PDA

View Full Version : Какво вие бихте направили ?



ziko
02-11-2009, 08:24
Става въпрос да приятелката ми ...понеже ходи на работа и там има един от охрата който я сваля(на нея не и е приятно...всеки път ми се оплаква)..та какво бихте направили ...на мен ми едно нещо :o ..ама е охрана все пак (което значи че си е едър...не че аз не съм ...ама)

Glorious
02-11-2009, 08:28
Като за начало отиди до работата с нея няколко пъти за да те види онзи а и да разбере че ходите сериозно. По-добре за сега не се бий...

Bellatrix
02-11-2009, 08:29
Като за начало отиди до работата с нея няколко пъти за да те види онзи а и да разбере че ходите сериозно. По-добре за сега не се бий...
Подкрепям напълно. Онзи като види, че мацката е заета, може да се отдръпне. Мъжка солидарност...

proFloras
02-11-2009, 08:30
Нека и тя да му каже че и е неприятно да я сваля боя не помага в никакъв случаи

valdesbg
02-11-2009, 08:35
Последното нещо което трябва да направиш е да се правиш на мутра(путьо). Женската не може ли да го постави на мястото тоя балон? Ако аз свалям някое момиче и дойде приятеля и да се разправя с мен....знаеш ли какво ще си помисля. Не, по добре да не ти казвам :-D Това е нещо с което тя трябва да се справи, защото свалят нея а не теб. Добра идея е да идеш няколко пъти с нея до работата, гуш - цун и така, без никакво внимание към охраната.

ziko
02-11-2009, 08:52
Като за начало отиди до работата с нея няколко пъти за да те види онзи а и да разбере че ходите сериозно. По-добре за сега не се бий...
да това го направих вече...и след ден-два ..ново оплакване ...от типа (-оставяй го...вземи мен....това е казал)

Slawi92
02-11-2009, 09:12
emi taq putka jenati usta nqma li pri mene imash s priqtelkata mi podoben problem i tq se nervira i govori s nego po tochno go naprai na 2st ti kvo venaga she se biesh tva e nai-lesno neka priqtelkatati da govori s nego kak sedut neshtata ako ne opitai se ti da govorish s nego ama ne da se biesh da govorish 8)

PeopleAlwaysLeave
02-11-2009, 09:19
Еми нека тя поговори с него и му обесни, че не й е приятно и да престане. Толкова ли е сложно ? 0o Колкото до боя - това ще е най-тъпото нещо, което можете да направите... Кажи й да говори с него, ако пак не престане просто спрете да му обръщате внимание - когато игнорираш един човек напълно той иска-не иска като види, че не го отразяват и спира ...

ziko
02-11-2009, 09:33
Ще и кажа да говори с него ..ако пак не стане ..аз ще говоря...и ако тогава не стане ...не знам просто

Vesk0u
02-11-2009, 09:40
Правилно... Тя да говори с него и да му обясни, че ходите сериозно. Предполагам, че ще спре да я закача.

ziko
02-11-2009, 09:48
Правилно... Тя да говори с него и да му обясни, че ходите сериозно. Предполагам, че ще спре да я закача.
Пак казвам..дано това мине..обаче 80% съм сигурен че няма да спре..

valdesbg
02-11-2009, 09:51
Последното нещо което трябва да направиш е да се правиш на мутра(путьо). Женската не може ли да го постави на мястото тоя балон? Ако аз свалям някое момиче и дойде приятеля и да се разправя с мен....знаеш ли какво ще си помисля. Не, по добре да не ти казвам :-D Това е нещо с което тя трябва да се справи, защото свалят нея а не теб. Добра идея е да идеш няколко пъти с нея до работата, гуш - цун и така, без никакво внимание към охраната.

Трябва ли да го цитирам или смяташ за по необходимо да мрънкаш?

Josefinne
02-11-2009, 09:51
Не е задължително да е едър , като е охрана. Виждала съм доста хилави охранители, но не в това е въпросът.
Според мен тя сама трябва да се справи с положението. Не може да вървиш по фустата й. Ако едно момиче иска да разкара някого , тя може да го направи по недвусмислен начин. АКо се страхува, да не създава негативни емоции на работното място, бойната ви сценка не е по-добро решение от това просто да му каже да се разкара. Да не кажа,ч е даже е по-лошо.
За това, ако наистина не й неприятно, да му каже да си гледа работата. Не се меси в това. Изслушвай я и я окуражавай сама да се защитава.

ziko
02-11-2009, 09:57
Не е задължително да е едър , като е охрана. Виждала съм доста хилави охранители, но в това е въпросът.
Според мен тя сама трябва да се справи с положението. Не може да вървиш по фустата й. Ако едно момиче иска да разкара някого , тя може да го направи по недвусмислен начин. АКо се страхува, да не създава негативни емоции на работното място, бойната ви сценка не е по-добро решение от това просто да му каже да се разкара. Да не кажа,ч е даже е по-лошо.
За това, ако наистина не й неприятно, да му каже да си гледа работата. Не се меси в това. Изслушвай я и я окуражавай сама да се защитава.

Ще се опирам така да направя.

ziko
02-11-2009, 10:00
Последното нещо което трябва да направиш е да се правиш на мутра(путьо). Женската не може ли да го постави на мястото тоя балон? Ако аз свалям някое момиче и дойде приятеля и да се разправя с мен....знаеш ли какво ще си помисля. Не, по добре да не ти казвам :-D Това е нещо с което тя трябва да се справи, защото свалят нея а не теб. Добра идея е да идеш няколко пъти с нея до работата, гуш - цун и така, без никакво внимание към охраната.

Трябва ли да го цитирам или смяташ за по необходимо да мрънкаш?
не че мрънкам...просто чакам да получа следния отговор..."ако така продължава му разбии мутрата"....това найстина искам да направя....но ще го оставя като краен вариант

valdesbg
02-11-2009, 10:11
Ами мой човек "ако така продължава му разбии мутрата".

Само ще ти кажа - с това си поведение само ще загубиш приятелката ти и ще се покажеш като поредния комплексиран страхливец, който няма доверие на човека до себе си. Абе с една дума шмугъл. Оставям на страна факта че след като е охранител...ми как да ти кажа ще те намерят някъде 3-4 негови приятелчета ще те пречукат и после иди доказвай че сестра ти не е бременна. Не се наточвай, само ми потвърждаваш мнението. Вече имам и отговор на въпроса - какво да направя за да си върна приятелката?


Боя никога не е решение. Ама никога. Обикновено е повод за още по голям бой.

ziko
02-11-2009, 10:17
Ами мой човек "ако така продължава му разбии мутрата".

Само ще ти кажа - с това си поведение само ще загубиш приятелката ти и ще се покажеш като поредния комплексиран страхливец, който няма доверие на човека до себе си. Абе с една дума шмугъл. Оставям на страна факта че след като е охранител...ми как да ти кажа ще те намерят някъде 3-4 негови приятелчета ще те пречукат и после иди доказвай че сестра ти не е бременна. Не се наточвай, само ми потвърждаваш мнението. Вече имам и отговор на въпроса - какво да направя за да си върна приятелката?


Боя никога не е решение. Ама никога. Обикновено е повод за още по голям бой.

Най-добре да си замълча...понеже си прав.

Hilary_
02-11-2009, 13:11
Ами нека тя му покаже съвсем категорично че не иска да има нищо общо с него... :? Много нахални същества има начи...лелеее :o

ziko
02-12-2009, 15:40
Аз като ви казах че така ще стане ....днеска тоя е гонил да я прегръща и цулува(по бузата)....тя все пак е момиче ...колко сила може да има да го отблъсне...айде сега какво преглагате ?

п.п. малко съм изнервем...за което се извинявам :-D

myNameIsImmortal
02-12-2009, 15:47
Аз като ви казах че така ще стане ....днеска тоя е гонил да я прегръща и цулува(по бузата)....тя все пак е момиче ...колко сила може да има да го отблъсне...айде сега какво преглагате ?

п.п. малко съм изнервем...за което се извинявам :-D
Ми има шефове и оплаквания за тея работи.. не може ли да каже на шефа си.. !?

Alderis
02-12-2009, 15:53
Аз като ви казах че така ще стане ....днеска тоя е гонил да я прегръща и цулува(по бузата)....тя все пак е момиче ...колко сила може да има да го отблъсне...айде сега какво преглагате ?

п.п. малко съм изнервем...за което се извинявам :-D
Ми има шефове и оплаквания за тея работи.. не може ли да каже на шефа си.. !?
За първи път да съм съгласен с myNameIsImmortal. Много правилен вариант. Да се оплаче от него на шефовете си.
А да и другия път като я подгони, да не се опитва да го отблъсне, а просто да му удари един шамар, да се разкрещи и т.н. Ако шефовете и не вземат отношение пиши пак, ще ти кажа какво да направи.

Adwokat
02-12-2009, 16:01
Като за начало отиди до работата с нея няколко пъти за да те види онзи а и да разбере че ходите сериозно. По-добре за сега не се бий...
Подкрепям напълно. Онзи като види, че мацката е заета, може да се отдръпне. Мъжка солидарност...
Няма такава солидарност... :)

My6mYLka
02-12-2009, 16:04
а защо тя му обръща внимание . . . [?] :-o нека гу подминава и да не й пука какво говори важното е че е с теб :)

ziko
02-12-2009, 20:36
Аз като ви казах че така ще стане ....днеска тоя е гонил да я прегръща и цулува(по бузата)....тя все пак е момиче ...колко сила може да има да го отблъсне...айде сега какво преглагате ?

п.п. малко съм изнервем...за което се извинявам :-D
Ми има шефове и оплаквания за тея работи.. не може ли да каже на шефа си.. !?
За първи път да съм съгласен с myNameIsImmortal. Много правилен вариант. Да се оплаче от него на шефовете си.
А да и другия път като я подгони, да не се опитва да го отблъсне, а просто да му удари един шамар, да се разкрещи и т.н. Ако шефовете и не вземат отношение пиши пак, ще ти кажа какво да направи.

Шефа и тоя да приятели ...даже там всички са наговорили да ги слатосват,представете си какво нахалство.

ziko
02-12-2009, 20:37
Аз като ви казах че така ще стане ....днеска тоя е гонил да я прегръща и цулува(по бузата)....тя все пак е момиче ...колко сила може да има да го отблъсне...айде сега какво преглагате ?

п.п. малко съм изнервем...за което се извинявам :-D
Ми има шефове и оплаквания за тея работи.. не може ли да каже на шефа си.. !?
За първи път да съм съгласен с myNameIsImmortal. Много правилен вариант. Да се оплаче от него на шефовете си.
А да и другия път като я подгони, да не се опитва да го отблъсне, а просто да му удари един шамар, да се разкрещи и т.н. Ако шефовете и не вземат отношение пиши пак, ще ти кажа какво да направи.

Тя не шамар..а лакят му е ударила..ама няма ефект върху говедото :(

AFT
02-12-2009, 20:45
Vijdam,che toq qvno ot duma ne razbira. Obache silno me symnqva i boq da go spre. Vse pak rabotqt zaedno, a i shtom kolegite im sa na negova strana (edva li ne, pone taka razbrah ot prochetenoto) nai-mnogo da se najeji obstanovkata i rabotniq proces da zatyjni. Ama kvo ti puka, az sym za boq. ;d

ziko
02-12-2009, 20:55
Vijdam,che toq qvno ot duma ne razbira. Obache silno me symnqva i boq da go spre. Vse pak rabotqt zaedno, a i shtom kolegite im sa na negova strana (edva li ne, pone taka razbrah ot prochetenoto) nai-mnogo da se najeji obstanovkata i rabotniq proces da zatyjni. Ama kvo ti puka, az sym za boq. ;d

Преди малко говорих с нея ...тя вика че ако така продължава ще напусне като си вземе заплатата...преди това и аз ще говоря с тоя ...и да се надявам да спре...щото малко ми треа и после :o :o

Bellatrix
02-12-2009, 22:54
Като за начало отиди до работата с нея няколко пъти за да те види онзи а и да разбере че ходите сериозно. По-добре за сега не се бий...
Подкрепям напълно. Онзи като види, че мацката е заета, може да се отдръпне. Мъжка солидарност...
Няма такава солидарност... :)
Като гледам може и да си прав... :(

Tinkuuu
02-12-2009, 23:55
счупи му носа да ти мине :D

Darkkiss
02-13-2009, 01:09
Става въпрос да приятелката ми ...понеже ходи на работа и там има един от охрата който я сваля(на нея не и е приятно...всеки път ми се оплаква)..та какво бихте направили ...на мен ми едно нещо :o ..ама е охрана все пак (което значи че си е едър...не че аз не съм ...ама)

дори не разбрах въпроса

Alderis
02-13-2009, 12:39
Шефа и тоя да приятели ...даже там всички са наговорили да ги слатосват,представете си какво нахалство.


Тя не шамар..а лакят му е ударила..ама няма ефект върху говедото Sad
Дам...явно с приказки няма да стане, щом и шефа не взима отношение. Значи варианта, който и остава е да подаде оплакване в "Инспекция по труда" за сексуален тормоз. Просто им драсва един мейл и те ще вземат отношение. Само че както се сещаш това няма да зарадва много шефа, и ще се наложи пак да напусне, но поне ще им даде урок.

ПП.Нищо че шефа и тоя са приятели...ако не е говорила с шефа си да го направи.

Re5peC7
02-13-2009, 14:08
ми нека и тя малко се размърда..нека го резне няколко пъти по-деликатно :)

Punisherrr
02-13-2009, 14:28
Последното нещо което трябва да направиш е да се правиш на мутра(путьо). Женската не може ли да го постави на мястото тоя балон? Ако аз свалям някое момиче и дойде приятеля и да се разправя с мен....знаеш ли какво ще си помисля. Не, по добре да не ти казвам :-D Това е нещо с което тя трябва да се справи, защото свалят нея а не теб. Добра идея е да идеш няколко пъти с нея до работата, гуш - цун и така, без никакво внимание към охраната.

Съгласна ;)

ef4etyYy
02-13-2009, 15:32
не може ли да му бие един шамар да разбере за ко стаа дума ве ейй кфи хора.... :? :? :? :? :? вариант е винаги да я караш и зимаш на/от работата...нз може да подейства

успех :P

beachy_bunny
02-13-2009, 16:12
хаха или приятелката ти те филмирва много яко ... или пък просто иска да се направи на интересна пред теб , че е харесвана и иска да те накара да ревнуваш , а не вижда какви може да са последствията ...

sentient_
02-13-2009, 17:01
Как може някой да закача приятелката ти и тя да ти се оплаква а ти да питаш за съвет в интернет форум? Абе събери 2-3 ма авери и го пребийте а после приятелката ти да напусне

vesSynkaa
02-13-2009, 17:07
И кфо ш постигне като го пребие ? И кфо по тая логика после и тоя ше събере 50 мутри и ше го пребият до смърт :? Тфа не е начина ! :? Като и пречи толкова да каже на шефа си , че ако този не престане да я тормози ще напусне и толкова .. Ако не спре да е тормози да напуска :?

myNameIsImmortal
02-13-2009, 17:08
Абе най-добре му причини анален дискомфорт 8-)