PDA

View Full Version : Нормално ли е????



sony1111
02-11-2009, 12:00
На 15 години съм около 1,70висок а пенисът ми е дълъг 11-13см и дебелина 13см ,това нормално ли е?

SoFarSoG00d
02-11-2009, 12:24
На този въпрос отговор няма,в смисъл,че ти сега тепърва ще растеж и развиваш,размерът в тази възраст е относително понятие и не трябва да бъде повод за притеснение,може да зададеш този въпрос след 3-4 години.

sony1111
02-11-2009, 13:21
Имам още 1 притеснителен въпрос,да ли е нормално когато много ми се ходи по малка нужда да не испикавам голямо количество урина,а пък когато сме няколко момчето в тоалетната(нали разделени разбирасе :П)и аз нарочно се заслушвам и испикават по голямо количество.

SoFarSoG00d
02-11-2009, 13:28
Имам още 1 притеснителен въпрос,да ли е нормално когато много ми се ходи по малка нужда да не испикавам голямо количество урина,а пък когато сме няколко момчето в тоалетната(нали разделени разбирасе :П)и аз нарочно се заслушвам и испикават по голямо количество.
Е това пък си е съвсем индивидуално,зависи колко течности консумираш,ако пиеш много-то следователно и количеството урина ще е повече.Не се притеснявай от това,ако пък вече имаш някакви болки,парене и симптоми на някаква болест е добре да се консултираш с лекар,може да имаш проблем с бъбреците,но това вече си има определени симптоми.

sony1111
02-11-2009, 13:33
ако пък вече имаш някакви болки,парене и симптоми на някаква болест е добре да се консултираш с лекар,може да имаш проблем с бъбреците,но това вече си има определени симптоми.

Не :),благодаря за отговорите вече съм по спокоен :)

SoFarSoG00d
02-11-2009, 13:35
ако пък вече имаш някакви болки,парене и симптоми на някаква болест е добре да се консултираш с лекар,може да имаш проблем с бъбреците,но това вече си има определени симптоми.

Не :),благодаря за отговорите вече съм по спокоен :)
ами аз не съм специалист,но пък количествто урина зависи от течностите,ако имаш притеснения, за нещо повече,трябва да отидеш на лекар.

sony1111
02-11-2009, 14:53
ако пък вече имаш някакви болки,парене и симптоми на някаква болест е добре да се консултираш с лекар,може да имаш проблем с бъбреците,но това вече си има определени симптоми.

Не :),благодаря за отговорите вече съм по спокоен :)
ами аз не съм специалист,но пък количествто урина зависи от течностите,ако имаш притеснения, за нещо повече,трябва да отидеш на лекар.


Като пия много течности и после ходя до тоалетна нали не испикавам кои знае колко течност ама хода през около 45 мин

john95
02-11-2009, 16:42
На 15 години съм около 1,70висок а пенисът ми е дълъг 11-13см и дебелина 13см ,това нормално ли е?

Ами не знам попринцип как трябва да е ама аз съм на 13 и ми е 9-10 см.
Аз тепърва ще се развивам и нз кога ще започне това,но знам че до към 20 години се развиваш полово, така че има време.

Wrathchild
02-11-2009, 19:10
За честото ходене до тоалетна с малко количество урина отиди на уролог.

batkodoki
02-11-2009, 21:24
На 15 години съм около 1,70висок а пенисът ми е дълъг 11-13см и дебелина 13см ,това нормално ли е?


абсолютно нормално Момче си :)


Имам още 1 притеснителен въпрос,да ли е нормално когато много ми се ходи по малка нужда да не испикавам голямо количество урина,а пък когато сме няколко момчето в тоалетната(нали разделени разбирасе :П)и аз нарочно се заслушвам и испикават по голямо количество.

да и това е нормално, случва се и се счита за атавизъм(в случая подобния е" близък и пазещ" / на същия атавистичен принцип няколко момчета мастурбират заедно без това изобщо да ги прави "педали"