PDA

View Full Version : Някой готви ли География ?



reAL_TRuth
02-11-2009, 13:32
Темата е за тези, които готвят География. Ако може да ми обясните колко са общо темите? За какъв период от време се взима ако се ходи на уроци? Нужно ли е да се наизустява темата дума по дума както по някои други предмети или не? По колко време отделяте за подготовка на уроците и вкъщи? :) Доста станаха въпросите, но ще се радвам ако получа отговорите. :)

lLady_MooN_RaiN
02-11-2009, 18:52
Питаш дали някой ще кандидатства с география във ВУЗ нали? Ако е така всичко е относително. Темите са различни за различните учебни заведения. В някои дори не е тема. Кой университет те интересува по-конкретно?

reAL_TRuth
02-11-2009, 19:07
Питаш дали някой ще кандидатства с география във ВУЗ нали? Ако е така всичко е относително. Темите са различни за различните учебни заведения. В някои дори не е тема. Кой университет те интересува по-конкретно?Не се интересувам от конкретен ВУЗ, а по-скоро питах по принцип. :(

lLady_MooN_RaiN
02-11-2009, 19:16
Не става общо за всички, защото за всеки ВУЗ е различно. В СУ, например темите са 20. В УНСС е тест, във ВИНС-а е по избор - тема или тест. Така, че виждаш, че е много индивидуално.

Darkkiss
02-11-2009, 22:26
не готвя георграфия и real truth е супер тъпо на английски...

zai4ety13
04-05-2009, 14:55
Като кандидатстваш с география,какъв може да станеш(имам предвид професия) Май се изказах мн тъпо ама си нямам никаква представа от тези неща :?

anonimencho
04-07-2009, 09:33
Като кандидатстваш с география,какъв може да станеш(имам предвид професия) Май се изказах мн тъпо ама си нямам никаква представа от тези неща :?

И аз това се питах. Ако някой може да отговори ще съм му благодарна :)

nefchi_bs
04-07-2009, 10:12
Може нещо с икономика-счетоводител,икономист и там сичкте дето се занимават с икономика 8-)

lLady_MooN_RaiN
04-07-2009, 15:18
Ако кандидатстваш с география и език можеш да работиш в сферата на екологията, ГИС(географски информационни системи - много търсени напоследък), науката, образованието, кадастъра, икономиката също, макар, че там трябва по-скоро икономически, отколкото географски познания.

ANTIHUMAN
04-07-2009, 22:17
След 12 клас ще кандидатсвам с Георграфия и Философия :) !

la_loba_mariana
04-08-2009, 08:14
ami az misleh da kandidatstvam s geografiq-turizam ama me pla6i ezika-ne go znam dobre.nqkoi ako e minal prez takav izpit molq da kaje kakav e testa po ezika :-D