PDA

View Full Version : Посъветвайте ме как да я привлека



Stan4o123
02-11-2009, 07:46
ми значи идеята е следната.... според вас , ако едно момиче откаже на момче с думите " съжалявам , но аз искам да сме си само приятели ", има ли шанс да си промени това мнение...така , значи тя ми е не до там близка приятелка , но знае че винаги съм на среща за каквото и да е... няколко пъти ми е казвала , че е влюбена в мен и аз от там явно се подведох , че може да стане нещо(явно е било на лигня)...миналият път , когато и казах , че съм влюбен в нея , тя не ме остави да и кажа какво наистина чувствам...тогава бях и малко по - пълен и не се занимавах толкова с външния си вид... сега съм се стегнал и започвам да приличам на човек хаха...та ако може да ми дадете някакви съвети как да я привлека или дали да и кажа какво чувствам,което от своя страна евентуално ще е краят на приятелсвото...


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

cat_woman
02-11-2009, 08:07
ми значи идеята е следната.... според вас , ако едно момиче откаже на момче с думите " съжалявам , но аз искам да сме си само приятели ", има ли шанс да си промени това мнение...така , значи тя ми е не до там близка приятелка , но знае че винаги съм на среща за каквото и да е... няколко пъти ми е казвала , че е влюбена в мен и аз от там явно се подведох , че може да стане нещо(явно е било на лигня)...миналият път , когато и казах , че съм влюбен в нея , тя не ме остави да и кажа какво наистина чувствам...тогава бях и малко по - пълен и не се занимавах толкова с външния си вид... сега съм се стегнал и започвам да приличам на човек хаха...та ако може да ми дадете някакви съвети как да я привлека или дали да и кажа какво чувствам,което от своя страна евентуално ще е краят на приятелсвото...

Според мен щом веднъж ти е казала , че иска само приятелство, то си е така и няма да се промени....поне аз съм на този принцип ... Успех !

valdesbg
02-11-2009, 08:14
Някои хора трябва да ги поотрежат няколко пъти за да се усетят. Няма друг начин. Човешката природа е такава - тъп и упорит до последно. Заявява му се нещо в лицето и директно, той обаче си го тълкува по 100000 различни начина. Показал се шмугъл - отсвирили са го като шмугъл:)

Bellatrix
02-11-2009, 08:34
Няма да и промениш чувствата само, защото така ти се иска.

PeopleAlwaysLeave
02-11-2009, 09:35
Според мен не трябва да правиш нищо. Дръж се като приятел с нея. Тя един път те е отрязала вече, не е нужно да рискуваш втори път... Бъде й само приятел пък тя ако си промени мнението сама ще ти го покаже ;)

Josefinne
02-11-2009, 09:45
Да кажем, че дори и да тръгнете, това ще е един риск за приятелството ви. Нещата няма да са същите и по-вероятно е, ако не се получи, никога повече да не възстановите приятелството си.
Обикновено тия реплики " Аз искам да сме само приятели" означава в превод " Ами, не ми харесваш достатъчно, ама не искам да съм груба и да ти го казвам направо".
Това не винаги има връзка с външния вид и не знам дали това, че си се стегнал и си станал по-красив ;) има някакво значение.
Фактът, че тя ти е казвала, че е влюбена в теб е било на шега или не , трябва да го прецениш сам , според обстоятелствата. Дори и да не е било на шега, имай рпедвид, че ако ти не си отвърнал тогава на чувствата й, те могат да са отшумели. При тия неща често се иска отговор веднага, иначе после губиш шанса.
Та, как да я привлечеш в крайна сметка - ами, навъртай се около нея, измисляй нови и интересни неща, шегувай се, флиртувай с нея. Абе с една дума - сваляй я.

Hilary_
02-11-2009, 13:13
Това моме незнае какво иска... :? Ами не мисля че на този етап може да се получи нещо... :? Ако искаш опитай...няма какво да губиш но може да се дръпне от теб дори и като приятелка... :? :?

cherry_lady
02-11-2009, 13:16
ми значи идеята е следната.... според вас , ако едно момиче откаже на момче с думите " съжалявам , но аз искам да сме си само приятели ", има ли шанс да си промени това мнение...така , значи тя ми е не до там близка приятелка , но знае че винаги съм на среща за каквото и да е... няколко пъти ми е казвала , че е влюбена в мен и аз от там явно се подведох , че може да стане нещо(явно е било на лигня)...миналият път , когато и казах , че съм влюбен в нея , тя не ме остави да и кажа какво наистина чувствам...тогава бях и малко по - пълен и не се занимавах толкова с външния си вид... сега съм се стегнал и започвам да приличам на човек хаха...та ако може да ми дадете някакви съвети как да я привлека или дали да и кажа какво чувствам,което от своя страна евентуално ще е краят на приятелсвото...

Според мен щом веднъж ти е казала , че иска само приятелство, то си е така и няма да се промени....поне аз съм на този принцип ... Успех !

Stan4o123
02-11-2009, 18:49
ами всъщност днес осъзнах че не мога да търпя скапаното и държание и след малко ще и кажа всичко по скайпа , щом ме игнорира... умръзна ми от хора , които не осъзнават какво им казваш... време е и аз да имам някакво шибано самочувствие , вместо да търся само шибаните си недостатъци... не ми пука вече дали ще сме си приятели или не... имам си достатъчно и по-близки приятели...1во съм красив/2ро съм страшно забавен/3то умръзна ми да спотайвам тъпите си чувства/и според мен тя е шибан мазохист , който предпочита да ходи с поредния бройкар , вместо с човек , който може да й е гадже/най-добар приятел/брат в 1

yahhooo
02-11-2009, 19:15
мани я тая курва бе

Darkkiss
02-11-2009, 19:21
ми значи идеята е следната.... според вас , ако едно момиче откаже на момче с думите " съжалявам , но аз искам да сме си само приятели ", има ли шанс да си промени това мнение...така , значи тя ми е не до там близка приятелка , но знае че винаги съм на среща за каквото и да е... няколко пъти ми е казвала , че е влюбена в мен и аз от там явно се подведох , че може да стане нещо(явно е било на лигня)...миналият път , когато и казах , че съм влюбен в нея , тя не ме остави да и кажа какво наистина чувствам...тогава бях и малко по - пълен и не се занимавах толкова с външния си вид... сега съм се стегнал и започвам да приличам на човек хаха...та ако може да ми дадете някакви съвети как да я привлека или дали да и кажа какво чувствам,което от своя страна евентуално ще е краят на приятелсвото...


Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

меташ 1 ласо по нея
после само дърпаш

fc
02-11-2009, 20:08
Какъв риск за приятелството? Те след две години ще са на едно здравей/здрасти... Приятелствата не са вечни. Колкото по-скоро го осъзнае толкова по-добре.

hooliganka89
02-11-2009, 20:23
Най-голямата ти грешка е в това,че си "Винаги на разположиение",мъжете така ли не разбрахте,че жените точно това не искат!?

balon4eee
02-11-2009, 20:33
Най-голямата ти грешка е в това,че си "Винаги на разположиение",мъжете така ли не разбрахте,че жените точно това не искат!?
+1

Samo s prili4ane na 4ovek .. nqma da stnae 8-)