PDA

View Full Version : Объркана...



Seele
02-11-2009, 13:48
Ами..историята е доста дълга,но...На кратко..Бях с момче,над година но отскоро започнахме да имаме големи проблеми...Той не забелязваше че съществувам и се държеше повече от кофти с мен и...Аз тъй като го обичах,постоянно си затварях очите...Но..Една вечер отидох на рожден ден на една моя приятелка и там се запознах с момче,което страшно много ми допадна...После излязохме няколко пъти и се оказа че в същност това момче ме харесва...Докато излизах с това момче,не издържах на отношението на приятеля си и реших че е най добре да се разделим(временно) Но...после осъзнах (скоро беше) че в същност харесвам това другото момче...И...сега незнам какво да правя...Не искам да нараня никого..А знам че каквото и да избера,ще има наранени...И...наистина се нуждая от съвет...

proFloras
02-11-2009, 13:52
Вслучая гледаи ти да не си наранена а момчето което ти не те е забелязвало за каквоти е помисли преди да вземеш решение

Seele
02-11-2009, 13:58
е..с него бях повече от година...Но просто... вече незнам какво точно искам и търся...С другото момче ми е приятно и то много...кара ме да се смея...Но...ако избера да съм с него,ще нараня моя "бивш"

sweet_sorcerer
02-11-2009, 13:58
Спред мен трябва да направиш това,което е най-добро за теб (е,аз съм малко егоист :-D ) .При всички случаи накрая ще има наранени - гледай само да не са повече от 2ма...

Seele
02-11-2009, 14:07
Спред мен трябва да направиш това,което е най-добро за теб (е,аз съм малко егоист :-D ) .При всички случаи накрая ще има наранени - гледай само да не са повече от 2ма...

Проблема е че съм толкова объркана,че дори вече не съм сигурна кое е най-добре за мен...

summer_mo0n
02-11-2009, 14:10
Продължи с новото момче. :-)

sweet_sorcerer
02-11-2009, 14:12
Спред мен трябва да направиш това,което е най-добро за теб (е,аз съм малко егоист :-D ) .При всички случаи накрая ще има наранени - гледай само да не са повече от 2ма...

Проблема е че съм толкова объркана,че дори вече не съм сигурна кое е най-добре за мен...
Аз съм за новото - което те кара да се усмихваш....

curka87
02-11-2009, 14:14
Като начало си отговори на въпроса имаш ли още чувства към "бившия" след след всичко, което се е случило помежду ви (отношението му и проблемите ви). Освен това си задай въпроса дали ако останеш с него нещата могат да се оправят или не. И накрая се замисли дали наистина харесваш това новото момче или виждаш просто в него един вид спасение.
Смятам, че ако наистина си отговориш честно а тези въпроси, ще намериш и решението на проблема си.
Пожелавам ти успех!

Seele
02-11-2009, 14:23
мерси на всички...чувствам се малко по-добре... (:

SoFarSoG00d
02-11-2009, 14:25
Бъди честна със себе си!Бъди с човека,който наистина обичаш и държи на теб.При положение,че си имала проблеми с гаджето и си се чувствала нещастна,дай шанс на една нова връзка!

Slawi92
02-11-2009, 14:31
е..с него бях повече от година...Но просто... вече незнам какво точно искам и търся...С другото момче ми е приятно и то много...кара ме да се смея...Но...ако избера да съм с него,ще нараня моя "бивш"shtom s novoto momche si shtastliva neznam kakvo she chudish kvo bqgash ot shtastieto da godno e che she naranish bivshiq a toi ne te li e ...

mon4eto
02-11-2009, 15:15
Той може да те наранявя ,а ти него не ,така ли?? :? Ако съм разбрала правилно ти вече не го обичаш,ами тогава гледай напред и бъди с новото момче ...

kobrichka
02-11-2009, 16:44
Сама трябва да решиш с кой да продължиш. Аз лично съм малко егоист и бих те посъветвала да не мислиш толкова много кой ще нараниш и кой не,все пак живота е един трябва да го живеем както сметнем за добре. Аз лично бих израла, човекът който ме кара да се усмихвам. Но това ти сама трябва да го решиш, все пак чувствата са си твой.

mynichka
02-11-2009, 17:05
Давай с новия

Slawi92
02-11-2009, 17:38
Сама трябва да решиш с кой да продължиш. Аз лично съм малко егоист и бих те посъветвала да не мислиш толкова много кой ще нараниш и кой не,все пак живота е един трябва да го живеем както сметнем за добре. Аз лично бих израла, човекът който ме кара да се усмихвам. Но това ти сама трябва да го решиш, все пак чувствата са си твой.+1 shtom ti e zabavno s nego i se usmihvash trugvai zaebi go stariq