.. :( :( :(

insomnia79
02-14-2009, 18:22
I SEGA KAKVO ?

black_rose12
02-16-2009, 07:34
Emi pogovorete v takuv slu4ai .. da vidim :)

plmn
02-16-2009, 08:01
za6toto 6te mi e mn trudno bez nego. Ne si namiram mqstoto ot 4/5 dena ve4e ..samo se qdosvam reva digam temperatura


no v kraina smetka ne gubq ni6to ..

Последно?То и ти май не знаеш кво искаш и очевидно не си заритала толкова за него. :lol: Я по-добре прекратете тая "връзка" и всеки да си продължава напред. 8-)

insomnia79
02-16-2009, 08:22
emi 6e mi e zle bez nego .. no ne gubq az a toi .. ima razlika ..

HipHopBlond
02-16-2009, 15:07
Виж, аз имах същия проблем наскоро, но аз играех ролята на гаджето ти :( Някои момчета каточели се брим за жените само заради тръпката, заради успеха. Накрая като получим това, което искаме - тръпката я няма :? Не знам, по едно време си мислех, че съм станал гей :lol: Но намерих сродна душица и проблема ми се реши :-) ЗНАЙ, ЧЕ НЯМА ВЕЧНА ЛЮБОВ!!! \\//