PDA

View Full Version : Обрив по главичката на пениса



kamboom
02-11-2009, 10:05
имам проблем.някъде от седмица имам малък обрив върху главичката на пениса - малки червени пъпчици от горната страна, в началото дори не го забелязах като обрив.засега не боли или сърби но е ясно че не го искам
на 17 съм,не съм правил секс от повече от месец.мисля си дали не се е получил от гланц за устни или може би неизплакнат сапун.проблемите започнаха откакто смених гела за миене на зоната.преди няколко дни го спрях

Moderated by slun4ice
т.7 от оравилника

fenkatakrisi952
02-11-2009, 12:09
Ние няма как да ти кажем от какво е :lol:
Най-добре отиди на лекар,за да не се притесняваш злишно :)

SoFarSoG00d
02-11-2009, 12:29
Трябва ти консултация с лекар.Може да се дължи на редица фактори.

batkodoki
02-11-2009, 22:28
имам проблем.някъде от седмица имам малък обрив върху главичката на пениса - малки червени пъпчици от горната страна, в началото дори не го забелязах като обрив.засега не боли или сърби но е ясно че не го искам
на 17 съм,не съм правил секс от повече от месец.мисля си дали не се е получил от гланц за устни или може би неизплакнат сапун.проблемите започнаха откакто смених гела за миене на зоната.преди няколко дни го спрях

със и без консулт все са това на което казвате
"гъбички".

btv ха поискай пишещите тук маса "специалистКИ" по МъжкаПоловаС истема да те консултират

Darkkiss
02-12-2009, 00:25
имам проблем.някъде от седмица имам малък обрив върху главичката на пениса - малки червени пъпчици от горната страна, в началото дори не го забелязах като обрив.засега не боли или сърби но е ясно че не го искам
на 17 съм,не съм правил секс от повече от месец.мисля си дали не се е получил от гланц за устни или може би неизплакнат сапун.проблемите започнаха откакто смених гела за миене на зоната.преди няколко дни го спрях

Moderated by slun4ice
т.7 от оравилника

просто спри да лъскаш

BioX
02-12-2009, 13:01
^ да ахахаах

и земи да го миеш малко по често и сичко ше е ок :lol: