PDA

View Full Version : Частна ученичка??



fuckXlove
02-11-2009, 08:01
Здравейте!
Имам един много голям проблем.В началото на учебната 2008 година се преместих да живея и уча в чужбина и сега съм в специален клас който се учи само езика и от време на време се ходи и в някой друг час с редовния ми клас.Проблема е че не искам да уча тук и дали ще е възможно да съм частна ученичка в България като си живея и уча тук и се прибирам на България за да държа изпитите? :-o И възможмо ли е да почна от сега такава форма на убучение? :( Няма как да се върна в родината сега и затова искам да опитам по този начин,а като навърша 18 ще се прибера и ще следвам. :(

metaxa
02-11-2009, 09:03
Здравейте!
Имам един много голям проблем.В началото на учебната 2008 година се преместих да живея и уча в чужбина и сега съм в специален клас който се учи само езика и от време на време се ходи и в някой друг час с редовния ми клас.Проблема е че не искам да уча тук и дали ще е възможно да съм частна ученичка в България като си живея и уча тук и се прибирам на България за да държа изпитите? :-o И възможмо ли е да почна от сега такава форма на Oбучение? :( Няма как да се върна в родината сега и затова искам да опитам по този начин,а като навърша 18 ще се прибера и ще следвам. :(
И да мисля,че е възможно,защото в нашето училище имахме такава ученичка,но е много трудно сам да се обучаваш :?

cherrypezz
02-11-2009, 09:40
Мен ако питаш не се връщай в България.

DeepPurpLe
02-11-2009, 11:17
Мисля,че може,но как точно - не знам.

shadow4e
02-11-2009, 11:57
За Немската знам, че има за хора, учещи в България като държат само изпит по немски, но ти си на друга система и не знам дали ще ти се припокриват часовете.
Би трябвало и английската да предлага такова нещо.

Харесай си просто някое училище, намираш в сайта телефон и ги питаш.

BoCupycake
02-11-2009, 14:13
Ако сега имаш завършен първи срок можеш да запишеш самостоятелна форма на обучение.Но ако нямаш едва ли ще е възможно,защото изпитите за първият срок вече минаха. :?

SoFarSoG00d
02-11-2009, 14:18
По-добре стой в Испания!

ledamonsterbuun
04-04-2013, 12:54
da i az bih iskala da znam da li 6te moga da se zapi6e 4asna u4eni4ka v kraq na 7 klas poneji si imama mn problemi s u4enicite

Makenzi97
04-04-2013, 17:15
Ако си над 16 може и по легален начин - самостоятелна форма. Ако си под 16 избираш някое забутано училище, разбираш се с директор/даскали и срещу скромна сума отсъствия не ти се пишат. За изпити - края на всеки срок. Аз лично от трети клас не съм стъпвал в училище - успех 6.00. Подготовката е лесна за всеки средноинтелигентен младеж.